קבלו אותה בחידה ll

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Ergil
Single Star
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Ergil »

Navidshi כתב:אז לפי מה אתה רוצה הגדרה של המונח, ולאדי? ויקיפדיה? מילון פרפר נחמד?
ההגדרה שלך תספיק, לא צריך לפנות למומחים כמו פרפר נחמד לצורך דיון פורומי.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

lahad230 כתב:
Archdevil כתב:נכון, בגלל זה ציינתי מראש ולמרות שיש רמז גדול אני לא מאמין שמישהו יוכל לפתור את החידה מבלי להכיר אותה.
זה לא ממש לחשוב מחוץ לקופסה כי גם אחרי השקעת זמן ומאמץ לפתור אותה בדרכים שונות, רוב אם לא כל האנשים שינסו ייכשלו.
זה מבחן שנועד לזהות אנשים בעלי אישיות אנטי חברתית
אני לא חושב שזה נועד לזהות משהו, מאותה סיבה שאף אדם בריא לא אמור לענות על זה נכון.
על מה אתה מדבר?.
אני אישית לא הכרתי את החידה ותוך שניה הבנתי את התשובה, זה די ברור שבגלל שהיא פגשה את הבחור בהלוויה היא תוכל לפגוש אותו בהלוייה אחרת. כל בן אדם שני יפתור את זה!
אתה טוען שלא הכרת את החידה, אין לך ממש דרך להוכיך את זה. חוץ מזה, הרבה פחות מ50% מהאנשים ידעו את התשובה, יותר לכיוון ה5% ומטה.
ואם היא באמת כל-כך רוצה לפגוש אותו שוב, למה שלא פשוט תנסה להשיג את מספר הטלפון שלו?
NOTICE: When you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
tezzeret
master artificer

שליחה על ידי tezzeret »

Archdevil כתב:
lahad230 כתב:
Archdevil כתב:נכון, בגלל זה ציינתי מראש ולמרות שיש רמז גדול אני לא מאמין שמישהו יוכל לפתור את החידה מבלי להכיר אותה.
זה לא ממש לחשוב מחוץ לקופסה כי גם אחרי השקעת זמן ומאמץ לפתור אותה בדרכים שונות, רוב אם לא כל האנשים שינסו ייכשלו. אני לא חושב שזה נועד לזהות משהו, מאותה סיבה שאף אדם בריא לא אמור לענות על זה נכון.
על מה אתה מדבר?.
אני אישית לא הכרתי את החידה ותוך שניה הבנתי את התשובה, זה די ברור שבגלל שהיא פגשה את הבחור בהלוויה היא תוכל לפגוש אותו בהלוייה אחרת. כל בן אדם שני יפתור את זה!
אתה טוען שלא הכרת את החידה, אין לך ממש דרך להוכיך את זה. חוץ מזה, הרבה פחות מ50% מהאנשים ידעו את התשובה, יותר לכיוון ה5% ומטה.
ואם היא באמת כל-כך רוצה לפגוש אותו שוב, למה שלא פשוט תנסה להשיג את מספר הטלפון שלו?
מה ייתן ל לשקר בקשר לחידה??? לא בדקתי כמה אנשים יענו על זה פשוט הנחתי מכיוון שלי היה נורא קל שכך גם יהיה לאנשים אחרים כנראה אני נכלל ב5% האלו.

נ.ב
אני אישת הנחתי שהיא כבר ניסתה דרך האמצעים הקונבנציונליים ולא הצליחה.
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

lahad230 כתב:
Archdevil כתב:
lahad230 כתב: על מה אתה מדבר?.
מה ייתן ל לשקר בקשר לחידה??? לא בדקתי כמה אנשים יענו על זה פשוט הנחתי מכיוון שלי היה נורא קל שכך גם יהיה לאנשים אחרים כנראה אני נכלל ב5% האלו.

