איך לבצע Deposit לשרת פוקר

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
fingon
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

איך לבצע Deposit לשרת פוקר

שליחה על ידי fingon »

אהלן,

לאחרונה נסיתי לבצע Deposit לחשבון שלי בpoker stars ולא הצלחתי. ברשותי כרטיס אשראי בין לאומי. נאמר לי שהמגבלה נובעת מכך שאשראי ישראלי לא מאפשר הפקדה בשרתי פוקר מאחר והדבר לא חוקי בארץ.

משהו מכיר דרך לעשות זאת? ואם לא בps אז בשרת פוקר אחר?
שלומי.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

לאף אחד משרתי הפוקר הגדולים אי אפשר להפקיד מהארץ. הם פשוט לא לוקחים כרטיסים ישראלים.
אם אתה ממש רוצה יש כל מיני אתרים קטנים (אם אני לא טועה black chip...), מאוד לא מומלץ. אין שם אקשן בכלל.
בכל אופן, רוב האנשים בארץ קונים במכירה דרך פורומים של פוקר. אתה נפגש עם מישהו או העברה בנקאית והוא מעביר לך על המקום את הכסף באתר. אולי יש גם אנשים בפורום שיהיו מעוניינים למכור. אני בעצמי לא מתעסק עם עסקאות של פחות מ1000$. אם זה הסכומים שאתה מחפש תפנה אליי בפרטי. במידה ולא, אולי לאחרים בפורום יש.
בכל אופן, תגגל פוקרלנד ותמצא פורום שמתעסק בזה.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

יש אנשים במאגי'ק און ליין שיתרגמו לך טיקטים ל פוקר סטארס אם אתה רוצה
ואז אתה יכול לקנות בחנות של מאגיק טיקטים באשראי ישראלי
fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon »

מי מוכן לעזור עם הג'סטה הזו? אני אקנה לו טיקטס באונליין והוא לי דולארים בפוקרסטארס.

כרגע יש בונוס של 20% בפוקר סטארס על הפקדת כסף, נגיד שכתודה על הג'סטה, או אם תרצו כעמלה מכובדת (מאוד מכובדת!) תקבלו את הבונוס ותעבירו לי רק את הסכום בדולארים שבו העברנו לכם את הטיקטס.

מי מעוניין?
שלומי.
שלח תגובה