שחקן חדש שלא מבין שני קלפים

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

שלח תגובה
Gshgsh20
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שחקן חדש שלא מבין שני קלפים

שליחה על ידי Gshgsh20 »

אני שחקן מתחיל והייתי בכנס גיבורים, קניתי חפיסת קלפים ואני לא מבין שני קלפים ששמם gray merchant of asphodel
והקלף disciple of phenax
Navidshi
Judgmental Bastard

Re: שחקן חדש שלא מבין שני קלפים

שליחה על ידי Navidshi »

אני מעביר את ההודעה שלך לפורום חוקים, אליו היא שייכת.

שני הקלפים שהזכרת משתמשים במכניקה שנקראת devotion. כשהם נכנסים לשדה הקרב, הם עושים משהו בהתאם למספר סמלי המאנה השחורה בעלות של כל הקלפים שיש לך בשדה הקרב.

Gray Merchant גורם ליריב לאבד חיים ולך לקבל חיים בהתאם למספר סמלי המאנה השחורה. אתה סופר את כל הסמלים השחורים בפינה הימנית העליונה של הקלפים שלך בשדה הקרב (לא כולל סמלי מאנה שחורים בחלקים אחרים של הקלף, כמו אדמות בסיסיות, ולא כולל קלפים בבית הקברות שלך, או ביד שלך).

Disciple גורם ליריב להראות לך מספר קלפים מהיד שלו ששווה למספר סמלי המאנה השחורה, ואז אתה בוחר אחד מהקלפים שהוא הראה לך, והיריב זורק אותו לבית הקברות.

דוגמא: שיחקת Disciple בתור רביעי וזה הקלף היחיד שיש לך בשדה הקרב, חוץ מאדמות. אתה סופר את הסמלים בפינה הימנית (2) ואז היריב מראה לך שני קלפים מהיד שלו. אתה בוחר אחד, והוא זורק אותו. בתור הבא, אתה משחק Gray Merchant ושוב, סופר את הסמלים - 2 מה-Gray Merchant ו-2 מה-Disciple, סה"כ 4 כך שהיריב מאבד 4 חיים ואתה מקבל 4 חיים.
tnvsh
מארגן טורנירים

Re: שחקן חדש שלא מבין שני קלפים

שליחה על ידי tnvsh »

רק תוספת קטנה - Gray Merchant מוריד חיים לכל היריבים שלך [במשחק מרובה משתתפים], ואתה מקבל חיים בהתאם לסך החיים שהיריבים שלך איבדו.
שלח תגובה