SPOILERS: Morningtide information revealed

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Ergil
Single Star
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Ergil »

הקלפים שסוגרים את הספוילר:
Scapeshift 2GG
Sorcery (R)
Sacrifice any number of lands. Search your library for that many land cards and put them into play tapped. Then shuffle your library.

Knowledge exploitation 5UU
Tribal sorcery - rogue (R)
Prowl 3U
Search target opponent's library for an instant or sorcery card. You may play that card without paying its mana cost. Then that player shuffles his or her library.

Notorious throng 3U
Prowl 5U
Put X black faerie rogue tokens 1/1 with flying into play, where X is the damage dealt to your opponents this turn. If the prowl cost was paid, take an extra turn after this one.

Bramblewood Paragon 1G
Creature - Elf Warrior (unc)
Each other Warrior creature that you control enters game with an additional +1/+1 counter. Each creature which you control with a +1/+1 counter has trample.
2/2

Floodchaser 5U
Creature - elemental (C)
Floodchaser comes into play with six +1/+1 counters on it.
Floodchaser can't attack unless defending player controls an Island.
U, Remove a +1/+1 counter from Floodchaser: Target land becomes an Island until end of turn.

Stinkdrinker Bandit 3B
Creature - Goblin Rogue
Prowl 1B
Whenever a rogue you control attacks and isn't blocked, it gets +2/+1 until the end of the turn
2/1

Merrow witsniper U
Creature - merfolk rogue (C)
When it comes into play, target player puts the top card of his library in his graveyard.
1/1
הענק 3/3 כל כך אוהב את האלף הזה :green:
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Scapeshift 2GG
Sorcery (R)
Sacrifice any number of lands. Search your library for that many land cards and put them into play tapped. Then shuffle your library.
ארג! הקלף הזה כל כך שבור!
והוא גם עובד טוב עם הענק 3/3 ב-3 שמקבל קאונטרים על לנדים שהולכות לגרייביארד.
Knowledge exploitation 5UU
Prowl 3U
Search target opponent's library for an instant or sorcery card. You may play that card without paying its mana cost. Then that player shuffles his or her library.
זה נחמד, אני אוהב את הרעיון של לקנטר את הדאמניישן של היריב עם לחש שגנבת לו מהדק.
Stinkdrinker Bandit 3B
Creature - Goblin Rogue
Prowl 1B
Whenever a rogue you control attacks and isn't blocked, it gets +2/+1 until the end of the turn
2/1
למה Rogues זה כזה שבור?!
Merrow witsniper U
Creature - merfolk rogue (C)
When it comes into play, target player puts the top card of his library in his graveyard.
1/1
טוב, זה Rogue first drop, וזה די חשוב בשביל Prowl.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

עידו גיא כתב:זה נחמד, אני אוהב את הרעיון של לקנטר את הדאמניישן של היריב עם לחש שגנבת לו מהדק.
גם אני, למה, הוציאו מחדש את Vedalken Orrery?
ארג! הקלף הזה כל כך שבור!
למה? חוץ מהעובדה שהוא מביא לך Urzatron מלא, שזה נחמד.
למה Rogues זה כזה שבור?!
כדי שהמשחק יהיה מעניין, אני מניח.
טוב, זה Rogue first drop, וזה די חשוב בשביל Prowl.
כן, אבל יש Nightshade Stinger ואת הגובלין עם Fear שנראים הרבה יותר טובים במחלקת "לעשות נזק ליריב תור שני".
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

לא, אבל עד כמה שאני מבין, החוקים אומרים שמותר לך לשחק לחש אינסטנט (שאפשר בהחלט לחפש עם הקלף הזה) כל עוד יש לך קדימות, אלא אם קלף כמו טפרי עוצר אותך.
למה? חוץ מהעובדה שהוא מביא לך Urzatron מלא, שזה נחמד.
תחשוב על כל האפשרויות! הקלף הזה דואג שלא יהיה לך קולור סקרו בכלל. הוא מאפשר לך לוח שיש בו רק את הדואלים המוזרות של לורווין. הוא מתקמבן עם הענק שמקבל 1+/1+ קאונטר כל פעם שלנד הולכת לגרייביארד, אתה יכול לחפש איתו Flagstones וככה להוריד את רוב הלנדים בדק שלך לגרייביארד וגם כדי לחפש עוד לנד (אם הייתה לך Flagstone במגרש כששיחקת את זה), הוא מתקמבן גם עם Crubicle of Worlds. אני בטוח שאני אוכל לחשוב אפילו על עוד דברים שבורים שאפשר לעשות איתו (בסגנון Life from the Loam) אם הייתי קצת פחות עייף עכשיו.
כן, אבל יש Nightshade Stinger ואת הגובלין עם Fear שנראים הרבה יותר טובים במחלקת "לעשות נזק ליריב תור שני".
האמת שחשבתי יותר בכיוון של לימיטד - זה לא רע להשתמש בכל ה-Prowl 2-ים שם בתור שני, למרות שזה לא באמת הכרחי.
So true...
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

עידו גיא כתב:
לא, אבל עד כמה שאני מבין, החוקים אומרים שמותר לך לשחק לחש אינסטנט (שאפשר בהחלט לחפש עם הקלף הזה) כל עוד יש לך קדימות, אלא אם קלף כמו טפרי עוצר אותך.
נכון, אבל החוקים גם אומרים שהסטאק צריך ריק ושזה צריך להיות תורך בשביל לשחק סורסרי, ככה שאת Knowledge exploitation לא תוכל לשחק כש Damnation שהיריב הרגע שיחק ממתין לו על הסטאק.
נחכה ל FAQ כדי להיות בטוחים?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אין מה לחכות לFAQ.. אין שום סיבה שבעולם שיהיה מותר לך לשחק סורסרי בתור של היריב או/ו כשהסטאק לא ריק, אלא אם כן יש לך משהו שמביא לקלף פלאש או/ו שהקלף עצמו נותן לך לשחק אותו באינסטאנט.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

sliver כתב:
עידו גיא כתב:
נכון, אבל החוקים גם אומרים שהסטאק צריך ריק ושזה צריך להיות תורך בשביל לשחק סורסרי, ככה שאת Knowledge exploitation לא תוכל לשחק כש Damnation שהיריב הרגע שיחק ממתין לו על הסטאק.
נחכה ל FAQ כדי להיות בטוחים?
התכוונתי שמשחקים את Knowledge exploitation כדי לחפש קינטור ואז שומרים את הקינטור עד שהיריב משחק דאמניישן או משהו דומה.
So true...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אי אפשר, כי אתה חייב לשחק את הקלף מייד או בכלל, כי אין את ההוספה
As long as that card remains removed from the game, you can play it without paying its mana cost
כמו בSpelljack לדוגמא.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

אה. :oops:

