מכירת כול הקלפים שלי

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
snir213
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מכירת כול הקלפים שלי

שליחה על ידי snir213 »

שלום
שחקתי מגיק ליפני הרבה שנים (ליפני 6 שנים) ומאז לא נגעתי בקלפים.
עשיתי סדר בדברים שלי וגיליתי את הקלפים חוץ מקצת אבק מצבם טוב ויש לי מכול הצבעים ומכול הסוגים.
השאלה שלי היא איך אני יכול לימכור את כולם במכה כי לא בא לי לחפש אנשים שרוצים ליקנות קלף מסוים אין לי זמן לזה.
או שאולי יש סוחר שיקנה את כול הקלפים?
כוונו אותי איך אני מוכר את כול האוסף שלי.
תודה מראש שניר
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

יש מעט מאוד אנשים שיקנו אוסף שלם רק למען כמות הקלפים. יש שני דרכים שאני רואה אותך מצליח:
-מכירה מרוכזת באינטרנט נגיד אי ביי (שבה גם תרשום את השמות של הנדירים הטובים יותר שלך כדי למשוך עניין).
-מכירה לשחקן מג'יק יחסית מתחיל וצעיר. לפעמים כמות גדולה של קלפים נראית להם מאוד שווה, במיוחד אם הם כבר עשו פריריליסים והם רואים שבמחיר דומה הם מקבלים פי 10 קלפים.

אבל כל זה השערות.
תמונה
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

אני הייתי מעוניין לקנות אוסף, עם אתה יכול לשלוח לי קלפים שווים שיש לך בפרטי והצעת מחיר אז אולי אני יקנה
HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek »

נראה לי שכדאי לך לכתוב באיזה אזור כדאי לך להיפגש, במיוחד אם זה אוסף גדול.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מה יש לך להציע: תיכנס ל-http://magiccards.info ותבדוק איזה rares בעלי ערך יש לך. קח בחשבון שקלפים מלפני 6 שנים פחות מבוקשים בארץ ואתה רוצה למכור מסה גדולה של קלפים במכה אז כנראה שיציעו לך מחיר נמוך יותר, אבל זו דרך טובה לקבל תמונת מצב כללית. אין סיבה למכור קלף ששווה 10$ ב-5 ש"ח.

סוחרים: עד כמה שידוע לי, יש כיום רק סוחר אחד בארץ, פרננדו קורנשטיין (fernando בפורום). אתה יכול לנסות ולשלוח לו הודעה בפרטי או להתקשר ולשאול מה הוא קונה ובכמה.

מכירה לאחרים: עדכן את רשימת ה-have/want הפרטית שלך (אתה יכול למצוא לינק אליה בתחתית ההודעה שלך) עם פרטים לגבי מה אתה רוצה למכור (כמות קלפים, הוצאות, שמות קלפים בעלי ערך שנכללים באוסף) ואיך (מחיר מבוקש, אזור המגורים שלך או מקומות שאתה יכול להגיע אליהם, דרכים ליצור איתך קשר). אם יש לך משהו מעניין, אנשים יצרו איתך קשר.
שלח תגובה