משחקים שלי בוורקסטייטן

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
akroma
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

משחקים שלי בוורקסטייטן

שליחה על ידי akroma »

היה לי כרגע משחק או ליתר דיוק מ'ץ ממש ממש מטופש, אני משחק MUC עם גושי מלוקו קייגה והרבה קאונטרים היריב שיחק את הדק המוזרה אמיננט דומיין או איך שלא קוראים לה עם כל מיני שטויות שגונבות לנדים דרקונים ווילדפייר פירוכלאסם והרבה אקסלריישן.
אחרי שני תורות של לנד גו הוא אומר שזה הולך להיות בורינג אבל לא ידעתי כמה אני מקנטר לו את הארטיפקט שמוסיף 1 למנה פול של שחקן אבל אחרי זה נותן לו להעביר סיגנטים והוא מגיע להרבה מנה אני משחק אפרנטיס שבהתחלה מוחזק ע"י אייסי מניפיולטור שהוא מצליח להוריד ואחרי זה חוטף פיירוקלאסם אני ממשיך לעמוד במקום מוריד קייגה שלא עושה כלום בגלל המניפולטור הוא מעביר טידינגס ואני במצב של להכנע אבל הוא שולף רק אקסלריישן ולנדים קייגה חוטף דרים לש חוזר ליד עם בומרנג ונשאר שם כי הבנתי שהוא לא יעזור על הלוח שנינו עם 10 לנדים ולו יש אפילו יותר מנה עם סיגנטים ועוד ווילדפייר ראשון עובר כשלי יש ביד יותר מידי טרידס אוף דיסלויאלטי שלפתי את כל ה-4 אבל אחד עבר דרך שואל כחול לקנטר ארטיפקט שעלה 3, בדרך עוד שני שואלים קינטרו טידינגסים. אחרי הווילדפייר אני נשאר עם 5 לנדים אחת מנוטלרת ע"י אייסי שוב עומדים ולא עושים כלום מקנטר לו כמה שטויות בסוף הוא מעביר את הארטיפקט שעולה 3, ומתחיל לשרוף אותי ל-1 כל תור הוא מוריד מתישהוא קייגה שמתה לקייגה שהייתה לי ביד בערך 30 תורות באזור התור ה-40 יורד עוד ווילדפייר אבל אחריו אני עדיין חי ואיכשהוא מוריד מלוקו שחוטף דאבל פיירוקלאסם עוד מלוקו יורד שאני ב-13 ממנה ברן מהארטיפקט המטומטם שלו עוד קוקושו חוטף הינדר והמיקורוקו שלו לא שולף כלום ובאיזור התור ה-60 מלוקו וחבריה הקטנים מנצחים את המשחק.

המשחק השני קצר פי מיליון אני משחק לנדים 8 תורות שאחת מהן היא לגנדרי שהורסת את שלו הוא תקוע על ארבע לנדים קייגה יורדת לנד חוטפת אנקס אבל בומרנג עליה וקייגה תוקפת עם דאבל קאונטר לבקאף וזה הכל.
נערך לאחרונה על ידי akroma ב 22/12/2005 , 17:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
akroma
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma »

טוב עוד שני מ'צים שהיה בהם משהו מעניין/משעשע וכ'ו.

בראשון אני משחק גלאר ירוק לבן של היפני שלקח את ה-WORLDS בשינויים קטנים נגד WW עם אדום. המשחק הראשון הוא קלי קלות כמו שצריך להיות לגלאר נגד אגרו אני משחק אלפ גילדמייג ואחרי זה פיל שנותן 4 חיים אראשי ויוסאי מצטרפים לחגיגה וגלאר בא באמצע ואין לו שום סיכוי.

המשחק השני יותר קשה כשהוא משחק קאמי חוק עתיק תור 2 וזוו המעניש תור 3 אני בתורי משחק לנד ווד אלווס לטמפל גארדן ואחרי התקיפה שלו אני יורד ל-10, בתוריד אני משחק פיל מספר 1 עולה ל-14 ומקווה להתייצב אבל הפיל חוטף צאר ואני שוב לוקח 4 דמג חזרה ל-10 הוא עדיין תקוע על 3 לנדים. אני משחק לנד חמישית ויז גוזי, יורד ל-8 וכשהוא תוקף אני מצמףבלק ויורד ל-6 הוא מעביר את התור וב-EOT אני משחק קונגרליישן אוף דאון או שאיך שלא יקראו לזה לעזאזל לשלושה פילים עצבניים ובשלושת התורות הבאים משחק 3 מהם ועולה להרבה חיים בינתיים הוא משחק עוד איזה 2/2 משחק פייט פטרס על פיל אחד וגם תוקע בי פליימס אוף דה בלוד האנד שעכשיו אני חושב שהוא יכל לשחק כתגובה לפיל, וגם תוקף מתישהוא שיש לי רק פיל אחד לחסימה אני חוסם להרוג את זוזו אבל הוא מוריד עוד אחד לא שכל זה ממש משנה החיים שלי מתייצבים עם אזור ה-10+ ווד אלווס מאפשר להביא לנד 6 וסוף התור עוד קונגר.. משהו והפעם ל-3 יוסיים שבאים ותוך שני תורות נועלים אותו תוך שהוא נדרס ע"י פילים עצבניים.

