עישון וסיגריות

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Kroen »

איכס ספורט
יש לי שאלה: אפשר להתמכר למשקאות אנרגיה:?: אם כן איך:?:
תמונה תמונה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

כשאני התחלתי לעשן אמרו לי שאם לא לוקחים לריאות זה גורם לסרטן בחלל הפה ממש מהר. כמובן שקביעת עובדה כזאת בגיל 14-15 ע"י ילדים בני 14-15 זה לא בדיוק מחקר מדעי מוכח, אבל זה עדיין נותן לי עכשיו תקווה מסויימת.

קרואן- תלמד לנגן על גיטרה. במקרה הטוב, תהנה, במקרה הגרוע, CTS, או מה שמכונה- Win win situation.

Soul- הבעייה האמיתית היא שאין פחי אשפה. עם כל הכבוד, "הבחוץ" הוא גם שלי, וכשאני מחכה לאוטובוס אני בד"כ עושה את זה עם סיגרייה דלוקה (כמו רוב האנשים, ככה לפחות זה נראה)- אז למה אף פעם אין פח אשפה שנוכל לזרוק את בדלי הסיגריות? מה, חזרתי לטירונות ואני צריך ללכת עם בדלי סיגריות בנעליים כדי שהסורים לא יעלו על זה שכיתה 1א' הייתה פה? שימו מאפרות, שימו פחי אשפה, יזרקו. לא ישימו- יזרקו גם, אבל על הרצפה.

אני דווקא הצלחתי להפחית בכמות הסיגריות שאני מעשן ביום- בתפקיד האחרון שלי בצבא (רס"פ טירונים) הייתי מעשן בין קופסה לקופסה וחצי ביום, היום קופסה מחזיקה אצלי שלושה ימים בערך. בנתיים המטרה היא לקנות בטיסה לניו זילנד 5 פאקטים ולא לעשן מהם אף סיגריה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

די לגרות אותי עם מעלליכם כמעשנים :cry:
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אפשר להתמכר להרבה מאד דברים, כולל משחקי מחשב. הסוד הוא פשוט לעשות את זה כל הזמן ולחשוב על זה כשלא עושים את זה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אתה לא מבין... אני רוצה להתמכר למשהו שמתי שאני אפסיק אותו יהיו לי תסמיני גמילה
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זו אכן ההגדרה של התמכרות, וכאמור אפשר לעשות את זה עם שוקולד, משחקי מחשב, סקס, פעילות גופנית, הרואין ושימוש באינטרנט. היות שהכל במוח, אני לא חושב שיש פעילויות שאי אפשר להתמכר להן תאורטית. יש דברים שגם ממכרים ביולוגית אם צורכים מספיק מהם, וגם את אלה קל לזהות, אלה הדברים הלא וירטואליים ברשימה לעיל (ויש כמובן עוד הרבה).
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

that's not very helpful
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Kroen כתב:אתה לא מבין... אני רוצה להתמכר למשהו שמתי שאני אפסיק אותו יהיו לי תסמיני גמילה
למה?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

קראתי ממגוון מקורות באינטרנט שעישון סיגריות ultra lights הוא קל מאוד ובקושי מורגש בגרון. מישהו יכול לאמת את זה?
sliver כתב:
Kroen כתב:אתה לא מבין... אני רוצה להתמכר למשהו שמתי שאני אפסיק אותו יהיו לי תסמיני גמילה
למה?
מסובך
תמונה תמונה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

קוראן, עזוב אותך שטויות. כל הילדים המגניבים כבר לא מעשנים סיגריות. והתסמיני גמילה הרבה יותר קשים משל סיגריות.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני מבין רק בהטסת מטוסי אולטרה לייט, אבל הגמילה מזה מאד קשה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Sir Psycho Sexy כתב:קוראן, עזוב אותך שטויות. כל הילדים המגניבים כבר לא מעשנים סיגריות. והתסמיני גמילה הרבה יותר קשים משל סיגריות.
אם אתה מדבר על סמים, אז הלוואי :roll:

בכל אופן מה אתם אומרים... להמשיך עם הסיגריות או לא:?: כי חבל, נשארו לי עוד מעל 10 סיגריות של פרלמנט לייט... אני אבל פוחד לנסות... אומרים שהתחושה נעלמת אם הזמן אבל אני לא יודע אם אני מסוגל לסבול ככה בינתיים... הגרון שלי עדיין מרגיש מגורה, ועישנתי את הסיגריה בבוקר... מה אתם מציעים:?:
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

תסבול, אבל בשקט.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

טוב, חזתי. גיליתי שאם לוקחים שכטות ממש קטנות אז זה לא כזה נורא. זה עדיין מאוד מאוד לא נעים, אבל לפחות זה סביל. מקווה שבקרוב אוכל להיות מה"מגניבים" שלוקחים שכטות גדולות :P
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

הבעייה האמיתית היא שאין פחי אשפה. עם כל הכבוד, "הבחוץ" הוא גם שלי, וכשאני מחכה לאוטובוס אני בד"כ עושה את זה עם סיגרייה דלוקה (כמו רוב האנשים, ככה לפחות זה נראה)- אז למה אף פעם אין פח אשפה שנוכל לזרוק את בדלי הסיגריות? מה, חזרתי לטירונות ואני צריך ללכת עם בדלי סיגריות בנעליים כדי שהסורים לא יעלו על זה שכיתה 1א' הייתה פה? שימו מאפרות, שימו פחי אשפה, יזרקו. לא ישימו- יזרקו גם, אבל על הרצפה.
זה לא מסביר את המקרים בהם יש בדלי סיגריות זרוקות איפה שכן יש פחים.-יכול להיות שזה לא קשור לסיגריות, יכול להיות שזה טיפוס של שאם הייתי נותן להם משהו אחר, הם היו עושה את אותו הדבר. הבעיה היא שבסיגריות זה קורה באופן תדיר יותר...

כמו"כ, מי שמחזיק ב"תחביב" שמייצר לכלוך שייקח אחריות. אם הוא יודע שהוא מכניס את עצמו תדיר למצבים בהם הוא מעשן ואין פחים, שישתמש במאפרת כיס.

ואני לא מבין את "הבחוץ הוא גם שלי". כשאחד מלכלך "בלית ברירה" אז השני צריך לסבול את ה"לית ברירה" הזה. אז בעישון זה מותר יותר?
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Pocket ahtrey? What is that? Sounds cool (not that I'd use it as I don't mind flicking my ash on the ground)
תמונה תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

תעשן נרגילה, זה יותר טעים ויותר חברותי וכנראה פחות בריא. תוכל לבדוק עם האנשים שאתה מעשן איתם אם אתה כבר במקובלים שעושים את זה נכון. תוכל להפריח טבעות או להשתמש במי סבון וצילינדר כדי להפריח בועות מלאות בעשן.
תמונה
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

smoke some weed! it might make you happy
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

rif-raf כתב:תעשן נרגילה, זה יותר טעים ויותר חברותי וכנראה פחות בריא. תוכל לבדוק עם האנשים שאתה מעשן איתם אם אתה כבר במקובלים שעושים את זה נכון. תוכל להפריח טבעות או להשתמש במי סבון וצילינדר כדי להפריח בועות מלאות בעשן.
Cigarettes are way less healthy because you smoke them more often

And weed? I wish
תמונה תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

then smoke nargila more often...
כל הרעיון הוא להעסיק את עצמך לא?
תמונה
שלח תגובה