די להומופוביה!!!

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

YO!ded
Necromacy Master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

די להומופוביה!!!

שליחה על ידי YO!ded »

מישהו מוכן להסביר לי איזו סיבה (מוצדקת) יש בעולם הזה לרצח של שניים + פציעה של הומואים שסתם שהו להנאתם במועדון?

פשוט מזעזע
ΓΝ ΨΧ
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני אוסיף את זה ל-to do list שלי אחרי אנטישמיות, שנאת נשים, גזענות ותכניות ריאליטי.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

חוץ מזינופוביה? לא.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

רציתי לפתוח על זה ת'רד היום בבוקר, אבל החלטתי שלא.

אם תפתחו את העיתון של ידיעות אחרונות היום, תראו בחור שוכב על אלונקה. הבחור הזה לומד איתי בשכבה וחבר טוב שלי.
גם בלי לראות לו את הפנים זיהיתי אותו, לפי מבנה הגוף, הבגדים, השיער שלו, הידיים והרגליים וכו'.

הירי גם נעשה בקרבה לבית שלי, אך לא שמעתי את הירי או משהו שקשור אליו.

אני באמת מזועזע ממה שקרה, ואני לא מאמין שאדם מספיק חולה בראש בשביל להכנס למועדון ולהתחיל לירות בנוער. גם אם הוא הומוסקסואלי.

כמו שנאמר, זהו המעשה הקיצוני ביותר נעשה אי פעם בארץ כנגד הקהילה ההומו-לסבית, ואין ספק לכך שהשנאה גדולה.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

להיפך, אנשים נדחפים למעשים קיצוניים כאלו כשהם מרגישים שהחברה לא מקבלת את הדעות שלהם ושאין להם דרך קונבנציונלית לבטא אותן.

תנחומי על החבר שלך.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

למעשה, דיברתי היום עם חבר משותף שלנו והוא ביקר אותו היום, ומכל אלו שנפגעו הוא במצב הכי טוב. (כדור בברך ורסיס בכתף) הוא יצא מניתוח ועכשיו הוא מוקף כתבים וחברים.
הוא ממש שמח מכל הפרסום וההתקהלות שהוא מקבל.
הוא יהיה בסדר, לפחות נרגעתי קצת.
תמונה
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

123321 כתב:הוא ממש שמח מכל הפרסום וההתקהלות שהוא מקבל.
באמת?
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

blood knight כתב:
123321 כתב:הוא ממש שמח מכל הפרסום וההתקהלות שהוא מקבל.
באמת?
זה מה שהחבר (השני) אמר לי.
תמונה
Dinamo
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Dinamo »

איך אפשר להיות שמח במצב כזה?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

א. אתה חי ולא מת.
ב. אתה מקבל הרבה תשומת לב ואהבה מאנשים שחשובים לך. אני, אישית, מרגיש נבוך במצבים כאלו, אבל זה נחשב די נעים באופן כללי.

בכל מקרה, ארן, מההודעה שלך קיבלתי את הרושם השגוי שהוא אחד מאלו שנפגעו בצורה קטלנית (אלו שלא מראים את הפנים שלהם, אתה יודע). תאחל לו החלמה מהירה מקום.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

אחד הדברים היחידים שמעצבנים אותי בנושא הזה
הוא שהסיבה היחידה שיש התקהלות כל כך גדולה סביב האירוע הספציפי הזה הוא שהוא יותר "אטרקטיבי" מרציחות בגדר גזה, או אמא שרוצחת את הבן שלה(הרבה אנשים בכלל לא מודעים שהרצח של רוז היווה השראה לעוד 2 אמהות שעשו אותו דבר לאחר מכן), בגלל שרצח כזה לא קרה עדיין.

ממתי רצח בגדר נטייה מינית יותר גרוע מגזע, דת, עצבים ספונטנים?

