באיזו חברת דוא"ל אתם משתמשים?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

דוא"ל של ספק האינטרנט.
5
7%
Hotmail.
4
6%
Walla.
13
19%
Gmail.
31
46%
דואל ששייך לשרת פנימי במקום העבודה.
0
אין הצבעות
אחר/שילוב של מספר תיבות בחברות שונות.
14
21%
!Yahoo
1
1%

סך הכול הצבעות: 68

Y
מנהל טכני
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

בזמן האחרון אני מתעסק עם שירותים שמצריכים לשלוח דוא"ל (דואר אלקטרוני) ללקוחות ושמתי לב שהרבה מאוד אנשים משתמשים בכתובת שהם מקבלים מהספק.
לעומת זאת, שמתי לב שאנשים שאני פוגש מחוץ לעבודה (לרוב אנשים עם נטיה גדולה יותר לשימוש באינטרנט מלקוח ממוצע) משתמשים במיילים שיושבים על שרתים באינטרנט.

אני רוצה לבדוק אם ישנו קשר כלשהו בין אנשים שמרבים להשתמש באינטרנט וכאלה שלא מסתפקים במה שנותן להם הספק.

אני אשמח גם אם תסבירו למה אתם משתמשים בשירות שאתם משתמשים בו. אתם משתמשים בגרסא העברית או האנגלית של השירות?
נערך לאחרונה על ידי Y ב 02/3/2007 , 15:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

אני חושב שיש כמה גורמים עיקריים לשיקול באיזה שירות אימייל להשתמש.

לכל שירות יש כמובן את היתרונות שלו לגבי הצרכים הספציפיים. הרי למטיילים שנמצאים רחוק מהבית ומשתמשים בשירותי אינטרנט מזדמנים, שרות מייל מבוסס ווב הוא הפתרון הכי טוב, ולפני gmail, הוטמייל היה הפתרון הכי נוח וזמין.

לאנשים שמשתמשים במחשב קבוע כדי לקרוא ולכתוב אימיילים, שירות מייל שמספק מיילים שאפשר לקרוא ב Outlook הוא נוח (כן, אפשר לקנפג גם את הג'ימייל שלך כך שתוכל למשוך את הדואר שלו עם אאוטלוק).

הגורם המרכזי לדעתי, הוא כמובן הנוחות והשימושיות של הממשק. הדרך שבה הוא מראה לך את המיילים והדרך בה עריכה וכתיבת המיילים מתבצעת.

גם לאלמנטים ויזואלים ופסיכולוגים (של כתובת האימייל עצמה) יש משקל. כמעט אף חברה מסחרית לא תחזיק כתובת אימייל של הוטמייל - אלה מצטיירים ככתובות של "המשתמש הקז'ואלי" ולא של עסק גדול ורציני. כמעט אותו כנ"ל לגבי gmail.
גם לאדם הפרטי, name@company.com עושה הרבה יותר רושם מאשר name_123@hotmail.com.

בכל-מקרה, לסיכום, כל אימייל וכל שירות מיועד לצרכים שונים ונראה לי שרוב האנשים בכל מקרה מחזיקים היום כמה וכמה כתובות אימייל למטרות שונות. כתובת פומבית לג'אנק מיילים (זו שהם נותנים אותה כשהם נרשמים לאיזה אתר ולא ממש משנה איך היא נראית), כתובת עסקית (זו שהם משתמשים בה כדי לשלוח מיילים קשורי עבודה ולתקשר עם חבריהם לעבודה), כתובת לתקשורת עם חברים, וכן הלאה...

(לסקר עניתי לפי: באיזה שירות מאלה שאני משתמש - אני הכי מעדיף להשתמש...)

בברכה, yuvali21@hotmail.com (נחשו לאיזה צורך הכתובת הזו).
אס מעוין זה שיט-רר!
DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP »

אני משתמש בשילוג של הוט מייל וג'ימייל.

אבל אני עושה את זה מהסיבה הפשוטה שהוט מייל לא מציעה שירות של "Forwording" ובגלל שאני מתעצל לעדכן את כולם באימייל שלי בג'ימייל.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

yahoo for ever :!: :!: :!:
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לי למעשה יש שניים, אבל העיקרי שלי זה Gmail (ובסקר בחרתי בו). השני (של העבודה) משמש לתכתובות פנימיות בתוך בזק, למרות שהוא מקבל ושולח החוצה (לא הייתי משתמש בו בכלל אם הוא לא היה כלי חשוב בעבודה שלי).

בכלליות אני מאוד אוהב את ג'ימייל, במיוחד את הממשק הנוח והעובדה שיש לו ערך מוסף גדול עם הכלים האחרים של גוגל. לא משנה איפה אני נמצא, אם יש לי מחשב עם אינטרנט אני יכול להעלות את המייל שלי, דף הבית והמועדפים שלי.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

יובל, למה יאהו לא מופיע ברשימה?
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

עקרונית נטוויזן/ברק של הספק, אבל יש גם את וואלה שאני משתמש בהם בגלל הנפח הגדול בשביל כל המיילים הגדולים עם הסרטונים/מצגות/תמונות מהחברים
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני משתמש בדואר של יאהו בעיקר. יש לי אותו כבר שנים ואף פעם לא היו איתו בעיות.
מעבר לזה יש לי מייל של העבודה, עוד מייל בהוטמייל (רק בשביל המסנג'ר) מייל של המכללה, ומייל נוסף של יאהו שיצרתי לנקז אליו מיילים של הפורום של המכללה.

המייל של הספק מעולם לא נפתח אצלי. אני לא צריך אותו, לא יודע מה הנפח שלו ואין לי כוונה להשתמש בו. אחת הסיבות היא שספק יכול להיות שאני אחליף מתישהו ואז המייל של הספק לא יהיה קיים יותר ולכן אני לא צריך לקבל מיילים אליו. מעבר לזה נפח תיבה קטן אני מניח, דרישת ספק לתשלום נוסף על שירות אנטי ספאם ועוד כל מיני שטויות שספקים ממציאים בשביל לקחת עליהם תשלום.
מי שמשתמש במיילים של ספקים זה בדרך כלל אנשים שלא מכירים את המיילים החיצוניים ואת היתרונות שלהם. אנשים מבוגרים לרוב.
Master_Blaster
Guardian of Law

שליחה על ידי Master_Blaster »

יובל כתב:
גם לאלמנטים ויזואלים ופסיכולוגים (של כתובת האימייל עצמה) יש משקל. כמעט אף חברה מסחרית לא תחזיק כתובת אימייל של הוטמייל - אלה מצטיירים ככתובות של "המשתמש הקז'ואלי" ולא של עסק גדול ורציני. כמעט אותו כנ"ל לגבי gmail.
גם לאדם הפרטי, name@company.com עושה הרבה יותר רושם מאשר
name_123@hotmail.com.
שאלה: יש לך מושג איך אנשים יוצרים את אותה הכתובת ששם החברה שלהם מופיעה בה? זה לא שיש לי מה לעשות עם זה, פשוט תמיד ראיתי את זה בכל מיני מקומות ועניין אותי לדעת. :wink:

אני משתמש בYahoo. אנגלית. עד עכשיו אני מרוצה מאוד. בג'ימייל היו לי כמה בעיות, למשל כשאנשים עשו ריפליי להודעות שלי לא קיבלתי את זה, וכאלה, אבל זה היה ממש מזמן אז אולי זה סבבה עכשיו, אין לי מושג. אני נשאר ב Yahoo. :]
Navidshi כתב: חלק מהילדים הטיפשים של היום יהיו המבוגרים החכמים של מחר ואלו מאיתנו שכבר הספיקו להחכים חייבים להם את ההזדמנות.
slava
MTGil Wizard

שליחה על ידי slava »

אני משתמש בYAHOO, אנגלית.
Become a true ninja, join Billy Vs Snakeman!
תמונה
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

ני משתמש בוואללה, בעברית (יש גירסא באנגלית גם?). פשוט פתחתי שמה לפני הרבה זמן מייל, עם כתובת נוחה מאוד, וזה נוח שאפשר להכנס אליו מכל מחשב שמחובר לאינטרנט. אני לא מבין גדול במייל, אבל וואללה בהחלט מספק אותי.
OldSkoolMTG
MTGil Wizard

שליחה על ידי OldSkoolMTG »

אחר...
Outlook Express
הכי פשוט הכי טוב
"To Alcohol! The Cause Of And Solution To All Of Lifes Problems!!!"
- Homer Simpson
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

רק שזה לא ספק דואר, אלא תוכנה שמספקת ממשק לדואר (והיא גם לא פשוטה, וממש לא טובה).
לי יש משהו כמו חמישה חשבונות פעילים, מתוכם אחד ללימודים, אחד לעבודה, ושלושה חינמיים לרמות שונות של סבילות לספאם. ה"עיקרי" מביניהם הוא הג'ימייל, אז זה מה שהצבעתי.
Alandor
MTGil Wizard

שליחה על ידי Alandor »

gmail
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

Gmail...אני פליט של ואללה, אחרי הרבה נפילות שרתים וכאלה שזה עיצבן...+ שאי אפשר לעשות Forwarding.

עם Gמייל אני יכול לעשות הכל...
נערך לאחרונה על ידי Banuni ב 01/3/2007 , 23:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

הרבה חינמיים, אבל ג'ימייל הוא העיקרי.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
UndeaDragon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי UndeaDragon »

אני משתמש בוואלה אפילו שיש לי הזמנה מחבר לGMAIL אני לא ממש מרגיש צורך לעבור כי וואלה מספקת אותי וגם כי אין לי כוח להירשם מחדש.
מודים (במיוחד SOR)אל תהיו כ"כ לחוצים תצחקו קצת...
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

Master_Blaster כתב:
יובל כתב:
גם לאדם הפרטי, name@company.com עושה הרבה יותר רושם מאשר
name_123@hotmail.com.
שאלה: יש לך מושג איך אנשים יוצרים את אותה הכתובת ששם החברה שלהם מופיעה בה? זה לא שיש לי מה לעשות עם זה, פשוט תמיד ראיתי את זה בכל מיני מקומות ועניין אותי לדעת. :wink:
מי שהדומיין company.com נמצא בבעלותו יכול ליצור שם תיבת-דואר על כל שם שיבחר.

ואגב, מי שלא ניסה ג'ימייל מעודו ולא רואה צורך כי הוא מרגיש בסדר עם האימייל הנוכחי שלו - גם אני הייתי ככה. כדאי לנסות, "לא תבינו איך יכולתם לחיות בלעדיו", כמו שאומרים...
אס מעוין זה שיט-רר!
slava
MTGil Wizard

שליחה על ידי slava »

פעם קראתי על הדבר הזה, וניסיתי להרשם, אבל לא הצלחתי וויתרתי...
השתמשתי בוואלה לפני זה, אבל זה הדבר הגרוע ביותר שהשתמשתי בו. כל הזמן נתקע, איטי, לפעמים עברו שבועות עד שקיבלתי מכתב אימות...
ואז עברתי לYAHOO...
Become a true ninja, join Billy Vs Snakeman!
תמונה
LunaTic
MTGil Wizard

שליחה על ידי LunaTic »

יש לי שני חשבונות Gmail: אחד לאנשים ואחד לכל מיני דברים שדורשים אישור במייל ואז מספימים לך את האמא של הצורה (למרות שהסנן של Gmail ממש טוב. הוא מדי פעם מסנן גם אנשים, אבל זה בגלל שהם נותנים נושאים מפגרים). גם אני שמתי לב לקטע הזה שדיברת עליו.
קובי שפירא כתב:ראו אותי, חושו אותי!
שלח תגובה