רפרינט של הפאטצ׳ לנדס של זנדיקר?

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

רפרינט של הפאטצ׳ לנדס של זנדיקר?

שליחה על ידי kabanist »

טוב אז לפחות הנבואות השחורות לא התממשו, ואין רפרינט של הפאטצ׳ לנדס של זנדיקר בסט הראשון של בלוק קאהן.
אבל אם ראינו רפרינט של הפאטצ׳ים הישנות, זה כנראה רק עניין של זמן עד שיגיע הרפרינט של הפאטצ׳ים של זנדיקר.
וויזארדס מעוניינים שאנשים ייכנסו למודרן, וכשרק האדמות של דק מגיעות למאות רבות של דולרים, זה בעיה.
עכשיו בתור מישהו שיש לו פלייסט של כל האדמות האלה, גם אני בבעיה.
אם ידפיסו אותן מחדש, הם יצנחו במחיר בצורה דרסטית, ואני אפסיד המון כסף.
מצד אחד, אני צריך אותם בשביל לשחק, מצד שני אם זה עניין של חודשים, אני יכול להיפרד ממודרן לתקופה מסויימת, לפדות את הרווח העצום שעשיתי על הלנדים האלה, ולחכות לרפרינט.
השאלה היחידה היא, מתי לדעתכם הריפרינט הזה יגיע?
אני הדורבן שקולע בזמן !
Moshe
MTGil Wizard

Re: רפרינט של הפאטצ׳ לנדס של זנדיקר?

שליחה על ידי Moshe »

אני משער שהן לא יאחרו לבוא. עתה, כאשר מתכננים להנפיק מהדורות בקצב כפול, סביר מאוד שניראה את הפאטצ'לנדים האלה במהרה ואני לא שולל שמהר מאוד נשוב לראות את השוקלנדים.
בין היתר, להערכתי הפאטצ'לנדים שיצאו עתה שוויים יהיה אף פחות מעשרה דולרים כחודש לאחר הרליס כי כולם יפתחו אותם וכי הם רארים ויש חמישה כאלה.
אני הייתי ניפטר מהלנדים שלך, גם ככה אין פה מודרן בארץ ואתה יכול להשתמש בפאטצ'ים שניכנסות עכשיו.
משער שבסט הבא ישלימו את הצבעים שבסט הזה לא יצאו וישלימו את המניין.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בן, אני לא יודע אם שמת לב אבל המחיר של ZEN fetch lands כבר צנח בערך 20-30$. אם אתה סוחר היית צריך להיפטר מהן באוגוסט, לפני שהמידע הרשמי מתפרסם. עצם העובדה שיהיו לך בתוך חודש חמש אדמות חדשות ב-Modern שמתפקדות כתחליף, או שדרוג, של האדמות מ-ZEN יוריד את המחיר שלהן במידה משמעותית גם בלי reprint. אם קנית אותן ביוקר וחשוב לך לכסות הפסדים, כנראה שעדיף לך להיפטר מהן עכשיו - תוך חודשיים יהיו לך אלטרנטיבות שעולות 15-10$.

אני השגתי את הסטים שלי בדראפטים, הן לא עלו לי יותר מ-10$ לעותק ואני מעדיף להמשיך ולהשתמש בהם ב-Modern. הפוילים ממילא ישמרו על ערך מלא. מהאדמות שזכו ל-reprint נפטרתי בהדרגה בשנה האחרונה, כי לא היה לי שימוש עבורן מחוץ ל-Commander לא תחרותי, אבל אני רוצה לשמור על גישה מלאה לפורמט התחרותי.

מתי יהיה reprint נוסף? אולי בסט השני, למרות שזה יהיה קצת צפוף לסט קטן. אולי בסט השלישי, למרות שהוא אמור להיות שונה מהותית מהסט הראשון. אנחנו מצפים ל- enemy color lands בשלב כלשהו, ואישית אני בונה על man-lands... ובכלל, המודל של 10 אדמות עם כל שילובי הצבעים האפשריים נהיה בעייתי ברגע שהם עוברים לשני בלוקים בשנה בגלל שזה נותן 25-30 אדמות בכל זמן נתון. אולי נקבל אותן כשהם יוציאו את Modern Masters 2, לשם צריך לדחוף מאסה קריטית של ערך. בכנות, אני לא חושב שיש לנו מספיק מידע קונקרטי כדי להסיק מסקנות.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אם לא יהיה רפרינט אני לא מעוניין למכור.
השאלה היא האם להערכתם בבלוק הזה הם יודפסו או לא.
אם זה בבלוק הבא אני גם לא מוכר.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אם אתה משתמש בהן אין צורך למכורמגם אם ירדו דרסטית. בדק המודרן שלי צריכים להיות 2 מוטוולטים. מכרתי את שלי בעשרים דולר ועשיתי זאת כדי להמתין שירדו לעשרה דולרים. קניתי בעלות של מעל שלושים דולר. אם אתה שואל אותי, אל תמכור ושמור בדק שלך את מה שאתה צריך.
אם יש לך עודפים ויש לך רווח עליהם, תמכור עכשיו במקום להסתכן בשביל תוספת של כמה פרוטות.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אין לי עודפים, אבל אתה מבין שקלף ששווה נגיד שלושים דולר יכול להפוך להיות שווה ארבע דולר, תכפיל את זה בחמש אדמות ופלייסטיישן מכל אחת זה כבר סכום די משמעותי.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

