New Phyrexia

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Shali »

הלווו ראיתם את הפירקסיאן נגייטור החדש? שבור ברמות קשות.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

שלי, להזכירך שכרגע יש לנו בפורמט 6/6 flying trample ב-4 שלא צריך לשחק Mono-black בשבילו. אבל אני עדיין אוהב אותו בזכות הנוסטלגיה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הוא די גרוע למען האמת...גם לימיטד וגם const..

והגוסטלי פריזון החדש גרוע בגלל שהוא עולה 5,לא בגלל ה"עלות" (למרות שאם אתה קונטרול החיים של היריב לא באמת משנה...) אם הוא היה עולה 3 נגיד..

שיפרסמו כבר את החרב =[
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

טכנית, הגוסטלי פריזון עולה 3 ו4 חיים.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא שזה יותר טוב..
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

TrUnks כתב:הוא די גרוע למען האמת...גם לימיטד וגם const..
5/5 trample שמכריח את היריב להקריב permanents על כל נקודה של נזק שהוא גורם לו זה גרוע ב-limited? או שאנחנו מדברים על ה-demon?

לבועז יש נקודה, אם אתה משחק אותו בתור 3 הוא עולה לך 4 חיים אבל הוא יעלה ליריב הרבה יותר.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מממ לא קראתי אותו נכון(חשבתי שהוא באמת כמו negator חח)

הוא מעניין תאמת...אבל שוב,א. מונו בלק זה לא דק ריאלי(נו באמת...) וגם אם כן אני עדיין חושב שה 6\6 יותר טוב.

יש לבועז נקודה כן שזה עולה 3ו4 חיים,לא נקודה טובה.

אחד הדברים ששחקן קונטרול צריך לחשוב זה על המשאב חיים שיש לו,החיים שלך שווים הר-בה יותר מהחיים של היריב בתור שחקן קונטרול,אתה תחטוף 4 נזק מלהוריד את זה,זה המון בשבילך,לעומת זאת ה4-10 חיים שהיריב יאבד בשביל זה(שלא נדבר עם הוא בורוס למשל ואז הוא סתם משלם לבן ולא עשית כלום) הוא הרבה פחות(מתמטית לא,אבל מבחינת המשחק כן)
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אוקיי, כמה מחשבות:

- Karn! אני מאושר :P למרות שהם יצטרכו לתת כמה הסברים איך הוא שוב P-Walker. ניחא, העיקר שהוא מגניב.
אגב, עושה רושם שהוא Savior ולא Destroyer, הflavor הכללי של הקלף הוא שהוא אוסף את מה שנשאר ממירודין הישנה ומתחיל מחדש.

- אני לא אוהב את הPhyrexian Mana. הביצוע של זה נראה ממש מכוער, הקונספט של ארטיפקטים צבעוניים הוא משהו ממש דפוק שקיוויתי שהיה גימיק חד-פעמי של אלארה. בעיקר חבל לי שהם משתמשים בשביל זה בסמל של Phyrexia, מה שאומר שאם הם ירצו אי-פעם להחזיר את זה הם יצטרכו לקשר את זה לPhyrexia רעיונית.
בקיצור, לא אהבתי. :-?

- הnegator החדש מטורף, הסיבה היחידה שיכולה להרחיק אותו מלראות משחק זה שהוא עולה קוואדרופל שחור ושGo for the Throat חוקי בפורמאט, אבל הוא הרבה יותר חזק מהשד, לדעתי. חבל שאין לו Vigilance! :P

- נראה שמה שמאחד את הcycle של הPraetors הוא העובדה שכולם נותנים בונוס כלשהו ליצורים שלך, ומינוס נגדי ליצורים של היריבים שלך. מעניין איך יראו השאר.

- לטובת העצלנים שביניכם:
Chancellor of the Furnace
Rare
:4::manar::manar::manar:
5/5
Creature - (Giant)
At the beginning of the game, if ~ is in your hand, you may reveal it. If you do, at the beginning of your first turn's upkeep, you may put a 1/1 red goblin creature with Haste on the battlefield.
When this enters the battlefield, put X 1/1 red goblin creatures with Haste onto the battlefield, where X is the number of creatures you control.

Chancellor of the Dross
Rare
:4::manab::manab::manab:
6/6
Creature - (Vampire)
Flying, Lifelink
At the beginning of the game, if ~ is in your hand, you may reveal it. If you do, at the beginning of your first upkeep, you may have each opponent lose 3 life. Gain life equal to the life lost this way.

Praetor's Grip
Rare
:1::manab::manab:
Sorcery
Search your opponent's deck for a card and exile it facedown. While it's exiled this way, you may look at it and play it as though it were in your hand.

Urabrask, the Hidden
Mythic
:3::manar::manar:
Legendary Creature - Praetor
4/4
Creatures you control have Haste.
Creatures your opponents control enter the battlefield tapped.

