מועדון 21+

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Moshe
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מועדון 21+

שליחה על ידי Moshe »

שלום לכולם,

ככל הניראה שאני עוזב ( אפשר לומר שבעצם עזבתי היום ) את עסקי המג'יק.
הרבה דברים הפריעו לי במהלך שהותי כשחקן מן המניין ובעבר לא פעם ומעבר לפעמיים שקלתי פרישה מהמשחק.
ישנו דבר אחד שמפריע לי יותר מכל והזכרתי אותו בעבר - חתך הגילאים.
לאחרונה אני שם לב לצימצום ניכר בקהילה הבוגרת ומנגד לכך קהילת הילדים/נוער מתרחבת.
לאור זאת ועניינים אחרים פרישתי ברת תוקף מרגע זה.
עם כמה שהמשחק הזה נהדר, אני מוצא שזהו הצעד הנכון לעשותו, בדיוק כפי שלא רואים בנוף הרבה שחקנים מעל גיל ה- 30. זה בגלל שמטבע הדברים אנו לא מוצאים את מקומנו וחשים שצריכים להמשיך הלאה. ( לפחות כך אני מרגיש ).

מאוד אשמח באם יקום גוף פורמט ניפרד או דבר עם הבדלה ששם חיץ בין הקהל הצעיר לקהל הבוגר יותר. - אירועים שיתקיימו לנחת הקהל הבוגר.
- משהו שיישב את התחושה שמיציתי את המג'יק.
- אני משער שלמרות פוסט זה, היתכנות שיבנה פורמט המיועד רק לקהל הבוגר הוא נמוך מאוד. אך בכל זאת אני מפיח תקווה שאולי כן יתקיים משהו שקהל היעד מותאם לגילאיי 21+ מבלי שאני אקבל תחושה של מגודל שנישאר כיתה.

פתחתי משהו בפייסבוק עבור יישום זה ובאם היה באפשרותי לקיים טורנירים, הייתי עושה זאת. אבל לי אישית אין מקום שאני יכול לארח בו את הקהל שאני חפץ ולכן אני צריך עזרה בעניין.
שם הקבוצה הסגורה בפייסבוק: ISRAEL MTG 21+

תודה רבה,
משה
stav brener
מארגן טורנירים

Re: מועדון 21+

שליחה על ידי stav brener »

משה אני חושב שאתה מגזים.
למה שאתה מציע קוראים הפלייה. אתה בעצם אומר שאתה לא מעוניין לשחק עם קהל צעיר יותר ? אתה ממש מגזים.
מה הבעייה בקהל צעיר ? הם לא מתאימים ליכולות שלך ?
אני באמת לא מצליח להבין את זה.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

מה שאתה מתאר ניקרא "הדשא של השכן ירוק יותר".
אתה נימצא במקום שלך נוח במיקומך - עם חתך הגילאים שלך ונהנה גם מהקהילה הבוגרת של קצת להיות יותר "גברי".
מנגד למצב שאתה נימצא, יש אדם כמוני, שאולי השחקן הבוגר ביותר- למי שלא יודע אני לקראת גילי ה-38, שלא ממש חש בנוח מנקודת הפרספקטיבה שלי.
אני יכול לומר לך שאולי אפשר לספור על עשר אצבעות את מס' השחקנים שעבר את ה-30 שלו. יותר מכך יש את בני ה-20+ והקהל הרחב נימצא בחתך הגיל שלך - נוער.
מנגד לפרספקטיבה שלך- ישנם אנשים, כמוני, שחשים בהתחכחות עם חתך הגיל שלך כילדותיים.
לכן באם תבין זאת או לא כי אתה צעיר, אני מעוניין למצוא פעילות התואמת את הצרכים שלי.
המצב כפי שהוא כרגע נותן לי תחושה רבה של "אני צריך לסיים את זה ולהתקדם הלאה".
באם תבין או לא - לי ולאבא שלך יש יותר נושאים משותפים מאשר לי ולך.
אני מצטער, אך זה המצב.
רגע לפני שאני סוגר את הדלת ומכבה את האור אני מחפש לעשות עם זה משהו. אך באם לא אמצא מענה - אני אמצא משהו שיותר מתאים לאוויר שאני צורך.
באם תסלח לי על חוצפתי, כל מה שאני רוצה הוא פחות להתרועע עם ילדים ויותר עם מבוגרים. אתה קורא לזה אנוכיות. - אני קורא לזה סביבת מחייה.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אני בטוח ב 99% שלא יקרה כלום ופה אנו לוחצים ידיים ומאחלים בהצלחה.
אך בכל זאת- קישור לקבוצה הבוגרת בפייסבוק:
https://www.facebook.com/groups/1466708 ... 116899832/" target="_blank

