טוב, מכרתי את האקסבוקס... עזרו לי להחליט מה לקנות במקום

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

טוב, מכרתי את האקסבוקס... עזרו לי להחליט מה לקנות במקום

שליחה על ידי Kroen »

יש 2 אפשרויות:
1. DS Lite+פריצה (יד שנייה, 800-1000 שקל)
2. iPod Touch 8 GB (חדש מחנות, 1250 שקל)
אני לא יכול להרשות שקל יותר מ1250 בגלל שאח שלי קיבל את יתרת הכסף של האקסבוקס. קשה לי להחליט. אמנם לDS יש משחקים הרבה יותר טובים מן הסתם, אבל האייפוד טאצ' זה המכשיר האולטימטיבי להתלהב על החברים שלך (כן, יש לי חברים. מדהים, לא?) מה גם שיש לו אינטרנט מעולה שלא לדבר על העובדה כשפורצים אותו אפשר לעשות איתו מלא דברים- יש אימולטורים לSNES NES GB/C GBA ואפילו לPS1. חוץ מזה יש גם מלא תוכנות ואפשר אפילו להוריד SKYPE ולדבר איתו כשיש WIFI באיזור. מצד שני לDS יש הרבה יותר משחקים, מה גם שכל האימולטורים הלעיל לא ממש מרגשים אותי ואני מעדיף משחקים של DS. אבל, לא יודע, את הDS אני אקבל יד שנייה... עזרו לי להחליט. צהוב לעוזר.
תמונה תמונה
alon7
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי alon7 »

אני לא מציע לך להתלהב מהאימולטורים שיש לאייפוד טאצ'
יש לי אייפון ואלו התוכנות האחרונות שמופיעות אצלי במכשיר
זה לא כיף כמו שזה נשמע
חוץ מזה הskype זה רק לגרסא הישנה כרגע ובגרסא החדשה יש הרבה יותר תוכנות שלא עובדות שם אז זה החלטה שלך..
אני הייתי חוסך וקונה משהו אחר כבר..
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

כמו מה? חשבתי לקנות Eee 4 GB יד שנייה (כ1100 שקל) אבל אין לי ממש מה לעשות עם זה... ואני ממש לא מתלהב מהאימולטורים... אם כבר אז המשחקים המקוריים של הטאצ' הרבה יותר מעניינים אותי... אבל כמובן שזה לא משתווה למשחקים של הDS, אבל מצד שלישי אני שונא לקנות יד שנייה...
תמונה תמונה
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

אני מניח שאנשים לא יסכימו איתי - אבל PS2 הוא נפלא ומתאים לתקציב שלך.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

חחח היה לי PS2 ומכרתי אותו בשביל האקסבוקס... אני לא הולך לקנות אותו שוב, מה שגם הPS2 נמאס עלי די מהר (וכן, היה לו צ'יפ). חוץ מזה שזה לרדת ברמה.
בכל מקרה כבר החלטתי: אני קונה אייפוד טאצ' 8 ג'יגה.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

שים את הכסף בתוכנית חסכון בבנק ותשמור קצת בצד בשביל לקנות SPORE כשהוא יצא בחודש הבא.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

PSP פרוץ זה הרבה יותר טוב יש מקומות שאתה יכול לקנות חדש ב1000-1100 ואם אתה רוצה יש מספיק אנשים שיפרצו לך ב50 ש"ח \ תלמד לפרוץ בעצמך זה לא כ"כ קשה
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Satan's Angel כתב:PSP פרוץ זה הרבה יותר טוב יש מקומות שאתה יכול לקנות חדש ב1000-1100 ואם אתה רוצה יש מספיק אנשים שיפרצו לך ב50 ש"ח \ תלמד לפרוץ בעצמך זה לא כ"כ קשה
זה מאוד קשה, כנראה אתה לא מעודכן... בשביל לפרוץ PSP סלים צריך משהו שנקרא pandora battery, וצריך גם SD מיוחד שנקרא magic flashcard וצריך גם downgrading. אין לי חצי מושג איפה משיגים את כל הדברים האלה מה גם שזה יותר מדי כאב ראש.
תמונה תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אם הסלים בעייתי אז תקנה שמן...
אני הדורבן שקולע בזמן !
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

