Modern Masters 2015 - ספוילרים!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Moshe
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: Modern Masters 2015 - ספוילרים!

שליחה על ידי Moshe »

איפה ה- Sensei's Divining Top ??? :scratch:
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Banned?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אולי.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

נסה "בטוח", הקלף בבאן מתחילת הפורמאט.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

מרווין כתב:נסה "בטוח", הקלף בבאן מתחילת הפורמאט.
וטוב שכך.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

חבל שלא הדפיסו את הטרון לנדס
אני הדורבן שקולע בזמן !
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אני צריך רק קלף אחד מהספויילרים שבחור הדליף בהתחלה , לפני הספויילרים וחבל שהוא לא יצא - goblin guide.
כנראה שאאלץ לוותר על חוויית פתיחת בוסטרים מהסט הזה. בלי דראפטים ובלי בוקס.
ברגע זה רכשתי פלייסט באינטרנט לפני הקפיצה המייוחלת לו.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

Pillory of the Sleepless כאנקומון?? אבל ארט יפה.
יש עוד כמה שמוזר שהעלו את הנדירות אבל ניחא.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

קצת מספרים (כי הסט הזה מדכא):
יש 11 ררים ששווים כרגע יותר מ10 דולר, מתוך 53 ררים. היות וכמה מהם שווים כסף רק בגלל EDH והיותם ישנים, אפשר לצפות שהערך שלהם ירד כמו שהיה בסט הקודם. ככה שיוצא שרק 8 ררים יהיו שווים יותר מהבוסטר עצמו (ערך בוסטר לכאורה 10 דולר).
כלומר 15% סיכוי לכסות את הבוסטר מבחינת ררים.
יש 14/15 מית'יקים ששווים כסף שנעים בין 15-200 דולר.
בבוקס יש 24 בוסטרים, כלומר בד"כ 3 מי'תיקים. מה שאומר שבין 0-3 אנשים בדראפט יהיו שמחים. אבל גם אז יש סיכוי לא לכסות את המחיר של הדראפט.
מתוך 21 הבוסטרים שנשארו, לפי האחוזים רק 3 יכילו רר שמכסה את עלות הבוסטר.
כמובן שאין לי איך לחשב את הפוילים אבל לא מצפה לשינוי גדול.
הגענו שבדראפט של 8 אנשים, בין 1-3 אנשים יפתחו ררים ששווים משהו כשקרוב לוודאי רק אחד יכסה יותר מבוסטר אחד. ובין 0-3 אנשים יפתחו מי'תיקים ויהיו שמחים.
שווה את ה150-160 שקל לדראפט? לא ממש לדעתי. לשלם 100 שקל על overwhelming stampede וscute mob משאיר טעם רע מאוד בגרון, גם אם בבוסטר השלישי יש fulminator mage
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מצד אחד אני מסכים שזה קצת מעצבן...מצד שני ממתי עושים דראפטים כדי "לכסות" על הדראפט? נכון שפה זה קצת שונה כי זה יקר יותר...אבל מצד שני הסט הזה נראה אדיר מבחינת משחק לכן זה חוויה בפני עצמה...אם אתה עושה דראפטים כדי לכסות....אז אתה בעסק הלא נכון
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

יש לך את האפשרות גם לפתוח ראר/מית'יק בפוייל.
באופן אישי שקלתי לרכוש יותר מבוקס אחד. היום כשאני מסתכל על זה אחרת אני חושב שזהו צעד לא נבון.
בסט הקודם היה לי בוקס מהטובים ביותר שיש - עם קלפים בערך של 1500 ש"ח ופה נהגתי לחשוב שהינה משהו שסוף-סוף הוגן עבור הקהל - בבוקס אחד ייצא לך בין 600- 2000 ש""ח ערך קלפים.
באו בוויזארדס וראו שהקהל מסופק ומאושר וטוב לו על הלב והחליטו שבוקס יעלה בסביבות מחיר כפול מהקודם כי הקהל להוט.
אבל מה? - הפעם לא מבינים שזו תהייה אכזבה גדולה. או לפחות כך אני חוזה את זה.
משתי סיבות:
האחת- הכפילו את מחיר הבוקס. אם בפעם הקודמת כמעט באופן וודאי שהרווחת מהפול, הפעם תיאלץ להתאמץ ולבקש מפיית השיניים שתצלח את האתגר.
השנייה- נו באמת, הקלפים העיקריים שמדפיסים פה זה שוב גוייף, בוב, ונדיליון וקריפטיק קומנד? מה נהייה?
הונדיליון קליק הזה עם ארט חדש אבל קצת מצועצע בסגנון מנגה , בעוד שהישן בטעם מעושן ויהיה לו יותר ביקוש. הקלף הזה והנוספים שציינתי פה ניכנסים למחזור העולמי ויורידו את הערך של הקלפים האלה.
כך שאם פתחת לפני שנתיים ונדיליון קליק שהוערך בכ 45$ היום תפתח ונדיליון קליק בערך של 40$. מה גם שניראה שאחרי ההתמתנות הערך של הונדיליון קליק הישן ישוב לסדרו כ- 65$ בעוד שהעותק הזה יהיה נמוך יותר.
כלומר הפעם תתאמץ להשיב את ההשקעה שלך בבוקס.
אתמול חיפשתי לבדוק את הערך של גובלין גייד - שזכור לי שהוזכר פה בהתחלת הספויילרים. התפלאתי שלא מצאתי אותו ב tcg player. ואז מבדיקה מקיפה הבנתי שדווקא הקלף היחיד שאני צריך לא הוציאו בסט. - אולי יוציאו אותו שוב זנדיקר הבא.
חשבתי שהולכים אולי להדפיס שוב טוטסיז עם הארט הישן ושמחתי שאולי יהיה לי את הסיכוי לפתוח או להחליף אותו בפוייל. - גם זה לא קרה וחבל שכך.