הומוסקסואלים רצו שוויון חברתי? שיפסיקו לדרוש כל כך הרבה תשומת לב להומואיות שלהם.
למה היה כואב להודיע בחדשות משהו כמו "רצח של נערים במועדון בת"א"?
האנשים היחידים שסיבת הרצח צריכה לעניין אותם זה המשטרה, ולא אחרים.

אם יתנו דווקא להומוסקסואליות תשומת לב בעניין הרצח ולא בעניין שמדובר בבני אדם לכל דבר(ואנילא נכנס לדעות על הומוסקסואלים פה, כי זה לא נוגע לדיון), זה דווקא יגרום לאדם שירה את הסיפוק שהוא חיפש בהבעת דעתו.

לסיכום, הסיבה היחידה שרציחות כאלה קורות, זה בדיוק בגלל ההדגשה על הסיבות!!
פאקינג אם רוצחים היו יודעים שלא ייצא להם שום דבר מזה, ואפילו לא הסיפוק הקל(כי הרי הם לא נמצאים על גופות הנרצחים וצוחקים, אלא בורחים, כי הם כבר יראו את זה אחר כך בחדשות), אז דברים כאלה לא יקרו כל כך הרבה.

חדשות מעצבנות אותי. הם לא יודעים כלום בשיט.
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

אולי כדאי שאתה תדע קצת יותר לפני שאתה מדבר, ברור שכל הרציחות הקודמות שהזכרת מזעזעות אותי, אבל כאן מדובר באירוע חסר תקדים, ודווקא נראה לי שמי שרוצח הומוסקסואליים ירצה יותר לשמוע אנשים שאומרים "זאת הבעיה שלהם שהם כ"ך פרובוקטיביים, הכתובת הייתה על הקיר, הם היו צריכים לצפות" וכיו"ב,ברור שצריך לדבר על זה כדי להכניס קצת הגיון בראש של אנשים שאולי בתוך תוכם חושבים שזה לא היה כ"ך גרוע, ואולי גן לגרום להם להבין שזה מעשה נוראי שאסור שיחזור על עצמו
ΓΝ ΨΧ
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

RanKiri - צמצם בבקשה את ה-avatar שלך לגודל המותר בפורום, 100x100.
לסיכום, הסיבה היחידה שרציחות כאלה קורות, זה בדיוק בגלל ההדגשה על הסיבות!!
אולי, אבל בדרך כלל הן יוצרות יותר התקוממות כלפי התוקף ויותר סימפטיה כלפי הצד המותקף וזה מתבטא במגוון דרכים. במילים אחרות, התקפה כזו היא הון פוליטי בשביל הקהילה ההומוסקסואלית בארץ, לא בשביל אלו ששונאים אותה.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

RanKiri כתב:ממתי רצח בגדר נטייה מינית יותר גרוע מגזע, דת, עצבים ספונטנים?
כמו שאמרו בסאות' פארק, "All crimes are hatecrimes".
חלק מהעניין בעיסוק בסיבות, הוא שאנשים דווקא מחפשים סיבות. יותר קל לקבל רצח של מישהו בגלל סיבה מסויימת מאשר רצח אקראי, כי אם יש רציחות אקראיות אז אף אחד מאיתנו לא בטוח.
בכל מקרה אירוע מזעזע. אני מקווה שיתפסו אותו.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

אתה חושב שלדבר על זה בפומבי יהפוך את זה לאסור?
האיש הזה שרצח, וכל האנשים שרוצחים, בפרט בגלל שנאה, עושים את זה בעיקר בגלל שזה אסור.
יש אנשים שלוקחים את זה יותר רחוק כי זה נותן להם סיפוק מיני, וזה כבר חולני.
הנקודה היא, שמשפחות הנרצחים יקבלו סימפטיה ממילא. לא מגיע להם סימפטיה מכל המדינה יותר ממה שלמשפחות של חיילים שנרצחו מגיע.כשחייל נרצח זו מודעה בחדשות. ואם זה לא איזה סיפור גבורה כמו של רועי קליין ז"ל, בכלל לא זוכרים אותו לאחר חודש.

