ניקוד DCI

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
MrSpicyShot
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ניקוד DCI

שליחה על ידי MrSpicyShot »

אפשר קצת הסבר על מה זה ניקוד DCI, כלומר במה הוא עוזר והאם אפשר לקבל נקודות מכל מיני סוגי תחרויות כמו פרי רליסים וכדומה.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

Re: ניקוד DCI

שליחה על ידי sliver »

אתה מוזמן לקרוא את הדביק על Planeswalker Points
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
MrSpicyShot
MTGil Apprentice

sliver כתב:אתה מוזמן לקרוא את הדביק על Planeswalker Points
קראתי, ורציתי לדעת.
אם אני הולך לאירוע פרי רליס ואני מקבל מספר נקודות מסוים, איך זה יסתנכרן עם החשבון שלי?
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

כשאתה נרשם המארגן של הטורניר, שזה העובדים של החנות שבה הפריריליס, מכניסים את הDCI שלך לתוך תוכנה יחד עם כל יתר האנשים שנרשמו.
התוכנה מנהלת את המי נגד מי במהלך היום ואת המיקומים לצורכי פרסים בסוף היום (תאחל הרבה בהצלחה ליריבים שלך כי אם למישהו יש אותו מספר נצחונות כמוך אתה תהיה מעליו רק אם היריבים שלך הצליחו בטורניר יותר מהיריבים שלו)
בסוף האירוע כשהתוצאות רשומות מארגני הטורניר אחראים לעדכן את התוצאה בעזרת קסם או יונות דואר* או תוכנה אל מול ויזארדס העולמי, התוצאות מגיעות לויזארדס ובעזרת קסם או בעזרת יונות דואר* או בעזרת תוכנה ודטא בייס של ויזארדס שאליו מגיעים הנתונים, הנתונים נשמרים אצל ויזארדס ומעודכנים בעבור כל שחקן.
ואז אתה יכול להיכנס לאתר שלהם להכניס את הDCI ולראות את כל הנקודות שלך ולהשוויץ לחברים שלך שיש לך יותר.

*יונות דואר יוצאו משימוש בעידכון הגירסה ב2017.
MrSpicyShot
MTGil Apprentice

BurningOak כתב:כשאתה נרשם המארגן של הטורניר, שזה העובדים של החנות שבה הפריריליס, מכניסים את הDCI שלך לתוך תוכנה יחד עם כל יתר האנשים שנרשמו.
התוכנה מנהלת את המי נגד מי במהלך היום ואת המיקומים לצורכי פרסים בסוף היום (תאחל הרבה בהצלחה ליריבים שלך כי אם למישהו יש אותו מספר נצחונות כמוך אתה תהיה מעליו רק אם היריבים שלך הצליחו בטורניר יותר מהיריבים שלו)
בסוף האירוע כשהתוצאות רשומות מארגני הטורניר אחראים לעדכן את התוצאה בעזרת קסם או יונות דואר* או תוכנה אל מול ויזארדס העולמי, התוצאות מגיעות לויזארדס ובעזרת קסם או בעזרת יונות דואר* או בעזרת תוכנה ודטא בייס של ויזארדס שאליו מגיעים הנתונים, הנתונים נשמרים אצל ויזארדס ומעודכנים בעבור כל שחקן.
ואז אתה יכול להיכנס לאתר שלהם להכניס את הDCI ולראות את כל הנקודות שלך ולהשוויץ לחברים שלך שיש לך יותר.

אז כשאני מגיע לחנות, אני הולך למארגן של האירוע ואומר לו מה מספר הDCI שלי?
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

MrSpicyShot כתב:
BurningOak כתב:כשאתה נרשם המארגן של הטורניר, שזה העובדים של החנות שבה הפריריליס, מכניסים את הDCI שלך לתוך תוכנה יחד עם כל יתר האנשים שנרשמו.

אז כשאני מגיע לחנות, אני הולך למארגן של האירוע ואומר לו מה מספר הDCI שלי?
כן, אל תדאג הם כבר ידאגו לשאול אותך מה הDCI שלך או ליצור לך DCI אם אין לך ברגע שאתה משלם.
שלח תגובה