יש דבר אחד שצריך לקונסולות: TEKKEN ככה שPS2 יכול להתאים (עד שיצא טקן 6 ל PS3) אתה גם יכול לקנות PSP ולשים בו טקן 5...בלי קשר...למכור XBOX 360 זה טעות ממש גדולה....זו אחת הקונסולות היותר טובות ומשתלמות שיש היום בשוק...חבל...=\
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כן אני גם לא מבין איך אתה עובר מבוקס לאייפוד טאצ'...
אני הדורבן שקולע בזמן !
Darth Vader
Sith Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darth Vader »

kabanist כתב:כן אני גם לא מבין איך אתה עובר מבוקס לאייפוד טאצ'...
יש לי אייפון,כן זה נחמד בשבועיים הראשונים עם כל היישומים וכל הסרטונים שמדמים שאתה יכול לשתות ולהתגלח מהמכשיר עצמו,אבל אחרי כמה זמן זהו אתה שוכח מזה.

ושלא נתחיל לדבר על הבטריה :(
אם אתה לא מסכים עם הדעה שלי אתה תמיד יכול להשתפר.
Satan's Angel
יצירת קשר:

Kroen כתב:
Satan's Angel כתב:PSP פרוץ זה הרבה יותר טוב יש מקומות שאתה יכול לקנות חדש ב1000-1100 ואם אתה רוצה יש מספיק אנשים שיפרצו לך ב50 ש"ח \ תלמד לפרוץ בעצמך זה לא כ"כ קשה
זה מאוד קשה, כנראה אתה לא מעודכן... בשביל לפרוץ PSP סלים צריך משהו שנקרא pandora battery, וצריך גם SD מיוחד שנקרא magic flashcard וצריך גם downgrading. אין לי חצי מושג איפה משיגים את כל הדברים האלה מה גם שזה יותר מדי כאב ראש.
יש לי סלים... אז לך לפרוץ בחמישים שקל
זיו ופרננדו
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

הנה רעיון ביזארי לגבי ה-PSP: אולי פשוט תקנה משחקים ?
יש המון משחקים מעולים לקונסולה שיצאו בגרסאות פלטינום וניתן לקנות בכמאה שקל. מעבר לזה יש המון אנשים שמוכרים משחקים יד שניה באפילו פחות ממאה שקל. אנשים לא מבינים כמה הפיראטיות פוגעת בתעשייה. יש סיבה לזה שמשחק טוב ל-PSP יוצא פעם בחצי שנה במקרה הטוב. הגיימרים פשוט יורים לעצמם ברגל עם הפיראטיות. לראיה, תחשבו כמה משחקים פשוט לא יוצאים ל PC אך ורק בגלל הפיראטיות. לקמצנות יש מחיר.
אנשים עבדו שעות ימים וחודשים על המשחקים האלה, ואתם מורידים אותם באימיול. זה מביש במידה מסויימת.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

kabanist כתב:כן אני גם לא מבין איך אתה עובר מבוקס לאייפוד טאצ'...
כבר שכחת? הLIVE לא עבד לי, מה שגם הבוקס שלי לא היה 65NM כך שהוא היה יכול להיהרס בכל רגע.
אגב, גם לפרוץ את הטאצ' נראה כאב ראש גדול מדי (וגם מוריד אחריות) כך שאני הולך לקנות בשבילו תוכנות ומשחקים באייטונס. 10$-0$ זה אחלה מחיר ויש שם דברים ממש שווים.
נערך לאחרונה על ידי Kroen ב 30/8/2008 , 20:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה תמונה
Satan's Angel
יצירת קשר:

