ריגונל מס 1 סיקור מאת אייל לשם

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Tsviko
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Tsviko »

ok once again i am sorry :(

i never meant to insult anyone i only tried to give some criticism
so if any one felt bad from any thing i said then the only thing i am
SORRY

and i never curse player only decks , cards and stuff

P.S
i was talking old EXD
לא רוצה להיות שחקן קולנוע
לא רוצה להיות מיליונר
גם לא נשיא שבקולו חובה לשמוע
רק חבר שלכם ולא יותר

א.מיקו
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

להיפך, ביקורת זה דבר מעולה! תבקר את החבילות והשחקנים כפי רצונך, זה רק יועיל להם! הדבר שלא היה בסדר אלה מילים שהשתמשת:

roman
sligh sux stop playing that deck (however there were so many scrubs that u could play it in the regionals but if u will come with it to the nats some 1 will kick your ass)

koren
not having a side board is not an excuse for loosing sideboard is as important ....
... such as worship so dont cry that u didnt have a sideboard it is your problam it is like plaing ug without islands (and all the smart ass dont say pain lands and stuff u piss me off)

michael kobliyanski
... it is just shame for the poor shock so next time.....

all the scrubs that copy a deck from the net

itai winkler
i really apriciate u and i dont like calling u scrub BUT one thing is that u copy a deck from the net but when u copy tog with out testing it it is a shame u got really screwed when u took the 16 place...

omer with the cleric surprise and barak with the slivers
yes they are scrubs yes they dont play magic for long time BUT they play with a deck that they feel comfy with and if any one should be in the nats (exept me of course) it is them becouse playing it simple is the best u can do

gregory korchemny (yes it is me)
you are the best player in israel ...
הדגשתי את רוב המקומות הבעיתיים (ויש עוד).
קודם כל - הרבה קללות, וגם אם זה לא אישי, זה נראה כמו דיבור של כושים מסרטים אמריקאיים גרועים. לדעתי זה לא יפה לדבר ככה בפורום.
דבר שני - מי נתן לך אישור להחליט אם לקרוא למישהו סקראב? מי נתן לך זכות להחליט שאתה יותר טוב מהם? אתה כל הזמן חוזר ואומר - "זה פשוט בושה". לדעתי זו בושה לדבר ככה וזה בכלל לא בושה להפסיד בתחרות. זה שלקחת מקום 4 - כל הכבוד לך, ואני מצדיע לך ברצינות כי אני שחקן הרבה יותר גרוע, אבל זה לא נותן לך פריבילגיות "לרדת" על אנשים אחרים. תבקר את השחקים, אל תרד עליהם.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
romnet
Lord of the Goblins

שליחה על ידי romnet »

JohanS- אתה צודק בעיקרון בדברך, ודר"כ הוא לקח מקום שלישי ולא רביעי(אני לקחתי רביעי)...

גרגורי(Tsviko)- מונו רד היא לא חבילה גרוע, היא מפרקת לגורמים את רוב החבילות ה"טובות" לרוב חוץ מי Slide and RG (לUG, TOG, MBC אין להם כמעט סיכוי נגד Sligh) אבל כמובן לSligh יש הרבה חולשות, לדגומא נגד חבילות שמקבלות חיים לSligh אין סיכוי כמעט לנצח או חבילות כגון RG Beats or WGr beast אין גם לSligh סיכוי רב נגדם (ודר"כ שחקתי רק נגד 2 חבילות של סקרבים ממש)
ודר"כ כמו שאמרתי יש עלי עכשיו 4 חבילות מוכנות אני ישחק עם אחת מהם שאני יראה שהיא הכי טוב אני מאמין שזה לא היה Sligh
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

וקח הפך הדיווח של אייל מדיווח להנאתנו לוויקוח על פיפי וקקי(במילים אחרות לא רלוונטי)
תגדירו סקראב... אני די בטוח שבשביל חלק מהשחקנים מחו"ל לפי ההגדרה של הרוב פה אפשר להגדיר חלק מהשחקנים הכי טובים בארץ כסקראבים...
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
FeniX-Nomad's weaponsmith
The Sand Bird

שליחה על ידי FeniX-Nomad's weaponsmith »

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\FIRST OF ALL///////////////////

gregory 1 thing i must tell ya , is that i had 00000000 cards for that tourny... so i'm very pleased with the place i got ...

