אני מבקש לפחות מכל מי שנוהג לקרוא את זה - זהירות - גשם!

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Banuni
TimeShifted Banana
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

אני מבקש לפחות מכל מי שנוהג לקרוא את זה - זהירות - גשם!

שליחה על ידי Banuni »

בטח אתם שומעים את זה כל שנה, אבל הכי טוב זה מניסיון אישי.

אז בעודי נוסע הביתה בדרך מחבר בלילה, אין כמעט מכוניות, במקום שאני נוסע בו מידי יום מתחיל גשם, לאחר כ 10 דקות אני מגיע לכיכר שגם בה אני עובר מידי יום, אני נכנס לכיכר במהירות הרגילה שבה אני תמיד נכנס לכיכר הזו, כנראה שאפילו טיפה יותר לאט,וטיפה לפני שאני יוצא מהכיכר - אני מחליק, עולה על המדרכה בצד אחד, מצליח להשתלט על ההגה ויורד מהמדרכה, אבל עולה עליה בצד השני...למזלי, זה קרה ב 4 ומשהו בלילה ולא ביום כשמסתובבים שם אנשים - יכולתי להרוג בני אדם. אם זה היה קורה לי בכביש מהיר או בדרך עירונית שנוסעים בה מהר אני יכולתי למות.

שימו לב!! באמת, בתקופת הגשמים , במיוחד הראשונים שמעלים את כל השמן, הבוץ והטינופת שהצטברה במהלך הקיץ אל פני הכביש - סעו לאט יותר!!! בעיקר בפניות, כיכרות וסיבובים. ושימו לב לדרך, אם אתם רואים שהכביש מעפן, תורידו עוד יותר את המהירות, כי לא הכל תלוי בנו כשאנחנו על הכביש

אני יודע שזה נראה כמו מין מכתב גנרי או מייל שרשרת כזה שמישהו מפרסם בפורומים אפילו בלי לערוך אותם, אבל זה לא, זה משהו שקרה לי, נוני , עכשיו, בכביש בדרך הביתה

בחייאת, שמרו על עצמכם, ועל מי שמסביבכם. וזאת פעם ראשונה שאני אומר את זה, אבל אני אשמח אם תזהירו גם את ההורים, החברים ותסבו את תשומת ליבם לעניין הגשמים הראשונים בכבישים. (אם הייתה לי תפוצת מייל הייתי שולח את זה גם בה, אבל אין לי...)

חג שמח.

נוני.
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

כן. בגדול אספלט נקבובי, והגשם הראשון מחלחל פנימה ומוציא החוצה את כל השמן שהצטבר מטפטופים לכל אורך הקיץ, כך שאפקטיבית אחרי הגשם הראשון נוסעים על שמן, ולכן מרחק הבלימה שלכם גדל ובמכוניות ישנות יכולת התמרון נפגעת.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

טוב שאתה מזהיר, אני חושב שהמודעות לא כזו גדולה, וגם אם כן, תמיד אפשר עוד.
Don't drink and draft.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

תודה! אדע להיזהר!
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
שלח תגובה