הצעת החוק החדשה לסגירת פאבים ומקומות בילוי ב2 בלילה

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

עידו גיא
Legendary Guy
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

רוצים פחות אלימות? תחנכו נגד אלימות!
תאונות דרכים? נהגים שיכורים? תחנכו לזהירות בדרכים!
הם כבר מחנכים נגד אלימות ולזהירות בדרכים. :-:
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Konda
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Konda »

זאת הצעת חוק מפגרת,זה לא שזה ישנה את מספר התאונות ואנשים ישתו פחות אלא פשוט ילכו יותר מוקדם(וכולם ילכו ב2 כי זה יחשב מוקדם לעומת מה שהיה לפני) ואז יהיו יותר תאונות אפילו,אגב כמעט כל בר או פאב באזור המרכז נשאר פתוח עד הבטקר או לפחות עד 4-5
I don't know anyone as crazy or as skilled as dante.If he glares at a guy-even the devil may cry!
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

מוש, אולי תלך לישון בשעות נורמליות ותפסיק להקשיב לאמא שאומרת לך שצריך 7 שעות שינה כל יום? תראה מה זה גורם לך... אתה לא מסוגל להישאר ער בפאב! :P
2-3 זה מוקדם בימי שישי, על מה אתה מדבר? פאבים עובדים לפעמים עד 4-5 בבוקר (והייתי בכמה).
הייתי גם כבר בימי שני-רביעי עד שעה 2+ בבארים... וואי, איפה החופש שלי נעלם?
אם כבר חופש, מה שמזכיר לי - לך לסנוקרים באמצע שבוע - אפילו זה שברח' טשרניחובסקי נסגר אחרי 2 באמצע שבוע.

בכל מקרה - מה רוחמה רוצה למנוע?
- שתיית אלכוהול בשעות מאוחרות? אז שתשלח את ההורים של הילדים בני ה-14 ללמוד איך מחנכים ילדים בעייתיים ואיך אפשר לתת לילד להתבגר גם בלי להגניב לו שלוק מהבירה... או מהאבסינט...
- נהיגה טובה? שהטסטרים יבחנו לשם שינוי לא רק איך אנשים עוברים טסט, אלא איך אנשים נוהגים במצב חופשי. אולי ככה יורידו את כל הזקיינה האלה...
- נהיגה במצב של עייפות? ה-8 שעות של נהיגה מונעת ממש עוזר הרי... בעיקר כשאחרי ה-4 שעות כל פעם אתה יוצא יותר עייף, טרוד ועצבני מ-שינה של שעתיים בין 3 ל-5 בבוקר...
- לא לתת לאנשים לעלות לכביש אם הם שיכורים? שיעסיקו שוטרים שיקחו להם את המפתחות בכניסה ושיחזירו למי שיכול לנהוג ולשאר שיזמינו מונית. גם ככה הם לא עושים כלום מלבד לעצור אנשים על מהירות של 130 קמ"ש בכביש החוף כשהוא ריק... כן... ז-ה מה שצריך.
- לסגור הכל ב-2 בלילה? אה... איך זה יותר טוב מכל מה שבעייתי לפני כן?
- לשלוח את רוחמה אברהם לעבוד אצל הנשיא? אולי במקום בכנסת היא צריכה לעבוד אצל קצב... שמעתי שהוא עושה טובה לעובדות שלו.

שפר :}
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

יש גם את העניין הקטן שפאבים והעובדים בהם, יצטרכו עכשיו לסגור ב2 וזה טיפלה יפגע ברווחים שלהם.
My phone number: 0522816213
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

Prismatic כתב:יש גם את העניין הקטן שפאבים והעובדים בהם, יצטרכו עכשיו לסגור ב2 וזה טיפלה יפגע ברווחים שלהם.
גם סוחרי סמים כנראה יסגרו ב-2 בגלל ההצעת חוק
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Bionicle
סוחר אסור:לא מומלץ לבצע עסקאות עם אדם זה
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bionicle »

הצעת החוק הזאת היא מעבר להגבלת תאונות בלילה.
רוב הנערים (בגיל שלי לפחות) כשהם יוצאים, הם יהיו בחוץ בשעות כאלו והלאה, אני אישית שאני יוצא, אני לא חוזר לפני 3-4, גם אם זה להסתובב ברחוב או ללכת לפאב\סנוקר\מועדון וכ'ו.
לסגור בשעה שתיים ייפגע בכל בני הנוער, בעובדים של מקומות העבודה, החוק הזה ייקח להם 2-4 שעות עבודה מהמשכורת כל לילה, וגם הוא פשוט לא יעזור יותר מידי.
אנשים פשוט ייצאו לבלות בשעות כאלה, ודווקא בשעות האלה, יש אנשים מבוגרים שנגיד חוזרים לבילויים.
למשל ההורים שלי וחברים שלהם, אם הם יילכו לצאת, או חתונה ודברים כאלה, זה נגמר בסביבות 12-2 בלילה, כלומר הכבישים דווקא אז יהיו יותר עמוסים מאשר 2-5 בלילה.
עכשיו תוסיפו לזה את כל האנשים שיתחילו לצאת בשעות האלו או לחזור בגלל החוק הזה.
הוא לא יועיל, הוא יעצבן המון אנשים, מה שבטוח לא יוביל לדברים טובים, ויכול להיות שהוא אפילו יגרום עוד נזק.
ואם זה כל מקום בילוי שפתוח עד 5 בבוקר, הם הולכים לסגור גם סנוקרים (יש הרבה) מועדונים ובטח עוד הרבה מקומות שלא חשבתי עליהם, כלומר הם הולכים לפגוע בהרבה עובדים.
לפעמים אני חושב לעצמי "האם באמת יש להם משהו שאנחנו לא חשבנו על זה שיעזור? מין מחקר של שעות נסיעה ודברים כאלה? או שהם פשוט מטומטמים תחת?" אני נוטה לאפשרות השנייה ברוב הפעמים.
"Once I was human. Now I am far more"
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

