הפורום כקהילה

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

chaosblack
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Re: הפורום כקהילה

שליחה על ידי chaosblack »

daking1234 כתב:
chaosblack כתב:באמת בלי כולם? אני מבין שאפילו לא נכנסת לתנאי המכירה....

המכירה היא בעלות 20 ש"ח להצעה אם אתה לא חבר נקסוס כי אתה חייב להיות חבר כדי להציע.
הם גם לא מוכרים ב-500 הם מגרילים אפשרות לקנות במחיר הזה חמש ערכות בלבד.

זאת אומרת תשלם להם ואז אם יש לך מזל וההגרלה באמת תתבצע בתנאים הוגנים שכול כך חשובים לכם תקבלו הזדמנות לרכוש ערכה. אכן הזוי.

ומתן, אני אוהב אותך, תפסיק לחפור בפצע שפתחת לעצמך. אני יכול להציע לך שאם בא לך לשנות \ לשפר דברים תדבר איתי בטלפון ונראה איך אני מעביר פידבק באופן יותר יעיל לאנשים שאכפת להם במקום internet rage?
הבנתי שרק מי שיש לו כבר חבר מועדון יכול להשתתף (נרשמים חדשים לא יוכלו להשתתף למיטב הבנתי)
והתשלום על המוצר רק אם זכית בהגרלה
אפילו יותר טוב... זאת לא מכירה פומבית, זה שוד שמטרתו להפוך אנשים לחברי מועדון ואז להגיד להם שהם לא יכולים לקבל את המוצר כי אין להם וותק.
אני מציע שתכינו כסף להחזיר לאנשים או לפחות תציינו את הפרט המופלא הזה בהגרלה שלכם....
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

להציע עולה כסף? כי אם כן אז כבר יש הבדל ממכירה רגילה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

בואו נעמיד דברים על דיוקם:
ההשתתפות בהגרלה אינה עולה כסף. היא מיועדת רק לחברי מועדון נקסוס.
להיות חבר מועדון בנקסוס (לכל החיים) עולה 20 שקל.
ההגרלה תיערך בתוכנת מחשב ובנוכחות 5 עדים. לי זה נשמע דיי הוגן.
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

מכיוון שאנשים אוהבים לדבר על דברים בקירוב ולהמציא בעיות, אז אפקטיבית מחייבים אותך לשלם 20 ש״ח בכדי להציע. בפועל זאת מכירה אקסקלוסיבית ולא אינקלוסיבית. לא שיש לי בעיה עם זה. אותי רק מעניין איפה כול מגיני הצדק שהיו להם תלונות קודם ועכשיו קולם נדם.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

יש לציין כי ה-20 ש"ח אינם "מחיר עבור הצעה", אלא מחיר עבור חברות מועדון, שמעניקה הטבות נפרדות.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

תודה לך אור... אתה בהחלט גורם אובייקטיבי ולא תלוי... אם לא היית מציין את מה שנאמר לפני שניים שלושה פוסטים לא היינו יודעים שזה המצב.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

איך הדיון על המכירה של פריק הפך להיות דיון על המכירה של נקסוס?
חברות בנקסוס עולה 20 ש"ח לשנה, לא לכל החיים. לגיטימי לתת את ההגרלה הזאת כתמריץ לאנשים לעשות חברות, וכצופר לחברים שכבר נרשמו.
לשם השוואה גם לפריק יש מועדון לקוחות שחוץ מהנחות לא ממש נותן משהו, ותמיד תהיתי למה הם לא עושים איתו משהו מעבר.
ה 20 ש"ח שהחברות עולה מחווירים לעומת ה 500, אז לא הייתי מתעקש דווקא על הנקודה שיוצא שהמוצר עולה יותר.
לגבי ההגרלה עצמה, אני מניח שיש כאלה שנרשמו מבלי לקרוא את כל הפרטים (ראו את צמד המילים "הגרלה" ו "FTV2" אז נרשמו אוטומטית) או שהם יתחרטו ברגע האמת כי בכל זאת 500 ש"ח זה לא מעט כסף.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

eyal כתב: ההגרלה תיערך בתוכנת מחשב ובנוכחות 5 עדים. לי זה נשמע דיי הוגן.
אולי ההגרלה אכן הוגנת, אבל בספק רב שהיא חוקית. יש עו"ד \ רואה חשבון שמפקח על ההגרלה (דרישת החוק)?
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

איזה חוק עכשיו?
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

arch-angel כתב:איזה חוק עכשיו?
http://www.justice.gov.il/NR/rdonlyres/ ... 5/6041.pdf

עמוד 1187, סעיף 2.

עריכה: ואם בדקויות משפטיות עסקינן, סעיף 16.א. :
עורך ההגרלה יאפשר לזוכה לקבל את הפרס במשך תקופה של 30 ימים לפחות מיום פרסום תוצאות ההגרלה האחרונה
במבצע ההגרלות או מיום משלוח ההודעה לזוכה בדואר רשום, בדבר זכייתו, לפי המאוחר מביניהם.
בניגוד למה שמפורסם בת'רד ההגרלה של נקסוס באתר שלהם, שבו הערכה נשמרת למשך שבוע בלבד.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אין המצב בקהילה פשוט פטתי כל כך....אין ספק שהשינוי של ויזרדז(שיכולים להיות מיליון יבואנים) עשה רק רע לקהילה הזאת...הת'רד הזה הוא רק דוגמא קטנה.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

TrUnks כתב:אין המצב בקהילה פשוט פטתי כל כך....אין ספק שהשינוי של ויזרדז(שיכולים להיות מיליון יבואנים) עשה רק רע לקהילה הזאת...הת'רד הזה הוא רק דוגמא קטנה.
זה לא נכון. בשורה התחתונה המחירים ירדו באופן מהותי ואיכות הטורנירים עלתה. זה בסך הכל רוב שקט שנהנה מהשיפור בתנאים מול מיעוט רועש שעסוק בלריב.
זה שהריבים האלה קטנוניים וגורמים לשני הצדדים להיראות רע, לא משנה את העובדה שבגדול, לקהילה, זה עשה הרבה טוב.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

chaosblack כתב:תודה לך אור... אתה בהחלט גורם אובייקטיבי ולא תלוי... אם לא היית מציין את מה שנאמר לפני שניים שלושה פוסטים לא היינו יודעים שזה המצב.
בוא תגיב לגוף הטיעונים ותעזוב אותי. אף אחד שמגיב כאן לא אובייקטיבי ב-100%.

טרחתי לציין זאת מאחר והתשלום אינו על הצעה. ואינו תכסיס כדי לגרום למישהו להרשם למועדון. הוא הטבה למי שרשום למועדון.
לגיטימי והוגן להציע הטבה (הסיכוי לקנות מוצר מבוקש במחיר טוב) לחברי מועדון.
כמובן שאם מישהו יעשה חברות מועדון כדי להשתתף במבצע ולאחר מכן יוסבר לו שאין הוא זכאי, זה כמובן לא בסדר ודורש הבהרה.
אבל בעצם זה שמציעים הטבה רק לחברי מועדון, אני לא רואה בעיה. זה כמו שנותנים הנחה לחברי מועדון. זה מאוד דומה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Y כתב:
TrUnks כתב:אין המצב בקהילה פשוט פטתי כל כך....אין ספק שהשינוי של ויזרדז(שיכולים להיות מיליון יבואנים) עשה רק רע לקהילה הזאת...הת'רד הזה הוא רק דוגמא קטנה.
זה לא נכון. בשורה התחתונה המחירים ירדו באופן מהותי ואיכות הטורנירים עלתה. זה בסך הכל רוב שקט שנהנה מהשיפור בתנאים מול מיעוט רועש שעסוק בלריב.
זה שהריבים האלה קטנוניים וגורמים לשני הצדדים להיראות רע, לא משנה את העובדה שבגדול, לקהילה, זה עשה הרבה טוב.

אין לי בעיה לשלם קצת יותר ושתיהיה קהילה מאוחדת אחת לעומת 4 וזה הבעיה...הקהילה התפצלה וזה מגיע לרמות פשוט מפגרות משני הצדדים.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

ניב, אם יש דברים שאתה לא רוצה לקרוא, אל תקרא אותם, זה לא קשה.
אני אישית חושב שכשזול יותר ללקוחות והטורנירים יותר איכותיים זה מצב מעולה, אי אפשר להתווכח שה"תחרות" עושה טוב ללקוח.
בכל מקרה, 500 שקל זה כבר לא מציאה כשאפשר לקנות את זה ב150$ בEbay, ואני הייתי מעדיף לעשות את זה עם No strings attached, אבל זאת רק הדעה שלי.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