2nd thing . gregory is fine man - i know he didnt mean to insult any1
( except jews :P ) natzi ehad :P

3rd thing - thx shefer for helping me - in the nats i'll bring ya what i promised u :D thx again for helping me making sb from shit...

to cut a long story short , it was nice tourny , many scrubs=\ but
still - hope the nats will be funnier ... C U NEXT TIME
counter strike isn't the whole life , its just Half life :]
Tsviko
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Tsviko »

הפעם אני אחזיר דין וחשבון בשפה התקנית מה קוראים אותה עברית

ג'ונס
את הנזיפה בך אני אשאיר לסולף :evil:

רומן
סליי מפסיד לירוק כחול בגלל העובדה שאם תור שני אני שם מונגרל תור שלישי אני זורק לטאה ורואר תור רביעי אני שם אותה אז אין משהו שאתה יכול לעשות ואל תגיד לי שזה לא תמיד יוצא כי זה כן. אם לא מונגרל אז מואבה ואם לא לטאה אז תולעת אצילית.
אבל זה שאתה מודע לעובדה שאתה משחק אותה היא בגלל שאתה מרגיש נוח איתה אז מגיע לך לקבל

R.E.M
that sugar cane that tasted good
that cinamon it's holywood
common common
and one can c u trying

ג'ונס
אני צריך לסגור חשבון איתך
מה אתה רוצה כשאני אומר סקראב כל שחקן מבין מייד מי הוא ומי לא כי הוא הגדיר מה זה
אז בשבילי זה או מישהו מישהו שלומד מכיתה ח' ומטה חוץ מאלה שאני מכיר שהם לא
או מישהו שעושה טעויות משחק טיפשיות ולא מנסה לקבל ממני ביקורת בונה על אופן המשחק שלו.
וכן יש לי את כל הזכויות לקרוא לכל מי שאני רוצה סקראב למה ?
כמו של בילדנר לדוגמא יש את הזכות לקרוא לי סקראב אז גם לי יש את את הזכות המלאה לקרוא לכל שחקן שמשחק בצורה גרועה ממני גם סקראב

ואם מישהו צריך להתבייש אז כנראה הוא צריך ואם הוא לא הוא יכול לתת לי סיבה למה לא כמו רומן

המונח הנכון למה שאתה קורא "כושים" הוא "אפריקנים אמריקאיים" ולמה אתה אומר שהם מקללים כמוני יש כאלו שלא איך אתה יכול להכליל קבוצה שלמה ככה :wink: :green:
sligh sux
it is only an expresion for how bad is sligh thats all

some one will kick your ass
if would say u will loose would have much less efefct on the person

all the smart ass dont say pain lands and stuff u piss me off)
people like u :lol:

michael kobliyanski
... it is just shame for the poor shock so next time.....
because he isnt a scrub

all the scrubs that copy a deck from the net
nothing bad with it

omer with the cleric surprise and barak with the slivers
i just want to give them some credit

gregory korchemny (yes it is me)
you are the best player in israel

it is a joke and if u dont have any humor sense then get a life

ועכשיו אם אתה לא מסוגל להבין קצת הומור וביקורת מקומך לא בפורום
ואם מישהו יגיד לי שהדברים שלי העליבו אותו אני אבוא ואתנצל בפניו אחרת תפסיקו להטריד אותי
לא רוצה להיות מיליונר
רק חבר שלכם ולא יותר

א.מיקו
romnet
Lord of the Goblins

שליחה על ידי romnet »

אני שחקתי מספיק משחקים נגד UG כדי להיות בטוח שSligh קורע UG גם באליפות הארץ לפני ואחרי ובמשך האליפות שחקתי נגד 4 חבילות שונות שש3 מהם נצחתי ורק אחת סיימתי איתה בתיקו כי לא היה זמן להמשיך תמשחק
והורידו נגדי את רוב מה שאמרתה ועדיין נצחתי ושלא תבין אותי נכון UG יכולה לנצח sligh אבל הסיכוי הוא מאוד נמוך לדעתי ועל פי מה שנוכחתי לדעת
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

טוב, שוב לא הבנת למה התכוונתי :)
קודם כל, תראה לי פעם שבילדנר קרא למישהו סקראב :)
דבר שני, שוב, המילים לא יפות, המסר שמסרת הוא בסדר. לכן פשוט אל תקרא לאנשים סקראבים. אם אתה רוצה להגיד שהם משחקים רק חצי שנה, תגיד "שחקנים חדשים".
אם אתה רוצה להגיד שהם ילדים, תגיד "ילדים". אני משחק 8 שנים, אני בן 25, ואני עדיין סקראב מבחינת רמת משחק. אבל כשאני אומר סקראב על עצמי, יש לזה משמעות אחרת מאשר כשאני קורא למישהו סקראב. פשוט אל תקרא לאנשים סקראבים, ואל תשתמש במילים גסות - זה כל מה שביקשתי. ולא, אני מבין הומור, אבל מילים גסות זה לא הומור :)
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

