עבודה (project) באנגלית לבגרות

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
123321
Mr. Number
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

עבודה (project) באנגלית לבגרות

שליחה על ידי 123321 »

היי לכולם,
בכיתה י"ב, יש משהו בבגרות באנגלית שנקרא oral exam, צריך להכין איזו עבודה ואז לדבר עליה בפני הבוחן. המטרה היא דווקא לבדוק את האנגלית המדוברת ולאו דווקא את העבודה עצמה.
בכל אופן, כיוון ואני עצלן ואף אחד גם ככה לא שם על העבודה עצמה, יש מישהו שיכול לעזור לי ולהביא לי עבודה מוכנה, או שאתם מאלצים אותי להשיג חומר ולשבת איזה שעה לעשות העתק הדבק?
אגב, הנושא לא מאוד חשוב, רק עדיף שיהיה משהו מעניין ומהותי ולא סתם משהו כמו איך עובד אוטו גלידה.
ניסיתי בעצמי ככה להתחיל עבודה על אלכוהול, ככה איך התגלה, מה ההשפעות על הגוף, מה יחס החברה, אלכוהליזם וכולי. אז אם למישהו אין עבודה כבר מוכנה, או כמעט מוכנה, אבל כן יש לו חומר להביא לי בנושא, (משהו טוב ואמיתי, לא סתם ויקיפדדיה או חיפוש מהיר בגוגל) אז אני גם אשמח.

תודה, ארן.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

סיימתי אחת כזאת לא מזמן אבל פירמטתי מחשב ואין לי אותה עוד
מניסיון אם תשקיע את הזמן של למצוע עבודה לערוך אותה ולהתאים אותה למורה שלך תשקיע בלכתוב עבודה תסיים אותה יותר מהר
סיימתי את זה ב 6 שעות
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

יש לשניכם מזל... אצלנו החליטו להתחיל אותה כבר בכיתה י' בתור משימה קבוצתית, עם ציון לתעודה והכל, כולל בדיקות תקופתיות של המורה לבדוק אם התקדמנו. אחרי זה היינו צריכים לשמור אותה אצלנו שנתיים עד לבגרות :(. אה כן, והכריחו אותנו לבחור נושא שקשור למאורעות העם היהודי - חגים והסטוריה. בחרנו בשואה כי אפשר לחפור על זה המון.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
nesherhaesh
MTGil Wizard

שליחה על ידי nesherhaesh »

הדבר הזה הוא דיי שטויות, פשוט בחר כל נושא שבא לך, חפש X (תלוי במספר חברי הקבוצה כי לנו היה מקור לכל חבר בקבוצה) אתרים שנותנים דעות\צדדים שונים לנושא העתק את הדבק לוורד, תעשה עריכה לדברים - הורדת מילים גבוהות, שינוי סדר, מחיקת\הדבקת\הוספת משפטים וכו' וזהו. העבודה לקחה לי ולחברים שלי בידיוק 50 דקות וקיבלנו 98 על הפרוייקט כי חבר שלי מטומטם ולא ידע לנסח שאלה(לא טרחנו לבדוק אותו כי אנחנו היינו בדוברי אנגלית) + הבע"פ הוא בדיחה כל עוד אתה לא שוכח לתקוע איזה פרפקטים (הכי קל זה אני גר ב... מאז ש....) וזהו.
אם זה כמו שהיה אצלי אז זה 80% העבודה + 20% בע"פ עם המורה +בונוס -> ציון הגשה לבע"פ. הטריק הכי קל לבע"פ זה להוביל את הראיון לשאלות שאתה רוצה שהבוחן ישאל, לדוג' אם אתה מספר שאתה אוהב לטייל עם המשפחה בטבע, תהיה מוכן שישאל אותך על החוויה המשפחתית או לאילו מקומות הלכת לטייל.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

לעזור לך להעתיק? מה אנחנו נראים לך?!!?
טוב נו, התמכרות למשחקי אונליין יושב אצלי במחשב. מעוניין?

