מזל"ט לי. ירדתי לשפל חדש.

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Master_Blaster
Guardian of Law
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Master_Blaster »

פסיכולוג זה אם אתה מתנהג נורא מוזר ומסרב לשתף אנשים במחשבות שלך.
משה, אני לא מסכים עם ההגדרה שלך. הרבה אנשים שפויים ונורמליים לחלוטין הולכים לפסיכולוג, ללא שום קשר למה שאמרת.

ווטאבר: שמע, יצאת כריש. לא פחות. לשרוף את הכסף של ההורים שלך בשביל להוליך את הפסיכולוג שלך שולל עם רעיונות של בודהה? פשוט גאוני. :-?
Navidshi כתב: חלק מהילדים הטיפשים של היום יהיו המבוגרים החכמים של מחר ואלו מאיתנו שכבר הספיקו להחכים חייבים להם את ההזדמנות.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

מסכים, ההגדרה שלי לא הייתה משהו. התכוונתי שזאת דוגמה להתנהגות שבד"כ תגרום להורים לשלוח את הילד שלהם לפסיכולוג.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
RoBoT-ChIcKeN
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי RoBoT-ChIcKeN »

WHATEVER, לפני שאתה מצטט את בודהה, תבין שזה דבר ששוקל 400 קילו (רוב הפעמים) שלימד אנשים על משמעת עצמית :-? :-? :-? .... עכשיו כמה מציאותיים יכולים להיות הדברים שהוא מוציא מהפה?

רובוט-צ'יקן.
הבננה של שפר כתב:להשמיד!!
להשמיד את כל הטיפשים!!!
זה הפתרון היחיד!!!
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

בדר"כ אני לא מגיב לנושאים כאלה, אבל חשוב להגיב במקרה הזה. קרואן הוא בנאדם מתוסבך מאד. בין אם הוא מחפש תשומת לב ובין אם לא, מדובר באדם מעורער (בהנחה שהוא לא ממציא את הדברים האלה). מהסיבה הזאת אני לא חושב שראוי ללעוג לו ולרדת עליו. אם היה מדובר בסתם אדיוט אז ניחא, אבל לדעתי זה יותר מזה. אני מקווה שזה יעבור לו עוד כמה שנים, ושהוא לא יחליט לנסות להתאבד כדי להרשים את באי הפורום.
בינתיים קרואן, אני מציע לך לקחת את הטיפול יותר ברצינות.
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

ben כתב:בדר"כ אני לא מגיב לנושאים כאלה, אבל חשוב להגיב במקרה הזה. קרואן הוא בנאדם מתוסבך מאד. בין אם הוא מחפש תשומת לב ובין אם לא, מדובר באדם מעורער (בהנחה שהוא לא ממציא את הדברים האלה). מהסיבה הזאת אני לא חושב שראוי ללעוג לו ולרדת עליו. אם היה מדובר בסתם אדיוט אז ניחא, אבל לדעתי זה יותר מזה. אני מקווה שזה יעבור לו עוד כמה שנים, ושהוא לא יחליט לנסות להתאבד כדי להרשים את באי הפורום.
תראה כולם יודעים שלקוראן יש בעיות (לא אומר את זה בירידה אני מדבר בריצינות) לצערנו הוא לא מטפל בזה ואחד הדברים הראשונים שהוא צריך לעשות זה להגיד להורים שלו שהוא חוזר בשאלה!
וגם להיות על איזה שהו טיפול שאולי כולל כדורים.
או שיש מצב שהבן אדם ירד לשפל חדש ולך תידע אולי למוות!
מה?
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

עידו גיא כתב:
להווה אני אמרתי לו שכלאדם באשר הוא אדם הינו גוף בלבד ולא נפש כך שהוא מבזבז את הזמן והכסף שלי ושל ההורים שלי משום שכולנו רק תכונות ארעיות שלא יכולות לסבול
הא? אם אנחנו לא יכולים לסבול, למה יש כל כך הרבה סבל בעולם?
הסבל הוא דבר שאנחנו רק חושבים שקיים, כתוצאת לוואי לעובדה שאנחנו חושבים שיש לנו אישיות אבל אין לנו
RoBoT-ChIcKeN כתב:WHATEVER, לפני שאתה מצטט את בודהה, תבין שזה דבר ששוקל 400 קילו (רוב הפעמים) שלימד אנשים על משמעת עצמית :-? :-? :-? .... עכשיו כמה מציאותיים יכולים להיות הדברים שהוא מוציא מהפה?