פשוט בגרסה הישנה שפירסמו היו גם מסירים את הקלף מהמשחק, אז חשבתי שכל עוד הוא מוסר מהמשחק יהיה אפשר לשחק אותו, בלי לבדוק אם באמת מסירים אותו מהמשחק בגרסה האמיתית.
So true...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בגרסה הישנה גם יכולת לחפש איזה קלף שאתה רוצה, לא רק אינסטנט או סורסרי..
פתאום הקלף כבר לא נראה כ"כ אטרקטיבי.
תמונה תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני היחיד שקרא את Notorious Throng?
זה פשוט הקלף שהכי יפחיד אותי בפריריליס...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, זה Finisher מאד עצבני. בהנחה ויש לך board position טוב ויכולת להעביר כמות סבירה של נזק.
עידו גיא כתב:תחשוב על כל האפשרויות! הקלף הזה דואג שלא יהיה לך קולור סקרו בכלל. הוא מאפשר לך לוח שיש בו רק את הדואלים המוזרות של לורווין. הוא מתקמבן עם הענק שמקבל 1+/1+ קאונטר כל פעם שלנד הולכת לגרייביארד, אתה יכול לחפש איתו Flagstones וככה להוריד את רוב הלנדים בדק שלך לגרייביארד וגם כדי לחפש עוד לנד (אם הייתה לך Flagstone במגרש כששיחקת את זה), הוא מתקמבן גם עם Crubicle of Worlds. אני בטוח שאני אוכל לחשוב אפילו על עוד דברים שבורים שאפשר לעשות איתו (בסגנון Life from the Loam) אם הייתי קצת פחות עייף עכשיו.
אנחנו מדברים על constructed או limited? ב-limited, זה נחמד, אבל כשיש לך 4 מאנה כדי להטיל אותו, הסיכויים שאתה ב-color screw אמורים להיות יחסית נמוכים, וה-fixing שלו לא יהיה כזה מטורף. גם אין הרבה אדמות מטורפות במיוחד ששווה לבזבז עליהן תור שלם בשלב המוקדם של המשחק. אני מניח שזה לא רע לסנן החוצה 4 אדמות מהחבילה כשכבר יש לך מספיק מאנה במגרש... אבל זה לא נראה לי מטורף, בטח בהשוואה לחלק גדול מהררים האחרים שאפשר לקבל. אולי רק בשילוב עם Battlewand Oaks.
ב-constructed, הוא נראה קצת איטי, קל מדי להוציא לך אותו מהיד או לקנטר אותו לפני שהוא נפתר, למרות שלפחות ההקרבה של האדמות היא חלק מהפתירה ולא מהעלות, מה שמגן עליך יחסית. באמת שנראה לי שהיכולת להביא Urzatron מלא פלוס היא המאפיין החזק ביותר שלה כרגע, אבל אני בכלל לא בטוח שזה יהיה ישים במשחק תחרותי מהסיבות שציינתי לעיל. אולי בשילוב עם Ravnica-bounce כדי לצבור CA מסוים... אבל זה נראה קצת iffy, בגלל שאתה חייב אדמות במשחק, מקורות מאנה אלטרנטיביים (דהיינו, רוב ההאצה המשוחקת) לא מועילים בכלל.

טוב נו, אין ספק שגדולים ממני יפתרו את הבעיה הזו לשביעות רצונם.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

חבל שזה לא מביא את האדמות אנטפד. אז זה היה טוב :green:
My phone number: 0522816213
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

יודעים כבר מה הקלף פרי רליס ?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אכן
Doorway of Destiny 4
artifact
when comes into play choose a creature type
whenevey you play a spell of the chosen type put a charge counter on this
creatures you control of the chosen type get +1+1 for each charge counter on this

זה שבור.

אה, ואחרי קצת לימיטד עם הסט הזה, גיליתי שזה פאקינג מטורף...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בטח שזה מטורף בדראפט, אם אתה הולך על tribe כלשהו. ב-sealed, הרבה פחות, כי אתה הולך עם מה שיש לך ואם אין לך מספיק יצורים מאותו שבט, אתה מתפשר. ב-constructed זה סתמי להחריד ובחיים לא יראה משחק. עוד crap rare לאוסף. כל כך מוזר הם בחרו דווקא את הקלף הזה ולא איזה Prowl או Kinship חביב.
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

ryoga כתב:אכן
Doorway of Destiny 4
artifact
when comes into play choose a creature type
whenevey you play a spell of the chosen type put a charge counter on this
creatures you control of the chosen type get +1+1 for each charge counter on this

זה שבור.

אה, ואחרי קצת לימיטד עם הסט הזה, גיליתי שזה פאקינג מטורף...
איך עשית לימיטד עם הסט הזה?
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=38327

יש שם לינק לוורקסטיישן :D
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

אה, אין לי וורקסטיישן :P
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

תמונות חדשות של 4 קלפים!
http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=101099
שלח תגובה