ת'רד יצירת קלפים החדש

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Ilan
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Ilan »

שבור לגמרי (Time Dillation)
אפשר לשחק את Urborg , Tomb of Yawgmoth ואת הלנד שמוסיף לפי הסוומפים שלך
ואם אתה רוצה לשחק רמפ או כל יצור שיוסיף מנה או יביא לנד בכיף שלך זה רק עוד תורים
Top of the deck to you
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

זה לא "שבור לגמרי". אני אפילו לא חושב שזה שבור. Time Stretch לא ראה משחק תחרותי עד כמה שאני זוכר, וגם דקי ראמפ למיניהן או חבילות EDH שמגיעות למלא מאנה לא משחקות אותו. אולי אולי את זה הן כן ישחקו כי השימוש שלו יותר גמיש (עוד תור 1 אם צריך, עוד 2 אם יש מאנה), אבל זה ממש לא שבור.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

Time Stretch שוחק פעם אחרונה על פי זכרוני בתקופת OTJ + OLS, בחבילת Burning Wake.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Kroen

שליחה על ידי Kroen »

וואלה, ידעתי שיש כזה קלף, אבל שכחתי מה הוא עושה. למה הוא כחול? ועכשיו שאני מסתכל על הקלף שלי אני רואה שהוא ממש חלש, לפחות בתור מיתי. אולי אנקומון רר גג. והקלף שלהם בגלל שהוא יותר יקר הוא עוד יותר חלש הייתי עושה אותו קומון אנקומון גג.

תמונה
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

המסגרת היא כחולה כחלק מהבדיחה שהקלף מבלבל וגורם לאנשים ליצור קשר עם Wizards כדי להבין מה הקלף עושה, אולי גם כמחווה ל-Serendib Efreet.

אפשר גם להשוות את זה ל-Comet Storm שהוא מית'יק, אבל אולי זה גם בזכות זה שהוא instant.
ה-Z מיותר אגב , אפשר עם Y לכתוב "Y target creatures and/or players". ואם ליטול קנים, למרות ש-Y מופיע בחוקים, הטמפלייטס הנוכחיים נמנעים מ-Y. אז כנראה שאילו קלף כזה יודפס, הוא כנראה יראה כמו Fireball או Comet Storm. מצד שני, תמיד יש אפשרות שישקלו מחדש אם Y קביל או לא.

עריכה:
@Pyrokinetic Goblin:
נראה לי קצת חבל לתת לו הגנה מאדום ולהגביל את היכולת להתמודד עם הקלף באמצעות נזק זול, מגביל את האינטראקציה. הוא נראה לי חזק מאוד גם בלי זה אפילו אם הוא ימות ליכולת השנייה שלו, למעשה זה משהו שמאוד מתאים לאדום ולגובלינים בכלל. ייתכן שיש אפילו מקום להחליש אותו עוד יותר ולשנות את היכולת השנייה כך שתפגע רק במטרה אחת.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בהתחלה רציתי לעשות אותו רר ושהיכולת השניה משפיעה רק על יצור או שחקן 1, אבל בעיצוב תמיד היה לו הגנה מאדום ורציתי שזה יבוא לידי ביטוי בקלף עצמו. זה לא שאין הרבה דרכים אחרות להתמודד איתו (קסמי הריגה/אקסייל/מינוסים). בכ"ז הוא מיתי וקשה עד לא כדאי להספליש אותו.

מאוד מאוד מתפלא שלא עשו קלף כזה:

תמונה

הווג האדום האולטימטיבי. חשבתי להוסיף and the damage can't be prevented- אבל אז סביר שזה היה חזק מדי, אולי אפילו יותר מווג.

עריכה:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
תמונה תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

קרא להם harbinger of, זה יותר קשוח.
בעקרון, סייקל חמוד, לא יותר מדי מעניין אבל.
בנוגע למה שאמרו על Time Stretch, הקלף רואה משחק בEDH, ומנצח 100% מהמשחקים שהוא לא מקונטר בהם.
זה הופך את הקלף שלך לדבר מפגר לגמרי.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

קוראים להם horsemem of the apocalypse, לא harbingers of the apocalypse
וקשה לי להאמין שוויזארדס אי פעם ימנעו מלהוציא קלף רק כי "הוא חזק מדי בEDH".

תמונה
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

לא, הם יוציאו אותו וישר יעשו לו באן...
אמנם יש 4 רוכבי אפוקליפסה, אבל בשביל מג'יק מה עם איזה כחול?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה

תמונה
תמונה תמונה
Ib halfheart
goblin tactician

שליחה על ידי Ib halfheart »

מישהו יודע איך מעלים תמונות לפורום?
שינתי שם משתמש - הייתי charge

Everybody but me - CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGE!!!!
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

charge כתב:מישהו יודע איך מעלים תמונות לפורום?
אי-אפשר להעלות תמונות ישירות לפורום, תפרסם את התמונה באתר אחר ואז תשים קישור כאן עטוף בתגיות IMG כדי להציג אותה.

אם אתה רוצה יותר שליטה תרשם לאתר שמשתף תמונות ותעלה לשם.

