שחקני Dominion?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Seeker Of Rain
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שחקני Dominion?

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

יש בפורום שחקני Dominion?

יצא לי לשחק בזמן האחרון כמה פעמים, ומצאתי הרבה נקודות דמיון לMagic. ותהיתי אם יש פה עוד שחקנים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

משחק מצויין. שיחקתי בו קצת באונליין אבל זה מסוג המשחקים שהוא ממש לא כיף באינטרנט... ואין לי מספיק כסף לקנות את המשחק+הרחבות (המשחק חוזר על עצמו מר מאוד בלי הרחבות)
תמונה תמונה
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

גם אני וזוהר משחקים לעיתים (זוהר מכור....)

לטעמי הדמיון למג'יק מתחיל ונגמר בזה שיש לך חבילה ואתה צריך לערבב אותה.
גודל החפיסה משתנה אין מגבלה של כמות (בתאוריה). הדבר היחיד שמג'יק יכול להוסיף לך זה בנה לגני יציבות של חבילה ואיך להימנע מעודפים לא נחוצים.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

כן זוהר בהחלט מכור.. גם לי יוצא לשחק פעם ב..
והוא לא אינטראקטיבי בכלל, מה שגורם לו להיות די שונה ממג'יק
Don't drink and draft.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

שיחקתי כמה פעמים באינטרנט, כן חשבתי שזה דומה למג'יק, בעיקר בגלל שהמטרה העיקרית שלי הייתה לעשות לעצמי תורות ארוכים יותר ויותר ככל שעובר הזמן, והיה מאד כיף. מצד שני, זה היה מזמן ומאז לא חיפשתי לשחק עוד, אז יש סיכוי שזה באמת כיף די מוגבל.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

אני רואה דימיון לlimited בסגנון של פרה-רליס.

יש כמות קלפים זהה עם תוכן משתנה, וצריך לבנות את החבילה הקונסיסטנטית ביותר ממה שיש.
יש כמות יפה של ווריאציות (במיוחד עם כל ההרחבות) והרעיון מאחורי כמות הmana דומה לכמות הכסף שתרצה בחבילה שלך.

זה נכון שיש פחות אינטרקציה עם שאר השחקנים לרוב, אבל עדיין תתכן וריאציה עם הרבה קלפים שמאפשרים אינטרקציה עם שאר השחקנים.

בכל מקרה, חשבתי שיהיו פה דיי הרבה שחקנים כאלו.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

זוהר מכור למשחקים באופן כללי, אבל דומיניון זה בהחלט אחד החזקים (יש גם את דקל שקורע לי את הצורה בזה).

אם אתה אוהב את הסגנון יש 2 משחקים אחרים ששווה לבדוק:
Thunderstone - כמו דומיניון, רק שיש לו עלילה. אתה יוצר מהקלפים חבורת הרפתקנים והולך למבוך במטרה להילחם במפלצות ולהשיג את "אבן הרעם" האגדית. במקום לקנות פרובינציות אלו המפלצות שמביאות לך נקודות ניצחון.
Ascension: Chronicle of the Godslayer - משחק די חדש עם קשר ישיר למג'יק - פיתחו אותו מספר אלופי פרו-טורים. בעוד שדומיניון הוא אסטרטגי (כל הקלפים זמינים כבר לפני תחילת המשחק ואתה מחליט מראש איזו דק לבנות) אז המשחק הזה הולך על הכיוון הטקטי (מבחר מצומצם של קלפים משתנים שזמינים בתורו של כל שחקן). עוד לא ניסיתי אותו בעצמי, אבל ממה ששמעתי הדעות עליו חלוקות - חלק אומרים שהוא יותר טוב מדומיניון כי יש אינטראקציה מעניינת בין השחקנים, וחלק אומרים שהוא כאוטי מידי.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

זוהר שכחת את
heroes of graxia
גם חדש ובנוי על אותו הרעיון.

