MTGO כל מה שרציתם לדעת וכמה זה עולה (שאלת המליון דולר)...

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

MTGO כל מה שרציתם לדעת וכמה זה עולה (שאלת המליון דולר)...

שליחה על ידי kabanist »

לינק הורדה

http://www.wizards.com/magiconline/download_client.asp

מבט כללי על מג'יק אונליין מול תוכנות אחרות ומול משחק הקלפים הפיזי :

יתרונות כלליים:
היתרון החשוב ביותר הוא זמינות , באופן קבוע מחוברים בין 2500 ל3000 משתמשים לתוכנה , כאשר יש לכם דק ואתם רוצים לשחק , תוך פחות מ10 שניות מישהו כבר יושב בכסא מולכם.
ניתן לעשות דרפט באמצע הלילה וההמתנה לתחילתו היא בין דקה לרבע שעה , תלוי איזה דרפט אתם עושים.
יתרון שני , שימוש פשוט וקל ויכולת תמרון קלפים עצומה.
ניתן להחליף קלפים אם אנשים מרחבי העולם תוך שניות , יותר פשוט לבנות דקים ולהיפטר מקלפים שקיבלתם בדרפטים ואין לכם שום צורך בהם.
המערכת יציבה (יחסית) ובד"כ השרת לא נופל למעט הפלות יזומות לצורך שדרוג המערכת .
המערכת בטוחה , ואין סיכוי שמישהו יפרוץ לכם לאוסף ויגנוב קלפים , אלא אם כן תתנו לו את הסיסמא (לא לעשות את זה לעולם...).
שירותי הודעות בין משתמשים ויכולת לדעת מי מחבריכם מחובר (סגנון אייסיקיו).
שירות לקוחות זמין בצ'ט 24 שעות ביממה.
אין שופט ! התוכנה פועלת בדיוק ע"פ החוקים הרשמיים של מג'יק , אין ויכוחים ואין טעויות.
במג'יק אונליין ישנם את כל אירועי הפרי רליס (באיחור של חודש בערך יחסית לקלפים הפיזיים),
כאשר הפרסים מוגדלים ומקבלים AVATAR שאיתו אפשר לשנות את הדמות ששחקנים רואים כשהם משחקים אתכם.

אין תשלום חודשי , משלמים רק כאשר קונים מוצרים.

יתרונות אל מול תוכנות אחרות :
יש לכם אוסף קלפים שנצבר , הכל אמיתי (לגבול מסויים) פותחים חבילות , עושים דרפטים שבהם שומרים את הקלפים בסיום הדרפט.
שימוש פשוט , לא צריך להבין כלום באינטרנט או ב IRC בשביל להינות מהתוכנה.

חסרונות :
זו תוכנה רשמית של וויזרדס וכל דבר שתרצה לקנות עולה כסף.
ללא כרטיס אשראי לא ניתן להצטרף (למעט קניית ערכת המשחק בחנויות , כמה שידוע לי בפריק מוכרים את זה) .
עקב הזמינות של העניין , יש סיכוי לא רע להתמכר , וזה יפגע בלימודים , יחסים עם משפחה וכו'.
ישנם אנשים שעושים המון דרפטים ובלי לשים לב מפסידים המון כסף (העניין דומה במידה מסויימת להימורים).
התוכנה הינה כבדה (קובץ הורדה של ההתקנה הינו יותר מ 200 MB , וצורכת משאבי מחשב מרובים) , ישנם פעמים שיש המון אנשים שמחוברים והכל זז יותר לאט , קורה שמפסידים בדרפט כי פשוט לא מספיקים לשחק ונגמר הטיימר.
ישנם לא מעט רמאים שינסו למכור לכם אויר בשקל , או לחילופין יציע לכם קלפים מגוכחים בהחלפות , נא לשים לב מה אתם קונים ומה אתם מחליפים.

שורה תחתונה : מומלץ ביותר לכל חובב מג'יק , בעל כרטיס אשראי ובעל יכולת שליטה עצמית , בסך הכל זה המון הנאה , רק צריך לשים לעצמכם גבולות ולדעת מתי להפסיק ולהקדיש זמן לדברים אחרים , חשובים לא פחות (אם לא הרבה יותר).

