הישרדות. מי לוקח ?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה

מי עף ?

נועם
1
6%
מרינה
10
56%
נו באמת.
7
39%

סך הכול הצבעות: 18

kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

המון אנשים טוענים שהמשימות תפורות על דן וההפקה רוצה אותו ולכן מקמבנים אותו.
אבל אין ספק שהבחור חכם, וגם חזק.
אז כל המשימות מבוססות על כוח או שכל, אבל איזה עוד משימות אפשר לעשות ? הכנת כד מחימר ?
נכון שכשהעבירו אותו לשבט הבנות זה לא נראה טוב, אבל חוץ מזה סתם יורדים עליו. הוא נמצא שם בזכות ולא בחסד. זה לא משה שלא עשה דבר וחצי דבר מתחילת המשחק.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

למרות שאני לא מאלה שמחפשים כל הזמן איך ההפקה לא בסדר, אפשר גם לטעון שזה שעשו אתגר כוח כפול כזה שאפשר לג'יבארו להעיף את הסבאנות (כשלסבאנה היה רוב) זה גם מלוכלך.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

משעשע שאתם מתייחסים לזה כאילו שזו באמת איזושהי תחרות :)
My phone number: 0522816213
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אתה טוען שלדעתך ההפקה קובעת מראש את המנצח ומסדרת הכל בהתאם?
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

משהו כזה :green:
My phone number: 0522816213
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

עד כמה אירוני שזה נשמע, יכול להיות שדווקא גמר באסמסים יהיה עדיף על זה שהשופטים יבחרו.. ככה לפחות נדע שההפקה לא אומרת לשופטים למי להצביע (דן).
תמונה תמונה
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אם ההפקה "אומרת" לשופטים למי להצביע (מגוחך ובלתי אפשרי בעיניי) היא כבר יכולה באותה מידה לשקר לגבי מי ניצח ע"פ ה-SMS-ים.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

Prismatic כתב:משעשע שאתם מתייחסים לזה כאילו שזו באמת איזושהי תחרות :)
לדעתי ראית יותר מידי תיאוריות קונספירציה. אפשר לחשוב שהרייטינג יצנח ברגע שיעיפו את דן. גם אם יראו פרק שלם של שחר ומשה משחקים ביחד מהג'ונג יהיה לזה 27% אז מה כלכך גורם להם לקמבן תוצאות ?
אני הדורבן שקולע בזמן !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

דן הוא השחקן היחידי שמעניין בתוכנית הזאת. כל מי שמעניין חוץ ממנו מעניין בגללו.
תמונה תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

הינה בלוג ממש מצחיק על הישרדות: http://israblog.nana10.co.il/blogread.a ... 08&month=3
זה מתעדכן אחרי כל פרק. שווה קריאה.

עריכה: וואו, כמה שבא לי לתת לדן כאפה. הוא יכל לנצח במשימה הזאת בקלות אבל במקום זה הוא יורד ומתחיל לברבר על איך שהוא מרגיש בטוח שכחצי שעה לפני זה מרינה ונעמה מתכננות להעיף אותו (אמנם הוא לא היה עד לתוכניות האלו, אבל עדיין, חשבתי שהוא יותר חכם מזה).
תמונה תמונה
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מדהים כמה משה פאתטי. אין משימה שהוא לא יוצא בה אחרון או לפני אחרון. ולפחות אם היה משלים עם הפאתטיות שלו ומבין שהוא אפס, אבל לא, כל משימה: "במשימה הזו אני חייב לנצח", "במשימה הזו אני באמת רוצה לנצח". נו אז מה?? הרי ברור לנו שתגיע אחרון, אולי כבר תפנים?

במשימה של האוכל דן הראה חוכמה גדולה בעיניי באיך שהוא חילק את המנות, פרט לזה שהייתי שם את משה לפני שחר, כי שחר בכל מקרה נגדו אז צריך לשים אותה אחרונה, ומשה איתו עם סיכוי להתנדנדות, אז לא הייתי שם אותו אחרון.
מה שכן, לקחת את האורז זה מהלך יפה מאוד ומקורי שאני למשל לא חשבתי עליו ובאמת מבטיח שכל האנשים האחרים שאיכפת לך מהם יצאו עם מנה סבבה ולא יהיו ממורמרים יותר מדי.
מה שכן, מרינה ונעמה מוכיחות שהן מספיק ביצ'יות כדי להיות ממורמרות גם כשאחת מקבלת המבורגר והשנייה נקניקיה. אין גבול לביצ'יות.
טעות שדן עשה בעיניי היא שהוא יכל להציג למרינה ולנעמה את זה שהוא נתן ליעל לבחור ראשונה כמהלך שנועד להבטיח את הנאמנות של יעל. ידוע לכל שהמשימה הזאת אמורה לחשוף בריתות בשבט, את הברית השלטת ואת המוקצים. לשים את יעל ומשה בסוף כמו שנעמה ומרינה רצו יכל לדרבן אותם לחבור לשחר, ולתת ליעל לבחור ראשונה זה מהלך טוב מאוד וכך גם דן היה צריך להציג את זה לנעמה ומרינה שלא יכעסו.

גם המהלך של להגן על קוריצה (לא הראו שדן עשה את זה, רק את זה שהוא אמר שיעשה את זה) הוא מהלך יפה שעשוי להקנות לו פופולריות בחבר המושבעים אם אכן זה יצא במועצת השבט.

זה שדן ירד מהעמוד לעומת זאת זה מהלך ממש לא משהו כי אמנם יש שם את מרינה ונעמה עדיין להלחם בשחר, אבל שוב, מנסיון, תמיד שמים משימות סיבולת כאלה כשנותרת ברית מרכזית מול מישהו אחד, כמו באול-סטארז, כשהיה את שי-אן מול השבט של רוב ואמבר, ותמיד רוב האנשים פורשים כי הם סומכים שמישהו אחר יישאר וילחם במי שנמצא לבד מולם, ובסוף זה נשאר אחד על אחד בגלל זה ואיכשהו זה שנשאר לבד ורוצים להעיף איכשהו מנצח. אז לא חכם, ומעבר לכך, אם דן כבר מחליט לרדת, הוא צריך להקדים את זה בכמה דקות של acting של "וואי אני גמור, איזה כאבים" כדי להראות שהוא יעני היה חייב לרדת, ולא החליט לנטוש מרצון.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

א. לא כתבתי מאז ההדחה של עידן כלום אז הרשו לי להביע תרעומת על הטמטומת של יעל ומשה, הזדמנות פז לעבור הלאה חלק, לברית שהם 2-2 בה. לא מובן.
ב. דן לא יעוף לדעתי, רק בגלל שהפרומו מפציר שהוא כן, הפרסומות כבר עברו את גבול הפיגור שהם דורשים מהצופה. פרט לזה דן אחד השחקנים היחידים שבאמת הוכיחו את עצמם, קוריצה, החלוקה וכמובן העובדה שהוא זוכה בהכל.
ג. משה פשוט טיפש, מי קופץ למים עם לפיד.
ד. all-star season rocks

נ.ב. מישהו רואה את העונה הנוכחית שמשודרת באמריקה? היא פשוט גדולה. אני פשוט לא מכיר אף אחד שרואה את זה וצריך לשפוך תובנות למישהו.

שני
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני רואה וכל השחקנים שם מטומטמים אחד אחד. בא לי לערוף לסירי את הראש עם מצ'טה.
תמונה תמונה
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

סיא ביגלס,אתה מתכוון לסין?אני רואה את זה,היא באמת מצויינת,רק שטוד חושב שהוא מאוד חכם והוא בעצם לא ממש,אין לי ספק שהברית שלו לא תחזיק הרבה בגלל שהיא מורכבת מאנשים ממש לא נכונים,קורטני היא חתיכת טיפשה שאפילו הקול שלה לא אמין,לפרוסטי עדיין יש קשרים בשבט השני,לג'יימס יש 2 פסלונים והוא השחקן הכי חזק במשחק,הוא יכול לעשות מה שבא לו,הוא בכל מקרה יגיע עד הסוף,ז'אן רובר חי בסרט אז בעצם יש לו רק את אמנדה ודניס ( שאין לה ממש אופציה אחרת ),אני אוהב ת זה,כי הכל פתוח,אין אף אחד שבברור שולט במשחק ( כאילו,ג'יימס יגיע רחוק,אבל אין לו בריתות וכאלה,הוא דומיננטי כמו דן נגיד ),הכל יכול לקרות.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

all-star season rocks
נכון, אבל מה הקשר? אתה רואה את זה עכשיו?
מישהו רואה את העונה הנוכחית שמשודרת באמריקה? היא פשוט גדולה. אני פשוט לא מכיר אף אחד שרואה את זה וצריך לשפוך תובנות למישהו.
נראה לי שכבר שאלתי אותך את זה באחד מעמודי הת'רד, אבל איפה אתה רואה את זה?

