ספוילרים של Gatecrash!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
arch-angel
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי arch-angel »

Navidshi כתב:Transmute היתה מכניקה לא מועילה? אני לא חושב שאי פעם שמעתי את הטענה הזו, ביחוד אם ניקח בחשבון את התרומה שלה לחבילות Heartbeat of Spring.

אני מאמין שהמגבלה על היכולת של ה-Gruul היא עניין של flavor טהור.
זה שהקלפים האלה מצאו את עצמם לכמה חבילות קונסטרקטד זה לא אומר שזו מכניקה יעילה. רוב הזמן זה סתם טוטור ואתה בחיים לא תשתמש בשימוש הרגיל של הקלף.
בלימיטד או בהסתכלות על זה כמכניקת גילדה עם סינרגיה פנימית, מכניקה לא יעילה.
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

arch-angel כתב:
Navidshi כתב:Transmute היתה מכניקה לא מועילה? אני לא חושב שאי פעם שמעתי את הטענה הזו, ביחוד אם ניקח בחשבון את התרומה שלה לחבילות Heartbeat of Spring.

אני מאמין שהמגבלה על היכולת של ה-Gruul היא עניין של flavor טהור.
זה שהקלפים האלה מצאו את עצמם לכמה חבילות קונסטרקטד זה לא אומר שזו מכניקה יעילה. רוב הזמן זה סתם טוטור ואתה בחיים לא תשתמש בשימוש הרגיל של הקלף.
בלימיטד או בהסתכלות על זה כמכניקת גילדה עם סינרגיה פנימית, מכניקה לא יעילה.
אני לא מבין מה ההגדרות שלך ליעילות, זאת מכניקה ממש חזקה, שראתה משחק בקונסטרקטד בגלל שהיא עצם ההגדרה של יעילות - Muddle the Mixture, למשל, ששוחק בחבילות קומבו כדי למצוא חלקים שאתה צריך או כדי להגן על הקומבו כשיש לך את החלקים.
גם בלימיטד זאת הייתה מכניקה יעילה, כאשר היית משתמש בקלף כדי לחפש את הפצצה או הרימובל שאתה צריך, או משחק אותו אם זה עדיף לך/ כבר שלפת את מה שזה אמור למצוא לך.
אז נראה לי ש"יעילות" זו לא המילה המתאימה.
אולי אתה מתכוון שהיא חלשה מדי? כי אם כן, מבחינת הPower Level שלה אין ספק שהיא הייתה מאוד חזקה, מספר 2 סה"כ בבלוק המקורי (שזה לא חוכמה כשיש לך גם את Dredge).

אם אתה מתכוון שהמכניקה הזאת לא "מרגישה" מספיק Dimir, אז אני כבר יכול לנסות לראות מאיפה אתה בא. לדעתי היא הייתה Flavor סביר, לא קלעה בול כמו Dredge או Populate, אבל בטח שלא הייתה גרועה כמו Radiance או Forecast שלא קשורות בכלל לגילדה שלהן.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

הקלף עצמו טוב, אבל המכניקה חלשה לפי דעתי. היא מכריחה אותך לשחק אגרו.
תמונה תמונה
blacklight
MTGil Apprentice

שליחה על ידי blacklight »

sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Kroen כתב:הקלף עצמו טוב, אבל המכניקה חלשה לפי דעתי. היא מכריחה אותך לשחק אגרו.
נראה ש 3 מתוך 4 הגילדות שמערבות אדום דוחפות אותך לאגרו.
blacklight כתב:יש גם אחד לגרול
פורסם רק בעמוד הקודם.

אז בינתיים יש לנו לקבל קאונטרים, צאנל בוריאציה אחרת, ומכניקה סביב Lightning Helix. לא משהו מלהיב.
אולי אורזוב ודימיר יביאו עימן מכניקות מגניבות. או שפשוט יחזירו את Transfigure?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אממ אני לא חושב שלייטנינג הליקס זו המכניקה... אני די בטוח שיהיו אפקטים שונים לקלפים שונים כשאתה תוקף עם עוד 2 יצורים
תמונה תמונה
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

היו צריכים פשוט להוציא את אודריק בבורוס וזהו XD
תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Kroen כתב:אממ אני לא חושב שלייטנינג הליקס זו המכניקה... אני די בטוח שיהיו אפקטים שונים לקלפים שונים כשאתה תוקף עם עוד 2 יצורים
זה רק ניחוש שלי כרגע, אבל Battalion יהיה:
Whenever this and at least two other creatures attack, This deals X damage to target creature or player and you gain Y life, when X is equal to this creature's power and Y is equal to this creature's toughness
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

יש לי הרגשה שזה לא יהיה ככה... נראה לי שלפעמים סתם יעשה הרבה נזק, לפעמים רק תקבל חיים, ולפעמים יהיו אפקטים אחרים לגמרי... מצד שני, אולי אני נותן לוויזארדס יותר מדי קרדיט.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני נוטה להסכים עם Kroen, ה-Lightning Helix כאן (כמו גם השם של המלאכית) הוא עניין של flavor ונוסטלגיה עבור אלו מאיתנו ששיחקו בסט המקורי. קרוב לוודאי שהמכניקה נותנת מבחר של אפקטים קרביים אחרים, כמו first strike או 1+/1+ או הגנה מצבע.