רומנט, אם כל הכבוד, UG מנדבת עם SLIGH את הרצפה... כמו שאמרו, אין לך מה לעשות נגד תור שני כלב, תור שלישי תולעת, זה מספיק כדי לסגור את העסק ברוב המקרים וזה עוד בלי להזכיר יצורים בארבע מנה שאתה כמעט לא יכול להרוג בלי להתאבד או לבזבז שלושה קלפים (כלומר פאנטום סנטאור ורור). אלא אם שלפת 4 חתולים. תכף תגיד לי שSLIGH גם מנצחת ירוק לבן ברוב הפעמים. אם זה אחרת ני משאר שאתה משחק גרסה מיוחדת נגד הדקים האלו (במילים אחרות טרטן במייןדק, אבל עדיין זה לא אמור לשנות מספיק) או ששחקת נגד שחקנים שפשוט לא מיומנים מספיק בדק הזו (זה אפשרי? מה לא מובן במכות מכות מכות) וטיפ קטן, הדבר היחדי שאין לירוק כחול מה לעשות נגדו זה טרטן... ירוק לבן יכול להשתמש בגלורי אבל גם זה לא פתרון אופטימלי... בוא נודה בזה, אפילו הדשר לא יעזור ברוב המקרים.
סליי כרגע די רעה... בסה"כ זו דק נחמדה, בכל זאת היא בסביבה מאז שמג'יק התחיל.אבל כרגע אלא אם אתה מתכנן להלחם רק בטוג (ואז עדיף אלפס) אין הרבה מה לחפש בא... פשוט יש יותר מדי שומן זול (ממלאכיות באבע מנה, ליצורים שעולים 4 מנה שפשוט לא רוצים למות)
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
FeniX-Nomad's weaponsmith
The Sand Bird

שליחה על ידי FeniX-Nomad's weaponsmith »

טוב אז אני יתחיל להתייחס להכל...

גרג הנאצי - לא נעלבתי בכלל כי אני בחור חזק וחסון ( עאלק ) אבל דיר באלאק ... עד שאני נפטרתי חלקית מהכינוי "סקרב" אתה נועץ בי אותו שוב ?! \=

דרך אגב... כל מה ששפר אמר נכון - רק שהיה לי פחות קלפים ממה שהוא תיאר :) תודה שפריקו על העזרה !

רומן - חבל שאתה ממשיך לשחק עם סליי... עד שלא נראה משהו מספיק טוב בסקורג' - סליי תמשיך להיות טרף קל ...

ג'ון - שום דבר =] חחחחחחחח

שפר - תודה על העזרה שוב ... =]

קורן - אתה אפס - ואתה -=לא=- עומד להשתפר =\

מקווה לראות אותכם באליפות - קורן הלוזר ( מקום חמישי בלי דק \= )
counter strike isn't the whole life , its just Half life :]
romnet
Lord of the Goblins

שליחה על ידי romnet »

אני משחק Sligh בגירסה שלי, שאני בניתי וחשבתי עליה אבל היא לא כל כך שונה מכל Sligh אחר על פי דעתי.......
Sligh שלי לא מנצחת לרוב WG or WGr אבל UG היא לוקחת בקלות ואני שחקתי נגד שחקנים שיודעים לשחק עם הUG שלהם........
וכן אני יודע שקיום Sligh היא לא הכי חזקה ואני יודע שיש הרבה יצורים שעולים 4 שמנים וטובים(אני משחק גם איתם בWGr שלי) הנקודה שלי היא שSligh היא לא חבילה גרועה כמו שיש כאלו שאומרים היא פשוט לא (זה שהצבע שאני הכי אוהב הוא אדום במגיק זה לא משפיע על הדעה שלי :wink: )
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שמע, הצבע שאני הכי אוהב זה שחור ואין לי כח לטוג או MBC, וOVERSOLD BRAIDS לא השגתי מספיק מוקדם כדי להתקונן אתה לאליפות, אז אני לא משחק שחור... אני מסכים שהרבה יותר כיף לשחק אם חבילה שאתה בניתה ברובה.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

בקשר לטוג, לא העתקתי אותו מהאינטרנט, זו הייתה הדק של גידי. השתמשתי בה כי לא הצלחתי להשיג דק אחר כיוון שחבר שלי לקח את הסלייד מוויני ובגלל זה לא יכולתי להשיג את הקלפים שחסרים לי בשביל הסלייד שלי, שאיתה אני משחק הרבה יותר טוב.

