תוצאות פרירליס BOTG ברומ"ח

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
avihayarr
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תוצאות פרירליס BOTG ברומ"ח

שליחה על ידי avihayarr »

הפרירליס הראשון של BOTG ברומ"ח הגיע לסיומו!
אז מה היה לנו? סך הכל 35 מתמודדים וקופת פרסים של 70 בוסטרים שחילקנו על פני ה15 המקומות הראשונים. במקום הראשון זכה אלמוג קאפאק (מתנצל במידה והאיות אינו מדוייק..) עם פרס של 14 בוסטרים לאחר שהתמודד ראש בראש עם אסף דסה שסיים בסוף במקום השלישי עם 8 בוסטרים. את המקום השני לקח אסף פרידר הוותיק שסיפק מעט דרמה לסיום הליגה של רומ"ח (לכל המעוניין לדעת מה קרה שם אני אפרסם זאת בת'רד המתאים לכך שהוא כמובן של הליגה של רומ"ח).
בסך הכל התרשמתי לטובה מהטורניר מהבחינות הבאות:
1. עמדנו כמיטב יכולתנו במטרות הניהול שהצבנו בפרירליס הקודם (מיספור שולחנות, זמינות סחורה וכו')
2. כמות השחקנים היתה די מכובדת בשביל רומ"ח שלנו, הצנועה יחסית לשאר הפרירליסים בארץ
3. נכונות השחקנים לעזור לשחקנים אחרים וגם נכונותם לעזור לנו מבחינת סדר בטורניר, אשר עזר המון (!!!) לזרימת הטורניר בקצב מצויין
למרות זאת אני עדיין מודע לנוכח העובדה שעקב כמות גדולה של שחקנים קשה מאד למזער את הרעש ככל שנשארים בכל סיבוב פחות ופחות שולחנות פעילים. אנו לא נוותר וננסה לחשוב על פתרון יצירתי לפעמים הבאות.
בנימה אישית אני מאד שמח לראות בכל פרירליס חדש עוד ועוד פרצופים של שחקנים חדשים (וגם ותיקים..) שבאים ונהנים לא למטרת התהילה והכסף ( :lol: ) אלא לשם המשחק!
אני מקווה שנהנתם וכמובן שאשמח לקבל פידבקים מכולם. כמו כן נשמח לראותכם בשישי בענק הדו ראשי שלנו (ראו פרטים בת'רד של הטורניר).
עכשיו, אני הולך לישון ( :lol: )
נתראה בשישי! אביחי
ReshaFlame
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: תוצאות פרירליס BOTG ברומ"ח

שליחה על ידי ReshaFlame »

זה אלמוג קאפח :)

היה כיף מאוד ואני מקווה שכולם נהנו כמוני
שלח תגובה