בקיצור אם יש משהו שאעשה במודרן מאסטרס הפעם זה אולי כמה דראפטים בשביל ההנאה.
אם אתם שוקלים לרכוש בוקסים לשם השקעה - צפו לשקיעתה של הספינה כי אני לא חושב שהפעם זה כדאי. וויזארדס לקחו לנו את ההנאה מלחשוב על כך.

... אני את הפלייסט של גובלין גייד הישגתי במחיר של 90$ במקום המיד שנימצא על 80$ כי בעולם כבר מוכנים לקפיצה שלו ומתמחרים אותו גבוה. חבל- היה טוב אם הוא היה יוצא בסט יוקרתי עם צפייה גבוהה של הקהילה.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

TrUnks כתב:מצד אחד אני מסכים שזה קצת מעצבן...מצד שני ממתי עושים דראפטים כדי "לכסות" על הדראפט? נכון שפה זה קצת שונה כי זה יקר יותר...אבל מצד שני הסט הזה נראה אדיר מבחינת משחק לכן זה חוויה בפני עצמה...אם אתה עושה דראפטים כדי לכסות....אז אתה בעסק הלא נכון
דראפטים ב70 לא עושים כדי לכסות את הדראפט, לעשות דראפט ב150-160 (רק בגלל שוויזארדב החליטו שרווחים עצומים זה לא מספיק, צריך עוד) ולפתוח 3 שיט ררים זה כבר שונה לגמרי.
מבחינת הדראפט עצמו, הארכטייפים לא נראים מספיק מושקעים, יש לך קצת מכל דבר והרבה דברים שאקראיים וסתם סינרגיה חמודה, לא משהו מלהיב.
XplayerX
MTGil Apprentice

שליחה על ידי XplayerX »

אז מה אתם אומרים? פרי רליס\ים? דראפט\ים? בוסטר\ים? בוקס\ים? או בכלל לא? :( ....
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

יש מצב שבצפון (כלומר בטכניון בחיפה) לא יהיה כלום.
לפתוח בוקס זה לוטו. גם אם תפתח גויף עדיין לא תכסה את הבוקס. יש לך רק 8 ררים ששווים יותר מ10 דולר, נכון, שניים מהם הם 50+, אבל מבחינה סטטיסטית תפתח רק 3-4 ררים של 10+ בבוקס ובשאר ה17 בוסטרים תפתח זבל. אם אתה מוכן לשלם 680 שקל על 17 בוסטרים ולשמוח שערך הקלפים שבהם נע בין חצי דולר לדולר, אז תהנה.
עדיף כבר לקנות את הקלפים שאתה רוצה ישירות וזהו. הסט מאכזב לחלוטין. הייתי שמח לעשות דראפטים שלו במחיר נורמלי כי כשחקן אני אוהב דראפטים וזה נראה עדיין סט סבבה לדראפט, אבל במחיר הזה עם כל כך הרבה קלפים שאין בהם שום צורך? wizards went full retard.
נניח ושילמת 150 שקל לדראפט. פתחת אמרקול ושאר זבל. השווי של אמרקול כרגע זה כ42 דולר שזה כ160 שקל. אז יצאת עם תחושה יחסית סבבה.
עכשיו תדמיין שפתחת comet storm או לא פתחת אף מית'יק.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אני אגב, חושב כמו ניב. אם אתה מחפש לצאת ברווח מדראפט, אתה תתאכזב ברוב הפעמים. וזה נכון לגבי כל סט של מג'יק - גם Modern Masters הראשון.