רובוט-צ'יקן.
בודהה שקל 400 קילו?
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

WHATEVER כתב:הסבל הוא דבר שאנחנו רק חושבים שקיים, כתוצאת לוואי לעובדה שאנחנו חושבים שיש לנו אישיות אבל אין לנו
אני לא בטוח שאני יכול להתווכח עם בודהה, אבל אם אנחנו חושבים שהסבל קיים, ואנחנו יכולים לחוש אותו (או שאנחנו חושבים שאני חשים אותו), ובעצם אין לנו דרך להמנע מלחשוב שהוא קיים, מי יכול לקבוע שהוא לא באמת קיים, לפחות ביחס אלינו.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

Krosan כתב:
ben כתב:בדר"כ אני לא מגיב לנושאים כאלה, אבל חשוב להגיב במקרה הזה. קרואן הוא בנאדם מתוסבך מאד. בין אם הוא מחפש תשומת לב ובין אם לא, מדובר באדם מעורער (בהנחה שהוא לא ממציא את הדברים האלה). מהסיבה הזאת אני לא חושב שראוי ללעוג לו ולרדת עליו. אם היה מדובר בסתם אדיוט אז ניחא, אבל לדעתי זה יותר מזה. אני מקווה שזה יעבור לו עוד כמה שנים, ושהוא לא יחליט לנסות להתאבד כדי להרשים את באי הפורום.
תראה כולם יודעים שלקוראן יש בעיות (לא אומר את זה בירידה אני מדבר בריצינות) לצערנו הוא לא מטפל בזה ואחד הדברים הראשונים שהוא צריך לעשות זה להגיד להורים שלו שהוא חוזר בשאלה!
וגם להיות על איזה שהו טיפול שאולי כולל כדורים.
או שיש מצב שהבן אדם ירד לשפל חדש ולך תידע אולי למוות!
בדיוק מהסיבה הזו אני לא חושב שצריך ללעוג לו. אני יכול להבין למה הוא עולה לכולם על העצבים, אבל קחו בחשבון שלא מדובר בסתם עוד ילד מעצבן, ולשלוח אותו לתלות את עצמו ולעזוב אותנו בשקט זה לא דבר שרצוי להגיד לו. מדובר בבנאדם שמרגיש כל החיים שלו שהוא מנודה, ומחפש בכח שיגידו לו דברים כאלה כדי לחזק את ההרגשה הזאת.

אני פשוט חושב שבפעם הבאה שהוא מעלה נושא כזה לפורום, אין טעם להגיד לו כמה הוא אדיוט, כי אני בטוח שהוא יודע שזה נראה ככה, ומציג את הדברים בכוונה באופן שמוציא אותו הכי אדיוט שאפשר. מהצד השני, בטח ובטח שלא צריך להדריך אותו איך לחתוך לעצמו איברים באופן הנכון ביותר.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

עידו גיא כתב:
WHATEVER כתב:הסבל הוא דבר שאנחנו רק חושבים שקיים, כתוצאת לוואי לעובדה שאנחנו חושבים שיש לנו אישיות אבל אין לנו
אני לא בטוח שאני יכול להתווכח עם בודהה, אבל אם אנחנו חושבים שהסבל קיים, ואנחנו יכולים לחוש אותו (או שאנחנו חושבים שאני חשים אותו), ובעצם אין לנו דרך להמנע מלחשוב שהוא קיים, מי יכול לקבוע שהוא לא באמת קיים, לפחות ביחס אלינו.
אדם שלו סובל (בודהה, כביכול)
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

WHATEVER כתב: אדם שלו סובל (בודהה, כביכול)
כלומר שאם הייתי דוחף מסמרים לוהטים מתחת לציפורניים של בודהה כשהוא היה חי הוא לא היה סובל? :-:
So true...
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

עידו גיא כתב:
WHATEVER כתב: אדם שלו סובל (בודהה, כביכול)
כלומר שאם הייתי דוחף מסמרים לוהטים מתחת לציפורניים של בודהה כשהוא היה חי הוא לא היה סובל? :-:
2 אפשרויות:
1. הוא לא היה סובל
2. הוא היה טוען שלמרות שהוא סובל הסבל לא אמיתי אלא המוח שלו ממציא אותו כי הוא מנינ שמסמרים לוהטים גורמים סבל

ובבקשה לא לשאול שאלות במידה ואני אומר שאני לא יודע כי בסך הכל הייתי בקורס של 9 מפגשים
Gandalf
White Wizard

שליחה על ידי Gandalf »

זה לא מעשה נחמד כלפי ההורים לעבוד עליהם שאתה דתי.

אם לא הייתי מאמין הייתי עונה לעצמי שזה לא נחמד שההורים שוטפים לילדים שלהם את המוח, אבל אני מאמין.
ניל גימן כתב:ריצ'ארד לא היה במיטבו בגבהים
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Gandalf כתב:זה לא מעשה נחמד כלפי ההורים לעבוד עליהם שאתה דתי.