kabanist כתב:אין לי עודפים, אבל אתה מבין שקלף ששווה נגיד שלושים דולר יכול להפוך להיות שווה ארבע דולר, תכפיל את זה בחמש אדמות ופלייסטיישן מכל אחת זה כבר סכום די משמעותי.
חמש אדמות ופלייסטיישן :)
לא סביר שידפיסו שוב את הפאצ'ים של זנדיקר. תספור כמה זמן יצא מזנדיקר עד עכשיו.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

האייפד הזה ארור :eek:
אני הדורבן שקולע בזמן !
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

יכול מאוד להיות שהשינוי שיתרחש בטרקיר יכלול את המעבר מאדמות חברות לאדמות אויבות. זו כן דרך לבטא את השינוי שסרקהאן עשה, וזה כן ייתן מכה של פצ'ים בשביל לגאסי/מודרן... עד כמה זה סביר זו כבר שאלה שאני לא יכול לענות עליה.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

kabanist כתב:אין לי עודפים, אבל אתה מבין שקלף ששווה נגיד שלושים דולר יכול להפוך להיות שווה ארבע דולר, תכפיל את זה בחמש אדמות ופלייסטיישן מכל אחת זה כבר סכום די משמעותי.
אם להשוות ל-shock lands אנחנו מדברים כאן על ירידה לסביבות ה-10$ לכל הפחות, אולי קצת פחות בזמן שהסטים עדיין בדפוס. וזה אם תיקח בחשבון את העובדה ש-RTR הוא הסט הנמכר ביותר מאז ZEN ולהערכתי יעבור את Khans במידה משמעותית (רוב הקלפים שראינו עד עכשיו היו הרבה פחות מרשימים והרבה יותר תובעניים מהפצצות של RTR).

כמו שכבר כתבתי, אתה יכול להניח שה-fetch lands המקוריות יחליפו חלק מה-fetch lands של ZEN ב-Modern ויורידו את המחירים שלהן בין אם ה-fetch lands של ZEN יודפסו מחדש או שלא. ובהתבסס על המחירים הנוכחיים, אתה יכול להמיר את האדמות שיש לך כרגע בפי שלוש אדמות שהודפסו מחדש, כך שזו כמעט בלי ספק השקעה אמינה יותר. אם חשוב לך לשחק Modern תשמור את האדמות שאתה מריץ בפועל ותמכור את האחרות.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

רן, Theros הוא הסט הכי נמכר של מג'יק, ונכון לעכשיו התחזיות הן ש-Khans יעבור אותו, גם בגלל הפאטצ'ים אבל בעיקר כי מג'יק נמצא ברצף גדילה בשנים האחרונות.
שלגבי בן זה אומר שאלא אם יהיה ריפרינט מאוחר יותר של האדמות של Zedikar המחיר שלהן ירד, אבל יהיה עדיין גבוה יותר מאלה החדשות של Khans. לדעתי, ידפיסו את הפאטצ'ים של Zendikar מאוחר יותר בבלוק, WotC אמרו מספר פעמים בשנה האחרונה שהם לא רוצים להדפיס אדמות בבלוקים שלא בסייקלים של 10. בהתחשב בכך שהמשך הבלוק הוא לא wedges, הם ירצו שבבלוק קונסטרקטד יהיה אפשרי לשחק 2 צבעים מכל שילוב. אבל זו רק דעתי.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