במ'ץ השני אני משחק גרייטר גיפטס של פראנק קירסטן שוב שינויים מאוד קטנים במנה בייס וב-1 ofs שהם הקלפים שהדק משחקת בשביל הגיפטס אבל בגלל שזה לא גיפטס רגילה אז חוץ מהריכליים והריכולכט יש רק איזה פיוטרפי כרימוול ועוד נטורולייז/נידל/לאסט גאסף וכ'ו לבחירה. בכל מקרה במשחק הזה היריב מתחיל עם פורסט סביבון ואחרי זה שנינו עושים אותו דבר בערך מאיצים את המנה בתור 4-5 או משהו כזה הוא משחק טוטס אוף רוין שדי הורס לי את המנה בייס והתכנית לשחק דרקון תור הבא המצב נהייה מגעיל יותר תור הבא שהוא משחק לייף פרום דה לואם ומתאושש הרבה יותר מהר ממני, כשאני רואה שהוא משחק 4 צבעים ירוק אדום וספלאש שחור לגרייב שאל סקראב ופיוטרפי וספלאש כחול לגיפטס. אני מתאושש סביר אחרי הטוטס אוף רוין שוב עם שילוב של ריץ סקורה ופארסיק הדק בכל זא מריצה 10 אקסלריישן אני מעביר גרייטר גוד אבל חוטף ויילדפייר שהוא מתאושש בקלות בזכות הלייף שממשיך לעשות דרדג כשצריך. אני איכשהוא שוב מטפס למשחק למרות שבשלב מסויים אני משחק קודאמאס ריץ ומוצא רק בייסיק לנד אחת בדק (יש 11 בייסיק ו-12 נונבייסיק) אני מצליח להעביר גרייטר גוד וסביבון ואז בא גיפטס לווילדפייר מספר 2 שמשאיר אותי עם לנד אחד בוהה באראשי שעומדת להרוג אותי, איכשהוא אני מקריב סאקורה מתישוהא לגוד ושולף קוקושו שנזרק יחד עם ווגים שאני לא יכול לשחק קוקושו נותן קצת חיים אבל אני תקוע על לנד אחד והסביבון מוצא רק 3 קלפים למרות שיש שם גוריו'ס ונגנס שבשילוב עם היוסי בגרייביארד והגוד במשחק יכול לתת סיכוי, בכל מקרה הוא תוקף עם אראשי אני יורד ל-10 הוא משחק סקראב אני מסתכל סוף התור שולף וונגנס, מעביר הוא תוקף אותי ל-1 אני מסתכל סוף תור ומה אני רואה? גיפטס ווג ואוורגרוון טומב כלנד השנייה שאני צריך... כמובן שאני לא יכול לשחק אותה כי אני ב-1 אבל אחרי זה בדקתי וגם אם היה לנד רגיל לוונגנס ליוסי כנראה שהייתי מפסיד בכל מקרה.

במשחק השני אני מעביר יוסאי מספיק מהר לפני שהוא מפוצץ את הלנדים, יוסאי חוטף פיוטרפי אבל זה נותן לי זמן לגיפטס למלא גז ועוד דרקון שלא נותן לו זמן לנשום ואני מנצח.

משחק 3 אני חוטף אקסטרקשן די מהיר על גיפטס וגם על גרייטר גווד נראה לי אבל אין לו לחץ ובשלב מסויים שהחיים 20-20 אני משתמש במירן גוריו''ס ונגנס ויוסאי לשנות את החיים במידות של 10 יש גם ריקולקט ועוד ונגנס כנראה ואני ב-35 והוא ב-5 כשכל הזמן הזה הוא נעול בלי אנטאף עדיין כלום לא סגור כי אין לי יד, אבל אני פשוט מטפדק קוקושו ויש 10 לנדים כדי להקריב אותו למירן וגיים בדרך הוא גם הספיק לשחק גיפטס לאקסטרקשן ווילדפייר ריכליים ועוד משהו אבל לא מספיק לשחק אותם בגלל נעלית יוסי.
שלח תגובה