אירוע כזה יזכר להרבה זמן, אבל הוא יזכר רק עד לאירוע הפרובוקטיבי הבא שיקרה. מה הוא בדיוק?
אדם שגם אנס את גופות הקורבנות שלו?(מצטער על זה שזה נשמע באמת חולני, אבל דבר כזה קרה השנה ביפן במקום ציבורי).

רצח של הומוסקסואלים צריך להיזכר בדיוק כמו רצח בתאונות דרכים, רצח בצבא, רצח על סמך גזע.
אנשים רוצים סיבות? אין סיבה לרצוח, נקודה. לא משנה מה יגידו לי, אני לא אבין למה בן אדם רצח בן אדם אחר. אני יכול להבין מכות. אבל להגיע למצב של רצח, לא כל כך.
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה חושב שלדבר על זה בפומבי יהפוך את זה לאסור?
דבר ראשון... לרצוח אנשים, בכלל, לא רק הומואים, זה אסור. לפחות בישראל.
האיש הזה שרצח, וכל האנשים שרוצחים, בפרט בגלל שנאה, עושים את זה בעיקר בגלל שזה אסור.
למען האמת, אני די בטוח שהם לא עושים את זה כדי לעשות לנו דווקא, אלא כדי לפתור מצב שאין להם דרך חוקית לפתור אותו. במילים אחרות, לא "בגלל" אלא "למרות".
יש אנשים שלוקחים את זה יותר רחוק כי זה נותן להם סיפוק מיני, וזה כבר חולני.
לא שזה לא קיים, אבל כשאני שומע שמישהו הרג מישהו, אני לא קופץ ישירות למסקנה שהוא עשה את זה בגלל שזה נותן לו סיפוק מיני. למען האמת, מישהו אחר יצטרך להעלות את האפשרות הזו כדי שאני בכלל אחשוב עליה.
הנקודה היא, שמשפחות הנרצחים יקבלו סימפטיה ממילא. לא מגיע להם סימפטיה מכל המדינה יותר ממה שלמשפחות של חיילים שנרצחו מגיע.כשחייל נרצח זו מודעה בחדשות. ואם זה לא איזה סיפור גבורה כמו של רועי קליין ז"ל, בכלל לא זוכרים אותו לאחר חודש.
זו בכלל לא שאלה של "מגיע". לכולם מגיע שיזכרו אותם, אבל אין מה לעשות שככל שהאירוע יותר יוצא דופן, ככה זוכרים אותו יותר.
אירוע כזה יזכר להרבה זמן, אבל הוא יזכר רק עד לאירוע הפרובוקטיבי הבא שיקרה. מה הוא בדיוק?
אדם שגם אנס את גופות הקורבנות שלו?(מצטער על זה שזה נשמע באמת חולני, אבל דבר כזה קרה השנה ביפן במקום ציבורי).
איך זה קשור ולמה זה משנה בדיוק?
רצח של הומוסקסואלים צריך להיזכר בדיוק כמו רצח בתאונות דרכים, רצח בצבא, רצח על סמך גזע.
רצח על רקע נטיה מינית צריך לזכות בטיפול שונה ממוות בשירות צבאי (שמתאפיין בסכנת חיים) או בתאונת דרכים, או מרצח על רקע סיבות אישיות.
אנשים רוצים סיבות? אין סיבה לרצוח, נקודה. לא משנה מה יגידו לי, אני לא אבין למה בן אדם רצח בן אדם אחר.
אבל מצד שני אתה אומר "טוב, נו, עוד רצח, לא צריך להתייחס יותר מדי".
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