המשחק השני שציינת שוחרר בג'ן קון השנה ופיספסתי אותו... קצת חבל.

seeker אני לא זוכר איפה בארץ אתה חי בימים אלו אבל יש קבוצות משחקי לוח קבועות כמעט בכול מקום ובטוח יש מישהו שמתעסק עם dominion.

אם אני מכיר אני אשמח להפנות אותך.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שאני חושב על זה, עכשיו אני מקשר את Sliver (ואני מניח שאתה היית השני) שהכירו לי את המשחק.

נפגשנו אצל רועי בת"א לערב משחקי לוח (לפני שבועיים בערך).

(ואני מכפר סבא כרגע)
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

כשאני חושב על זה, נראה לי שאתה צודק. רק שהשני היה Tima
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אני לא הגעתי לכפר סבא כמו שזוהר אמר. אני מארח אצלי בבית בימי שישי בערב (אתה מוזמן).

מצד שני אנחנו יודעים שזוהר בוגד בנו עם קבוצות אחרות (shame on you)...
packman2
MTGil Apprentice

שליחה על ידי packman2 »

1. לגביי זה שהוא יקר, איך שחקן מג'יק שמוציא מאות שקלים בשנה על קלפים יכול להגיד שזה, השקעה חד פעמית, יקר?
אני לא חושב שהוא יקר יתר על המידה במיוחד אם חבר נוסע לחו"ל.

2. האינטרקציה בנויה על כמה רמות.
ראשית יש קלפים בסיסיים שמחייבים אינטרקציה (מכשפה, מליציה וכד') ויש הרחבות שמוסיפות לזה עוד רובד שלם,
שנית יש את הרמה הגובה יותר של ראשית כל אם מישהו קונה קלף זה פחות קלף בשבילי, וכמו כן המשחק נגמר כתנאי למה כל השחקנים עושים ביחד (גומרים 3 חבילות או מסיימים את החבילת נקודות של ה6).
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

אם מישהו יכול לתת קצת הסבר על המשחק אני אשמח.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Michahell כתב:אם מישהו יכול לתת קצת הסבר על המשחק אני אשמח.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

נו אז יש פה מספיק אנשים כדי לשאול על אסטרטגיה למקרה ספציפי.

שיחקנו עם שולחן שבו יש:

Village
laboratory
Militia
Moneylender
Feast
bureaucrat
Thief
Moat
Smith
Mine

מה שקרה הוא מרוץ אחרי הכפרים והמעבדות כאשר אחד לוקח מיליציה והשני בירוקרט - האם יש דרך לשבור חבילה כזו מהירה עם הלוח הזה בצורה אחרת חוץ ממרוץ אחרי משאבים מהירים?
packman2
MTGil Apprentice

שליחה על ידי packman2 »

ראשית כל, אם אני מתחיל עם יד של 3\4 אני אקנה כפר ואף יותר חשוב, Moneylender אחד בלבד לדעתי.
בירוקרט ומליציה מוערכים יתר על המידה, אבל אם הם מורצים הרבה אני אקנה moat אחד או שניים שרצים חזק אם יש לך הרבה כפרים, וגם אמור להיות לך הרבה זהב אז זה טוב להתגונן מהגנב.
אם השגת מספיק כפרים - אפשר לדחוף לשם גם smith.

אם יש לי יד של 5\2, לצערי הרב, הייתי הולך בהתחלה על Moat וmoneylander.
אם אתה רואה שמישהו מריץ בירוקרט וההתחלה שלך היא לא מזהירה הייתי שם גנב.

ואמור לקרות מירוץ על הכפרים, זה קלף שמהווה עמוד טווח של כל חבילה במקרה שאין חלופות אחרים כגון פסטיבל או שילוב כלשהו עם חדר הכס.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

טוב ב- 3-4 splite קלף ראשון לקנות זה או money lander או smith זה נוסן סטטיסטית את הסיכוי הכי טוב לשש מטבעות בסיבוב שלישי.

עצה של שחקן מנוסה! אל תרדוף אחרי כפרים, קנה לך שניים גג כדי לפצל פעולות, לא יותר זה קלץ חסר תועלת בפני עצמו. שחקני מג'יק עלולים לראות את הקלף כ"עוד ורסטיליות", אבל המשחק קצר מדי כדי שהוא יתן את האימפקט הרצוי.

קניה שניה היא כסף. אתה ממקסם ככה את הסיכוי לקנות זהב בתור שלישי ואם זה עובד אתה יכול לנצח בקלות. אם אתה השחקן הראשון אתה אפילו לא צריך לפחד מגנב או מליציה שיתקעו לך.

בירוקרט הוא איום ונורא, פשוט לא לקנות אותו אף פעם. רק chanceller (מקווה שרשמתי נכון) יותר גרוע במשחק הבסיס.
מעבדות ומכרות הם טריק טוב לסינון החבילה מהנחושת שאתה לא באמת רוצה. אם סט כזה הייתי הולך על מעבדות מכרות ואולי איזה מלווה אחד בהתחלה. עובר לשחק עם מינימום מטבעות הכרחי בחבילה (3 זהב) ועושה שליפות על שליפות. כול תור קונים פרובינציה.

הבעיה העיקרית של הסט שרשמת היא שאין איך לזרוק קלפי פעולה שאתה לא רוצה יותר, בגלל זה מכרה הוא הרבה פחות dead draw מאשר מלווה כספים אחרי חמישה תורות. אם אתה מצליח לשריין לך 4-5 מעבדות כפר וחצי ונפח אולי אתה אמור להיות מסוגל לשלוף את כול החבילה שלך כול תור ואתה מסודר.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

אז בכל זאת נוצר מרוץ...

אני תוהה אם היו גנים (Gardens) זה היה יכול לשנות את המשחק בצורה מעניינת כך שלא יווצר מרוץ על אותם משאבים.
packman2
MTGil Apprentice

שליחה על ידי packman2 »

אני ממש לא מסכים ...
כפר הוא קלף מעולה שראשית כל לא תופס לך מקום ביד (סמיטי כן תוופס אם יש לך שתי פעולות) ובשלבים המאוחרים יותר של המשחק אתה תיקע אם לא יהיה לך כפרים.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

כפר לא נותן שום added advantege בשלב מוקדם ואפשר גם בלעדיו בהמשך. באמת שאתה לא נתקע אחרי שאתה שולף את כול החבילה כול תור.

תראה משחקים של שחקנים לא מנוסים: כפר לכפר לכפר לכפר לכלום ואולי לעוד קלף או שניים. מסיימים עם חבילה בגודל הגלות ובאמת שאין בזה צורך.

אתה לא מנסה להשיג יתרון אינסופי על היריב אתה מנסה להשיג יתרון שולי בלבד וזה כול מה שצריך כדי לנצח. אם החבילה שלי היא רק מעבדות ושלוש זהב אני לא צריך כפרים כי אני אף פעם לא נתקע.
שאל את זוהר מה קרה במשחק האחרון שלנו ביחד. שיחקנו עם ההרחבה החדשה (לאז) אלכימיה. היה קלף שעולה שיקוי ושלוש ונותן +פעולה +קלף וקללה מתנה לכולם. כולם חיפשו את איך לעשות יותר משרשרת פעולות אחת כול תור ורק אני קניתי את הנבלות הקטנות אלו. חילקתי 30 קללות מתנה לכול השולחן וניצחתי כשכול תור שלפתי את כול החבילה וקניתי פרובינציה כול תור. בשביל להרוויח יותר נקודות מזה ולא לסתום את החבילה בקלפי ניצחון אתה צריך מפלצת שמייצרת 16 זהב לתור. אני מאחל לך בהצלחה, אני ישית הצלחתי לעשות את זה רק פעם אחת כשחברה כאן לא היו מתורגלים ובניתי chapel+lab+gold ופשוט דרסתי את כולם.
שלח תגובה