???
Rare
:manab::manab:
Enchantment - Aura
Enchant creature
Enchanted creature has Infect.
At the beginning of your upkeep, put a -1/-1 counter on enchanted creature.
When enchanted creature goes to the graveyard from the battlefield, return ~ to its owner's hand.

"Species Transplantation"
Rare
:4::manau:
Enchantment
When ~ enters the battlefield, choose a creature type.
Creatures you control are the chosen type in addition to their other creature types.
"There is no word more worthless than "evolution" from the mouth of Vorinclex. The only one who knows true Progress is me." -Jin-Gitaxis, Core Augur.

Phyrexian Canceller
Mythic
:manab::manab::manab::manab:
Creature - Horror
5/5
Trample
Whenever a source deals damage to ~, that source's controller sacrifices that many permanents.
"It is blessed compleatness." --Sheoldred, Whispering One

Karn the Releasedd(?)
:7:
Mythic
Planeswalker - Karn
+4: Target player exiles a card from his or her hand.
-3: Exile target permanent.
-14: Set aside all non-aura permanents exiled by Karn, then restart the game. After that, put into the battlefield under your control all cards set aside this way.
(loyalty) 6

Caged Sun
Rare
:6:
When Caged Sun enters the battlefield, choose a color.
Creatures you control of the chosen color have +1/+1.
Whenever you tap a land for mana, add one mana of the chosen color to your mana pool.

Puresteel Paladin
Rare
:manaw::manaw:
2/2
Creature - Human Knight
Whenever an Equipment enters the battlefield under your control, you may draw a card.
Metalcraft - As long as you control 3 or more artifacts, equip costs of equipment you control is :0:.

Norn's Annex
Rare
:3:PP
Artifact
(P may be paid for with either :manaw: or 2 life.)
Creatures can't attack you or Planeswalkers you control unless their controller pays P for each attacking creature.

"Phyrexian Unlife"
Rare
:2::manaw:
Enchantment
You do not lose the game for having 0 or less life.
While you are at 0 or less life, all sources of damage to you gains Infect.

"Psychological Surgery"
Rare
:1::manau:
Enchantment
Whenever an opponent shuffles his library, you may look at the top 2 cards of your library. You may exile one of them, then put them back on top of your library in any order.

"Spellsplitter"
Rare
:2:
0/4
Artifact Creature
P: Target spell that targets a single creature targets ~ instead.
(P may be paid for with either :manau: or 2 life.)
"I'll show Vorinclex that for progress you require more than just teeth and nails." - Malcator, Unifier

"Screamwhip"
Rare
:4:
Artifact - Equipment
Living Weapon
Equip PP (P may be paid for with either :manab: or 2 life.)
Equipped creature has +1/+1 for each Swamp you control.

Hex Parasite
Rare
:1:
Artifact Creature - Insect(?)
1/1
:x:P: Target a permanent. Remove up to X counters from that permanent. ~ gains +1/+0 until end of turn for each counter removed this way.
(P may be paid for with either :manab: or 2 life.)

Fresh Meat
Rare
:3::manag:
Instant
Put a 3/3 green Beast creature token onto the battlefield for each creature that went to your graveyard from the battlefield this turn.
"Death is a scavenger's favorite appetizer."

"Spawning Shell"
Rare
P:1:
Artifact
(P may be paid for with either :manag: or 2 life.)
:3:P, T, sacrifice a creature: Search your library for a creature with CMC equal to or less than the sacrificed creature's. Put that creature into play, then shuffle your library. Play this ability only when you can play a Sorcery.

"Invasion Parasite"
Rare
:3::manar::manar:
3/2
Creature - Insect
Imprint - When ~ enters the battlefield, exile target a land.
Whenever an opponent plays a land with the same name as the exiled card, ~ deals 2 damage to him or her.