רן, Theros הוא הסט הכי נמכר של מג'יק, ונכון לעכשיו התחזיות הן ש-Khans יעבור אותו, גם בגלל הפאטצ'ים אבל בעיקר כי מג'יק נמצא ברצף גדילה בשנים האחרונות.
אני סקרן מאיפה הנתונים האלו. זה לא תואם מה ששמעתי מהמארגן המקומי שלי (שמנהל חנות ברשת הגדולה בעיר) וזה לא מסתדר עם ההבדל העצום בערך בין שני הבלוקים. יותר שחקנים = יותר מכירות, אבל מבחינת החזר על השקעה אין לי ספק ש-RTR משך יותר לקוחות.
WotC אמרו מספר פעמים בשנה האחרונה שהם לא רוצים להדפיס אדמות בבלוקים שלא בסייקלים של 10.
למיטב ידיעתי, הם אמרו שהם רוצים שכל בלוק יכיל מחזור של 10 אדמות כדי שכל שילובי הצבעים יתפקדו בפורמט הבלוק. זה לא מחייב שכל האדמות יהיו זהות מבחינת תפקוד, אתה יכול להדפיס מחדש את ה-enemy check-lands של Innistrad ועדיין יהיה לך בבלוק fixing לכל השילובים. הם גם נותנים לנו wedge-lands שמספקות תמיכה ל-enemy colors (פלוס צבע נוסף) והם צריכים לקחת בחשבון ש-Louie (יחד עם M16) יהווה חלק מסדר העולם החדש שלהם ב-2016.

בשורה התחתונה, אני מצפה שה-fetch lands של ZEN ימשיכו לרדת בחודשים הקרובים (בזכות האלטרנטיבות הזולות) עד שיהיו לנו מושג מובהק האם הן מודפסות מחדש או שלא. אין ספק שהמחיר שלהן לא יצנח לרמה של ה-fetch lands של Khans אלא אם יודיעו שהן מודפסות מחדש ויכול להיות שהן תזנקנה לגבהים חדשים אם יודיעו שהן לא... כך שמנקודת המבט שלי, כל מי שדואג לערך של האדמות שלו צריך להיפטר מהן עכשיו, אם לא לפני חודש, ולעשות את השיקולים שלו בערך חודש לפני היציאה של Louie - קרוב לוודאי שהוא יוכל לקנות אותן מחדש ב-5-10$ פחות מהמחיר הנוכחי אם הוא מפחד שהן לא יודפסו.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

את נתוני המכירות קראתי בבלוג של מארק רוזווטר. הוא דיבר על זה גם ב-State of Design של השנה:
http://magic.wizards.com/en/articles/ar ... esign-2014
מאז Innistrad כל סט שפתח בלוק שבר את השיא של הסט שלפניו, שאם אני לא טועה Zendikar החזיר לפני Innistrad.
אגב, מדובר ב-Theros הסט, לא הבלוק, כמו שדובר על RTR הסט, לא הבלוק.

אתה צודק שיש תמיכה לצורך הבלוק, אז יכול להיות שלא ידפיסו את הפאטצ'ים של Zendikar. למעשה חסר לנו עדיין Cycle של אדמות שעוד לא ראינו לצורך פיקסינג. אמרתי שאני רק חושב שהם ידפיסו, תחושת בטן. WotC לא אמרו מילה על הפאטצ'ים של Zendikar לכאן או לכאן ולא ראיתי התייחסות לשאלות בנושא, וזה מריח כמו סימן טוב (שוב, רק תחושה) שהם כן יודפסו. האמת שמה שאמרת לגביהם נשמע לי מאוד הגיוני בכל מקרה. למזלי בדיוק יומיים לפני ההכרזה מכרתי את כל הפאטצ'ים נייר שנשארו לי, אז אין לי מה לדבר :)
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אחרי הספוילרים של היום, אנחנו יודעים ש-WotC לא צריכים להדפיס אפילו אדמה אחת בשני הסטים הבאים בשביל לספק fixing לבלוק... להפתעתי, זה מחזק את התחושה שלי שהם הולכים להדפיס את ה-ZEN fetches דווקא בגלל שהבלוק לא צריך fixing איכותי יותר.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לא הבנתי, אתה חושב שידפיסו אותם, בגלל שלא צריך אותם?
אני הדורבן שקולע בזמן !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני חושב שידפיסו אותן בשביל לדחוף את המוצר, בשביל לספק דלק ל-Modern, אולי בשביל להזין delve או מכניקות GY אחרות (threshold בשידור חוזר?). הנקודה שלי הייתה שהן די בינוניות בשביל לדחוף שלושה צבעים בבלוק, וה-enemy lands יותר משמעותיות ל-wedge מאשר ally lands, אבל עכשיו יש לנו מספיק fixing גם בלעדיהן אז למה לא?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

משום מה יש התאוששות במחירים באונליין.
סקאלדינג טארן בשפל עלתה 25.6 טיקטס וזה היה ב 5/9 . עכשיו היא עולה 33.1 .
מה הסיבה לכך?
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה