ליגת הטכניון ממשיכה בפעילות - יום שלישי, 18:00 מק"ק

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Duppleganger
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ליגת הטכניון ממשיכה בפעילות - יום שלישי, 18:00 מק"ק

שליחה על ידי Duppleganger »

שלום לכולם,

הליגה תיערך מדי יום שלישי, בשעה 18:00 במק"ק, בחדר הפסנתר.

ליגה חדשה נפתחת בטכניון בשבוע הנוכחי. היא תיערך ביום שלישי, 11-1-06, בין השעות 18:00 ל- 20:00, או עד שימצאו לנכון לגרש אותנו בכח.
השחקנים המובילים של הצפון ישתתפו בליגה - ובכלל, יהיה שמח. כבר במפגש הראשון יהיו החלפות קלפים, משחקים בזוגות ובקבוצות, עזרה בבניית חבילות, קלפים חינם (אל תצפו ליותר מדי. קומונים ואנקומונים לכל היותר :> ) ועוד.
דראפטים כנראה שלא יהיו בפעמים הראשונות בהן הליגה תיערך (יהיו הרבה שחקנים חדשים מהטכניון שלא יכירו את החוקים מספיק טוב), אבל ברגע שתיווצר בליגה סביבה יציבה של שחקנים נוכל להתחיל לקיים גם דראפטים ומיני-טורנירים מכל הפורמטים.

מדריך הליגה - עבדכם הנאמן.

המיקום המדוייק : מק"ק (מועדון קהילתי קנדה) בתוך הטכניון. נכנסים לטכניון מהשער הראשי, הולכים ישר עד לכיכר הבריכה (מעגל תנועה עם פרחים ודגלים במרכז), פונים שמאלה וממשיכים ללכת למטה עד שמגיעים למעגל תנועה נוסף. יורדים במדרגות שנמצאות מצד שמאל - ומגיעים ישר למק"ק. המקום מאכלס גם בית קפה קטן, עם פיצות, טוסטים, לזניות, וופל בלגי אלוהי.

זמן הליכה מהכניסה לטכניון : 10 דקות.
זמן נסיעה מהכניסה לטכניון : דקה אחת. (אבל הכניסה עם רכב תתאפשר רק למי שיש לו תווית טכניונית. למי שאין תווית מומלץ להחנות את האוטו מחוץ לשער הראשי ולהכנס ברגל)

מעבר למג'יק, אני אביא לשם גם Jungle Speed (שלא דורש הצגה) וגם משחק קלפים מיוחד בשם Once Upon a Time - שהוא משחק בו מספרי סיפורים מתחרים מי יספר את הסיפור המעניין ביותר וההגיוני (והמטורלל) ביותר, לפי קלפי העלילה שהם שולפים, וקלפי העלילה המפריעים ששחקנים אחרים זורקים לתוך הסיפור שלהם. את שני המשחקים הללו משחקים בקבוצה של בין שניים לעשרה שחקנים.

הולך להיות שמח :>

נשמח לראות את כל אנשי הצפון שם, בפתיחה החגיגית של הליגה.

דופ.
נערך לאחרונה על ידי Duppleganger ב 06/4/2006 , 14:47, נערך 5 פעמים בסך הכל.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הערה: כשכתוב "ישר" מהכניסה לטכניון, הכוונה היא לכביש הנמוך מבין השניים שממשיכים ישר מהכניסה. (וב"כניסה" מדברים על הכניסה הראשית, כלומר השער שפונה לזיו)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

שעות פעילות מאוחרות מדי בשביל מישהו שצריך לחזור לביתו המרוחק בצפון הקר אחרי זה :(

בהצלחה :)
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

יום רביעי יום רע, יום רביעי קורס פסיכו'
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אני כרגע חזרתי מהליגה והיה ממש כיף, הליגה הצליחה בגדול, כל הכבוד צזנה :thumbr:
כל מי שלא הגיע הפסיד בגדול ואני מציע לו להגיע בפעם הבאה
FLASH
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

באיזה שעה היא נגמרה?
מיצי מיאו
Duppleganger
MTGil Wizard

וואו.
חזרתי עכשיו מהליגה. היו 30 איש. בערך 12 מהם לא שיחקו מעולם ולמדו לשחק במקום. 8 נוספים הצטרפו כשהם מכירים את המשחק משנות ילדותיהם היפות, אבל לא שיחקו כבר שנים. ובערך עשרה מהחבר'ה הוותיקים.
היה פשוט תענוג. כיף גדול. הבאנו 12 חבילות ברמת דראפט, ואחרי שלימדנו את האנשים החדשים לשחק, נתנו לכל אחד מהם חבילה והנחנו להם לשחק נגד מי שרצו. כל מי שהיה שם נהנה והיתה אווירה שחסרה הרבה פעמים בליגות השחוקות יותר, של התרגשות והתלהבות מהמשחק. הליגה היתה אמורה להסתיים בשמונה בערב, אבל אנשים נשארו עד תשע ואחרי. אני הייתי צריך ללכת בתשע בערב, אבל אני יודע שלפחות 6 אנשים נשארו שם עדיין בשיא ההתלהבות, ושיחקו magic, jungle speed ו- Once upon a time.
כנראה שהליגה עצמה משנה זמן, מכיוון שזה היה רק הפיילוט שלנו, כדי לבדוק אם אנשים אכן מוכנים לבוא לליגה בטכניון. אני מקווה להודיע כבר מחר מה היום הקבוע של הליגה ובאיזה שעה היא תיערך בטכניון. אני אשלח אי-מייל לאנשים שנתנו לי את האי-מיילים שלהם.

תודה לכל מי שהשתתף,

דופ.
Duppleganger
MTGil Wizard

דרך אגב, כנראה ששכחתי במק"ק את חבילת המשחק של ה Jungle Speed (המשחק עם הטוטם והקלפים הצבעוניים). אם מישהו מצא אותה, בבקשה שישלח אלי מייל דחוף, כי המשחק יקר ולחבילה המסויימת הזו יש ערך רגשי (כבר שנתיים איתי בכל מקום :> ).

תודה,
דופ.
yovalk
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yovalk »

שלום,
מהזמן הקצר שהייתי בליגה (הגעתי עם רן) אכן נראה שהולכת להיות ליגה מאד מוצלחת.
יש לי שאלה,
האם מישהו מצא במקרה מטרייה שחורה שנשכחה במקום?
אם כן אשמח אם תיצרו איתי קשר.
תודה,
יובל
Duppleganger
MTGil Wizard

השבוע הליגה תיערך ביום שלישי - 17.1.06 - בשעה 18:00 ועד בכלל, במק"ק (הוראות ההגעה רשומות בהודעה הראשונה). כמו כן, במקום שתהיה בחדר המועדון הגדול למעלה, הועברנו לחדר הפסנתר. נכנסים למק"ק, יורדים במדרגות מצד שמאל. הכניסה לחדר הפסנתר נמצאת מצד ימין, ליד השירותים והכניסה לחוות המחשבים.

בשבוע שעבר הגיעו קצת יותר מ- 30 איש, וכולם נהנו. אני מקווה לראות נוכחות טובה גם הפעם.

בברכת שבוע טוב,

דופ.
Duppleganger
MTGil Wizard

השבוע הגיעו לליגה 20 איש (10 אנשים פחות מפעם קודמת, אבל זה היה צפוי, כי הפעם לא תלינו שלטים ברחבי הטכניון כמו בפעם הקודמת).
גם בשבוע הבא הליגה תתקיים ביום שלישי, בשעה 18:00, במק"ק, בחדר הפסנתר. התאריך - 24.1. אני מאחל לכולכם סופ"ש נעים ומקווה לראות אתכם בשבוע הבא בליגה.

דופ.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב, נו, תנסה לוודא שאנשים ימשיכו להגיע גם עוד שלושה שבועות כשאני אגור במרחק הליכה מהטכניון, ואני מבטיח לבוא גם :)
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

מישהו מהקריות יכול להסיע?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

נסה לתפוס את ליאור אולי.
Duppleganger
MTGil Wizard

למרות שהסמסטר כבר נגמר ואנחנו עכשיו בתקופת המבחנים העמוסה, ליגת הטכניון ממשיכה בפעילות הקבועה שלה. אנחנו לא יכולים להבטיח שיהיו דראפטים במפגשים בשבועיים הקרובים, כי אני אצטרך לעזוב בשעות הקבועות - בין 8 ל- 9 בערב. זה לא אומר שלא יהיה דראפט... זה רק אומר שצריך מארגן אירועים אחר שיפקח על הדראפט.
מה כן יהיה, אתם בוודאי שואלים...
יהיה Jungle Speed, יהיה פרסי ליגה וקלפי DCI, יהיו מיני-טורנירונים של חבילות הליגה, והטוב מכל - יהיו Booster Fights של Unhinged, שמדריך הליגה הידוע לשמצה ישתתף בהם.
אז אם מעולם לא ראיתם מדריך ליגה מדבר בחרוזים בלבד, מניח את המגפיים על הקלפים או משחק מתחת לשולחן, אתם מוזמנים להצטרך לשבועיים הקרובים (וגם אחריהם) של ליגת הטכניון.

דבר אחרון... השאלתי לפני זמן-מה, לאחד מהמשתתפים בליגה, ערכת משחק קלפים בשם Once Upon a Time. אני מקווה שנהנית לשחק איתה, אבל אני צריך אותה בחזרה ואודה לך אם תוכל להחזיר לי אותה במפגש הליגה הבא. אם אתה לא יכול להגיע למפגש, שלח לי הודעה פרטית, או אי-מייל ל sduppleganger@yahoo.com ונתאם מתי אני יכול לקפוץ אליך ולאסוף את המשחק.

דופ.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

ד"א מה הייתה התוצאת הדראפט הסופית בסוף שבוע שעבר בליגה?
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אז שנייה, היום יש דראפט בליגה או לא? (זאת-אומרת, מישהו מוכן לפקח עליו?)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אף פעם לא חסר מישהו שיוכל.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אני בא היום עם ליאור ויוסי, בואו נעשה דראפט אל תבריזו. נבוא בסביבות 18:30.
מיצי מיאו
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

יובל ואני באים
במגעים עם שפר כדי לארגן את הופעתו
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
שלח תגובה