Scrapmetal Fiend
Rare
:manar:
*/*
Creature - Construct
~'s power and toughness are each equal to the number of artifact cards in all graveyards.
נערך לאחרונה על ידי מרווין ב 04/4/2011 , 20:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני מאוד מסכים איתך שזה לא אידיאלי לאבד חיים לקלף שמטרתו להרוויח לך חיים, שיט רר זה שיט רר.
בקשר ל-לא נגייטור, לא נראה לי BBBB 5\5 אנבלוקובל אנבולטאבל זה כזה חזק במטהגיים הנוכחי, אבל נחייה ונראה.
אם תהיה דק מונו שחור אגרסיבית, כמובן שהוא יהיה טוב שם, אבל לדק קונטרול עדיף פרסקיוטר, גם אם הנגייטור היה עולה BB2
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אין מצב שחלק מהסיפור הזה מחובר לאחד באפריל? אמרו לנו שלא יהיה פליינסווקר חסר צבע, והפינישר שלא זה אחד הדברים המעכבים והטיפשיים שראיתי במג'יק. וכל הפלייבר שלא ממש מוזר ולא קשור. והסימן של פיריקסיה במחיר...
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מרווין כתב:- Karn! אני מאושר :P למרות שהם יצטרכו לתת כמה הסברים איך הוא שוב P-Walker. ניחא, העיקר שהוא מגניב.
הוא בטח אכל את ה-spark הישן של Glissa. אלוהים יודע שזה ה-spark הכי מעונה בגלקסיה, שעבר הכי הרבה ידיים.
אגב, עושה רושם שהוא Savior ולא Destroyer, הflavor הכללי של הקלף הוא שהוא אוסף את מה שנשאר ממירודין הישנה ומתחיל מחדש.
זה היה הרושם הראשוני שלי מהסרטון, המיראנים קוראים לו savior והפירקסיאנים קוראים לו destroyer (משמע הוא פוגע בהם, לא הורס אחרים עבורם).
- הnegator החדש מטורף, הסיבה היחידה שיכולה להרחיק אותו מלראות משחק זה שהוא עולה קוואדרופל שחור ושGo for the Throat חוקי בפורמאט, אבל הוא הרבה יותר חזק מהשד, לדעתי. חבל שאין לו Vigilance! :P
למה הוא הרבה יותר חזק מהשד? בגלל שהוא טוב יותר נגד Nighthawk או Baneslayer עם Basilisk Collar? החיסרון של השד (וטל והרבה אחרים הוכיחו את זה יפה) הוא חיסרון מאד שולי בהשוואה לשחור בריבוע.
ryoga כתב:אני מאוד מסכים איתך שזה לא אידיאלי לאבד חיים לקלף שמטרתו להרוויח לך חיים, שיט רר זה שיט רר.
אני בכלל לא חושב עליו בהקשר של constructed, אלא limited.

מצד שני, אפשר לשחק Canceller ו-Persecutor באותה חבילה :P
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Navidshi כתב:
למה הוא הרבה יותר חזק מהשד? בגלל שהוא טוב יותר נגד Nighthawk או Baneslayer עם Basilisk Collar? החיסרון של השד (וטל והרבה אחרים הוכיחו את זה יפה) הוא חיסרון מאד שולי בהשוואה לשחור בריבוע.
בעיקרון הוא אגרסיבי כשצריך (כשאתה רוצה לתקוף הוא פחות או יותר בלתי-חסים, וחמש נזק בלתי חסימים לPW שלך זה לא צחוק) והוא חוסם הרבה יותר טוב מול אגרו או מול טיטאנים לא-כחולים. הוא גם דורש פתרונות הרבה יותר ספציפיים מהיריב כדי להיפטר ממנו.
אני מניח שההבדלים בינו לבין השד לא עד כדי כך גדולים כמו שנדמה היה לי כשראיתי אותו בהתחלה, אבל בכל מקרה אלו קלפים שונים לסוגי דקים שונות. וכמו שכבר אמרתי, הוא כנראה באמת לא יראה משחק בגלל הקוואד-:manab: שלו.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

קארן ממש מוזר, הייתי מצפה מfather of the machines שיהיה לו איזשהו קשר לארטיפקטים.. מצד שני יש מספיק PW שקשורים לארטיפקטים. עדיין, מאוד מוזר.
יהיה ממש מבאס לראות אותו בצד השני של הלוח, זה בטוח, פלוס אחד והוא מתרחק מאוד ממוות (מזל שיש עדיין Vampire Hexmage.. אם הוא משוחק בכלל).
שאר הקלפים דיי מגניבים, מסכים עם יניב בנוגע לקטע של הארטיפקטים הצבעוניים, חשבתי כבר שזה לא יחזור, הירוק עדיין דיי מגניב, אפשר לעשות שרשרת מעניינת של come into play effect בEDH :green:
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

כיף לחזור מהעבודה ולקבל קבלת פנים של כל כך הרבה ספויילרים :)
שימו עין על הפאלאדין; שולף קלפים, שם גוף על הלוח בשביל לאקוופ ואפילו נותן עוד בונוס חביב עם מטלקראפט. חבר טוב של stoneforge, יש פה פוטנציאל נראה לי
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני לא מבין למה אין לו first strike.

אבל אני אוהב את העובדה שכל כך הרבה קלפים ברשימה הזו נכנסים ל-want list שלי. עכשיו רק צריך לנצח ב-PR ולהשיג box...
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

Hex Parasite
Rare

Artifact Creature - Insect(?)
1/1
P: Target a permanent. Remove up to X counters from that permanent. ~ gains +1/+0 until end of turn for each counter removed this way.
(P may be paid for with either or 2 life.)

הסוף לגייס?
מה?
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

Krosan כתב:

הסוף לגייס?
לא
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

שליחה על ידי HedgeKnight »

מאיפה כל הקלפים האלה?
The band: Loyalty
The lead singer: Holy Shit
Copyright: Metamind,HedgeKnight.Cold Hellfire
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

חבוב כתב:
Krosan כתב:

הסוף לגייס?
לא
למה לא?
מה?
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Krosan כתב:
חבוב כתב:
Krosan כתב:

הסוף לגייס?
לא
למה לא?
כי Vampire Hexmage עושה את העבודה יותר טוב ובכל זאת Jace רואה משחק.
שלח תגובה