Scientology gets exposed

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

SaintDevilS
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי SaintDevilS »

jepeto כתב:אין לי בעיה להסביר לכם.
הסינטולוגייה היא דרך חיים, יש בה תשובות להרבה מצבים בחיים ואיך לעבור אותם בדרך הטובה ביותר.למשל מתקשורת, חינוך ועוד הרבה דברים. אני אישית עברתי מספר קורסים בנושאי תקשורת ולימוד ואני אישית חושב שמה שלמדתי בהם הרבה יותר יאיל מכל שיטה אחרת שיצא לי לראות.
"הדרך הטובה ביותר" היא מה שהסיינטולוגיה ואתה מגדיר להיות כזו, כלומר זה דבר סובייקטיבי.
ניקח אותי למשל, שלא הושפעתי משום דת בצורה שתשנה לי את הדעה (כלומר, אני יהודי, אבל עדיין אתאיסט) ותציג לי מצב שהסיינטולוגיה פתרה, לפי טענתך, בדרך יעילה. נראה אם אני אחשוב כמוך.
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
jepeto
MTGil Wizard

שליחה על ידי jepeto »

הסינטולוגייה פטרה לי אישית דברים אני גם יודע על עסקים שהשתפרו עקב עזרה סינטולוגית.
אבל אני לא יודע על דברים כלל עולמיים שהסינטולוגייה פטרה, אבל אני בטוח שיש נם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אולי די עם המיסיונריות?! :evil:
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

jepeto כתב:הסינטולוגייה פטרה לי אישית דברים אני גם יודע על עסקים שהשתפרו עקב עזרה סינטולוגית.
אם היית קורא את הקישורים המצורפים ל-thread, היית רואה שיש גם הרבה אנשים שהסיינטולוגיה גרמה להם נזק רגשי כמו גם פיננסי, ובמקרה אחד כנראה שגם הובילה להתאבדות של אדם שסבל מחוסר יציבות נפשית.

למה אתה מניח שהסיינטולוגיה פתרה בעיות כלל עולמיות?
SaintDevilS
MTGil Wizard

עם כל הכבוד, המילה שלך לא מספיקה כדי לגרום לי להאמין במה שאתה אומר. תביא הוכחות בבקשה.
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
jepeto
MTGil Wizard

שליחה על ידי jepeto »

לא משלמים לי להביא הוכחות ואני לא עובד בסינטולוגייה. אז אני גם לא מתכוון להתחיל לחפש.
אם אתה חושב שהסנטולוגייה לא שווה אז זו לא בעיה שלי, אני ממליץ לך לבחון את הנושא קצת יותר לעומק ולא דרך אתרים וסירטונים שמספרים כמה סינטולוגייה זה דבר נורא.
אני לא מתכוון להגיב פה עוד מכיוון שאני רואה שאנשים פה מחפשים רק לתקוף את הרעיונות של הסינטולוגייה ולא רוצים במיוחד להקשיב. לסיכום אני חושב שיש דברים רבים שרצוי לכל אחד לאמץ מן הרעיונות הסנטולוגיים שאני כבר אימצתי ומשתמש בהם.
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

שליחה על ידי Rentro, Noble Myr Lord »

Navidshi כתב:
jepeto כתב:הסינטולוגייה פטרה לי אישית דברים אני גם יודע על עסקים שהשתפרו עקב עזרה סינטולוגית.
אם היית קורא את הקישורים המצורפים ל-thread, היית רואה שיש גם הרבה אנשים שהסיינטולוגיה גרמה להם נזק רגשי כמו גם פיננסי, ובמקרה אחד כנראה שגם הובילה להתאבדות של אדם שסבל מחוסר יציבות נפשית.

למה אתה מניח שהסיינטולוגיה פתרה בעיות כלל עולמיות?
Google Lisa McPherson, she's just one out of thousands that was murdered directly by 'purifing','Tube "The Unfunny Truth about Scientology" for a short list of their more prominent crimes, the Ethics department sometimes issues 'end of cycle' commands, AKA suicide to people it deems beyond help

EDIT: An old Times article that was taken off the archives after being sued by Scientology for (wtf?) copyrights

http://www.xenu.net/archive/media/time910605.html
נערך לאחרונה על ידי Rentro, Noble Myr Lord ב 05/4/2008 , 21:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה לא צריך לשכנע אותי. they had me at Xenu.
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

Beliving in Alien Overlords is harmless by itself, a Cult that has a Navy, intelligence network, Dead Agenting,assassins, thousands of Front Companies, and a policy of utter anilihation for its opposers, is.