לגבי הפריצה
אישית אני כבר לא מוריד מחשקים שניתן לקנות בארץ אלה יותר בשביל מחשקים יפנים שלא ניתן לקנות בארץ והם ממש כיפים כי ההורים שלי לא מרשים לי להשתמש בפריצה כדי להוריד מחשקים אמיתיים
זיו ופרננדו
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

kabanist כתב:הנה רעיון ביזארי לגבי ה-PSP: אולי פשוט תקנה משחקים ?
יש המון משחקים מעולים לקונסולה שיצאו בגרסאות פלטינום וניתן לקנות בכמאה שקל. מעבר לזה יש המון אנשים שמוכרים משחקים יד שניה באפילו פחות ממאה שקל. אנשים לא מבינים כמה הפיראטיות פוגעת בתעשייה. יש סיבה לזה שמשחק טוב ל-PSP יוצא פעם בחצי שנה במקרה הטוב. הגיימרים פשוט יורים לעצמם ברגל עם הפיראטיות. לראיה, תחשבו כמה משחקים פשוט לא יוצאים ל PC אך ורק בגלל הפיראטיות. לקמצנות יש מחיר.
אנשים עבדו שעות ימים וחודשים על המשחקים האלה, ואתם מורידים אותם באימיול. זה מביש במידה מסויימת.
אני מוריד אותם בהורדה ישירה :roll:
ואל תדאג, אני מתכוון לקנות בכסף מלא את כל המשחקים והתוכנות שאני ארצה לאייפוד טאצ'. אבל לא, זה לא בגלל ששיניתי את דרכי, אלא בגלל שלפרוץ את המכשיר גם מוריד אחריות וגם עלול להרוס אותו, מה גם שתוכנות שאפשר להוריד אליו ממש זולות (לא יותר מ10$ ויש גם עשרות תוכנות חינם).
נ.ב. שירים וסרטים אני עדיין אוריד, כמובן.
Satan's Angel כתב:לגבי הפריצה
אישית אני כבר לא מוריד מחשקים שניתן לקנות בארץ אלה יותר בשביל מחשקים יפנים שלא ניתן לקנות בארץ והם ממש כיפים כי ההורים שלי לא מרשים לי להשתמש בפריצה כדי להוריד מחשקים אמיתיים
איך ההורים שלך יודעים שאתה מוריד משהו? :-? חוץ מזה שההורה הישראלי הממוצע אמור להגיב ב"מה? שאני אתן לך כסף למשחק? הרי אתה יכול להוריד אותו בחינם באימיול!!1"
תמונה תמונה
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Kroen כתב:
kabanist כתב:הנה רעיון ביזארי לגבי ה-PSP: אולי פשוט תקנה משחקים ?
אני מוריד אותם בהורדה ישירה :roll:
ואל תדאג, אני מתכוון לקנות בכסף מלא את כל המשחקים והתוכנות שאני ארצה לאייפוד טאצ'. אבל לא, זה לא בגלל ששיניתי את דרכי, אלא בגלל שלפרוץ את המכשיר גם מוריד אחריות וגם עלול להרוס אותו, מה גם שתוכנות שאפשר להוריד אליו ממש זולות (לא יותר מ10$ ויש גם עשרות תוכנות חינם).
נ.ב. שירים וסרטים אני עדיין אוריד, כמובן.
Satan's Angel כתב:לגבי הפריצה
איך ההורים שלך יודעים שאתה מוריד משהו? :-? חוץ מזה שההורה הישראלי הממוצע אמור להגיב ב"מה? שאני אתן לך כסף למשחק? הרי אתה יכול להוריד אותו בחינם באימיול!!1"
כי יש הורים שאומרים "אני רוצה שהילד שלי ילך בדרך הישר, ולא יוריד דברים בחינם ויפגע ביוצרים" או "זה יכול להכניס וירוסים למחשב שלך!"
שלח תגובה