להלן עלויות הקמה של חשבון במגי'ק אונליין ועלויות המשך :

עלות פתיחת חשבון במג'יק אונליין עולה 10 $ ,
לאחר מכן ניתן לקנות מוצרים בחנות אונליין , להלן מחירים :
בוססטר (כל סט החל מ odyssey) עולה 3.69 $
חבילת טורנירים (משמשת לליגות ואירועי לימיטד) 11 $
כרטיס אירוע עולה 1 $

כרטיס אירוע הוא כמו ה"מטבע" במשחק , ישנם הרבה אנשים ש"מוכרים" קלפים , תמורת כרטיסים . סדר גודל מחירים , בכרטיס אחד ניתן לקנות :
2 ררים
או
16 אנקומונים
או
32-64 קומונים
או
32 אדמות בסיסיות.

הקניה איננה מוויזרדס , אתם קונים מוויזרדס כרטיסים ואז מחליפים את הכרטיסים תמורת קלפים.
המחירון הנ"ל אינו תקף לקלפים שנחשבים טובים באופן חריג מאחרים , לדוגמא סקאל קלאמפ נמכר בארבעה כרטיסים לקלף , והוא אנקומון . המחירים יחסיים לקלפים פיזיים , כלומר קלפים שעולים יותר במשחק הרגיל , עולים יותר באונליין. אבל השוק מאוד דינמי ותמיד ניתן למצוא מציאות.

מובן שניתן להחליף קלפים תמורת קלפים.

הקניה מהחנות של וויזרדס היא בכרטיס אשראי בלבד , אופציית הפיי פאל למי שיודע מה זה לא אפשרית שם , ולכן למי שאין כרטיס אשראי זו בעיה.
אם יש לחלקכם בעיה ספיצפית שאתם מוכנים להשקיע קצת בשביל להצטרף , אבל ההורים לא מוכנים שתשתמשו בכרטיס אשראי שלהם , ניתן לפנות אלי ונראה מה אפשר לעשות.
אין שום עלות חודשית למשחק , ואתם משלמים רק על מוצרים שאתם קונים .

תכל'ס כמה זה עולה ?
זה משתנה בין אחד לאחד , כל אחד ומה שהוא מוכן להשקיע , פרסמתי פוסט שמסביר איך אחרי ההשקעה הבסיסית ניתן על ידי מסחר להגדיל את האוסף ולעשות דרפטים מבלי להשקיע כסף נוסף. אבל זה דורש סבלנות ואוסף קלפים שאנשים ירצו לקנות , לא מומלץ לשחקנים חדשים באונליין להתחיל לסחור מהרגע הראשון .
לגבי דקים : כמו שבשביל לבנות דק נורמלי במג'יק צריך להשקיע כסף , אותו דבר במג'יק אונליין , על תצפו לבנות רבג'ר אפיניטי בהשקעה של 10 $ , התפיסה שקלפים וירטואלים צריכים לעלות פחות היא שגוייה . אצלי לדוגמא הקלפים הרגילים מעלים אבק בארון ף בעוד שבקלפים אונליין אני משחק המון. הם פשוט יותר זמינים , במיוחד לאנשים שגרים במקומות קטנים שאין הרבה אנשים לשחק איתם.
ישנם גם דקים שניתן להרכיב בהוצאה קטנה ולשפר עם הזמן.
העצה הכי טובה שאני יכול לתת לאנשים שייכנסו לעניין הוא להגביל את עצמם ולא להתמכר לדרפטים , יש באונליין דרפטים כל יום , כל היום , וקל מאוד להתמכר לזה ולהפסיד לא מעט כסף.

בהצלחה.

*עריכה* ההסבר הבא נכתב ע"י BLcrazzy איש יקר ותם.

לינק הורדה

http://www.wizards.com/magiconline/download_client.asp

הקובץ שוקל בערך 200 MB ואחרי שמתקינים אותו ניתן לשחק בחינם עם דקים מוכנות מראש או לפתוח חשבון ב - 10 $ ולהתחיל לאסוף קלפים דיגיטלים.