Freedom of thought should be preserved, a corrupted Church whose sole purpose is to make money at any cost shouldn't
.
SaintDevilS
MTGil Wizard

jepeto כתב:לא משלמים לי להביא הוכחות ואני לא עובד בסינטולוגייה. אז אני גם לא מתכוון להתחיל לחפש.
אם אתה חושב שהסנטולוגייה לא שווה אז זו לא בעיה שלי, אני ממליץ לך לבחון את הנושא קצת יותר לעומק ולא דרך אתרים וסירטונים שמספרים כמה סינטולוגייה זה דבר נורא.
אני לא מתכוון להגיב פה עוד מכיוון שאני רואה שאנשים פה מחפשים רק לתקוף את הרעיונות של הסינטולוגייה ולא רוצים במיוחד להקשיב. לסיכום אני חושב שיש דברים רבים שרצוי לכל אחד לאמץ מן הרעיונות הסנטולוגיים שאני כבר אימצתי ומשתמש בהם.
קודם כל, אני לא תוקף את האידאולוגיה, אני רק רוצה לדעת יותר עליה. אם תוכל לשלוח לי מקורות אני אודה לך.
נקודה למחשבה: עד עכשיו קראתי רק דברים שליליים על הסינטולוגיה, למרות שחיפשתי מידע אובייקטיבי וכללי על הכת. לאור העובדה שרוב החומר הקיים הוא דווקא שלילי, זה לא גורם לך לתהות שאולי הסיינטולוגיה טועה?
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

SaintDevilS כתב:
jepeto כתב:לא משלמים לי להביא הוכחות ואני לא עובד בסינטולוגייה. אז אני גם לא מתכוון להתחיל לחפש.
קודם כל, אני לא תוקף את האידאולוגיה, אני רק רוצה לדעת יותר עליה. אם תוכל לשלוח לי מקורות אני אודה לך.
נקודה למחשבה: עד עכשיו קראתי רק דברים שליליים על הסינטולוגיה, למרות שחיפשתי מידע אובייקטיבי וכללי על הכת. לאור העובדה שרוב החומר הקיים הוא דווקא שלילי, זה לא גורם לך לתהות שאולי הסיינטולוגיה טועה?
(בהודעה מתחת אין שום דעה אישית שלי)

ומה, אם תפתח CNN או את רוב ערוצי החדשות בעולם תראה דברים על האיסלאם, שקוראת לאנשים להיות ג'יהאדים ולהתפוצץ לנו בתוך המדינה - הכל שלילי!!! אבל מה, אתה הולך ללכת עכשיו אל מי יודע כמה מוסלמים ולהגיד להם שהם טועים? לא, כי אולי פשוט אנחנו טועים. וזה שאין משהו רע/טוב על משהו לא אומר שהוא לא קיים, אלא שהוא חבוי היטב.

(בהודעה מעל אין שום דעה אישית שלי)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם אתה פותח Wikipedia ומחפש מידע על ה-Islam, תמצא הרבה יותר מידע מאשר "חבורה של שאהידים שמבצעים פיגועי טרור".
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

ולמען האמת, אם אני זוכר נכון, נאמר לי שבקוראן לא מוזכר הצירוף מלחמת קודש אפילו פעם אחת. זה ידוע שמנהיגי טרור מעוותים את הדת לצרכים שלהם.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
fungus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי fungus »

Itay Winkler כתב:ולמען האמת, אם אני זוכר נכון, נאמר לי שבקוראן לא מוזכר הצירוף מלחמת קודש אפילו פעם אחת. זה ידוע שמנהיגי טרור מעוותים את הדת לצרכים שלהם.
ידוע לך שטרור הינו מושג שהומצא על ידי מנהיגים פוליטיים על מנת להחדיר באזרחים פחד, נכון?
schiessen brennen und soifen machen
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

Newfags don't know about my sparta.

in other news, scientology gets raided.

LFM

http://www.youtube.com/watch?v=2SraUpcJ ... re=related
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

^nearly 9000 people, problem's they're spread all over the world, the Zealand failure had an Anon, a goat, and two emos
In other news, this was only one of three world-wide raids, OP:Reconnect will take place in a few days, though I doubt anything will happen in Israel, as nothing did so far
. . .
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

Rentro, Noble Myr Lord כתב:^nearly 9000 people, problem's they're spread all over the world, the Zealand failure had an Anon, a goat, and two emos
In other news, this was only one of three world-wide raids, OP:Reconnect will take place in a few days, though I doubt anything will happen in Israel, as nothing did so far
. . .
לא הבנתי... :-?
How is my whisky cup doing?
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

This is about last Tuesday.

~desu
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

קיבלתי מייל "תמים":
נושא: הרצאה כשרה לפסח
מאת: קניידלעך [shemsh230@012.net.il]
"לא משנה אם "נאסראללה" הוא שמו של האויב המסכן את השרדותך,
או "המן הרשע", "אנטיוכוס" וכמובן "פרעה"...
וברמה האישית אפילו "ציפי" השכנה מלמטה, "שושי" מהמשרד שתוקעת סכין בגב,
יתכן שזה הבוס או אפילו קרוב משפחה שלא נותן לך להרים את הראש...
בקיצור, אם את/אתה חיים במדינת ישראל ועל כדור הארץ -
הציטוט הבא רלוונטי לחייך:
מתוך הדרך אל האושר®- מדריך הגיוני לחיים טובים יותר:"
....

ובסוף כתוב:
"© 2008 The Association for Prosperity and Security in the Middle East. All rights reserved. The Way to Happiness and the "Road & Sun" design are trademarks owned by L. Ron Hubbard Library in the USA and in other countries (trademark registration issued and other registrations pending) and is used with permission."
שלח תגובה