אם אתה רוצה דרך פשוטה, יש את www.imgur.com (וכדומה?) שאתה יכול פשוט לגרור את הקובץ לאתר. המלכוד הוא שיש לך פחות שליטה על התמונה והיא עלולה להימחק לאחר זמן מסויים.

כשאתה מסיים להעלות אתה מקבל קישורים לתמונה, תוודא שאתה משתמש בקישור ישיר לתמונה או כזה שכבר עטוף מראש בתגיות IMG אחרת זה עלול לא לעבוד.
Soul כתב:

קוד: בחירת הכל

[IMG]http://members.pundak.co.il/magic/images/ColoredLogos/Black.gif[/IMG]
נותן לך:
תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה

אני מודה, זה שבור, אבל זה לא שבור מספיק בשביל לקבל באן/לא להיות מודפס לפי דעתי. בתורות המוקדמים זה מצוין גם אם אין לך פץ' לנדס, ואם יש לך זה בכלל מטורף, אבל אם אין לך אדמה לשחק זה פשוט קלף מת. מה גם שזה אגדי.
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

נורא מעניין, יכול להיות שהוא אפילו לא צריך להיות אגדי. מזכיר לי את River of Tears וכמובן, את Tendo Ice Bridge ו-Gemstone Cavern. וריאציה מעניינת יכולה להיות כזו שמקריבה את עצמה בסוף התור אם לא שיחקת אדמה.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Zendikar חזק אבל לא שבור, ואני מסכים עם soul שהוא לא צריך להיות אגדי.
העניין הוא שהלנד כשלעצמה לא נותנת מאנה בטאפ, אז היא לא באה שבורה אלא צריך לבנות סביבה או לשבור אותה איכשהו (נגיד להכניס Urborg, Tomb of Yawgmoth אחרי שיש לך כמה זנדיקרים לא אגדיים)
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תגובות מפתיעות. הייתי בטוח שזה שבור. בתור לא אגדי זה די מטורף לפי דעתי. מעניין למה לא יצא קלף דומה בזנדיקר, או בכלל, אדמה כלשהי עם landfall, זה היה די מתבקש.

תמונה
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

שכחתי את הקלף שאולי הכי קרוב לדמיון, Gemstone Mine. במובן מסויים ל-"Zendikar" גם כן יש סוג של טעינה שתלוי בעקביות שבה אתה מכניס אדמות.

בעוד שעם אדמות אחרות אתה לא צריך לדאוג ברגע שהכנסת כמות מסויימת , עם Zendikar אתה צריך עוד אחת בשביל לפצות (כי אם אתה לא בונה על להכניס יותר אדמות, אתה בעצם גם מאבד אחת), ואותה אדמה נוספת באה במקום קלף אחר שהיה יכול להיות שימושי יותר. בגלל זה אני גם חושב שזה יכול להיות מאוד מעניין לראות טסטינג של הקלף כלא-אגדי, בגלל שהסיכון גבוה יותר וצריך עוד אדמות בתורות המאוחרים כדי לפצות.
sliver כתב:העניין הוא שהלנד כשלעצמה לא נותנת מאנה בטאפ, אז היא לא באה שבורה אלא צריך לבנות סביבה או לשבור אותה איכשהו (נגיד להכניס Urborg, Tomb of Yawgmoth אחרי שיש לך כמה זנדיקרים לא אגדיים)
היא אמנם לא נותנת מאנה בטאפ, אבל באופן וירטואלי היא כן בתור שאתה שם אותה וכל עוד יש לך land drops בשאר התורות. מה שמזכיר לי את האדמות של Scars of Mirrodin שמעודדות את התורות המוקדמים. ו-Uborg ממש שוברת את האדמה הזו ודמיין שאתה מכניס שלושה או ארבעה עם Scapeshift אפילו עם הסוג האגדי, 12-16 מאנה בתור רביעי - אבל אפשר לשנות את האדמה כך שתעשה טאפ בשביל מאנה רק אם אדמה נכנסה בתור הזה כדי למנוע את הדברים האלה.

@Mekakushi
אוקי, זה שבור ברמות, אפילו עם דרישת הצבע. אם לא מטפלים בו הוא נועל לגמרי את הקרב, הופך אותו לחד צדדי ומקשה על היריב לבנות מחדש את ההגנות שלו והוא אפילו סוג של mass removal חד צדדי. לא הייתי פוחד לייקר אותו בעוד 3 מאנה אפילו יותר והוא עדיין ירגיש חזק מאוד. או אם תרצה להשאיר אותו במחיר נמוך, תדאג שהוא יעלה משהו לשחקן שמשחק אותו.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני חושב שאתה טועה. הוא אגדי, אין לו איוויז'ן, אפשר לטרגט אותו, ואלא אם כן היריב חוסם אותו עם צבא של יצורים 1/1, הבושידו הוא לא יותר מדי קריטי.

אבל אחרי שקראת את התגובה שלך גיליתי משהו שהיה מתאים להוסיף לו מבחינת הפלייבור של התמונה- שהוא חייב להגן מכל היצורים שתוקפים אותו אם הוא יכול. זה גם יחליש אותו קצת.
תמונה תמונה
שלח תגובה