הקיוב מורכב מ-450 קלפים + אדמות בסיסיות בפרוטקטורים תואמים ומיועד ל-10 משתתפים או פחות.
בת'רד הזה אני אעדכן את הליסט. כמו כן, אתם מוזמנים להציע הצעות לשיפור או לשאול שאלות.
חלק מהדגש ששמתי בקיוב הזה הוא על איזון ה-archtypes בניגוד לאיזון הצבעים, ולכן ייתכן שישנם צבעים שלא מאוזנים מבחינת מספר הקלפים שיש בהם. ה-archtypes כוללים, בין השאר:
Blink :u:
Sacrifice :r:
Defenders :u:
Aristocrats
RDW :r:
Tokens :w:
Kiln Fiend :r:
ועוד, וכמובן שיש הרבה מקום ליצירתיות.
זאת רשימת הקלפים לפי צבעים:
Spells:
Cloudshift
Harm's Way
Path to Exile
Swords to Plowshares
Sunlance
Raise the Alarm
Intangible Virtue
Journey to Nowhere
Temporal Isolation
Pacifism
Momentary Blink
Otherworldly Journey
Apostle's Blessing
Arrest
Lingering Souls
Midnight Haunting
Spectral Procession
Oblivion Ring
Timely Reinforcements
Faith's Fetters
Swell of Courage
Miraculous Recovery
Charge Across the Araba
Feudkiller's Verdict
Creatures:
Doomed Traveler
Goldmeadow Harrier
Gideon's Lawkeeper
Mother of Runes
Elite Vanguard
Steppe Lynx
Knight of the Holy Nimbus
Sigiled Paladin
Fencing Ace
Knight of Meadowgrain
Loyal Cathar
Leonin Relic-Warder
Syndic of Tithes
Azorius Arrester
Cloistered Youth
Kor Skyfisher
Kor Firewalker
Ronom Unicorn
Mistral Charger
Stormfront Pegasus
Porcelain Legionnaire
Daring Skyjek
Lone Missionary
Wall of Omens
Attended Knight
Fiend Hunter
Kor Hookmaster
Kor Sanctifiers
Stonecloaker
Flickerwisp
Glimmerpoint Stag
Guardian of the Guildpact
Calciderm
Celestial Crusader
Master Splicer
Meadowboon
Belfry Spirit
Cloudgoat Ranger
Serra Angel
Blue:
Spells:
Preordain
Impulse
Counterspell
Mana Leak
Miscalculation
Daze
Withdraw
Ghostly Flicker
Fade Away
Thirst for Knowledge
Psionic Blast
Propaganda
Repulse
Forbidden Alchemy
Compulsive Research
Dissipate
Exclude
Control Magic
Jilt
Into the Roil
Careful Consideration
Fact or Fiction
Deep Analysis
Dismiss
Talrand's Invocation
Persuasion
Mind Control
Jace's Ingenuity
Opportunity
Capsize
Take Possession
Repeal
Condescend
Creatures:
Enclave Cryptologist
Waterfront Bouncer
Thought Courier
Merfolk Looter
Augur of Bolas
Willbender
Looter il-Kor
Sea Gate Oracle
Calcite Snapper
Pestermite
Shaper Parasite
Man-o'-War
Latch Seeker
Trinket Mage
Fettergeist
Wing Splicer
Clone
Nevermaker
Ninja of the Deep Hours
Thieving Magpie
Mist Raven
Archaeomancer
Riftwing Cloudskate
Murder of Crows
Air Servant
Mulldrifter
Mnemonic Wall
Aethersnipe
Jetting Glasskite
Errant Ephemeron
Black:
Spells:
Inquisition of Kozilek
Disfigure
Innocent Blood
Executioner's Capsule
Tragic Slip
Sign in Blood
Animate Dead
Night's Whisper
Go for the Throat
Doom Blade
Ultimate Price
Necromancy
Infest
Dismember
Makeshift Mannequin
Moan of the Unhallowed
Snuff Out
Barter in Blood
Ribbons of Night
Unburial Rites
Enslave
Creatures:
Pulse Tracker
Viscera Seer
Vampire Lacerator
Diregraf Ghoul
Carnophage
Carrion Feeder
Nezumi Cutthroat
Abyssal Gatekeeper
Butcher Ghoul
Wight of Precinct Six
Dauthi Horror
Dauthi Slayer
Blood Artist
Wretched Anurid
Blind Creeper
Reassembling Skeleton
Gatekeeper of Malakir
Nezumi Graverobber
Mesmeric Fiend
Fledgling Djinn
Vampire Interloper
Necrogen Scudder
Stinkweed Imp
Phyrexian Rager
Pawn of Ulamog
Hypnotic Specter
Liliana's Specter
Nantuko Husk
Bone Shredder
Crypt Rats
Dauthi Marauder
Vampire Nighthawk
Skinrender
Keening Banshee
Nekrataal
Dimir House Guard
Marsh Flitter
Falkenrath Noble
Shriekmaw
Okiba-Gang Shinobi
Phyrexian Gargantua
Twisted Abomination
Red:
Spells:
Faithless Looting
Pillar of Flame
Reckless Charge
Flame Slash
Forked Bolt
Burst Lightning
Firebolt
Lightning Bolt
Rift Bolt
Searing Spear
Searing Blaze
Incinerate
Arc Trail
Pyroclasm
Goblin Bombardment
Molten Rain
Staggershock
Arc Lightning
Flame Javelin
Brimstone Volley
Act of Aggression
Shower of Coals
Slice and Dice
Fireblast
Creatures:
