דילמה קשה שאני מתמודד איתה

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Sinister-
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Sinister- »

כי אתה עושה את זה בדחיפות של פעם ביומיים, בעוד שתימנוני עושה את זה פעם בחצי שנה
יחי ההבדל הקטן, אבל יגידו מה שיגידו כולם קרואן מחיה ומתסיס את הקהילה הקטנה שלנו, וזה יזדקף לטובתו :)
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:אם אני הייתי פותח נושא כזה (עם נושא דומה שלא קשור לצבא) כולם היו אומרים שאני מחפש צומי :-?
למה לכולם מותר ולי אסור? :-:
כשאתה מבצע אינטראקציה עם אנשים, אתה יכול לרכוש את הכבוד שלהם או לאבד את האמון שלהם, זה הכל תלוי איך אתה מתנהג בחברתם.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Illidannir כתב:אוקיי, אז אני נפלתי משם ואתה מתכווח איתי לאן אני יכול או לא יכול להגיע? מאד הגיוני לדעתי.
לא, אני לא מתווכח לאן *אתה* יכול להגיע, אני פשוט מציין את מה שאני יודע, לגבי השיבוצים של נפלי טייס ממוצעים, בתור מישהו שהיה מסופח לבקו"מ של חיל האוויר חודשיים.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

TV-R-US כתב:מצטרף לשאלה של מיכאל (בתור עתודאי לשעבר שקיבל שכל).
כשאתה אומר "עתודאי לשעבר שקיבל שכל" אתה מתכוון "עתודאי לשעבר שבעטו אותו מעתודה", לא? :roll:
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

הדילמה הסבירה היחידה שבה אולי (רק אולי) עדיף לבחור בעתודה היא "האם עדיף ללכת לעתודה או לכרות לעצמי רגל". בכל מצב אחר, לא משנה מה, קח את האופציה שהיא לא עתודה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

בן דוד שלי היה עתודאי והצטער על כל רגע. אני התקבלתי, אבל קיבלתי שכל ברגע האחרון והתגייסתי כרגיל (כל הבגרויות שלי היו כבר מסומנות במדבקה אדומה, אבל התחמקתי בזמן).
Illidannir
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Illidannir »

Antrax כתב:
Illidannir כתב:אוקיי, אז אני נפלתי משם ואתה מתכווח איתי לאן אני יכול או לא יכול להגיע? מאד הגיוני לדעתי.
לא, אני לא מתווכח לאן *אתה* יכול להגיע, אני פשוט מציין את מה שאני יודע, לגבי השיבוצים של נפלי טייס ממוצעים, בתור מישהו שהיה מסופח לבקו"מ של חיל האוויר חודשיים.
שוב, זה הכל תלוי מתי אתה נופל. ברגע שבנאדם נופל בחצי שנה הראשונה של הקורס, לפעמים זה קורה גם לפני שעשית טירונות, רוב הסיכויים שהוא לא ישאר בחיל. והסיכויים הכי גדולים ליפול הם בחצי שנה הראשונה (שלב הצ'קים זה הניפוי הכי גדול בקורס).
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

אל תלך לעתודה.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

Illidannir כתב:שוב, זה הכל תלוי מתי אתה נופל. ברגע שבנאדם נופל בחצי שנה הראשונה של הקורס, לפעמים זה קורה גם לפני שעשית טירונות, רוב הסיכויים שהוא לא ישאר בחיל. והסיכויים הכי גדולים ליפול הם בחצי שנה הראשונה (שלב הצ'קים זה הניפוי הכי גדול בקורס).
גם ממה שאני יודע, זה לא נכון. חיל האוויר לא מוותר בקלות על חיילים שלו, גם סתם ג'ובניקים שמנסים לצאת לקרבי נתקלים בהרבה כאב ראש.
אני נמצא אגב במקום טוב ומגיעים אלינו נפל"טים (יש להם די הרבה בחירה).
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

Ergil כתב:
TV-R-US כתב:מצטרף לשאלה של מיכאל (בתור עתודאי לשעבר שקיבל שכל).
כשאתה אומר "עתודאי לשעבר שקיבל שכל" אתה מתכוון "עתודאי לשעבר שבעטו אותו מעתודה", לא? :roll:
ככה אתה רואה את זה אולי.. :green:
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar »

גם אני הייתי עתודאי, ואני רוצה לתת צעה:
תהייה בטוח לגמרי שזה מה שאתה רוצה!
אני פרשתי אחרי שנה והגעתי לחימוש, וחבר שלי (גאון אמיתי) סיים תואר ראשון כפול בארבע שנים, מחשבים ואלקטרוניקה, והיום הוא בצבא מתאם פרוייקטים (שזה אומר מוודא שאנשים הגיעו לאן שהיו צריכים להגיע ולא נוגע במקצוע בשקל).
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

א. בתור אדם שעשה פסיכומטרי בלי ללמוד יותר מדי והוציא ציון שמספיק לעתודה בכל דבר כמעט אני יכול להגיד לך שגם אם תגש בלי קורס אתה תוציא ציון סביר,פשוט צריך ללמוד קצת בשבוע לפני.
ב. אל תלך לעתודה,אני מכיר לא מעט עתודאים ורובם המוחלט מצטער על זה..בטח ובטח אל תוותר על החלום שלך בשביל זה.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
שלח תגובה