אתר זול לקניית סינגלים

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
Dragon Slayer
?Hellkites you say
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אתר זול לקניית סינגלים

שליחה על ידי Dragon Slayer »

היי,
אני מחפש כבר כמה זמן אתר שמוכר סינגלים בשביל להשיג קצת קלפי EDH במחירים נוחים, דברים שבארץ אני לא יכול להשיג מפעט מחסור באנשים ובטורנירים כדי להיפגש עם אנשים שיש להם את הקלפים.
אם למישהו יש ניסיון עם אתר שמוכר ררים שהם פחות תחרותיים במחירים נוחים, והמשלוח במחיר סביר אני אשמח לחוות דעת והמלצות.
יובל.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מנסיוני, קשה למצוא אתר שיש לו את כל (או אפילו רוב) הקלפים שאתה רוצה, במחירים הזולים ביותר, ודמי המשלוח שלו נמוכים. כל אתר מציע תערובת של הגורמים האלו ואתה (בהתאם לקלפים המסוימים שאתה מחפש) צריך למצוא אותה.

אני מציע לך לנסות ולחפש כמה מהקלפים שאתה רוצה ב-http://www.allmagiccards.com, לראות אם יש חנות אחת שמציעה את כולם/רובם במחיר זול ואז לבדוק את עלויות המשלוח של החנות. ברגע שמצאת חנות אחת שיש לה כמה קלפים שאתה רוצה ודמי משלוח זולים, זה הזמן לבדוק איזה עוד קלפים שאתה רוצה היא מוכרת בזול. זה יקח קצת זמן, אבל זה יחסוך לך כסף בטווח הארוך. שים לב שרצוי לבדוק את סוגית המשלוח לפני שמשתגעים ומכניסים 100 קלפים לסל הקניות, כמה מהחנויות הזולות ביותר שמצאתי ברשת לא שולחות בכלל לארץ... חלקן אפילו לא שולחות לקנדה :-:

דמי משלוח זולים הם בטווח שבין 2-3$, ורצוי לשים לב להשפעה של מספר הקלפים על עלות המשלוח - בדרך כלל אחרי בערך 16 קלפים יש זינוק מסוים במחיר. שים לב שאם מדובר בקלפים לא תחרותיים וזולים יחסית, לעיתים קרובות עדיף להתפשר על חנות שגובה קצת יותר מאשר להתפרס על שתי חנויות או יותר, אבל ברגע שיש לך כמה קלפים יקרים יותר ברשימה (כאלו שההפרש ביניהם יכול להגיע ל-1-2$ בין חנויות שונות) זה עשוי להיות כדאי לפצל את ההזמנה.

דרך אגב, אם לא אכפת לך באיזה שפה הקלף, אני מקבל את הרושם שקלפים לא תחרותיים בסינית (ביחוד) ואולי גם בשפות זרות אחרות נוטים להיות זולים מהרגיל.
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

נהפוך הוא, אני מעדיף שפות זרות. אני אנסה את זה, יכול להיות מייאש אבל ננסה. אם בכל זאת למישהו יש המלצה על מקום ספציפי אני עדיין אשמח לשמוע.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

ב- mtg mint card יש הרבה קלפים בסינית במחירים זולים יחסית בדיוק אתמול הזמנתי משם 42 קלים והמשלוח עלה לי 4 דולר
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קניתי מהם קלפים מספר פעמים בעבר, כך שאני יכול להעיד לגבי האמינות שלהם והמשלוחים שלהם באמת זולים במידה יוצאת דופן. הקלפים בסינית גם זולים יותר כמעט תמיד מהקלפים באנגלית. מה שכן, לרוב קשה לי למצוא אצלם הרבה קלפים זולים, מנסיוני חלק גדול מתחום ההתמחות שלהם הוא קלפים בעלי ביקוש גבוה ופוילים.
שלח תגובה