נ.ב
אני אישת הנחתי שהיא כבר ניסתה דרך האמצעים הקונבנציונליים ולא הצליחה.
דרך החשיבה לא נראית לי הגיונית. גם אם נניח שהיא אכן ניסתה כל אמצעי קיים, היא לא תגיע להלוויה של אחותה כי הרבה לפני זה היא תשב בכלא עם מאסר עולם.
NOTICE: When you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
tezzeret
master artificer

שליחה על ידי tezzeret »

אם אינני טועה הלוויה נערכת כמה ימים לאחר המוות ואילו תפיסת רוצח יכולה להימשך חודשים ואפילו שנים
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

אוקיי. אם היית הורג את אח/ות שלך בשביל לראות מישהו זר פעם נוספת .. go ahead
בסופו של דבר היא תתפס ואז מה יעזור לה לראות את אותו בחור?
וזה לא כיף לחיות במשך שנים עם נקיפות מצפון תוך כדי שאתה בורח מהמשטרה וחי בסתר
tezzeret
master artificer

שליחה על ידי tezzeret »

Archdevil כתב:אוקיי. אם היית הורג את אח/ות שלך בשביל לראות מישהו זר פעם נוספת .. go ahead
בסופו של דבר היא תתפס ואז מה יעזור לה לראות את אותו בחור?
וזה לא כיף לחיות במשך שנים עם נקיפות מצפון תוך כדי שאתה בורח מהמשטרה וחי בסתר
זה לא קשור לחידה. אתה אמרת שהיא רצתה לראות אותו שוב ואני חשבתי על דרך הגיונית לאפשר את זה מתוך נק הנחה שהיא לא יכול למצוא אותו ועפי הרמז שהיא ראתה אותו בהלוויה
אם החידה הייתה אומרת שזה חייב להיות בדרך חוקית אז לא הייתי יכול לענות על החידה כמו שאתה שחשבת רק במסגרת מסויימת (החוק) לא מצאת תשובה טובה יותר.
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar »

אתם לא חושבים שאתם מכניסים קצת יותר מדי משמעות לחידה קטנה?
וחץ מזה:
Ergil, תמיד יש סיבה להזכיר את פרפר נחמד.
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Ergil כתב:ההגדרה שלך תספיק, לא צריך לפנות למומחים כמו פרפר נחמד לצורך דיון פורומי.
אם אני ארצה הגדרה, אני אפנה לספר של אריאל. אמנם הגדרה שלו משתנה מזמן לזמן עם השינוי בתפיסות של החברה, אבל אי אפשר לצפות ממנה להיות אובייקטיבית ומוחלטת.

וכמו שכבר אמרתי, הפתרון של lahad הגיוני מנקודת מבט מסוימת, שמתעלמת מגורמים שלא הוצגו בתור נתונים בשאלה. קשה לי להאמין שזו צורת חשיבה נפוצה במיוחד (לא היו מדברים כל כך הרבה בשבחה של "חשיבה מחוץ לקופסה" אם כל אדם שני היה עושה את זה), אבל מסוכן לקפוץ ולהדביק לאנשים תווית עם קונוטציות שליליות כמו "סוציופאת".
tezzeret
master artificer

שליחה על ידי tezzeret »

Navidshi כתב:
Ergil כתב:ההגדרה שלך תספיק, לא צריך לפנות למומחים כמו פרפר נחמד לצורך דיון פורומי.
אם אני ארצה הגדרה, אני אפנה לספר של אריאל. אמנם הגדרה שלו משתנה מזמן לזמן עם השינוי בתפיסות של החברה, אבל אי אפשר לצפות ממנה להיות אובייקטיבית ומוחלטת.

וכמו שכבר אמרתי, הפתרון של lahad הגיוני מנקודת מבט מסוימת, שמתעלמת מגורמים שלא הוצגו בתור נתונים בשאלה. קשה לי להאמין שזו צורת חשיבה נפוצה במיוחד (לא היו מדברים כל כך הרבה בשבחה של "חשיבה מחוץ לקופסה" אם כל אדם שני היה עושה את זה), אבל מסוכן לקפוץ ולהדביק לאנשים תווית עם קונוטציות שליליות כמו "סוציופאת".
לא התעלמתי משום דבר, שניסיתי לפתור את החידה חשבתי על האפשרות שהאישה תתקשר או תנסה ליצור קשר עם אותו בחור אך לא האמנתי שזו התשובה כי אז זה לא יהיה חידה
אני די בטוח שאם הייתי רושם שתיצור קשר היו אומרים שהיא לא יודעת את המספר או לא מצליחה להשיג אותו.

זה כמו שאני יספר חידה שבא צריך להעביר משהו מעבר לנהר בצורה מסובכת ויענו לי בתשובה מפגרת כמו לזרוק את אותו חפץ מעבר לנער מכיוון שלא נתתי את אורך הנער. למרות שיש חידות שהפתרונם פשוט זו לא נראתה לי כמו אחת כזו.

נ.ב

מה כל כך רע סוציופאת???
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

נבידשי, אם אתה שואל אותי צורת החשיבה הזו לא קיימת בכלל. כמו שאמרתי אני לא חושב שמישהו יוכל לפתור את החידה בלי להכיר אותה.
בנוסף לכך, קשה לי להאמין שלlahad היה מספיק זמן בשביל לחשוב על אפשרויות שונות ולפסול אותן מכיוון שיש גבול לכמה דברים מישהו יכול לעשות בדקה אחת. את ההודעה כתבתי בשעה 14:30 והתשובה התקבלה ב14:31.
אתה אמרת שהיא רצתה לראות אותו שוב
אמרתי שהיא מתאהבת בו, לא מעבר לזה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

lahad230 כתב:באמת שלא הכרתי את החידה
זה פשוט די ברור..
די, עלו עליך, תפסיק לשקר. כולם פה יודעים שידעת את החידה מקודם, אז די כבר.
תמונה תמונה
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

פעם ראשונה שראיתי את זה ישר חשבתי היא רוצה לראות את הבחור...
אבל אז אמרו לי שמי שענה ככה יש לו פוטנציאל להיות רוצח או משהוא בסגנון. מזל שאני לא מאמין בפסיכולוגיה :)
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

אני רוצה לקנות משהו בעשרה שקלים אבל יש לי רק חמישה, מזל שאני לא מאמין במתמטיקה.
Bringing down the heaven
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני רוצה לטוס לירח ולהגיע לשם תוך דקה. מזל שאני לא מאמין באסטרונומיה.
תמונה תמונה
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

המוח האנושי מסוגל להעביר הרבה מאוד מחשבות בדקה.

בכל מקרה, חייבים להיות אנשים שיכולים לפתור את החידה בדרך המחשבה הזאת, אחרת אף אחד לא היה ממציא אותה, וממש לא סביר שהיא היתה מסתובבת אם אף אחד אף פעם לא הצליח לפתור אותה.

הסיבה שאומרים שהיא מראה מי סוציופאט היא שמעט מאוד אנשים יחשבו על רצח כפתרון לבעיה שלא נובעת מאלימות (וגם אז רצח יתפס כמעשה מוגזם בד"כ).
סוציופאט, עד כמה שאני מכיר את ההגדרה, הוא אדם שיש לו חוסר רגישות כלפי אנשים אחרים וחוסר בהערכה כלפי חיי אדם. זאת לא הגדרה מדוייקת, אבל היא אמורה לקלוע לרעיון.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

ArcaneArcher כתב:אני רוצה לקנות משהו בעשרה שקלים אבל יש לי רק חמישה, מזל שאני לא מאמין במתמטיקה.
אוי ואבוי :lol: אם כי בעצם אולי זו לא סיבה לצחוק. העולם כנראה ממש מתדרדר כשאנשים אומרים דברים כאלה ברצינות :-:
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

זאת היתה ציניות כדי להראות עד כמה המשפט "אני לא מאמין בפסיכולוגיה, אז היא לא קיימת" לא נכון.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אני מודע לזה :roll:
tezzeret
master artificer

שליחה על ידי tezzeret »

Kroen כתב:
lahad230 כתב:באמת שלא הכרתי את החידה
זה פשוט די ברור..
די, עלו עליך, תפסיק לשקר. כולם פה יודעים שידעת את החידה מקודם, אז די כבר.
תחשוב מה שבא לך, אף אחד פה לא יודע שום דבר.
כולם אומרים פה שבטוח יש סיכוי שמישהו יכול לפתור את החידה אבל כאשר מישהו פותר אותה אף אחד לא מאמין?? מה הקטע?

כמו שאמרתי מקודם התשובה עלתה לי לראש מיד כשראית את החידה לכן חשבתי שכל אחד יכול לפתור אותה, אתה אומר שלא הגיוני שהגבתי תוך דקה כמה זמן נראה לך לוקח לכתוב "לראות שוב את הבחור??"
אנלא יודע מה איתך אבל לי זה לוקח 5 שניות.

אנלא יודע איך לגרום לך להאמין לי אבל אם זה עוזר אני נשבע בכל היקר לי שלא הכרתי את החידה.
שלח תגובה