עזבו,
אני מוותר.
המדינה הזאת רק מתדרדרת למקומות יותר ויותר דביליים, סטייל רוחמה (אני לא הייתי מעסיק אותה כמזכירה, איך לעזאזל היא נהיתה ח"כ???).
אין שום היגיון בצורת החקיקה במדינה הזו, ואין לי אפילו כח להביא דוגמאות, כי זה רק ידכדך אותי.
אפילו הפרקליטות אומרת שחוקים במדינה הזו לא הגיוניים. (היחס לסמים קלים).
כל ח"כ מרים הצעת חוק כדי לתפוש כותרות, ואנחנו סובלים מהתוצאות ואוכלים את הח**.
עד הבחירות הבאות עוד יקימו מפלגה ללגליזציה של אלכוהול בקצב הזה.
if they do, they got my vote!
How is my whisky cup doing?
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

זה לא ברור שההצעה הזו היא במטרה לתפוס כותרות?
שחיתות
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
LunaTic
MTGil Wizard

שליחה על ידי LunaTic »

עזבו,
אני מוותר.
המדינה הזאת רק מתדרדרת למקומות יותר ויותר דביליים, סטייל רוחמה (אני לא הייתי מעסיק אותה כמזכירה, איך לעזאזל היא נהיתה ח"כ???).
בגלל אנשים גועליים כמוך, שלא מוכנים אפילו להעסיק אותה כמזכירה.
Take one for the team!
קובי שפירא כתב:ראו אותי, חושו אותי!
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

שהאמריקאיים יעסיקו אותה כמזכירה... למה שאנחנו נסבול?

אפילו המשטרה יוצאת נגד החוק הזה.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
demonic sengir
I Am Tutor

רציני?
איפה שמעת את זה? את זה אני רוצה לראות...
יש לך לינק?
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

לצערי כבר אין לי לינק לשם.
בכתבה היה כתוב שהמשטרה טוענת שרק כאחוז אחד מהתאונות בהם נפגעים בני אדם כרוך בנהיגה בשכרות, אבל שכחמישית מהנהגים שיוצאים מפאב שיכורים.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

היהיהייי בבקשה אל תתחילו עם הצעות כמו תחנכו את הילדים יותר כי בגללכם אני אתקע עם עוד שעות זה"ב שכרגע זה השיעור הכי טיפשי בבצפר יושבים כמו מפגרים ומעתיקים מהלוח והקטע הוא שזה לא דברים שאתה לא היית יודע זה פשוט כיסוי תחת מסריח....
קצת מפניני השיעור:"שלא כמו ארנבת המסתתרת בין השיחים כשאתה שחקן בכביש חובה עלייך לראות ולהיראות אם לא יראו אותך לא ידעו שאתה שם ואתה עלול להיפגע...."
אני חושב שבמקום החרטאטא הזה אנחנו צריכים לקבל שיעורי תאוריה/משהוא שלא ידענו ולא לשבת כמו מפגרים ולהעתיק מהלוח ד"א אני כיתה ט
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
demonic sengir
I Am Tutor

זאת בדיוק הבעיה!!!!
כשאמרתי שצריך לחנך לזהירות בדרכים ונהיגה נכונה,
אמרו לי שכבר מחנכים... וזו הבעיה, שהחינוך הקיים לא שווה לתחת!!
אז מכסים את אותו התחת הנ"ל בחוקים פופוליסטיים דביליים במקום לשפר את מה שלא טוב.
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

לא יודע,אצלנו בשיעורי חינוך תעבורתי יש את החלק הנוראי והחסר כל הידיון של המורה אמורת לנו להזהר בכביש ולא לנהוג שיכורים,אבל יש את החלק של למידה לתאוריה,שזה דווקא בסדר,לא שתאוריה זה קשה או משו..
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

demonic sengir כתב:זאת בדיוק הבעיה!!!!
כשאמרתי שצריך לחנך לזהירות בדרכים ונהיגה נכונה,
אמרו לי שכבר מחנכים... וזו הבעיה, שהחינוך הקיים לא שווה לתחת!!
אז מכסים את אותו התחת הנ"ל בחוקים פופוליסטיים דביליים במקום לשפר את מה שלא טוב.
יופי, אבל עד כיתה ט' כל שיעורי הזהירות בדרכים הם להולכי רגל, וממש לא קשורים לנושא הזה. החינוך לנהיגה זהירה נלמד ב-י"א, בשיעור תעבורה. חוץ מזה, מיג מתבכיין לא בגלל שהשיעורים לא מלמדים אותו זהירות בדרכים אלא בגלל שהם מלמדים אותו דברים שהוא כבר ידע (או שהיו בנאליים בשבילו) בצורה אינפנטילית.
So true...
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