תודה רבה,
משה
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

אם זה מה שאתה מחפש, פה בארץ אי אפשר לתת לך את המענה באופן קבוע.
לך לחו"ל ה FNM שם בד"כ מאכלס אנשים בקהילה יותר מבוגרת, מקווה שתהנה.
אתה צריך להבין שכולנו חלק מקהילה( בא לי להגיד גדולה אבל אני אשקר לעצמי) , וזה לא משנה הגילאים.
אני לפעמים מוצא את עצמי משחק נגד ילד בן 10 ולפעמים נגד אדם בן 40, אבל זה לא משנה לי הגיל , כי אני רק באתי להינות ולשחק מג'יק.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

תודה על חוות דעתך.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

חשבת על לעבור לאונליין? שמה אין באמת דרך לדעת באיזה גיל היריב שלך.
תמונה תמונה
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני מבין למה אנשים מבוגרים יותר רוצים לפעמים להיפגש בלי ילדים. זה לא קשור למשחק, אלא לעובדה שמפגש חברתי עם אנשים בגיל דומה לשלך מספק יותר עניין מעבר למשחק עצמו.

ההבדל הוא שאני לא מסכים עם שני דברים:
1. יש לא מעט שחקנים בני 20+ ואני מכיר גם כמה סביב גיל ה-30 (אני בן 31 ומכיר כמה שחקנים בהפרש של שנים בודדות ממני לכאן ולכאן).
2. זה לא נכון שאין איפה לארגן. מדובר במפגש קטן יחסית ואפשר לארגן אותו אצל מישהו בבית (נעשה בעבר), כך שזה לא תירוץ כדי להפיל את האחריות על מישהו אחר.
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

כבר יש משו מסוג זה
מארגנים בפאב בכפר סבא וזה מפורסם בפורומים/פייסבוק
וכמו שנאמר פה אצל חברים בבית
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אני מעריך את דבריכם, תודה רבה.
מבחינת התגובות מצדי אני משיב את דעתי -
אני לא זורק כספים על וירטואליות בעניין האון-ליין. קיימים לא מעט משחקים מרשימים בהרבה מול מסך המחשב בגישת האון-ליין ללא תשלום נוסף מעבר לרכישת המשחק.
אני אישית לא יכול לארח בביתי ומבחינתי המג'יק הוא פועל יוצא של בילוי מחוץ לבית, כלומר "להתאוורר". לכן גם לא רוצה להיות מעמסה על אחרים שיארחו בבית.
מובן לי בהחלט שאת מבוקשי קשה יהיה לי להשיג וציינתי זאת ולא רוצה להכביד על אף אחד. לכן, הפוסט הזה הוא ככל הניראה העזיבה שלי אל מציאת הדבר הנכון עבורי בהתאם לצרכים שלי. כבר יש לי כיוון.

כולכם נעמתם לי מאוד ללא יוצא מן הכלל. גם בכעסי בתגובות מסויימות היה שם מלא חיבה ואהבה ובעיקר כבוד אליכם.
אני אמשיך לסחור בקלפים ומדי פעם אשכתב הודעות מכירה מוזלות יותר מהמיד של הקלף. - אני סוחר באיביי ובארץ.

המג'יק תרם לי ואף נעם. אני שמח לראות את הקהילה מתרחבת והיא נמצאת במקום שונה מאיפה שהיתה לפני שנה בדיוק.
תודה רבה לכם,

משה
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

" target="_blank
שלח תגובה