למה שונאים אותי?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

למה שונאים אותי?

שליחה על ידי Kroen »

למה בכל פורום שאני נמצא בו כולם שונאים אותי?! כבר הייתי במעל 20 פורומים ובכולם בנקודה מסויימת מתחילים לשנוא אותי. למה?! ותאמינו לי יש פורומים שהשנאה אלי גדולה פי 5 מהשנאה אלי כאן. למה?! אני שואל ברצינות, אני רוצה להשתנות.
נערך לאחרונה על ידי Kroen ב 04/12/2008 , 3:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני חושב, וזאת דעתי והיא לא מיועדת לעצבן אותך, שלפעמים את מגיב באופן גס וצדקני באופן מוגזם. אתה רשאי לדעתך אבל לעיתים אתה פשוט שולל דעות של אחרים. מעבר לזה עושה רושם לפחות בפורום הספציפי הזה שנכנסת למעט ריבים עם אנשים אחרים בפורום, וזה פומבי אז כל מי שהאמין בויכוח בצד השני מתחיל לשנוא אותך. מעבר לזה אתה נוכחות מאוד נפוצה בפורום דבר שמגביר את ההשפעה של כל הנ"ל. אני כרגע לא ממש יכול לחשוב על עוד משהו מעבר לזה אבל אם יהיה לי משהו אני אוסיף.
נוסף: אתה פותח הרבה ת'רדים על עצמך (יש שיאמרו בשביל הצומי) ואנשים אוהבים לרדת על זה/מתעצבנים מזה.
אז לסיכום:
-תבדוק את הגישה של ההודעות שלך שלא יהיו תוקפניות.
-אל תיכנס לויכוחים פומביים עם חברי הפורום, מקסימום תתווכח איתם בפרטי אבל גם אז שמור על שפה לא תוקפנית. בכל מקרה עדיף פשוט להתעלם ולא לריב.
-ותשמור על נוכחות פורום לא גבוהה מדי, במיוחד בפורומים שכבר סימנו אותך כ"שנוא".
-כדאי שלא תפתח יותר מדי ת'רדים על עצמך.

נ.ב זה כנראה לא יפעל בפורומים שכבר סימנו אותך.
נערך לאחרונה על ידי rif-raf ב 03/12/2008 , 21:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

ככה.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Arthas
MTGil Wizard

שליחה על ידי Arthas »

אני ממש מסכים חוץ מזה לפעמים זה מרגיש כאילו אתה פותח ת'רדים או שולח הודעות שהן מרגישות ממש לא במקום כמו שבזמנו פרסמת ת'רד שאתה לא יכול לישון וענו לך והיה סבבה אבל הת'רד העוקב על הכדורים הרגיש ממש לא במקום בפורום שלא קשור לזה בשום צורה.

אגב אותי די עיצבנת בערך באותה תקופה כשבת'רד the dark night קראת לכל מי שלא הסכים איתך היטלר (מה שגרם בסופו של דבר לסגירת הת'רד).
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

נא לתת ל-thread כותרת אינפורמטיבית או שהוא ינעל.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

אני לא שונא אותך.בלעדיך היה משעמם בפורום.
אתה נשמע לי בחור די נחמד.
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בפורומים של GameTrailers, למשל, הגעתי לרמה כזאת ששונאים אותי אפילו כשאני מנסה לעזור! על בלוגים ותגובות בבלוגים שם אפשר לתת thumbs down או thumbs up. קיצר כתבתי שם בלוג עם טיפים איך להיות צלף טוב בCOD5, וכולם נתנו לי מינוסים! ותסתכלו גם על התגובות! כל התגובות שיורדות עלי אשכרה קיבלו פלוסים! http://-seeker-.gametrailers.com/gamepad/index.php?action=viewblog&id=405061
אוקיי, אז אני מבין ששונאים אותי כשאני יורד על משתמשים/מתנשא/פוסל דעות של אחרים וכו' אבל למה לדרג אותי לרעה כשאני מנסה לעזור?! אין גבול לשנאה?!
תמונה תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כשזה כבר קיים אין מה לעשות לגבי זה. אי אפשר לשלוט על דעה של אנשים. נשמע כאילו הם שונאים אותך שם במידה רבה, אז או שעשיתם להם שם הרבה מאוד מהנ"ל, או שהם אנשים ריגישים יותר/אכזריים יותר/בעלי יותר נטיות של תופעות עדר (אחד מתחיל כולם מצטרפים וזה מחמיר).
תמונה
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אני באופן אישי די שונא אותך בגלל שנכנסת איתי ועם חברים שלי לכל כך הרבה ריבים, שזה כבר ממש מחרפן.
וכל ההודעות שאתה כותב, בעיקר על עצמך, כמו שרפי אמר: "זה צומי".
אני חושב שאתה פשוט צריך קצת להוריד פרופיל, ולהתחיל לשים ביקורת עצמית על ההודעות, והתגובות שלך בפורום.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוקיי חשבתי על עוד משהו. כיוון שזה פורום מג'יק ולכאורה כל מה שמשתתף בו מהווה חלק מהקהילה, לכתוב שאתה כבר לא משחק מג'יק (לפחות 3 פעמים שמעתי את זה ממך) נשמע קצת צורם, במיוחד כשמצרפים את זה לדעות רבות מאוד של כמה קלפים הולכים להיות חזקים ואפילו יותר חמור מהו הערך הכספי של קלפים עומד להיות במידע למסחר במג'יק. כל פעם שאני רואה אותך ישר טוען שמשהו הוא שיט ודופק לו מחיר אקראי, או נותן למשהו מחיר גבוה כי הוא מית'י זה די מציק. אחרי הכל מטרת הת'רד ההוא היא שאנשים שמכירים את המחירים בשוק/קונים ומוכרים את הקלפים בעצמם/בדקו איזה קלפים היו באיזה חבילות מנצחות בטורנריים יתנו תשובה לגיטימית.
תמונה
xXSkyWalkerXx
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי xXSkyWalkerXx »

