שילוב צבעים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
avikorengold
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שילוב צבעים

שליחה על ידי avikorengold »

חפשתי הרבה זמן כבר מה הצבעים שמתחברים אחד לשני הכי טוב
אני פשוט מחפש ששני הצבעים ישלימו אחד את השני ויצרו חפיסה מאוזנת
מישהו יכול בבקשה לתת לי את הטבלה אם היא קימת לשלובים?
נ.ב
האם כחול וירוק הם שילוב טוב?
מרווין
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: שליובי צבעים

שליחה על ידי מרווין »

כל שילוב צבעים יכול להיות טוב, זה יותר שאלה של סינרגיה בין הקלפים עצמם ומה הרעיון הכללי של החפיסה.

אתה יכול להחליט מה הסגנון שאתה הכי אוהב:
לדוגמה, אדום ולבן הם שילוב צבעים שמתאים מאוד לחפיסה מהירה שרוצה להטיל יצורים זולים וטובים ואז לסיים את המשחק עם קסמי נזק ישיר ליריב.
או אם למשל אתה רוצה חבילה יותר איטית שמסוגלת להתמודד עם איומים מוקדמים ואז לנצח את המשחק עם יצורים גדולים ואיכותיים שליריב יהיה קשה להתמודד איתם, אז ירוק שחור זה שילוב טוב.

עוד דרך להחליט זה לפי הקלפים עצמם:
יש לך את הקלף [card]Kiki-Jiki, Mirror Breaker[/card] (אם אתה לא מכיר את הקלף אתה יכול ללחוץ על השם, יש קישור לתמונה).
אתה יכול להחליט שאתה מבסס את החבילה שלך על הקלף הזה, ואז יש המון דרכים שאתה יכול ללכת עליהם - נניח Kiki-Jiki מתקבן עם קלפים כמו [card]Pestermite[/card] כדי לייצר אינסוף יצורים ולנצח באופן אוטומטי כמעט. וכמובן זאת לא הדרך היחידה לבנות מסביב לקלף (עוד רעיונות הם חבילה שמבוססת על גובלינים, או סתם חבילה שמבוססת על יצורים שעושים משהו כשהם באים ואז לשכפל אותם כל תור).

מה שאני מנסה להגיד זה שהמשחק יותר מורכב מרק עניין של להסתכל על שילובי הצבעים, והאפשרויות לבנות חפיסה הן עצומות.
שלח תגובה