Let The Onslaught Begin - ביקורת על הטורניר בחיפה.

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Psibeast
Administrator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

בהגדרתו Bye הוא כאשר יש מספר אי זוגי של שחקנים, ולכן נשאר אחד בלי יריב בחלוקה לזוגות.
זה, ורק זה, נקרא Bye.
בכל פעם שלא שיחקת בשל פרישת יריב, זה Auto-Win ולא Bye. את זה המחשב (ואני) לא יכול למנוע. את זה יכולים למנוע רק השחקנים ע"י דיווח מסודר על פרישה מהטורניר.

SPS: מה שהיריב שלך עשה זו עבירה חמורה. בהחלט היית צריך לדווח על כך בו במקום, וכן כל צופה שהיה עד לעבירה הזאת. אתה צודק בהחלט שאותו "מארגן" (אני לא יודע למי אתה מתכוון, כי היה רק מארגן אחד, וזה דני, ואותו אתה מכיר) אז בטח אתה מדבר על אחד המתנדבים שעזרו לנו במהלך הטורניר. נכון שאותו אדם היה חייב לדווח על העבירה לשופט (אם באמת הוא ראה את כל מה שהתרחש), אבל כמובן שגם אתה היית חייב לדווח על העבירה לשופט, ולא עשית כך. כשהגעת אלי עם העבירה, הטורניר כבר נגמר, ואם אני זוכר נכון, חלוקת הפרסים כבר היתה בעיצומה. כבר היה קצת מאוחר מדי בכדי לעשות משהו בנדון.

וכאן באה הודעה לאנשים. השופטים הם לא קישוט. נכון שמדובר בטורניר כיפי, אבל עדיין יש מסגרת חוקים מסויימת, ולמרות שבעניינים טכניים הייתי ותרן מאוד למען ההרגשה הטובה של השחקנים, בענייני רמאות והתנהגות בלתי הולמת יש למצות את הדין מייד, על מנת לבער את התופעה. אם אתם מרגישים, חושדים, או אפילו יש לכם את החשש הכי קטן שנפגעתם מרמאות או התנהגות בלתי הולמת, בואו מייד לאחד השופטים. בשביל זה אנחנו שם.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
lord markor
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי lord markor »

אני הייתי גם בחיפה וגם בתל-אביב ואני חייב לציין שהיה ממש כיף. אמנם הגיעו המון אנשים אבל זה גם היה חלק מהכיף, וחוצמזה תמיד טוב לדעת שהמג'יק מתפתח.

עכשיו כמה הערות, אני אשתדל לא אחזור על מה שאמרו כבר:

-בחיפה היו מספר דוכנים של אנשים שפשוט עזרו לילדים יותר קטנים לרשום את החבילות שלהם. לי לקח באופן אישי בערך 10 דקות לרשום כל חבילה וזה הלך מהר מאד, בהתחשב בזה שהיו שם עוד מתנדבים נחמדים שעזרו. לעומת זאת, בתל-אביב היו בערך 30 ילדים שבקושי יודעים אנגלית ושום דוכנים כאלה שעוזרים להם לרשום. זה די חבל בהתחשב בזה שזה לקח ה-מ-ו-ן זמו.

-כשנרשמתי בחיפה קיבלתי את הסטרטר ואת הבוסטרים שלי והתחלתי לרשום. לעומת זאת בתל-אביב הושיבו אותי שעה ואמרו לי לחכות עד שיבואו ויתנו לי את הבוסטרים. אחרי שעה ניגשתי לדורון ושאלתי אותו מה קרה, והוא שאל בתמיהה: "מה, עוד לא קיבלת בוסטרים?!" ורץ להביא לי אותם. מה בדיוק הקטע פה?
בנוסף בתל-אביב כדי להרשם היה צריך לעמוד בשני תורים, אחד בשביל לשלם ואחד כדי שירשמו אותך. זה סתם עיקב בהמון ולא עזר.

-לפני בערך חצי שנה הייתי בטורניר t2 בלב המפרץ והוא היה בקומה הראשונה. היו די הרבה שולחנות כולל שולחנות נחמדים כאלה עם ציור של serra angel. למה לא להביא אותם גם לפרירליס למקרה שיבואו הרבה אנשים או לאחרי שבית הקפה יפתח?

* נקודה שחשובה לציון- שיחקתי מול כמה ילדים כאלה קטנים וגם מול כמה יותר מבוגרים לא ממש נחמדים, אבל כל מי ששיחקתי נגדו שהיה בפורום היה משחק אחלה ומאד נהנתי. אהבתי במיוחד אתה משחק מול sofer's knight, אבל על זה תצטרכו לשאול אותו. :smile:

היה ממש ממש אחלה, ובאמת תודה לכל מי שהשקיע מזמנו בטורניר.

נ.ב.
כמה זמן שחקן יכול לשחק תור אחד? שיחקתי מול שחקן אחד כשאלון צעק במגאפון: "עוד חמש דקות לסוף הסיבוב!", ותקפתי. על השעון לקח לו לחשוב 4 דקות עד שהוא החליט לעשות cycling לאדמה, ואז כשנגמר הזמן אז הוא החליט שהוא חוסם. אולי הוא באמת חשב, למרות שלא נראה לי, אבל לא רציתי להיות מניאק ולקרוא לשופט, במיוחד כשראיתי שתוך תור אחד אני מנצח.

אני אחזור ואציין שהיה ממש טוב, דן.
THE LORD HAS SPOKEN
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

כמה הערות:

1) תמיד, תמיד כשחושדים במישהו שמשחק לאט בכוונה, לקרוא לשופט מיד, ולא בסוף הסיבוב. אין שום דבר שאני יכול לעשות אם לא ראיתי בעצמי כמה זמן הוא חושב, ושיקללתי האם זה הגיוני בהתחשב במצב הלוח.
2) לגבי חלוקת הבוסטרים, לצערי אין למארגנים מוח קיבוצי, ולכן בעוד שאני הייתי בטוח שאוריין וצוות המתנדבים שלו דאגו לכולם לחלוקה הוגנת של בוסטרים (וטיפלתי במשבר המתעתד להגיע של חוסר הסטרטרים), פתאום שמעתי שאנשים חיכו 30 דקות לקלפים. קצת קשה להישאר מאורגן כשאין בוס אחד שמתזמר את הכל, או כשאנשים לא עושים את מה שאותו הבוס אומר.
3) גם בתל אביב היו עמדות שסייעו לשחקנים לרשום -- פשוט התחלנו עם זה קצת יותר מאוחר, כשראינו שזה הכרחי.
אנטרקס
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

Psibeast: אומנם אי ידיעת החוק אינה מונעת עונש, אבל איך הייתי אמור לדווח על זה, כאשר רק אחרי זה גיליתי שזאת עברה? (למרות ששאלתי אותך שאלה דומה, אולי אתה אפילו זוכר אותה, אני לא אשאל אותה כעת).

המחשבות שלי על הטורניר:

1) לי המשחקים הלכו קשה-קל-קשה-קל-קשה-קל-קשה [בינוני].

משחק ראשון: שיחקתי נגד איזה תומר, (אולי עומר) שעזר לדני, ושיחקנו בשולחן ליד דני, ודני היה מופתע באיזו קלות הוא שוחט אותי. מה שכן, הבן אדם היה מאד נחמד, שאל אותי אם אני שחקן חדש ובמהלך המשחק זרק כמה טיפים (גם הסביר כמה דברים שלא ידעתי, כמו שיש דבר כזה Pro Points, מה שגרם לי להבין שהסיכוי שלי נגדו לא צריך לשאוף לאפס, הם כבר שם).

משחק שני: משחק נגד יריב צעיר (אני משער שהוא צעיר ממני, אבל אם ניסיון בערך כמו שלי), שכדי לעצבן אותי הוא הרג את עצמו בMana Burn.
את המשחק הזה ניצחתי 2:0, וכמה אנשים אמרו לי מזל טוב.

משחק שלישי: הסיבוב הראשון נמשך בערך כמו מלחמת העולם הראשונה, ובסוף הוא ניצח אותי (הייתי על 40 חיים! איך?).

משחק רביעי: משחקים די מהירים, לא למדתי הרבה על היריב הזה. ניצחתי בזכות מעופפים.

משחק חמישי: המשחק הזה היה נגד Seeker of Rain (האגדי), שניצח אותי 2:0, אבל את הסיבוב האחרון המשכנו גם אחרי שמתתי (הייתי צריך את המאנה כדי להפוך את ה Towering Baloth שלי. הוא הסכים שאם הייתי מצליח, לא היה לא סיכוי. כמה חבל שלא הצלחתי).

משחק שישי: גיליתי קלף מאד חזק, וגם נתתי את דעתי עליו בפני השחקן, ואמרתי שאני הייתי משחק עם ארבע כאלו ופשוט רוצח את היריב.
ניצחתי 2:0, ניצחון שלישי ואחרון.

משחק שביעי: הסיבוב הראשון הגיע לתור 37 בערך, הייתי על 7 חיים והוא על 2, כשלו יש סוללת יצורים מאד גדולה ולי יש בערך רק שניים. הוא הרים לי את הLibrary, ואני בטפשותי לא אמרתי שום דבר. אחר כך, הקיר שלי סבל.

סה"כ, היה די כיף, נהנתי מאד, ואני אבוא גם לטורניר הבא (וגיליתי יום אחרי זה שבחרתי את שני הצבעים הכי גרועים מכל הצבעים שהיו לי. כמה מוזר).

לא נורא.

SPS

ודרך אגב, קיפי סתם הומו -
Sir Psycho Sexy, באותה שיחה.

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: Sir Psycho Sexy בתאריך 2002-10-01 13:39 ]</font>
frozen_fire
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי frozen_fire »

[quote]
בתאריך 2002-10-01 13:37, Sir Psycho Sexy כתב:

משחק שלישי: הסיבוב הראשון נמשך בערך כמו מלחמת העולם הראשונה, ובסוף הוא ניצח אותי (הייתי על 40 חיים! איך?).

[quote/]
מה לעשות בסוף מגיעים פיתרונות לכל דבר לא הזכרת שבאותו משחק היתי במנה סקרו רצחני עם שלוש אדמות לבנות ואפס!!שחורות זה היה נוראי אבל לקראת הסוף קיבלתי את האדמות והתחלתי להרוג לך את היצורים ואז אותך
שסימנו את המשחק הראשון היו בסיבות ה10 דקות לסיום הסיבוב והספקתי להרוג אותך עוד פעם אפילו אחרי שהיה לך WORDS OF WORSHIP כדי לקבל חיים מתי שאתה רוצה
Sir Psycho Sexy
Moderator

אתה!

היו לך יותר משלושה Plains!

אני הייתי צריך רק את ה Towering Baloth שלי, ולא היה לך סיכוי.

לא נורא.

אתה!

SPS
frozen_fire
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

היו לי מקסימות 4 יכול להיות אפילו 5
Sir Psycho Sexy
Moderator

לפחות 5.

הכנסת את הכהן המטומטם (כמו כל דבר שהכנסת, אבל זה לא קשור), והוא עולה 5 מאנה.

היו לך הרבה יותר אדמות ממה שאתה מציג את זה.

אולי אתה מבלבל בין מתמודדים.

SPS
frozen_fire
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

בתאריך 2002-10-01 14:27, Sir Psycho Sexy כתב:
לפחות 5.

הכנסת את הכהן המטומטם
איזה מהם?? היו המון
אבל בכל זאת לא היה לי שחור כמעט עד הסוף הנורא שממת שכל היצורים שלך זה האלף המטומטם שנותן חיים
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Fox of another fox »

תדברו על זה בפרטי, בבקשה?

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: Fox of another fox בתאריך 2002-10-01 14:40 ]</font>
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי The Maze (The-Q) »

SPS - אני ישבתי לידך בסיבוב הראשון.
אני שיחקתי נגד דני.
שלח תגובה