בגלל שחלק מהעקרון של הדמוקרטיה זה גם שקיפות מסויימת בתהליך השפיטה, הסיבה לרצח כן משנה (זה נקרא מניע...)
וזה משהו שכן משנה, רצח על רקע נטייה מינית זה לא משהו נדיר בעולם, אבל משהו בסדר גודל כזה קורה בפעם הראשונה בארץ. כעקרון ישראל נחשבת למאוד פתוחה בכל הנושא של ההומאים והלסביות, ונתפסת בעולם כמקום יחסית ליברלי מהבחינה הזו (מצחיק עם כל החרדים לא?) ושדבר כזה קורה כאן, זה מערער במקום מסויים.
מובן שכל רצח מזעזע, אבל בוא נחשוב על זה שיש הבדל בין מישהו שהחליט שבא לו להרוג מישהו, אז הוא נכנס למועדון הקרוב ויורה באנשים, לבין אדם שבא, וסימן מועדון ספציפי. היה אותו יחס אם מישהו היה נכנס למועדון חובבי החזיר ויורה (בחרתי דווקא בזה, כי זה גם משהו "פרופוקטיבי" יחסית בארץ, בניגוד לדבר הראשון שעלה לי לראש שזה חובבי מלפפון חמוץ...)
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

אני לא אומר שהסיבה לא צריכה לשמש בבית משפט. להיפך.
אני טוען שהמקום היחיד שבו צריכים להשתמש בסיבה והמקום היחיד שצריכים להפיץ בו את הסיבה, הוא המשטרה והמערכת המשפטית.
ואני לא אדיש לגבי הרצח הזה. אני אומר שאנשים מעדיפים בד"כ לתת תשומת לב רבה יותר לרצח שיותר אטרקטיבי מבחינתם(רצח שעוד לא קרה, או רצח בדרך מאוד מקורית ו"מזעזעת"), וזה לא צריך להיות ככה. כל רצח הוא רצח. אם יש סיפור גבורה בו, צריך לספרו, כי זה מגיע ל"גיבור" עצמו.
אבל למקרה הרצח עצמו יש להתייחס בדיוק באותה מידה כמו רצח על רקע שנאה אחרת. אני אף פעם לא רואה התקוממות כמו זו כשמדובר ברצח גזעני. בחו"ל המשטרה עושה את שלה. בארץ, אין הרבה אירועי גזענות גדולים, אבל יש לנו את הטרור שלנו, שחוץ מהתקשורת שמזכירה רק אינפורמציה וזהו, אין התקוממות כלל כלפי זה. ואני שואל, למה?
~René Descartes
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

חלק מרכזי מהרעיון בדבר המופלא שנקרא "מדיה" קובע שלא כל החדשות הם אותו דבר. לא כל הרציחות אותו הדבר, לא כל הגניבות, ולא כל הגולים של שבת. מכיוון שרצח הוא מעשה לא מוסרי וקשה לדבר עליו במונחים כאלה, תן לי לשאול שאלה. אם אלמונים מכים אדם ברחוב ולוקחים את כספו, ואלמונים אחרים מכים ניצול שואה קשיש ללא כסף לתרופות ולוקחים את כספו, האם הערך העיתונאי והאנושי של המקרים שווה?
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
lettuce
MTGil Wizard

שליחה על ידי lettuce »

מבחינתך, במקום להודיע באמצעי התקשורת שנכנס רוצח וירה לכל עבר בנערים ונערות הומוסקסואלים, בגלל שהם כאלה, אפשר היה גם לכתוב שנהרגו 2 אנשים ונפצעו עוד כמה?
אני מבין את דעתך ובמקום מסוים גם מסכים איתה, אבל להסתיר את המידע הזה זה גם כן הומופוביה. עד שאנשים לא יקבלו אחד את השני לחלוטין, אסור לנו לטשטש את הגבולות שבין האנשים. מגיע לכולם לחיות איך שבא להם, כל עוד זה לא פוגע באף אחד אחר, ולא לפחד להראות את זה לאנשים. מקום שבו שני גברים לא יכולים להתנשק ברחוב בלי שיצעקו ויקללו אותם, אישה לא יכולה לעבוד במשרה בכירה בלי שיזלזלו בה ואדם שחור לא יכול לעבור ברחוב בלי שיסתכלו עליו מוזר, הוא לא מקום דמוקרטי, אלא מקום אלים ומנוכר. ואנחנו חיים במקום כזה.
שלח תגובה