Goblin Bushwhacker
Goblin Patrol
Stonewright
Frenzied Goblin
Reckless Waif
Mogg Fanatic
Jackal Pup
Kird Ape
Hellspark Elemental
Kiln Fiend
Young Pyromancer
Ember Hauler
Stingscourger
Lightning Mauler
Slith Firewalker
Mogg War Marshal
Stormblood Berserker
Keldon Marauders
Gore-House Chainwalker
Torch Fiend
Inner-Flame Acolyte
Lobber Crew
Hissing Iguanar
Pyreheart Wolf
Ghitu Slinger
Fire Imp
Vithian Stinger
Cunning Sparkmage
Fervent Cathar
Manic Vandal
Rubbleback Maaka
Avalanche Riders
Flametongue Kavu
Beetleback Chief
Bloodfray Giant
Keldon Champion
Ingot Chewer
Gathan Raiders
Firemaw Kavu
Green:
Spells:
Vines of Vastwood
Search for Tomorrow
Rancor
Giant Growth
Mutagenic Growth
Moment's Peace
Explore
Rampant Growth
Wildsize
Elephant Guide
Beast Within
Cultivate
Kodama's Reach
Triumph of Ferocity
Harmonize
Beastial Menace
Sprout Swarm
Grizzly Fate
Centaur Glade
Tromp the Domains
Creatures:
Young Wolf
Wild Nacatl
Joraga Treespeaker
Arbor Elf
Avacyn's Pilgrim
Elves of Deep Shadow
Llanowar Elves
Jade Mage
Sakura-Tribe Elder
Viridian Emissary
Overgrown Battlement
Wall of Roots
Wall of Blossoms
Strangleroot Geist
Flinthoof Boar
Wild Mongrel
Gatecreeper Vine
Scryb Ranger
Vine Trellis
Beastbreaker of Bala Ged
River Boa
Borderland Ranger
Axebane Guardian
Imperious Perfect
Eternal Witness
Civic Wayfinder
Yavimaya Elder
Viridian Shaman
Wolfir Avenger
Druid's Familiar
Nantuko Vigilante
Vital Splicer
Wickerbough Elder
Briarhorn
Phantom Centaur
Blastoderm
Acidic Slime
Garruk's Packleader
Baloth Woodcrusher
Krosan Tusker
Maul Splicer
Jungle Weaver
Pelakka Wurm
Gold:
W/B:
Tidehollow Sculler
Gerrard's Verdict
Sin Collector
Unmake
Mortify
Cartel Aristocrat
R/U:
Gelectrode
Izzet Charm
Fire // Ice
Nivix Cyclops
Frostburn Weird
Electrolyze
G/B:
Putrefy
Worm Harvest
Dreg Manger
Korozda Guildmage
Putrid Leech
R/W:
Hearthfire Hobgoblin
Boros Charm
Bull Cerodon
Boros Swiftblade
Duergar Hedge-Mage
Lightning Helix
G/U:
Coiling Oracle
Shardless Agent
Trygon Predator
Jungle Barrier
Zameck Guildmage
Snakeform
G/W:
Dryad Militant
Call of the Conclave
Selesnya Charm
Behemoth Sledge
Qasali Pridemage
Kitchen Finks
Trostani's Summoner
R/G:
Tattermunge Maniac
Branching Bolt
Savage Twister
Bloodbraid Elf
Ghor-Clan Rampager
Firespout
B/R:
Rakdos Cackler
Torrent of Souls
Murderous Redcap
Terminate
Bituminous Blast
Hellhole Flailer
U/B:
Baleful Strix
Psychatog
Inkfathom Infiltrator
Agony Warp
Warped Physique
Far // Away
W/U:
Azorius Guildmage
Lyev Skyknight
Wall of Denial
Skymark Roc
Plumveil
Deputy of Aquittals
Artifacts and Colorless:
Spells:
Pyrite Spellbomb
Aether Spellbomb
Everflowing Chalice
Tumble Magnet
Serrated Arrows
Sensei's Divining Top
Lightning Greaves
Azorius Signet
Dimir Signet
Rakdos Signet
Gruul Signet
Selesnya Signet
Orzhov Signet
Izzet Signet
Golgari Signet
Boros Signet
Simic Signet
Bonesplitter
Trusty Machete
Shrine of Loyal Legions
Shrine of Burning Rage
Mortarpod
Mask of Memory
Mind Stone
Crystal Shard
Grafted Wargear
Loxodon Warhammer
Icy Manipulator
Creatures:
Wall of Tanglecord
Perilous Myr
Epochrasite
Chronomaton
Palladium Myr
Peace Strider
Pierce Strider
Galvanic Juggernaut
Etched Oracle
Juggernaut
Ulamog's Crusher
Artisan of Kozilek
Land:
Izzet Guildgate
Golgari Guildgate
Orzhov Guildgate
Boros Guildgate
Simic Guildgate
Kazandu Refuge
Graypelt Refuge
Sejiri Refuge
Akoum Refuge
Jwar Isle Refuge
Crumbling Necropolis
Jungle Shrine
Seaside Citadel
Savage Lands
Arcane Sanctum
Golgari Rot Farm
Azorius Chancery
Dimir Aqueduct
Rakdos Carnarium
Izzet Boilerworks
Simic Growth Chamber
Selesnya Sanctuary
Gruul Turf
Boros Garrison
Orzhov Basilica
Bojuka Bog
Seat of the Synod
Treetop Village
Ghitu Encampment
Vitu-Ghazi, the City-Tree
Mishra's Factory
Evolving Wilds
Rupture Spire
Transguild Promenade
Terramorphic Expanse