אם לא הייתי מאמין הייתי עונה לעצמי שזה לא נחמד שההורים שוטפים לילדים שלהם את המוח, אבל אני מאמין.
כי הם שטפו לך את המוח זה למה אתה מאמין.
תמונה תמונה
קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא »

אני מאוד מעריך את זה שאתה מפרט בדיוק רב - עבור ציבור הקוראים החילוני, כמובן - מאיזו סיבה הוא דתי (או אני, שגדלתי בסביבה שלו), אבל זה קשקוש.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

קובי שפירא כתב:אני מאוד מעריך את זה שאתה מפרט בדיוק רב - עבור ציבור הקוראים החילוני, כמובן - מאיזו סיבה הוא דתי (או אני, שגדלתי בסביבה שלו), אבל זה קשקוש.
אממ קישקוש? זה למה 90% מהילדים שנולדים להורים דתיים נשארים דתיים עד סוף חייהם?
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:
קובי שפירא כתב:אני מאוד מעריך את זה שאתה מפרט בדיוק רב - עבור ציבור הקוראים החילוני, כמובן - מאיזו סיבה הוא דתי (או אני, שגדלתי בסביבה שלו), אבל זה קשקוש.
אממ קישקוש? זה למה 90% מהילדים שנולדים להורים דתיים נשארים דתיים עד סוף חייהם?
אהא, ו-90% מהילדים שנולדים להורים חילוניים נשארים חילוניים עד סוף החיים גם בגלל שההורים שטפו להם את המוח. בעצם, 90% מההורים בישראל שוטפים לילדים שלהם את המוח. הממשלה מארגנת סמינר סודי שמזמינים אליו זוגות כשנולד להם הילד הראשון, ושמה נותנים להם כמה טכניקות מתקדמות לשטיפת מוח.
So true...
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

אני טס עוד חצי שנה לארה"ב ורציתי לבדוק איזה הופעות יהיו באותו זמן ואיזור, נכנסתי לאתר של סלייר וראיתי משהו שהזכיר לי מאוד את הנושא הזה של לחתוך את עצמך בשביל צלקת משום מה.
http://www.slayer.net/site.php#video
(להכנס לסרטון השני בקטגוריית "Video", לא הצלחתי למצוא קישור שמוביל ישר לסרטון)
כנראה ככה זה צריך להתבצע, קרואן.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

מה לא בסדר בזה שרוב הדתיים נשארים דתיים ?
רוב הנוצרים נשארים נוצרים, ורוב המוסלמים נשארים מוסלמים.
כל אדם בר דעת יכול להחליט לבד אם הוא רוצה או לא רוצה להיות דתי.
אם אתה מאמין, תהיה דתי. לא מאמין ? אל תהיה.
אם אתה לא מאמין ובכל זאת דתי, אתה פחדן. להבדיל אלפי הבדלות יש אנשים שמספרים להורים שלהם שהם הומו סקסואלים. יש הורים שזורקים אותם מכל המדרגות, ויש כאלה שמקבלים אותם.
אם תספר להורים שלך שאתה לא מאמין, או שהם יזרקו אותך מכל המדרגות או שינסו לקבל את זה. קשה לי להאמין שהם יזרקו אותך מכל המדרגות, אחרי שגידלו אותך כל החיים. לדעתי תשתף אותם במה שאתה מרגיש, וזה ייקל על החיים שלך. או שיעיפו אותך מהבית.
Matan_EL
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Matan_EL »

kabanist כתב: קשה לי להאמין שהם יזרקו אותך מכל המדרגות, אחרי שגידלו אותך כל החיים.
אני דווקא שמעתי פעם סיפור על ילדה דתייה שסיפרה להורים שלה שהיא רוצה להתחלן ויום אחד כשהיא חזרה מבית ספר ההורים שלה הוציאו את כל הדברים שלה ושלחו אותה לרחוב.
מה שמוכיח שיש כאלו שכן יזרקו את ילדיהם בגלל דבר כזה.
DeathCrush
Pure Darkness

שליחה על ידי DeathCrush »

תשמע תנסה לדבר יותר בפתיחות עם הפסיכולוג שלך, ואולי הוא יוכל לעזור לך באיזושהי דרך לדבר עם ההורים ולגרום להם להבין שאתה לא רוצה להישאר דתי. זה כבר ידוע שפסיכולוגים לא משתפים אף אחד במה שאתה אומר אם אתה מבקש מהם. אחרי הכל, אלה ההורים שלך, הם לא יהרגו אותך בגלל שאתה רוצה לחזור בשאלה.

אם אתה רוצה להמשיך עם השטניזם, תמשיך אם בא לך.
רק אל תלך ליותר מדי קיצוניות (כמו כת השטן, לא יודע אם יש כנסיית השטן בארץ, זאת אמונה בשטן רק בלי פגיעה בעצמך או באחרים P: ).
בן אומר/ת:
מה רע?
מאור אומר/ת:
נחש
בן אומר/ת:
איפה נחש?!?!
שיניתי שם, הייתי Inkka
שלח תגובה