בטח שצריך לחנך את הילדים ושעות הזה"ב ועזרה לתיאוריה שווה ל*חת.
שיחנכו את השוטרים להפסיק עם השטויות של לעצור על מהירות ולתת דו"חות חניה 24-7, כי זה בערך הגורם הקטן לתאונות. הנה כמה גורמים יותר דומיננטיים: הולכי רגל (שחושבים שזכות הקדימה היא שלהם... WRONG!), אי ציות לתמרורים (זכות קדימה) והעובדה שנהגי משאיות/אוטובוסים/מוניות וכו' חושבים שהכביש של אבא שלהם. יש עוד מספיק, ד"א. אז שיחנכו את השוטרים לעצור את מי שנוהג פרוע ושיתחילו לחלק נקודות וקנסות לכל אחד כזה.

ולגבי החוק - החוק לא קשור לתאונות דרכים, הוא קשור לריסון. אם תסתכלו על החוק האוסר עישון במקומות ציבוריים תראו שמקומות ש-"אין" בהם אפשרות ליצור פינת עישון - מותר לעשן בהם בפנים. המרכאות מסיבה אחת - אין דבר כזה שאין דבר כזה. אז מה יעשו עכשיו? יתנו למי שיפקח על היוצאים ממנו אישור למכור אלכוהול בשעות מאוחרות יותר... bah... עוד חוק עלוב.

ולגבי החקיקה בארץ - אני לא יודע כמה פה יודעים - כמות הפשיעה בהולנד (גודל מדינה ואוכ' דומים + -) היא אפסית יחסית לארץ - סמים קלים, ז*ות ועוד כמה עניינים שם חוקיים. אז מה? אין מריבות טריטוריה, לזו*ות יש ביטוח שיניים ולכולם יש אינטרס למכור לך מלבין שיניים, כי מותר לך לעשן כמה שבא לך (מי אני שאעצור אותך מלהרוג את עצמך?)...
מה יצא? אף אחד לא מתרגש מכלום, יוצאים בשעות סבירות, חוזרים בשעות מוקדמות, הולכים ליהנות בבית מקסימום ויאללה - לישון. אז כולם ישנים 7 שעות, נהנים מהחיים ובלי חוק אחד מגביל.

נ.ב.
השיניים של ההולנדים צהובות גם מכל הנסיונות לשייף אותן בגלל השפה ה-"שוטפת" שלהם :P
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

האמת שדו"חות חנייה באיזורים של אדום-לבן הם כן חשובים לדעתי. ראיתי לא פעם תאונות שקורות בגלל חנייה לא חוקית (אוטו יוצא מפנייה ובאמצע הנתיב שלו יש רכב חונה). כמובן שכחול-לבן זה בולשיט וזו סתם דרך של העירייה להקטין את הגירעון. בקשר למהירות- אני מסכים איתך חלקית. כל אחד נוהג 120 קמ"ש בכבישים בינעירוניים ויש מעט מאוד תאונות בכבישים האלה, אוטו תקין נשלט בצורה כמעט זהה ב-90 וב-120 קמ"ש ופשוט צריך לשמור יותר מרחק. בתוך העיר לעומת זאת, הגבלת המהירות אכן חשובה לדעתי, אנשים מגיעים ל-100 קמ"ש בעיר לפעמים וכבר ראיתי איך זה מביא לתאונות. ראיתי רכבים הפוכים בגלל שהם ניסו לפנות שמאלה בכיכר ב-60 קמ"ש ודברים דומים.

דני.
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

דברתי על דו"חות החנייה בכחול-לבן כשהפקחים אורבים לך ועל החמש דקות לפני 8 בערב דופקים לך דו"ח (וכן, זה קרה לי... 1755 שמתי לשעתיים (הגבלה חיפאית) 1957 קבלתי דו"ח).
אלה באדום-לבן - אני מסכים כמעט לחלוטין... מה עוזר דו"ח, אם מכוניות ימשיכו להתהפך?
ו-80 קמ"ש בתוך העיר ב-2 בלילה, בכביש ריק כשאין כלב ברחוב?!? 130 בכביש החוף כשאתה לא מסכן אפילו את היתושים?!? דני, זה לא הגיוני. בכביש דומה באירופה תיסע 160 ויעקפו אותך... ושם יש יותר עומס על הכבישים מפה.

עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

הולכי רגל (שחושבים שזכות הקדימה היא שלהם... WRONG!),
אני מקווה מאוד שאתה לא מתכוון שזכות הקדימה היא לא שלהם במעברי חצייה.
So true...
שלח תגובה