אני חושב שאתה עושה את הפורום מעניין יותר

D:
Sometimes You Have To Read Between The Minds
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

אני יודע שזה מוזר שדפקה אני אומר את זה אבל אני ממש לא רוצה שתוריד פרופיל או תישתנה אתה נותן צבע לפורום וזה ממש כיף שלא מדברים פה רק על מג'יק אני שמח שאתה פה גם אם אתה עושה שתויות
כבל ח.ח.
תודה מראש רון רכניץ
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ron the Unthinkable כתב:אני יודע שזה מוזר שדפקה אני אומר את זה אבל אני ממש לא רוצה שתוריד פרופיל או תישתנה אתה נותן צבע לפורום וזה ממש כיף שלא מדברים פה רק על מג'יק אני שמח שאתה פה גם אם אתה עושה שתויות
כבל ח.ח.
תודה מראש רון רכניץ
גם אני פעם חשבתי ככה אבל לפעמים נמאס להיות השעיר לעזאזל ושק החבטות של חברי הפורום...
תמונה תמונה
Mephisto
MTGil Wizard

שליחה על ידי Mephisto »

:lol:
Pgg, the lesser known sound
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אם נמאס לך, למה במקום לנסות להגיב לביקורת בונה, אתה מספים עם tinyurl? לא הלכתי לזה אבל לפי התגובות אני מסיק של rick roll
תמונה
מן הסתם
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי מן הסתם »

me personaly hate ya since you talk to fast but this is from the times you were actually playing..
if any one has loxodon hierach FOIL pm me =]
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

rif-raf כתב:אם נמאס לך, למה במקום לנסות להגיב לביקורת בונה, אתה מספים עם tinyurl? לא הלכתי לזה אבל לפי התגובות אני מסיק של rick roll
זה לא ריק רול... זה לינק שאשכרה עוזר לו... היית יודע את זה אם היית נכנס אליו במקום לזרוק האשמות...
מן הסתם כתב:me personaly hate ya since you talk to fast but this is from the times you were actually playing..
Who are you again?
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Kroen כתב:זה לא ריק רול... זה לינק שאשכרה עוזר לו... היית יודע את זה אם היית נכנס אליו במקום לזרוק האשמות...
אין ספק, התנשאות על אנשים עוזרת להם מאד.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

Kroen כתב:
rif-raf כתב:אם נמאס לך, למה במקום לנסות להגיב לביקורת בונה, אתה מספים עם tinyurl? לא הלכתי לזה אבל לפי התגובות אני מסיק של rick roll
זה לא ריק רול... זה לינק שאשכרה עוזר לו... היית יודע את זה אם היית נכנס אליו במקום לזרוק האשמות...
מן הסתם כתב:me personaly hate ya since you talk to fast but this is from the times you were actually playing..
Who are you again?
איך אתה יכול להגיד את זה? ניגשתי ללינק עכשיו, שהנחתי שהוא משהו לא נעים בגלל תגובה עליו וזה נכון שהוא מיידע, אבל הוא עושה זאת בצורה פוגענית. אני הייתי נעלב אם היו מגיבים לשאלה שלי ככה.
תמונה
שלח תגובה