ולגבי סין או מה שלא תהיה העונה שאתם מדברים עליה, אם אתם רוצים להמשיך לדבר עליה תפתחו ת'רד חדש. אין לי ולא נראה גם לאנשים אחרים שום רצון לדבר על הישרדות ישראל ובמקרה להתקל בספוילרים על סין או whatever, מה עוד שזה לא מעניין אותנו כי אנחנו לא רואים את זה, אז נא להצמד לנושא הת'רד הזה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

wake lord כתב:סיא ביגלס,אתה מתכוון לסין?אני רואה את זה,היא באמת מצויינת,רק שטוד חושב שהוא מאוד חכם והוא בעצם לא ממש,אין לי ספק שהברית שלו לא תחזיק הרבה בגלל שהיא מורכבת מאנשים ממש לא נכונים,קורטני היא חתיכת טיפשה שאפילו הקול שלה לא אמין,לפרוסטי עדיין יש קשרים בשבט השני,לג'יימס יש 2 פסלונים והוא השחקן הכי חזק במשחק,הוא יכול לעשות מה שבא לו,הוא בכל מקרה יגיע עד הסוף,ז'אן רובר חי בסרט אז בעצם יש לו רק את אמנדה ודניס ( שאין לה ממש אופציה אחרת ),אני אוהב ת זה,כי הכל פתוח,אין אף אחד שבברור שולט במשחק ( כאילו,ג'יימס יגיע רחוק,אבל אין לו בריתות וכאלה,הוא דומיננטי כמו דן נגיד ),הכל יכול לקרות.
סין כבר נגמר מזמן.. הוא מתכוון לעונה 16.
תמונה תמונה
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

Kroen כתב:
wake lord כתב:סיא ביגלס,אתה מתכוון לסין?אני רואה את זה,היא באמת מצויינת,רק שטוד חושב שהוא מאוד חכם והוא בעצם לא ממש,אין לי ספק שהברית שלו לא תחזיק הרבה בגלל שהיא מורכבת מאנשים ממש לא נכונים,קורטני היא חתיכת טיפשה שאפילו הקול שלה לא אמין,לפרוסטי עדיין יש קשרים בשבט השני,לג'יימס יש 2 פסלונים והוא השחקן הכי חזק במשחק,הוא יכול לעשות מה שבא לו,הוא בכל מקרה יגיע עד הסוף,ז'אן רובר חי בסרט אז בעצם יש לו רק את אמנדה ודניס ( שאין לה ממש אופציה אחרת ),אני אוהב ת זה,כי הכל פתוח,אין אף אחד שבברור שולט במשחק ( כאילו,ג'יימס יגיע רחוק,אבל אין לו בריתות וכאלה,הוא דומיננטי כמו דן נגיד ),הכל יכול לקרות.
סין כבר נגמר מזמן.. הוא מתכוון לעונה 16.
מורידים מהאינרטנט, זה יורד מהר מאוד כי הקבצים קטנים ויש המון משתמשים להוריד מהם, כלומר רבע שעה גם אם זה מ isohunt.

אור- פשוט נזכרתי בזה שזו באמת הייתה עונה מעולה ומרובת אירועים לא רגילים, וגם החתו.. היה מרגש
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

איך שהם חתכו את הפרק היה אכזרי. רבע שעה ברברו על המשימה הזאת מיצים גלידות ואיזורים אינטימיים של שחר אחרי פיקסול, הם חותכים את הפרק. מעצבן.
ערכתי את הסקר שיהיה קצת יותר מעניין...
אני הדורבן שקולע בזמן !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מי אתם אומרים לוקח את המשימה? עם כל הצער שבדבר, אני חושב ששחר תנצח, ויעל תעוף (השערה!!!)
תמונה תמונה
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

נראה לי ששחר לא תנצח את המשימה ותעוף.

(לדעתי מרינה לוקחת הפעם)
שלח תגובה