חוץ מזה, אני סקראב. אין לי בעיה עם זה. אני חושב שהרמה שלי יחסית לארץ היא לא כזו גרועה, אבל בכל זאת אני עדיין סקראב.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Tsviko
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Tsviko »

אתה לא סקראב אבל אי אפשר לבוא לטורניר במטרה לעלות לאליפות בעזרת דק פסיכאטוג בלי לשחק איתה מספיק זמן . קח אותי לדוגמא אני ניסיתי טוג וראיתי שזאת דק קשה מאוד למשחק ולכן לקחתי דק שאני רגיל אליה שהיא הכחול ירוק שלי. אין פה שום סוד.

מה זאת אומרת שחבר שלך לקח לך את הדק?
אם זאת הדק שלו אז זכותו ואם הוא הבטיח לך אותה ואז לקח אז הוא מנייאק.
זאת לא בושה להגיד לגידי אני לא משחק טוג, זאת דק שאני לא יודע לשחק ולבוא לשחק במוקדמות שיערכו ב20 לחודש עם הדק שאתה מכיר ויודע מאשר לבוא ולשחק פה ולהפסיד.
לא רוצה להיות מיליונר
רק חבר שלכם ולא יותר

א.מיקו
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

לא, הוא לקח את הקלפים מיוני אחרי שהוא לא הצליח להשיג אותם במקום אחר ולכן אני לא יכולתי לשאול אותם. וב20 יהיה טורניר הרבה יותר קשה ממה שהיה לנו...
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Tsviko
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Tsviko »

זה עדיין לא אומר שהסיכוי שלך עם דק טוג במוקדמות שהיו היה גדול יותר מהסיכוי שהיה לך אם היית משתתף במוקדמות ב20 לחודש
לא רוצה להיות מיליונר
רק חבר שלכם ולא יותר

א.מיקו
sofer's knight
Moderator

שליחה על ידי sofer's knight »

Tsviko כתב:עברית
רומן
סליי מפסיד לירוק כחול בגלל העובדה שאם תור שני אני שם מונגרל תור שלישי אני זורק לטאה ורואר תור רביעי אני שם אותה אז אין משהו שאתה יכול לעשות ואל תגיד לי שזה לא תמיד יוצא כי זה כן. אם לא מונגרל אז מואבה ואם לא לטאה אז תולעת אצילית.
א.סליי אמור להיות מטץ רע עד רע מאוד לUG בגלל קלף אחד ושמו SPARKSMITH שכפי שידוע UG לא יכול לטפל ביצורים.
ב.ההתחלה שתיארת היא ההתחלה הכי טובה שאתה יכול לבקש ביד הפותחת ואתה יכול לנצח כל דק T2 איתה-זה אחד היתרונות של UG ,החסרון של הדק היא שהיא באותה מידה יכולה להיתקע עם התחלה מאוד צולעת.
הדיווח הזה נהיה מקום לכל מיני ילדים לקרא אחד לשני סקראב ולהראות כמה רחוק הם הגיעו בריג'יונלס (דרך אגב תפסיקו -יפה שעליתם אבל זה באמת טורניר ברמה נמוכה מאוד )וכמה הדק שלהם הכי טובה(ועוד מהנט).
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

מה אף אחד לא משחק עם AEther Burst... ילדים טיפשים ומטופשים
Djen
Administrator

שליחה על ידי Djen »

i've been there and i've seen the games NO 1 OF THIS DECKS AND PLAYERS HAVE NO CHANCE IN THE REAL TURNAMENT!!
exept maybe the first 2
the players i thought are good did such bad mistakes!
like discarding land to the looter instead of rootwala!
you can call me scrub if you want but all those players who played there where scrubs too, so if you took good place there it's nothing!
wait till the nationals and than and only then post what place you took.
when i played agains kai he told me almost the same and i knew he is right (don't metter that i was much more higher than he is in the end he still much better then me) so stop this stupid tread NOW!
this is a turnament report!
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

ג'ניה הסקראב וג'ניה הסקראב. הנה.
אנטרקס
שלח תגובה