פרה-רליס dragon's maze

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
גרשון
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

פרה-רליס dragon's maze

שליחה על ידי גרשון »

עכשיו כשכל הסט ידוע,כמה שאלות אסטרטגיה

אם אני רוצה לשחק אגרו - איזה גילדה לקחת?
אם אני רוצה להסתמך על זה שאני אקבל הרבה פצצות קלפים חזקים ,איזה גילדה לקחת כדי שאני אוכל לשחק 4 צבעים בצורה טובה עם הרבה שליפות והאצת מאנה?

איזה קומונים הכי טובים בסט?
איזה קומונים הכי טובים לכל גילדה?

איזה אנקומונים הכי טובים בסט?
איזה אנקומונים הכי טובים לכל גילדה?

אילו קלפים חזקים אמורים לגרום לי לזנוח את הגילדה הראשית ו/או המשנית כדי לשחק בצבעים שלהם?כדאי לעשות דבר כזה בכלל?
cilos
MTGil Apprentice

שליחה על ידי cilos »

אם אני רוצה לשחק אגרו - איזה גילדה לקחת?
הגילדה שיש לה הכי הרבה סיכויים להיות אגרסיבית היא Rakdos בגלל שאז יש לך 50% להיות אגרסיבי (Boros וGruul)
תמונה
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

מצד שני אם יוצא לך להיות עם דימיר או אורוז'הוב זה דיי מבעס :/
mono pink control
itamarcu
MTGil Apprentice

שליחה על ידי itamarcu »

אגרו - בורוס, ראקדוס, גרול.
קומונים טובים - Deputy Of Acquittals, Turn//Burn, Tithe Drinker, Hidden Strings, Viashino Firstblade, Runner's Bane, Riot Piker?, Battering Krasis? ואולי עוד. קצת קשה לגלות כרגע.
בשביל פצצות כדאי בורוס או סלסניה, אבל אורז'וב מאוד טוב ב-Late Game וזה משהו שאתה רוצה כשאתה 4 צבעים. כדאי במקרה הזה גם לקחת כמה שיותר Gates בצבעים שלך וגם את היצורים שאוהבים Gates ו-multicolored.
itamarcu
MTGil Apprentice

שליחה על ידי itamarcu »

אגרו - בורוס, ראקדוס, גרול.
קומונים טובים - Deputy Of Acquittals, Turn//Burn, Tithe Drinker, Hidden Strings, Viashino Firstblade, Runner's Bane, Riot Piker?, Battering Krasis? ואולי עוד. קצת קשה לגלות כרגע.
בשביל פצצות כדאי בורוס או סלסניה, אבל אורז'וב מאוד טוב ב-Late Game וזה משהו שאתה רוצה כשאתה 4 צבעים. כדאי במקרה הזה גם לקחת כמה שיותר Gates בצבעים שלך וגם את היצורים שאוהבים Gates ו-multicolored.
שלח תגובה