יש 2 הבדלים עיקריים שהם לדעתי אלו שמפריעים לרוב האנשים:
א. הסט יותר יקר, אז אם לא פתחת מאני זה מרגיש כמו בזבוז כסף יותר גדול מאשר דראפט רגיל (בהנחה שאתה מסתכל על דראפט כעל מוצר ולא כעל חוויה).
ב. רוב ה- value בסט מרוכז ברמות נדירות יותר גבוהות. בMM1 למשל, היו הרבה מאוד קומונים ואנקומונים שווי-ערך, מה שבתורו הוביל לכך שהיו יותר פוילים שווי-ערך בסט.

בסך הכל לדעתי בסט יש value טוב מאוד, אבל מנגד כמו שנאמר זה לחלוטין כמו לוטו - הטווח של מה שאתה יכול לפתוח נע בין כלום להרבה מאוד.
מבחינת פורמאט הלימיטד מאוד קשה להגיד בשלב זה, נצטרך לראות.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

sounds like a lot of crying to me....

set avg value is still> then 240$ per box without the foils

drafting sucks because the archetype support sucks and it feels like you have to pick money or good draft.
and again, as always. dont like it? dont buy it!
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

בכל מקרה, למי שפותח daybreak coronet ורוצה לשחק אותו, שים לב שאתה לוקח כמה goblin war paint, כי זה האאורה היחידה שהיא לא רר ולא רמובל שתוכל להשיג XD יש רק עוד 5 אאורות בסט הזה, 3 מהם הם רמובלים.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

TV-R-US כתב:
TrUnks כתב:מצד אחד אני מסכים שזה קצת מעצבן...מצד שני ממתי עושים דראפטים כדי "לכסות" על הדראפט? נכון שפה זה קצת שונה כי זה יקר יותר...אבל מצד שני הסט הזה נראה אדיר מבחינת משחק לכן זה חוויה בפני עצמה...אם אתה עושה דראפטים כדי לכסות....אז אתה בעסק הלא נכון
דראפטים ב70 לא עושים כדי לכסות את הדראפט, לעשות דראפט ב150-160 (רק בגלל שוויזארדב החליטו שרווחים עצומים זה לא מספיק, צריך עוד) ולפתוח 3 שיט ררים זה כבר שונה לגמרי.
מבחינת הדראפט עצמו, הארכטייפים לא נראים מספיק מושקעים, יש לך קצת מכל דבר והרבה דברים שאקראיים וסתם סינרגיה חמודה, לא משהו מלהיב.

אני אישית אוהב קודם לשחק עם הסט לפני שאני אומר משהו לגביו...

יניב די סיכם את זה יפה, חוסר הקומונים מפריע קצת, אבל עדיין יש אמקומונים טובים ושווים כסף (היחיד שעולה לי כרגע זה רימנד אבל בטוח יש מספיק).
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

אני לא כל כך מבין את ההיגיון שאם "משקיעים" כסף בסחורה אז יש ציפייה "להחזיר" אותו. לא בגלל שזה לא בסדר, אלא בגלל שזה כמעט לא אפשרי, כי השוק יתקן את עצמו. אם הבוסטרים שווים יותר פתוחים מסגורים (כי השווי של הקלפים האקראיים גבוה מ-10$) אז המחיר של הקלפים יירד, כי תהיה עליה בהיצע. אם אתם קונים בוקס כדי לפתוח ולהוציא יותר כסף ממה שהכנסתם, אז אתם מהמרים, אפילו במקרים הבודדים שבהם בוקס פתוח שווה בממוצע יותר מבוקס סגור. MM15 לא שונה בכך. אם אתם קונים בוקס, תעשו את זה בציפייה להינות מלפתוח בוסטרים ולשחק עם הקלפים שאתם פותחים, לא מהכסף שהם שווים. חשוב להכניס את זה לראש - אין סיכוי של ממש להרוויח כסף מספקולציות על סחורה, ואם אתם רוצים באמת למזער הוצאות על המשחק, תקנו בסינגלים את מה שאתם צריכים. ותצפו שזה עדיין לא יהיה זול.

או שתשחקו לימיטד. ככה מחירי קלפים לא יזיזו לכם כלום חוץ מפיק אחד פעם בכמה דראפטים.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אנחנו בסה"כ משווים מצב קיים למצב מלפני שנתיים.
שלח תגובה