סט שלם באונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
tnvsh
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

סט שלם באונליין

שליחה על ידי tnvsh »

היי,מישהו יודע אם עדיין קיים הסיפור הזה שאם יש לך סט שלם באונליין אתה יכול לקבל אותו בקלפים אמיתיים?אם כן-זה רלוונטי גם בארץ?מה הכללים של זה?

תודה רבה :D
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

למיטב ידיעתי זה עדיין קיים, ותקף לארץ למרות שלא שמעתי מעולם על אף ישראלי שעשה את זה.
זה נקראredeem ומה שזה אומר זה שאתה צריך שיהיה לך קלף אחד לפחות מכל קלף בסט מסויים, ואז אתה יכול להגיש בקשה לזה, הם מורידים לך עותק אחד מכל קלף בסט, ושולחים לך את זה הביתה בקלפים אמיתיים, כאשר אתה משלם רק את עלות משלוח הקלפים.
מה שכן, אתה לא יכול לעשות את זה למהדורות מאוד ישנות אונליין, כי כבר לא מדפיסים את הקלפים שלהם.
חפש בגוגל magic online redemption ותמצא מידע מדוייק.
מעבר לעניין האספנות, אני לא מבין כל כך למה שתרצה לעשות את זה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

כי זה משתלם כלכלית...?
הגודל אוהו קובע....
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

זה ממש לא משתלם כלכלית.

קלפים באונליין לא מגיעים אליך מהשמיים, אתה צריך לשלם עליהם, או להשתתף במספיק טורנירים (ולנצח הרבה כמעט בלי להפסיד).

בסוף גם בסט נורמלי יש בערך שליש מהקלפים ששווים משהו וכל השאר זבל עופות.

זה לא משתלם בשום צורה, אלא אם כן ממש בא לך לסדר אלבום יפה עם כל הקלפים בסט.

מה שכן, אני אספתי הרבה פעמים סטים בשביל למכור סט שלם באיביי, פעם אפילו השלמתי סט פוייל, כאב הלב למכור אותו אבל 200$ רציתי קצת יותר :cool:
אני הדורבן שקולע בזמן !
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

רגע זה לא משתלם?
הגודל אוהו קובע....
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

העפתי מבט ב-MTGO Traders בשביל לקבל מושג לגבי המחירים ב-MTGO וכמו שזה נראה, סט של Innistrad בגרסת נייר שווה כמה עשרות דולרים יותר מאשר הגרסה האלקטרונית שלו. זה נובע בעיקר מההפרש המשמעותי במחיר של staples כמו Liliana of the Veil (בערך 20$ לעומת 30$) ו-Snapcaster (בערך 9$ לעומת 25$) כמו גם העובדה שרוב ה-rares ב-MTGO שווים כמעט כלום בזכות כמות ארועי ה-limited שנערכים, בזמן שגרסת הנייר שווה כמה דולרים (לדוגמא (Isolated Chapel ב-1.5$ לעומת 4$ או Bloodline Keeper ב-1$ לעומת 3$). הרושם שמתקבל הוא שבמידה ויש לך קונים, אפשר בקלות להחזיר את ההשקעה ולצאת ברווח קל (או עם אלבום מלא ב-crap rares להחלפה בעתיד), אבל זה תלוי בשאלה שאין לי תשובה לגביה - דמי משלוח.

Scars מציע מתח רווחים יפה על dual lands, אבל לא מאד מרשים בתחום ה-mythics (אולי 10$ בסה"כ) ובהתחשב בכמות ה-crap rares בסט, נראה שיהיה הרבה יותר קשה להרוויח מזה, אם בכלל. Besieged לא ממש מציע פרופורציות טובות, אולי קצת בתחום ה-rares כמו Inkmoth/Zenith. על New Phyrexia בכלל אין מה לדבר, ה-mythics בסט יקרים הרבה יותר ב-MTGO מאשר בנייר ו-staple rares לא יותר זולים. M12 נראה די דומה ל-Innistrad, למרות שכמה staples יותר יקרים בגרסה האלקטרונית מאשר בנייר - מצד שני, נראה שיש שם יותר staples תחרותיים (שקל למצוא להם ביקוש).

קח בחשבון שאני מבסס את הניתוח הזה על חנות אינטרנט אחת; יכול להיות שהמחירים בפועל ב-MTGO זולים יותר אם אתה מוכן להתרוצץ ולחפש מציאות. גם ההשוואה שלי למחירים במציאות מבוססת על הממוצע ולא על המחיר הנמוך ביותר, וכמובן שאם קהל היעד שלך בארץ זה גורם נוסף. אין לי נתונים לגבי שוק ה-foils ב-MTGO.

בשורה התחתונה, הרושם שנוצר הוא שלקנות סט ב-MTGO, לפדות אותו בגרסת נייר ולמכור אותו למישהו בחו"ל דרך ebay עשוי להפיק רווח של כמה עשרות דולרים (בכפוף לסט), אבל קרוב לוודאי שאי אפשר לעשות את זה בצורה מסחרית שתפיק רווחים משמעותיים - כך שזה טוב בעיקר כדי למקסם רווחים אם יש לך כמות גדולה של rares בחשבון ואתה ממילא מתכוון להיפטר מהם.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

מצוטט מהאתר של וויזארדס:
If you live in the U.S. you will pay a $7.99 plus sales tax. If you live outside of the U.S. you will pay $34.99 plus VAT and any duties or import fees charged by the country you live it.
לינק לכל הקטע:http://wizards.custhelp.com/app/answers ... redemption
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

במילים אחרות, זה כדאי רק אם אתה גר בארה"ב או מוכר את הסט למישהו בארה"ב.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

Navidshi כתב:במילים אחרות, זה כדאי רק אם אתה גר בארה"ב או מוכר את הסט למישהו בארה"ב.
גם בעיה-מופיע שם,אם אני לא טועה, שהכתובת למשלוח והכתובת של החיוב בתשלום צריכה להיות באותה ארץ,ככה שזה די בעייתי..(אלא אם אפשר לשלם עם פרטים אחרים מאשר פרטי בעל החשבון,מה שלא נראה לי..)
:(
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

tnvsh כתב:
Navidshi כתב:במילים אחרות, זה כדאי רק אם אתה גר בארה"ב או מוכר את הסט למישהו בארה"ב.
גם בעיה-מופיע שם,אם אני לא טועה, שהכתובת למשלוח והכתובת של החיוב בתשלום צריכה להיות באותה ארץ,ככה שזה די בעייתי..(אלא אם אפשר לשלם עם פרטים אחרים מאשר פרטי בעל החשבון,מה שלא נראה לי..)
:(
זאת ממש לא בעיה, אתה פשוט מעביר את הקלפים לחשבון אונליין של הקונה, והוא זה שמבצע את תהליך הרדמפט'ון, לכתובת שלו.
אני הדורבן שקולע בזמן !
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

you got a point
שלח תגובה