העברת שרים מדיסק מקורי (מוגן) למחשב

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
_demostenes_
The Mirror Breaker
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

העברת שרים מדיסק מקורי (מוגן) למחשב

שליחה על ידי _demostenes_ »

אני כמעט בטוח שזה חוקי, אבל אם אני טועה פשוט תכתבו את זה ותנעלו את הת'רד.
איך אני מעביר שרים מדיסק מקורי שיש לי אל המחשב? הcopy paste הפשוט לא עובד, זה רק יוצר שורטקאטס כי כשהדיסק בחוץ השירים לא עובדים.
אני שואל למטרות חוקיות (באמת(!)) אני פשוט רוצה להתחיל להעביר שרים מהדיסקים שלי לכיוון האיי פוד וכדי לעשות את זה קודם כל אני צריך אותם על המחשב.

בתודה,
‏מויש‏ ‎(02:03 AM)‎ :
experience is like rating, sometimes it doesn't reflect the skil.
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

אתה יכול להעביר בעזרת ה- Windows Media Player שירים מהדיסקים למחשב וזה בצורה חוקית (לפחות לפי מה שכתוב שם). אתה גם יכל לבחור שם לאיזה סוג קובץ אתה רוצה להעביר אותו ובאיזה איכות. אני קבעתי לתוכנה בהתחלה שתעביר ל MP3 ומאז כל השירים שיש לי על המחשב מדיסקים מקוריים (מעל שלוש מאות לדעתי...) ניתנים לשמיעה בנגן הנייד שלי. זה גם מזהה לך ישר מאיזה דיסק אתה לוקח את השירים, אומן, מלחין, סיגנון, שנת יציאה וכו'.
בהצלחה.
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

cdex

עובד ב-99% מהמקרים.

אורטל
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

למיטב ידיעתי מותר לך ליצור גיבוי של דיסק שרכשת באופן חוקי, או להאזין לו באמצעות המחשב. בכל מקרה זה נופל תחת fair use. אין עם זה בעיה חוקית, למרות אמצעי ההגנה שחברות התקליטים מנסות לשים.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

למה, תראה את הrootkit של סוני.

בכל מקרה, הדיסק לא "מוגן" - הוא פשוט בפורמט אודיו, וה"קבצים" שאתה רואה זה סתם קונבנציה של מערכת ההפעלה כדי שתוכל לנגן טרקים מתוכו. יש הרבה תוכנות לעשות את מה שאתה רוצה, בין היתר מה שאורטל הזכיר.
DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP »

אין שום סיבה להוריד שום דבר הווינדוס מדיה פלייר עובדת מעולה בשביל המטרה הזאת ברמה הבסיסית פשוט תלך במדיה פלייר ל RIP
שלח תגובה