הנה מס' עצות וטיפים לשחקנים מתחילים במג'יק אונליין .
1. קודם כל תשנו את מצב הצפיה שלכם ל - expert view. על מנת לעשות זאת יש להתחבר אונליין למשחק ולגשת לפינה הימנית העליונה בחלון הכניסה שראשי. יש לשנות את מצב הצפיה שם ל expert view ע"י לחיצה על החץ המורה כלפי מטה, כך תנתן לכם אפשרות לבחור ב expert view.
2. אל תחליפו קלפים לפני שאתם מודעים לשווי שלהם ב MTGO. על מנת לברר שווי של קלף יש שתי דרכים. האחת להכנס ל traiding room. המסך יתחלף ותנתן לכם אפשרות לבחור אם להכנס ל market place או ל messege board. לבחור ב messege board ובשורת החיפוש לרשום את שם הקלף עליו את מעוניינים לברר. ניתן כמובן לרשום רק חלק מהשם ותקבלו את כל ההודעות שמכילות את רצף האותיות שהקשתם. ע"י לחיצה על enter אתם עוברים להודעה הבאה שמכילה את שורת החיפוש שהקשתם. שימו לב שיש הודעות מכירה והודעות קניה. כממובן שהודעות הקניה יהיו עם ערך נמוך יותר מהודעות המכירה. ככלל ברזל עליכם תמיד להתחשב בכך שמחירי המכירה הם תמיד קצת יותר מערכו של הקלף, ושמחירי הקניה הם תמיד יותר קטנים מערכו של הקלף. אני בד"כ מוריד ticket אחד מכל מחיר שאני רואה שם. עם קצת מאמץ והשקעה של זמן ניתן למצוא את מבוקשכם.
הדרך השניה, והיא היותר מועדפת, היא להיכנס ל auction room. זהו חדר צ'ט שבו נמצאים לרוב הסוחרים היותר "כבדים". כדי להכנס לחדר הנ"ל עליכם לרשום בשורת הפקודה join auction שבתחלית השורה יש לשים / בצמוד ל join .למעשה כל שורה שבה אתם יכולים לרשום טקסט מהווה שורת פקודה, וכל פקודה חייבת להיות עם / בצמוד לפקודה עצמה. אם כתבתם זאת נכון יפתח לכם חדר צ'ט בשם auction. שם תוכלו לשאול כמה שווה הקלף אותו אתם מחפשים. יש לנסח את השאלה כך: pc - card name . אם מישהו יודע הוא יאמר לכם. אל תציקו לאנשים שם יותר מידי ואל תציפו את החדר בשאלות. החדר הזה משמש למכירות פומביות, האפשרות לבירור מחירים היא רק מטוב לב של האנשים.
קיים גם אתר שמוכר קלפי MTGO . כתובתו: www.manaburst.com , זהו אתר של אדם פרטי וגם שם המחירים לא הכי מהימנים ויש להוריד מהסכום. כמה להוריד? זה תלוי במחיר. אם מדובר בטווח של 1-4$ יש להוריד דולר אחד. ככל שהמחיר עולה יש להוריד יותר.
3. פקודות למיניהם -
addbuddy - מאפשר לכם לצרף שחקן ל buddies list שלכם גם מבלי שהוא יהיה אונליין. עליכם לרשום את שם השחקן לאחר הפקודה. אם השם מכיל רווחים יש לתחום אותו עם " בהתחלה וגם בסוף.
away - מאפשר לכם להשאיר הודעה לכל מי שמנסה ליצור איתכם קשר בזמן שאתם לא ליד המחשב. עליכם להקליד אח"כ את תוכן ההודעה שאתם רוצים שתמסר לכל מי שינסה להשיג אתכם. לדוגמא: away eating launch . ברגע שמישהו ישלח אליכם הודה הטקסט שכתבתם יופיע לו מיד בחלון השיחה שלכם.
me - אם תהיתם איך כותבים טקסט בצבע כחול, זו הדרך. רושמים את ההודעה רגיל לאחר הפקודה וזו תופיע אח"כ על המסך בצבע כחול שאת המילה me מחליף ה username שלכם. דוגמא: me is very happy = blcrazzy is very happy .
join - מאפשר לכם לפתוח חדר צ'ט או להכנס לאחד שנושא את אותו השם. למשל, אם אתם 3 חברים שרוצים לשוחח אחד עם השני בדרך שכולם "יראו" את כולם, עליכם לקבוע שם של חדר ואז כולכם צריכים להכנס אליו. כמובן שניתן למסור את שם החדר לאנשים נוספים כדי שיכנסו.
אלו הן הפקודות הבסיסיות, שימו לב שכל פקודה חייבת להיות מלווה ב / בתחילתה.