אני עשיתי את זה בי' וניגשתי לבגרות על זה בי"א (מואצת). הבגרות זה פשוט מגוחך, הבוחנת דיברה יותר ממני.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

לנו אמרו לעשות עבודה בנושא האדם מחפש משמעות
לבחור אדם שתרם משהו לעולם ושאלות חקר עליו והכל
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

עקרונית אמרו לנו לעשות על 'נושא שנוי במחלוקת', אז מישהו עשה על תאי גזע ושכפול. סתם דוגמא.
בגלל שלא עשיתי בזמן, אז המורה לפחות רוצה שאני אגיש משהו, לא משנה מה.
תביא את העבודה על גיימינג. שיהיה.
כתוב לך את המייל שלי.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

הנושא גג שלנו היה התמכרויות. ממה שראיתי, זה הנושא הכי נורמאלי, למרות כל העצבים שהוא הביא לנו בניסיון למצוא משהו נורמאלי לכתוב עליו.

נשלח.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

נושא שנוי במחלוקת? גם לגליזציה של סמים וגם חוקי שכר מינימום והשפעתם על החברה מתאימים ולדעתי תגלה שמאד מעניין לקרוא עליהם, אבל היות שאתה מחפש להעתיק ולהפטר מזה במקום לנצל את ההזדמנות באמת ללמוד משהו, זה כנראה בזבוז פיקסלים.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

יש לי עבודה מוכנה על מג'יק.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

מכיר מישהו שעשה עבודה על מגיק. קיבל 100.
(הוא אמר שהוא הסביר הכל בעברית כי הבוחנת רצתה להבין מה הבן שלה משחק :-? :eek: )
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

tomer gelber כתב:מכיר מישהו שעשה עבודה על מגיק. קיבל 100.
(הוא אמר שהוא הסביר הכל בעברית כי הבוחנת רצתה להבין מה הבן שלה משחק :-? :eek: )
בחור עם מזל...

אצלינו היה משהו יותר חופר מproject, זה היה איזה משהו טפשי על poetry וקישורן לתקופה ולמחבר, במקומך הייתי אומר תודה שאני יכול לעשות עבודה נורמאלית ומשקיע קצת, אבל בהצלחה בכל מקרה... ד"א הבגרות בע"פ באמת קלה, עשיתי אותה השנה במסלול מואץ והבוחנת ממש מתפאלת על זה שאתה מצליח להוציא כמה מילים מהפה ולחבר אותן יחד למשפט, אני מניח שאם אתה יכול לעשות את זה (ומאמין שכן) ה100 בכיסך
ΓΝ ΨΧ
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

בעבר הרחוק מאוד הייתי צריך לעבור את הבחינה הנ"ל והייתי אמור להגיש גם עבודה ולהבחן עליה. העבודה היתה צריכה לעסוק בספר שקראת.
בעקבות היותי עצלן כרוני מעולם לא הגשתי את העבודה ועדין הרשו לי לגשת למבחן שבעל פה.
כשהבוחנת שאלה אותי על איזה ספר אני הולך לדבר אמרתי לה "ההוביט". באותה תקופה לא קראתי את הספר אבל ידעתי שמדובר בעולם פנטסיה עם גמד שמטייל ומוצא טבעת.
היא החלה לשאול אותי שאלות על העלילה והדמויות ואני שקרתי/המצאתי תשובות מגוחכות ומוטרפות שלא קשורות בכלל.
כשסיימתי ובאתי לצאת היא עצרה אותי ואמרה שהיא תחרוג מהנהלים ותגיד לי מראש איזה ציון היא נותנת לי. היא אמרה שהיא תתן לי רק 95 ולא 100 כמו שמגיע לי. כששאלתי אותי למה, היא ענתה - אין ספק שלא קראת בכלל את הספר ושכל מה שספרת הוא אוסף של שקרים והמצאות. אבל אם אתה יכול לדבר אנגלית טובה ושוטפת תוך כדי המצאת תשובות אז מגיע לך 95.

מסקנה: לא משנה מה תכתוב כל עוד תדבר נכון ושוטף.
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

ואו, את העבודה הזאת עשיתי על סאות'פארק, זה היה כיף.
צר לי, אין לי אותה כבר.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

אני עשיתי את העבודה השנה במסלול מואץ. הנושא שכולנו היינו חיייבים לעשות עליו היה שני מחזות של שייקספיר. היה דווקא די מעניין.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

תעתיק הכל מויקיפדיה. אחרי זה תקרא את זה פעמיים ותנסה לדבר על המשפחה שלך במקום
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
שלח תגובה