From the Vault: Realms

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

stav brener
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי stav brener »

גם אני מעוניין לקנות את זה .
אילו חנויות מחזיקות במוצר ?
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אור האמת שזה לא בסדר שלא היית פה הודעה מסודרת על כך שהמוצר מגיע.
שאלת מי יהיה מעוניין, אנשים התעניינו, ווואלה לי לא היה מושג שהמוצר הגיע.

חבל שלא שיתפת אותנו בפרט הזה.
SHOW TIME !
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

עודד, למען האמת לא הספקתי לשתף עדיין כי המוצר הגיע לארץ לפני שלושה ימים ונמסר לחנויות לפני יום-יומיים.
תכננתי להוציא הודעה היום.
המוצר נמצא בפריק ת"א ופריק הרצליה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
סופגי
mtgil workstation

שליחה על ידי סופגי »

דיברתי עם פריק הצליה ות"א
לת"א הגיע עותק אחד שהוזמן (מסתבר שאפשר להזמין בלי לדעת על הגעתו לארץ), ולהרצליה הגיעו שניים שהוזמנו (כנ"ל).

לא הגיוני שהגיעו רק שלושה עותקים של המוצר לארץ.

גם לא הגיוני לי שאנשים איכשהו התחילו לקנות את המוצר לפני שיצאה הודעה בכלל שהוא הגיע.

אני אישית בתור "לקוח" מאוד מאוכזב מהדרך שבה הטיפול במוצר נעשתה, כנראה שהייתי צריך כוחות על טבעיים בכדי לרכוש את המוצר הזה.

אשמח לקבל פירוט בהרחבה,

אסף.
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

סופגי כתב: גם לא הגיוני לי שאנשים איכשהו התחילו לקנות את המוצר לפני שיצאה הודעה בכלל שהוא הגיע.

אני אישית בתור "לקוח" מאוד מאוכזב מהדרך שבה הטיפול במוצר נעשתה, כנראה שהייתי צריך כוחות על טבעיים בכדי לרכוש את המוצר הזה.

אשמח לקבל פירוט בהרחבה,

אסף.
+1
oh my god they killed kenny!
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אסף, אכן הגיעו יותר מ-3 יחידות. אחת מהחנויות שציינת קיבלה יותר יחידות משרשמת, כנראה שמי שדיבר איתך ספציפית לא היה מיודע לחלוטין בנושא, או שכבר מכר את שאר היחידות.
גם לא הגיוני לי שאנשים איכשהו התחילו לקנות את המוצר לפני שיצאה הודעה בכלל שהוא הגיע
זה כבר משהו שיש לפנות איתו לחנויות, מאחר והן מנהלות נושא זה לשיקול דעתן הבלעדי. אני מניח שהכוונה ב"הוזמן" הוא שיש שחקנים שהגיעו עצמאית לחנות מראש, הביעו רצון קונקרטי לקנות את המוצר, וביקשו שישמרו להם עותק.

הכמות שהגיעה קטנה, כי היא כאמור מוגבלת לפי כמות החנויות שלנו והדרגות שלהן. לא הייתה דרך להביא לארץ מספיק יחידות על מנת שכל מי שרוצה את המוצר יוכל לרכוש אותו. כך שבהכרח חלקכם הייתם נותרים בידיים ריקות ומתאכזבים, וזה חבל לי מאוד, אבל המדיניות של וויזארדס לא מאפשרת לי שום מרווח בהקשר זה.
לגבי הטיפול הספציפי במוצר מהכיוון שלי, כאמור נכתב על ידי בפורום כתגובה לשאלות שעלו, שהמוצר הגיע לארץ, יום-יומיים לאחר שהגיע לחנויות. איני רואה כאן בעיה כלשהי בהתנהלות. עם זאת, אני מבין מה שאתם אומרים, ופעם הבאה אשתדל ליידע אפילו עוד קודם שהמוצר הגיע.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

למה מי שרוצה את זה לא יכול להזמין מאיביי למשל?
תמונה תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

Kroen כתב:למה מי שרוצה את זה לא יכול להזמין מאיביי למשל?
תבדוק מחירים באיביי :wink:
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

touche
סביבות ה80$ לא כולל משלוח
אבל אפשר לקנות קלפים בודדים- יש כמה שעולים דולר
תמונה תמונה
סופגי
mtgil workstation

שליחה על ידי סופגי »

Orb כתב:אסף, אכן הגיעו יותר מ-3 יחידות. אחת מהחנויות שציינת קיבלה יותר יחידות משרשמת, כנראה שמי שדיבר איתך ספציפית לא היה מיודע לחלוטין בנושא, או שכבר מכר את שאר היחידות.
גם לא הגיוני לי שאנשים איכשהו התחילו לקנות את המוצר לפני שיצאה הודעה בכלל שהוא הגיע
זה כבר משהו שיש לפנות איתו לחנויות, מאחר והן מנהלות נושא זה לשיקול דעתן הבלעדי. אני מניח שהכוונה ב"הוזמן" הוא שיש שחקנים שהגיעו עצמאית לחנות מראש, הביעו רצון קונקרטי לקנות את המוצר, וביקשו שישמרו להם עותק.

הכמות שהגיעה קטנה, כי היא כאמור מוגבלת לפי כמות החנויות שלנו והדרגות שלהן. לא הייתה דרך להביא לארץ מספיק יחידות על מנת שכל מי שרוצה את המוצר יוכל לרכוש אותו. כך שבהכרח חלקכם הייתם נותרים בידיים ריקות ומתאכזבים, וזה חבל לי מאוד, אבל המדיניות של וויזארדס לא מאפשרת לי שום מרווח בהקשר זה.
לגבי הטיפול הספציפי במוצר מהכיוון שלי, כאמור נכתב על ידי בפורום כתגובה לשאלות שעלו, שהמוצר הגיע לארץ, יום-יומיים לאחר שהגיע לחנויות. איני רואה כאן בעיה כלשהי בהתנהלות. עם זאת, אני מבין מה שאתם אומרים, ופעם הבאה אשתדל ליידע אפילו עוד קודם שהמוצר הגיע.

אור,
דיברתי עם הבעלים של שתי החנויות, אני בספק שהם לא יודעים מה הולך עם הסחורה שלהם.
אתה רומז שמישהו משקר לי?
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אסף, אני לא רומז לכלום ולא יודע מה אמרו לך ולמה אמרו זאת, אבל כפי שאמרתי, אחת מהחנויות האלה קיבלה יותר יחידות מאשר רשמת.
אבל בכל מקרה זה לא מאוד משנה, גם אם אחת מהחנוית קיבלה Y ואמרה שקיבלה X, זה כנראה כי כבר מכרה את השאר או שומרת אותן ללקוח כלשהו.
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

אני שמעתי שמועה שאתה הבאת את החבילות שקיבלת לידיים פרטיות. עם זה באמת נכון תדע שזה ביזיון ואני מקווה מאוד שלא תעשה זאת בעתיד. עם זה לא נכון אני ממש ישמח להבין למה רק 3 חבילות הגיעו לחנויות במרכז
מה?
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

האם מתכוונים לייבא עוד כאלו?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

המוצר בו מדובר הוא מהדורה מוגבלת שכבר אינה בדפוס, כך שליבואן אין אפשרות להזמין עותקים נוספים מהיצרן.
שלח תגובה