Now, if any of you sons of bitches got anything else to say, now's the fucking time!
Oh-ren Ishii
נערך לאחרונה על ידי kabanist ב 10/10/2004 , 4:44, נערך 4 פעמים בסך הכל.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

בנוגע לבניית דקים בקונסטרקטד לשחקנים מתחילים-ישנו מן טור שמתפרסם כל כמה זמן בwww.magicthegathering.com, שנקרא building on budget. שם יש דק ליסטים שהורכבו על ידי כותב המאמר, והדקים אמורות להיות זולות יחסית במג'יק אונליין. זאת אומרת, שמי שרוצה לבנות דק ב-30 כרטיסים +-, כדאי להסתכל שם.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
yotiger
The Legendary Tiger Dragon

שליחה על ידי yotiger »

אי אפשר לשחק בMTGOL בלי לשלם כסף??
"Before tyrants or toturers, there was evil."
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

בעקרון אפשר.
זו אופצייה מוגבלת בה ניתן לשחק בדקים מוכנות מראש (the theme decks of darksteel) נגד אחרים שמשחקים בדקים האלה גם , יש בחירה של ארבעה או חמישה דקים כאלה.
זה נמאס תוך שעתיים ועל כל מקרה , כרגע האופצייה הזאת לא פועלת והיא תחזור לתפקוד בעוד כחודש.
אז לשאלתך , כרגע אי אפשר לשחק במג'יק אונליין בחינם.
yotiger
The Legendary Tiger Dragon

שליחה על ידי yotiger »

חבל, תודה!
"Before tyrants or toturers, there was evil."
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

הערה : ערכתי את הנושא כדי שיכיל מידע לגבי היתרונות והחסרונות של התוכנה , לכל אחד שחושב להתחיל עם מג'יק אונליין מומלץ לקרוא בעיון , יש שם הרבה מידע מועיל, מעבר לעלויות הכספיות של העניין.
shadow of the dawn
MTGil Apprentice

MTGO יתרונות , חסרונות , כמה זה עולה (שאלת המליון דולר)...

שליחה על ידי shadow of the dawn »

נגיד שיש לי מספיק כסף להצתרף למשחק הזה...

לא כדאי לי יותר לקנות קלפים אמתיים??

אז במשחק הזה אני יכול לעשות דראפט תוך 10 דקות בלי תכנון מראש וכ'ו אבל זה עולה כסף כמו דראפט אמיתי ולא מקבלים קלפים אמיתיים!!!

מה הקטע???
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

הרבה אנשים מעדיפים את הקלפים הוירטואלים על הקלפים האמיתיים.
יש לך הרבה יותר הזדמנות לשחק עם הקלפים הוירטואלים מאשר עם האמיתיים.
נניח שיש לך אוסף ענקי של קלפים פיזיים, עכשיו 1 בלילה ואתה לא יכול לישון - אתה יכול לשחק איתם? אילו כל הקלפים הללו היו וירטואלים היית יכול להכנס למג'יק און-ליין, להרביץ כמה משחקים, וללכת לישון.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני יכול לומר שהקלפים האמיתיים שלי מעלים אבק.
שלא נדבר על זה שלבנות אוסף באונליין זה הרבה פחות כסף ! , איפה אתה יכול לקנות בארץ 20 אנקומונים בארבעה וחצי שקלים , ועוד אתה בוחר אותם ! שלא נדבר על קומונים שניתן למצוא 96-128 לחמישה שקלים.
באופן די מוזר הדבר היחיד באונליין שערכו לא יורד הוא אדמות.
תכ'לס , אם יש לך זמן פנוי בשעות שאין אף אחד בסביבה שרוצה לשחק בקלפים , אונליין זה הפתרון האולטימטיבי.
דרפטים אמנם יש באמצע הלילה , אבל אם כבר אתה מפסיד כסף , לפחות תהיה עירני... :roll:
trailer
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי trailer »