אני מאוד עם אור בעניין הזה: אני לא רואה בעיה עם להציע הגרלה רק לחברי מועדון, ומי שרוצה להשתתף שיהפוך לחבר מועדון.
בנוגע לכמה ההגרלה הזאת חוקית, לדעתי זה ממש ממש אבל ממש להיטפל לקטנות לאמת את החוקיות שבדבר. זה קצת מתחת ל"הי, אין לך פח ברכב! אתה לא עובר טסט".
עוד אני חושב שזאת לא פעם ראשונה שפריק מנסים לעשות על הצרכן כסף... מחירי הדראפטים הכי גבוהים בארץ כבר עידנים (למרות שעכשיו זה "רק" 20 שקל מעל המתחרה ו5 שקלים מעל כל השאר), בוסטרים הכי יקרים בארץ (מישהו אמר מודרן מסטרס?) וממה שאני הרגשתי בנוסף למכירה הזאת זה כמעט אפס היענות לקהילה (בא לכם דראפט? קחו קופסא תארגנו בחוץ, בהצלחה).

ניב, אני מסכים שהפיצול הזה "לא נעים", אני עדיין מעדיף לשלם פחות ושיכנסו יותר שחקנים למשחק. ככה זה בתחרות: תמיד יהיו את הצרכנים הפאנטיים שלא רואים בעיניים, קצת כמו צרכני apple למיניהם, וכל השאר - הצרכן החכם שחושב מה טוב לו, ולא תולה פוסטרים של היבואן שלו בחדר.
*some witty quote that's out of context*
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בועז אני אקרא מה שאני ארצה תודה רבה,אבל שמח שאתה פה כדי להראות לי שיש לי עוד אופציה.

דקל- אני מסכים שיש לזה צדדים חיוביים, לי אישית פשוט חבל שבמקום פריריליס של 100+ אנשים (אם מאחדים את 2 הפריריליסים של ת"א) יש אחד של 60\70 ואחד של 40(מספרים לא מדוייקים אז אל תתפסו אותי במילה אבל זה פחות או יותר ממה שזכור לי) גם אם זה אומר לשלם עוד 10 שקלים.

והעניין הוא לא שזה "לא נעים" כי זה חרטא, שאנשים יקשקשו כמה שהם רוצים, זה האינטרנט...תמיד יקרה, העניין זה שזה פטתי לראות אנשים מדברים על דיון כלשהו וברור שהם בצד כלשהו ועם ראש בקיר רק בגלל שהם מושפעים מהעניין.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני לא הייתי באף פריריליס בשנה האחרונה פלוס, אז אני לא יודע בדיוק מה ההבדל במחיר, אבל אם משקללים אוכל והטבות נוספות, ההפרש הוא יותר מעשרה שקלים.
מצד שני, אני מבין את הרצון לטורניר אחד גדול במקום שניים בינוניים. אבל שוב, זה נובע מהרצון של כולם לעשות באותו יום במקביל, למרות שאם הם היו עושים את זה בימים נפרדים, אני בטוח שהיו אנשים שהיו מגיעים לשניהם (במקום שתהיה מניעה הדדית בין הטורנירים).

אפשר רק לקוות שהתחרות תגרום ליותר אנשים להיכנס למשחק, מה שיאזן את הפיצול.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אגב, למה זו הגרלה בעצם? חשבתי שההצעות הגבוהות זוכות.

ניב, צריך לתת לזה עוד זמן. בינתיים יש כמה דוגמאות שבהן הפיצול רע וכמה שבהן הפיצול טוב. החנויות והיבואנים עוד לומדים את הנושא. בהחלט ייתכן שבמצב שיווי משקל יישאר שוב יבואן אחד, אבל בגלל שלא תהיה לו בלעדיות המחירים שלו יהיו יותר נמוכים, ואז זה הטוב מכל העולמות.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Antrax כתב:אגב, למה זו הגרלה בעצם? חשבתי שההצעות הגבוהות זוכות.
הם מדברים על ההצעה של נקסוס, שבה חברי מועדון הלקוחות יכול להיכנס להגרלה שבה חמישה זוכים רשאים לרכוש את הערכה במחיר קבוע מראש של 500 ש"ח.
שלח תגובה