הורדה מגמתית של מחירי הקלפים בארץ

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

למען האמת, המחירים של חבילות גאו בעיקר בגלל שני דברים - ה-shock lands של Ravnica וה-uber rares שיצאו בסטים מאוחרים וזכו למעט משחק בדראפטים - Goyf, Vault והיום Figure (ש-WotC הצליחו להשאיר מתחת ל-100 כשחילקו כמויות גדולות שלו בתור קלף Release). הקלפים המעולים והנדירים האלו שנכנסים לכל כך הרבה חבילות הם הבעיה המרכזית בשוק, שאר הקלפים נשארים פחות או יותר בגבולות המחירים שהיו פעם.

כמובן שעכשיו יהיו לנו mythic rares שרק יחמירו את הבעיה, אבל ל-WotC זה לא אמור לשנות, ממילא הם עברו להרוויח כסף מפרסומות באתר :roll:
nesherhaesh
MTGil Wizard

שליחה על ידי nesherhaesh »

OldSkoolMTG כתב:עושה רושם שהשחקנים לא נפגעו יותר מדי, כי הקהילה לא הצטמצמה והמחירים ממשיכים לגאות...
אז איך אתה מסביר שלפני שנתיים בערך היו מגיעים לזברה 70 איש שהתחלקו בין טייפ 2, אקסטנדד ודראפטים, והיום מגיעים 46 אנשים לאליפות הארץ ?

הקהילה כן הצטמצמה אבל אני לא חושב שיש קשר בין זה למחירים, אני חושב שזה יותר קשר שאנשים בחרו להשקיע את הזמן ו\או את הכסף שלהם בדברים אחרים. או פשוט לאחר התנתקות מסוימת מהמשחק (צבא למשל) הפסיקו לשחק.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

הפסקתי לשחק מג'יק כשהבנתי שזה בזבוז כסף בקנה מידה אטומי.
תמונה תמונה
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

כן, אבל לא זו מטרת הת'רד ואף אחד לא שאל אותך לגבי זה, נא לא להספים.

הקהילה קטנה לדעתי בגלל צמצום נרחב בכמות הליגות, שנסגרו אחת אחרי השניה בגלל חוסר תחזוקה. הנ"ל נבע מכך שבמשך יותר משנה ב-PMI לא הקצו אף אחד לטפל בנושא ולפתוח ליגות חדשות או לתחזק קיימות.
בתקווה נראה בזמן הקרוב מגמה הפוכה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

אני לא בטוח לגבי זה רן. קח לדוגמה את jitte שהיה must בחצי מהמטא גיים בערך, או אקסטרקשן ששוחק בסייד של 80% מהדקים בתקופה מסויימת. המחיר שלהם לא התקרב אפילו לאלה שמבקשים כיום עבור גויף ואחרים.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Jitte שוחרר ב-Precon deck בשם Rat's Nest, כך שהמחיר שלו לא יכול היה לעבור את המחיר של החבילה עצמה ונשאר נמוך יחסית (באותו אופן שהמחיר של Figure of Destiny נמוך יחסית למה שהיה אם לא היו קלפי Release שלו). Jitte גם נפתח בדראפטים במשך יותר מחצי שנה, להבדיל מ-Goyf או Mutavault שנפתחו בדראפטים במשך 3-4 חודשים במקרה הטוב.
Cranial Extraction היה שייך לסט הראשון בבלוק, מה שאומר שנפתחו פי כמה וכמה יותר עותקים שלו מאשר של קלפים מסטים מאוחרים יותר בבלוק. הוא גם לא שוחק בצורה כל כך נרחבת מחוץ ל-T2.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

mutavault למען האמת בקושי משוחק מחוץ לטייפ 2(אם כבר משווים לcranial)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אבל שוחק ב-main של המון חבילות... למרות שעכשיו לאור הדומיננטיות של Swans, Mono-red ועוד חבילות שלא טורחות לשחק אותו, סביר שהוא ירד קצת. בכל מקרה, הייתי אומר שמספר העותקים של Mutavault בשוק אפילו לא מתקרב למספר העותקים של Cranial Extraction בשוק.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

כמובן אני מסכים שהכמות בשוק זה מה שמעלה את המחיר כל כך(למען האמת בינתיים גם הדק faeries+ww) אבל לגבי שחיקות mutavault גם לא משוחק "כל כך הרבה".
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה