אולר סכין "סולו" וריקושט

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אולר סכין "סולו" וריקושט

שליחה על ידי Kroen »

תמונה
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=695628
אני מת לאחד כזה כי האולר שלי כבר לא חד מספיק וזה סתם מציק שיש בו עוד פונקציות כמו מספריים משייף פינצטה מסך מגע וקיסם כשאני גם ככה צריך רק סכין. הסכין הנ"ל גם נראה זול יחסית. למישהו יש מושג אם יש אותו בריקושט וכמה הוא עולה שם?
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

לפי האתר שלהם וכמה חיפושים בגוגל לא נראה כאילו יש להם את זה שם. ריקושט גם לא ידועים במוצרים פשוטים ואלגנטיים (וזולים), אז לא נשמע לי הגיוני שיהיה אצלם את זה.
אבל אם אתה שואל בגלל שריקושט זאת החנות הכי קרובה לבית שלך שמוכרת את אולרים אז הכי בטוח יהיה לקפוץ לשם לרגע ולבדוק בעצמך. אולי גם תיתקל באולר שתרצה יותר.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

איך מצאת בחיפוש בגוגל שאין להם את זה? באתר שלהם אי אפשר לחפש מוצרים. וחנויות שלא מציגות מוצרים באתרים שלהם גם לא מופיעות בזאפ.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:איך מצאת בחיפוש בגוגל שאין להם את זה? באתר שלהם אי אפשר לחפש מוצרים. וחנויות שלא מציגות מוצרים באתרים שלהם גם לא מופיעות בזאפ.
באתר שלהם יש קטלוג מוצרים. ומנוע חיפוש למוצרים.
עשיתי חיפוש של האולר בגוגל, ראיתי שלא עולה לי האתר של ריקושט או השם בכמה עמודים הראשונים, אז עשיתי חיפוש של האולר וריקושט (Victorinox Solo ריקושט) ולא עלה כלום, ואז עשיתי חיפוש Victorinox ריקושט וגיליתי שהם מוכרים איזו שטות שנלווית לאולרים מאותה חברה, אבל לא הופיע האולר.
So true...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ועוד חשבתי שלי אין חיים :eek:

וצדקתי :cry:
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

סליחה, פעם הבאה שתבקש עזרה אני פשוט אגיד לך "תסתדר בכוחות עצמך כי יש לי חיים לחיות." :-?
So true...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

עידו גיא כתב:סליחה, פעם הבאה שתבקש עזרה אני פשוט אגיד לך "תסתדר בכוחות עצמך כי יש לי חיים לחיות." :-?
:(
תמונה תמונה
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

וואו... רמת הזלוזל שלך קרואן עברה כל גבול. בנאדם הוריד את הירח בנסיון לעזור לך ואתה יורק לו בפנים. אתה פשוט אדם מגעיל.

ועידו, למה ציפית? למה לעזור לו מלכתחילה? זה בסופו של דבר קרואן והדבר היחידי שהוא יודע זה "להוריד" אחרים לרמתו, מה שהוא לא יודע, שהוא לא מוריד אחרים, אלא מוריד את עצמו.

ובנוגע לסכין, תחתוך ורידים בעזרת משהו אחר, נסה מסור חלוד או מזמרה, משהו שיגרום לך נזק ממשי.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה
תמונה תמונה
שלח תגובה