ליגת הטכניון ממשיכה בפעילות - יום שלישי, 18:00 מק"ק

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

רועי מביא לליגה הרבה קלפים שונים ממהדורות ישנות וחדשות שהשחקנים החדשים יכולים לבנות מהם חבילות ולשחק אותן. גם אני ועוד כמה מהשחקנים הוותיקים תורמים מהקלפים שלנו שאנחנו לא צריכים.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

אני חושב שהתשובה תעניין את כולם - מתי מתחיל, מתי מגרשים אותנו והאם הפיצה-פלייס פתוח? אפשר להתחיל/לסיים בשעות מוקדמות/מאוחרות יותר (בהתאם)?

שפר :}
Duppleganger
MTGil Wizard

שליחה על ידי Duppleganger »

אני אענה לפי הסדר :

1) הליגה מתחילה רשמית ב 18:30, ברגע שאני מגיע לזירת האירוע.
2) מגרשים אותנו מחדר המוסיקה בשעה 21:00. במידה ואנשים ירצו להישאר ולשחק, יפתח עבורנו חדר המחשבים הסמוך, שמכיל שולחנות וכסאות (גם אם לא בצורה הנוחה ביותר). כמו כן, ניתן יהיה לעלות לקפיטריה ולשחק שם, עם או בלי פיצות ומטעמים אחרים.
3) הפיצה-פלייס פתוח כל זמן שמק"ק פתוח.
4) מק"ק עצמו פתוח החל מ- ~17:30, על אף שזה כפוף לגחמותיו של האחראי באותו יום. אתם יכולים להגיע מתי שתרצו, ולהתחיל לשחק בחדר הפסנתר. אני עצמי, לצערי, אוכל להגיע רק ב 18:30.
5) בהנחה שלא רוצים את חדר הפסנתר, או שעברנו בהצלחה לחדר המחשבים/קפיטריה, אנחנו יכולים להישאר שם עד חצות - ואז מק"ק כולו נסגר.

דופ.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

נינג'ה. אני מקווה שאף אחד לא גנב את המחשבים מחדר המחשבים לפני שבועיים :)

אני כנראה הולך לנצל את כרטיס הנסיעה חינם שלי כדי לחזור לחיפה עוד היום, אז יכול להיות שאני אבוא לבלות איתכם קצת.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

דראפט הטכניון שנערך בשבוע שעבר דווח ועובד בהצלחה, ואמור להופיע ב-statistics center של המשתתפים.
אישית, אני לא הולך לחפש אותו :-:
RT-shock
MTGil Wizard

שליחה על ידי RT-shock »

יש מחר ליגה ?
Duppleganger
MTGil Wizard

שליחה על ידי Duppleganger »

כן.
תמיד יש ליגה, אלא אם כן יוצאת הודעה מיוחדת.

דופ.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

כנראה שאני ליאור ויוסי נבוא בתקווה לדראפט כמובן.
מיצי מיאו
RT-shock
MTGil Wizard

שליחה על ידי RT-shock »

אולי גם אני עשהאל ואסף נגיע לדראפט
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב, בדראפט שנערך היום בליגה זכה במקום הראשון, עם 9 נקודות ו-tiebreakers עדיפים, יואב אמיר. במקום השני זכה יוסי איריס, גם הוא עם 9 נקודות. במקום השלישי, ליאור פורת, גם הוא עם 9 נקודות. הפרסים יחולקו (עם קצת מזל) במפגש הליגה הבא.

אני חייב לציין שזה מבאס משהו לצאת עם 9 נקודות אבל בלי שום פרס, אבל מצד שני החבילה שלי תפקדה היום בצורה יוצאת מן הכלל, בעיקר על סמך card advantage, וזה למרות שוויתרתי על הרבה פצצות די מטורפות בניסיון לכפות שחור-כחול-אדום שנאלץ בסוף להיות שחור-כחול-ספלאש ירוק בשביל שני קלפים. הפיק הראשון שלי בדראפט היה Lightning Helix שלא מצא מקום בחבילה (לא רציתי ללכת על לבן אדום כשראיתי שאני מקבל שחור, כי זה חותך את הכחול היקר ללבי), והוא יכול היה להתחלף עם משהו הרבה יותר טוב בצבעים שלי, אבל ניחא. עברו אצלי הרבה ירוקים שהייתי יכול וצריך לקחת, ביניהם לפחות שני Civic Wayfinder, אבל לקח לי יותר מדי זמן להתאפס על הסימנים וככה יצא שהיו רק שני קלפים ירוקים ב-pool שהיו שווים כניסה - אבל הם באמת היו שווים כניסה. בגלל הבלבול שלי והניסיון לכפות צבעים, חלק גדול מהזמן הקלף היחיד שבאמת שווה היה לקיחה היה guild land - ככה יצא שהיו לי חמש מהן, 3 בצבעים שאני צריך ועוד שתיים חצי-חצי, ושיחקתי רק ארבע כדי לא לערער את ה-mana base יותר מדי. בכייה לדורות היא שלא הגיעו אלי שום Savant או Steamcore, שיחד עם חופרי המתים שלי היו יכולים לשבור את הלוח בקלות.

