קניתי PS3 !

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Rentro, Noble Myr Lord »

Backward compatibility, biatch
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אם אתה מתכוון למשחקים של GBA אז יש רק אחד (שבכל מקרה לא שווה כי בעוד הגרפיקה של הDS נסבלת, הגרפיקה של הGBA בקושי יכולה להיקרא "גרפיקה").
תמונה תמונה
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

Then stay the hell away from the console,
unlike its competition it focuses on gameplay and as I grew up on
Rogue-Likes I find the graphics of the GBA a nice treat
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מה הקשר? אמרתי שלGBA יש חרא גרפיקה. הגרפיקה של הDS בהחלט נחמדה, ואף כמה משחקים מצליחים להגיע (כמעט) לגרפיקה של PSP (הדוגמא הכי טובה שעולה לי לראש היא Ninja Gaiden Dragon Sword).
תמונה תמונה
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

All good DS games, with the exception of Etrian Odyssey, are two dimensional and have graphics that would be considered mediocre on the SNES a couple decades ago.

If you care for graphics at all, go for the PSP, it should supply you with your flashy, mindless, fun
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אתה מוכן כברל לסתום את הפה הארור שלך? :evil: זכותי לרצות DS, וזכותי לרצות רק המשחקים התלת ממדיים לDS, וזכותי לחשוב שכל המשחקים הדו ממדיים לDS הם זבל מזוקק :evil: עכשיו תחזור לפינה שלך.
תמונה תמונה
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

Tsk, trying to help you is like trying to comfort a porcupine by hugging it- painful and ultimately useless

You certainly have the right to waste your (or rather your Mother's) hard earned money, what I find suprising is the will to do so when presented with another choice
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

קרואן, אתה מבין למה שונאים אותך? אנשים מנסים לעזור לך ואתה מחזיר להם יריקה בפרצוף...אני עדיין לא מבין למה המודים סובלים את זה...וההסבר היחיד שאני יכול להביא הוא מה שאריאל אמר, שזה בעצם זינגר מביא לנו שעיר לעזאזל...

בכל מקרה, הכסף שהוא מבזבז הוא לא שלו ולא של אמא שלו, אלא הכסף שהוא מקבל ממני, וממך, משלמי המיסים , על זה שהוא אידיוט...=\

יש לי כל מיני איחולים בשבילך קרואן...אבל אני שומא אותם לעצמי אחרת זה ייפגע בי...
הלוואי...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

איך בדיוק הוא ניסה לעזור לי? כל מה שהוא עשה זה להתנפל עלי שאני מעז לחשוב שמשחקים דו ממדיים הם זבל. זכותי לחשוב איך שבא לי וזכותי לרצות קונסולה עם גרפיקה פחותה מאחרת אפילו שאני מעדיף גרפיקה. לא יודע מה הוא ניסה לעשות אבל לעזור זה לא היה.
תמונה תמונה
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

קשה לי למצוא התנפלות במה שהוא כתב, אבל ניחא, היחס שאתה נותן לדעות שלו, נראה לי הרבה פחות טוב...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אז אתה צריך לעשות בדיקת ראייה. דחוף.
תמונה תמונה
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

facepalm.jpg