האם אני יכול להיכנס למישחק מבלי שיהיה לי כרטיס אשראי ואני ייקנה את חבילת המישחק מפריק?, האם גם אז אני ייצתרך כרטיס אשראי?
לא היה לי רעיון לחתימה אז תסתפקו בזה עד שאני אמצא משהו
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אתה יכול .
החבילה בפריק מכילה מספר (מין קוד) שאיתו אתה כביכול קונה חשבון , בלי לשלם (כי שילמת כבר על הקופסא) ובשביל זה לא צריך כרטיס אשראי. כך בחשבון שבשביל לבנות דק תיאלץ להשקיע עוד כמה שקלים. אם תבחר להצטרף אני אסביר לך כל מה שאתה צריך לדעת.
בן.
trailer
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי trailer »

הנה, זאת השאלה שלי, האם לאחר שקניתי כבר את החבילה מפריק אני אצתרך כרטיס אשראי בשביל לבנות דק?
לא היה לי רעיון לחתימה אז תסתפקו בזה עד שאני אמצא משהו
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לא , אבל יהיה לך אוסף קטנצ'יק שתהיה צריך לבנות דק מתוכו.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

יכול להיות שאני היפתח לי משתמש כי מה שפסייביסט טמר זה נכון אז בגלל זה נורא בא לי אבל יש לי כמה שאלות שמטרידות אותי.

1) אם אני רוצה לקבל קלפים אז אני יצתרך כל הזמן לקנות בוסטרים למשחק אונליין בכסף אמיתי או שיש דרך אחרת?
2) האם לכל אחד שפותח חשבון במגיק אונליין (אבל שהוא שילם אליו כסף) יהיו אותם קלפים שהוא מתחיל איתם כמו מישהו אחר שפותח חשבון, כאילו לכל אחד שפותח חשבון יהיו אותם הקלפים כמו לאחרים שפותחים חשבון.
3) מה, אפשר לקנות מגיק אונליין מפריק ואז לא לשלם על המשחק עצמו כסף כי כבר קניתי את הקופסא? ואם כן אז מה יותר משתלם להוריד מהאינטרנט ולשלם בכרטיס אשראי או לקנות את הקופסא מפריק?

תודה רבה לכולם, lava wizard.
SHOW TIME !
mtgch
MTGil Apprentice

שליחה על ידי mtgch »

שתי שאלות:
1.איפה נרשמים?(קישור בבקשה)
2.כמה קלפים מקבלים אחרי שנרשמים?
אם מח האדם היה פשוט עד שהיינו יכולים להבינו היינו טיפשים מכדי להבינו
איש שמהמר בקביעות יכול להתערב איתך שהוא לא כזה
בחיים אין התקדמות יש רק שינוי (ז'ק)
ומה זה סקראב?
RangerX
Keeper of the Precious
יצירת קשר:

שליחה על ידי RangerX »

קשה מדי לקרוא שני עמודים, מה?
NDigighost
MTGil Wizard
יצירת קשר:

טוב

שליחה על ידי NDigighost »

כל העסק נשמע ממש כיף. אני שוקל ברצינות להצטרף.
יש רק כמה שאלות:
1) כדי שאני יוכל להתחיל לזוז (לבנות אוסף, אולי גם דילינג, קונסטרקטד תחרותי, סילד ליגס וכו') כמה כסף זה יצא לי בהערכה גסה.
2) פעם בכמה זמן אתם מוצאים את עצמכם קונים ?tix פשוט קונים כמה פעמים ומחזיקים על דילינג. טורנירים וכו'? או שצריך לקנות לעתים קרובות?
3) כמה טורנירים (עם פרסים וכו') מתרחשים בפרק זמן מסויים (אני מעדיף שאתם תגידו את פרק הזמן כי לי אין דרך לתת הערכה נכונה)? כמה מהם קונסטרקטד וכמה לימיטד? בכמה העסק דומה לאיך שהטורנירים מתנהלים במציאות וכו'.
4) ממה מורכב האוסף שמתחילים איתו ואם זה לא בוסטרים או TP's אז כמה קלפים הוא מכיל?
כל עזרה תתקבל לברכה, מצידי אפילו תענו רק על שאלה אחת אם אתם יכולים, זה לא מבחן או משהו.

עריכה: השאלה הרביעית חמקה לי מראש, 2 דקות אחרי הפוסט נזכרתי.