דקליסט, למי שמעוניין:
בסך הכל, יש בחבילה filler content די נמוך, כמות אדירה יחסית של transmute פוטנציאלי בשביל חיזוק, removals או utility. אני קצת מתחרט שלא זרקתי פנימה Dizzy Spell בשביל להכפיל את הסיכויים להשיג Disembowel, אבל עם לחש אחד שעולה 1 בחבילה זה לא הצדיק את השימוש. אם הייתי לוקח Repeal בדראפט, הוא כנראה היה נכנס יחד איתו. Dimir Infiltrator, לעומת זאת, כשיש לך Moldervine Cloak בחבילה, בהחלט שווה מקום, בייחוד כשהוא יכול לפעמים להביא לך Peel from Reality. ולחזור אחר כך מהמתים. הרבה מקום ל-card advantage, זוג dredge טובים במיוחד, evasion די מסיבי... הופתעתי לגלות כמה טובה החבילה יצאה, בשורה התחתונה, אחרי דראפט מלחיץ ונטול פצצות רציניות (לא לקחתי אפילו רר אחד ויחיד). ה-guild lands בהחלט הוכיחו את עצמן, ורק יריב ששלף את כל מה שהוא צריך בשביל ללחוץ אותי לפינה ולדרוס אותי (אחרי שירדתי לחמישה קלפים במשחק השני) למרות שהסברתי לו שאין לו שום אינטרס לנצח, והעובדה שכל הזמן הגרלתי pair downs (רואה ליאור? בגלל שהתבכיינת :P) הוציאו אותי מרשימת שלושת הגדולים. דווקא היה דראפט אחלה. נתראה בפעם הבאה :)

נ.ב
ספירה קצרה מראה לי שיש בחבילה רק 39 קלפים. אני יודע בוודאות שהיו לי 40 קלפים בחבילה, כך שקלף אחד נשמט מזכרוני ומהערימה שעל השולחן שלי. אני חושב שזה קלף כלשהו שהחלפתי עם מינור אחר כך, אבל אני לא מצליח להעלות בזכרוני איזה...
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

יש הקללה נשברה אני כבר לא מקום שני חחח
מיצי מיאו
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

יכול להיות שהקלף החסר הוא Moldervine Cloak?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, בפירוש :)
scorpion
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי scorpion »

חחח יואב יא פוקסיונר.
חבל על יוסי , הוא חשב שהוא יהיה ראשון.
ארבעת הראשונים עם אותו מספר של נקודות ומפרידות ביניהם מספר די גדול של בוסטרים,באסה(לי ולרן).
:)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יצאת עם שני בוסטרים ליאור, למה בעסה?

אני תוהה אם יש אפשרות להתקין DCI reporter על אחד המחשבים בחווה ליד החדר. זה יכול למנוע מצב של random pair downs/ups.
או להבדיל, אם נותנים לי הודעה מראש, אני יכול להביא laptop עם reporter מותקן. אבל בלי הודעה מראש אני לא סוחב איתי עוד ארבעה קילו את כל הדרך למטה ובחזרה.
Asael Benyami
MTGil Wizard

שליחה על ידי Asael Benyami »

Yoav כתב:יש הקללה נשברה אני כבר לא מקום שני חחח
לא...!

אבל אתה יודע שהקללה פועלת בעיקר בטורנירים של Constructed לכן זה לא נחשב ( למרות שהיא פועלת לרוב גם בדראפטים )
Raging Asaf כתב: אמא שלך Fish Stick.
scorpion
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי scorpion »

Navidshi כתב:יצאת עם שני בוסטרים ליאור, למה בעסה?.
חשבתי שהפרסים הולכים 5-3-1-1.
אז באסה רק לך :( .
:)
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

לא נורא יא חבר'ה. הקריות ניצחו את הדראפט הזה!

אללה הפועל!
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, על הצד החיובי הרייטינג של גל שניר יעלה שוב אחרי הביזיון של ה-13 :)
עכשיו, אם הייתי מסוגל לחבר את הרייטינג שלו ב-limited עם הרייטינג שלי ב-constructed...

סה"כ, לנצח את יואב, נורא רווחי; להפסיד ליואב, לא ביג דיל; כיף לשחק נגד יואב :)
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

כן ולא כיף להפסיד פעמיים תור 7 בדראפט האמ האמ 2x god hands ran

ליאור אם אני לוקח ראשון ביום שבת אני מביא לך בוסטר, אז רב הסיכויים שתקבל עוד בוסטר :green: .

נ.ב.
רועי הבטחת פעם שעברה פיצה חינם "פיצוי" ולא היה :wink:
מיצי מיאו
שלח תגובה