מה שכן, זה מראה על סינרגיה אלגנטית בין המכניקה למנהיגת הגילדה שנותנת לך עוד attack phase.

Odric בא מ-Innistrad, כך שהוא לא יכול להיות בבלוק הזה. והיכולת שלו דורשת 3 יצורים תוקפים. אבל כן, יש דמיון ;)
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

אז בורוס יצטרכו להיות עם שלושה יצורים במגרש שיתקפו בשביל להיות אפטיבים...
אוף המכניקות של גייטראש מעפנות...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מעניין אותי מה יהיה לדימיר
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

גם אם אתם צודקים, ההיסטוריה של מג'יק מלאה ביצורים שכשהם תקפו עשו כל מיני דברים מעניינים, כמו Bazaar Krovod, Cyclops Gladiator ו Frenzied Goblin אם לתת כמה דוגמאות.
אני לא מתלהב מלהדביק שם לדבר הזה, ועוד להגביל אותו לכשלפחות 3 יצורים תוקפים.

מה שכן יש לויזארדס נטיה לחזק מאד את המלאכים שלהם בשנים האחרונות.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זו לא מכניקה חדשה, כמו ש-Morbid זו לא מכניקה חדשה, זו רק keyword שנועדה לתת זהות לקלפים מהגילדה. לצורך העניין, הצורך לתקוף עם עוד שני יצורים עושה את המלאכית פחות מרשימה בעיני מאשר, לדוגמא, Skymark Roc אבל יכול להיות של-Boros תהיה יכולת ליצר כמות סבירה של tokens התאבדותיים, או מספיק קלפי battalion בשביל לוודא שלחסום שלושה יצורי Boros בלי combat trick זו התאבדות.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

הבעיה היחידה שלי עם הקלף זה השם הלא מקורי :P
מה הבא? baneslayer avenger?
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אף אחד מהקלפים שנשאו את השם Avenger בשנה האחרונה לא היה קשור לקלף קודם. זה אומר שאתה שונא גם את Niv-Mizzet, Dracogenius, את Isperia, Supreme Judge, את Rakdos, Lord of Riots וכל קלף אחר שאמור לעורר נוסטלגיה? :P
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1356584499

מכניקה חביבה, אם לכל קלף Extort יש את אותו האפקט (שאיבת החיים כלומר), כל קסם יכול להיות פינישר
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זו triggered ability שמאפשרת לך לעשות נקודה אחת של נזק בתשלום על כל קסם שאתה מטיל. זה לא מרגיש כמו "finisher", יותר כמו דרך למצוץ חיים מהיריב באיטיות.

הייתי רוצה שזה יהיה ללא עלות - אם אתה משלם מאנה, זה לא מרגיש ממש כמו "סחיטה" - אבל אני מניח שזה היה הופך משחקי limited (ואולי גם constructed) למוות בלתי נמנע כשכל קלף Orzhov נוסף שאתה מטיל סוחט חיים מהיריב בטור גיאומטרי.

אני מקווה לראות את המכניקה על כמה permanents פחות פגיעים (O-Ring/Pillory of the Sleepless?), אבל היצור עצמו נראה חזק ל-limited ושחיק ב-EDH, אז אין ממש תלונות.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

Navidshi כתב:אף אחד מהקלפים שנשאו את השם Avenger בשנה האחרונה לא היה קשור לקלף קודם. זה אומר שאתה שונא גם את Niv-Mizzet, Dracogenius, את Isperia, Supreme Judge, את Rakdos, Lord of Riots וכל קלף אחר שאמור לעורר נוסטלגיה? :P
יש הבדל בין יצורים אגדיים ללא אגדיים :P
מצדי שיעשו כמה גרסאות שהם רוצים ליצורים האלה, אני אשמח :green:

המכניקה הזאת orzhov-ית למהדרין. אם זה היה בחינם אז היו יכולים לעשות הרבה שטויות בEDH
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Whispering Madness
:2::u::b:
Sorcery
Each player discards their hand and draws cards equal to the greatest number discarded this way.
Cipher (As this spell resolves you may exile encoded on target creature you control. Whenever that creature deals combat damage to an opponent you may cast a copy of this card without paying its mana cost.)
תמונה
שלח תגובה