תודה מראש
נעם דהאן
Ghost
ben כתב:
kingal כתב:ה"סילבסטר" היה אפיפיור אני חושב ,הוא היה אנטישמי. אנחנו אמורים לחגוג אל שנה אזרחית חדשה.
אתה יכול להאשים אותו? תראה את ההודעות בפורום הזה.
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

1. אפשר בכלל לא לבזבז כסף מעבר ל-10$ התחלתיים. תלווה קלפים מחברים שלך, תמכור אותם במחיר יקר, אח"כ תיקנה בחזרה במחיר זול. זה ייקח לך המון זמן אבל זה אפשרי. אם אין לך זמן, אז תצטרך לבזבז כסף. ככה זה הנוסחה - כמות הזמן המושקע הוא פרופורציונלי באופן הפוך לכמות הכסף המושקע.
2. אני אישית קניתי רק פעם אחת איזה 50 כרטיסים, ואני מסתדר עם זה עד היום. אבל אני לא מייצג כי אני לא משחק שם דראפטים, ובחיים גם לא אשחק. אבל אדם שמשחק דראפטים יוציא יותר כסף כנראה.
3. טורניר גדול יש פעמיים ביום (מכל סוג, כלומר 2 אקסטנדד ביום, 2 טייפ 2 ביום, וכו'). טורניר קטן של 8 איש יש כל כמה דקות. יש הבדל בין מציאות ל-MTGO כי אם בתוכנה לחצת על משהו בטעות, אז הלך עליך, ובחיים אמיתיים אתה תמיד יכול לחזור אם היריב שלך נחמד.
4. אתה מקבל 10$ לביזבוזים בחנות של WIZARDS. אתה לא מקבל שום קלפים. אתה יכול עם ה-10$ האלה לקנות בוסטרים או כרטיסים או preconstructed deck או tournament pack.

מקווה שעניתי.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

JohnS כתב:1. אפשר בכלל לא לבזבז כסף מעבר ל-10$ התחלתיים. תלווה קלפים מחברים שלך, תמכור אותם במחיר יקר, אח"כ תיקנה בחזרה במחיר זול. זה ייקח לך המון זמן אבל זה אפשרי. אם אין לך זמן, אז תצטרך לבזבז כסף. ככה זה הנוסחה - כמות הזמן המושקע הוא פרופורציונלי באופן הפוך לכמות הכסף המושקע.
2. אני אישית קניתי רק פעם אחת איזה 50 כרטיסים, ואני מסתדר עם זה עד היום. אבל אני לא מייצג כי אני לא משחק שם דראפטים, ובחיים גם לא אשחק. אבל אדם שמשחק דראפטים יוציא יותר כסף כנראה.
3. טורניר גדול יש פעמיים ביום (מכל סוג, כלומר 2 אקסטנדד ביום, 2 טייפ 2 ביום, וכו'). טורניר קטן של 8 איש יש כל כמה דקות. יש הבדל בין מציאות ל-MTGO כי אם בתוכנה לחצת על משהו בטעות, אז הלך עליך, ובחיים אמיתיים אתה תמיד יכול לחזור אם היריב שלך נחמד.
4. אתה מקבל 10$ לביזבוזים בחנות של WIZARDS. אתה לא מקבל שום קלפים. אתה יכול עם ה-10$ האלה לקנות בוסטרים או כרטיסים או preconstructed deck או tournament pack.

מקווה שעניתי.

חייב לציין שזה לא 10$ אלה 9.99$ וכן זה משמעותי כי אתה לא יכול לקנות 10 טיקתס בלי להוסיף סנט
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
NDigighost
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי NDigighost »

רק לא להוסיף סנט. לא אל תקחו ממני את הסנט שלי. לאאאאאאאאאא...

בכל אופן
תודה רבה לשניכם על העזרה, אשמח לשמוע תגובות מעוד שחקנים.

בתודה
נעם דהאן
Ghost
ben כתב:
kingal כתב:ה"סילבסטר" היה אפיפיור אני חושב ,הוא היה אנטישמי. אנחנו אמורים לחגוג אל שנה אזרחית חדשה.
אתה יכול להאשים אותו? תראה את ההודעות בפורום הזה.
שלח תגובה