מטאגיים המודרן הישראלי

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
PopperThingi
Dragon Food
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מטאגיים המודרן הישראלי

שליחה על ידי PopperThingi »

היי לכל שחקני המודרן בארץ.
אני חושב להיכנס למודרן בזמן האחרון (שלושה ניחושים למה), אבל במחיר של החבילות בפורמט הייתי רוצה לדעת מראש לאיזה מטא אני נכנס.
אז איך נראים טורנירים במודרן? Twin? Tron? Infect? אנשים משחקים חבילות שהם בנו? שווה לי בכלל לקנות חבילה?
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Krosan
מארגן טורנירים

Re: מטאגיים המודרן הישראלי

שליחה על ידי Krosan »

שמע תכלס רוב החבילות במודרן באותו מחיר כי בכל אחד מהם יש לפחות 3 קלפים מעל ל50 דולר לאחד (חוץ מאשר אינפקט שאני חושב שיש שם רק 2) אבל זאת השקעה גם לטווח ארוך שלדעתי יהיה שווה את זה.
אני ממליץ על abzan או splinter twin כחבילות טובות.
בהצלחה.
מה?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

מבלי להיות נוכח בטורנירים כדאי לך לעשות עם עצמך תיאום ציפיות.
למרות התעוררות מסויימת לאחרונה, קשה להגיד שטורנירים משמעותיים של מודרן קיימים בארץ.
אם בסבבה לך לשחק בליגה של פריק וטורניר בסדר גודל של 20-30 איש מידי פעם, תשקיע בדק.
אם אתה מצפה לסביבה תחרותית עם פרסים משמעותיים בפורמט מודרן בארץ, לדעתי אתה לא בכיוון.
לגבי דק, יש קלפים שיכולים לעזור במספר רב של דקים, כמו לדוגמא סנאפקסטר, גוייף, ת׳ותסיז, ספלסקייט וכו׳.
כדאי לך ללכת על משהו שמכיל חלק מהקלפים הוורסטיליים שתוכל להחליף אם תרצה בלי לקנות עוד דק.
לדוגמה טרון זה דק שאין לה כמעט קלפים חופפים. תבחר בין אדום כחול לבין ירוק שחור.
אני הדורבן שקולע בזמן !
PopperThingi
Dragon Food

כל מה שאמרתם סבבה, פשוט אני רוצה לדעת מה משוחק בארץ לפני שאני קונה. איך נראו הטורנירים האחרונים מבחינת חבילות?
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

היי עומרי היקר,
באופן אישי ברשותי מס' דקים של מודרן ( רק חסר לי פאצ'ים כחול/אדום להשלמתן כחוקיות לגמרי ).
לא כל הדקים יקרות. - אישית אני לא מסתדר עם הספלינטר טווין שברשותי. אבל לעומת זאת סיימתי לבנות דק XXX בעלות נמוכה יחסית למודרן שאיתה אני די בטוח שאהנה ואקבל תוצאות.
בארץ נוטים לשחק טרון, אינפקט, ברן, טווין ועוד דברים אינדים שאנשים יצרו ונהנים איתם ומטורניר לטורניר מתאימים את הדק למה שהם התמודדו מולם ולעמוד בציפיות.
מציע לך לבחון ליסטים בסגנון שאתה אוהב ואם תפסיד - רק תשנה את הליסט להבא.
באופן אישי אני חובב גייסט/ חובב אדום/כחול/לבן וחובב אגרו ( שאני בונה משהו בסגנון הבורוס הראשונה שלי ).
לאף דק אין את כל התשובות לכל הדקים והמשחק תלויי מזל של שליפה , כפי שלא הצלחתי לשלוף בזמן הנכון את הבלאד-מון מול אזוסה ולנטרל אותה לפני שהלמה בי במחץ.

תמיד חיבבתי אותך ואתה אדם הגון שקט וחייכן (מלח הארץ)- תבוא בשבת וקח את הספלינטר טווין שלי ותבחן אותה. אם תגיע לפרסים נחלוק בבדרך הגונה.
כמו כן, אתה יכול גם בהזדמנות זו להדפיס בפרוקסי כל דק שנראית לך מתאימה לסגנון המשחק האהוב עלייך. - תבוא ראשית ליהנות.
PopperThingi
Dragon Food

תודה על התגובה משה, אני אנצל את ההצעה שלך בטורניר המודרן הבא, סופ"ש הקרוב אני אהיה בטורניר אחר (אוטרכט :wink: )
אגב, שמי ניצן.
שלח תגובה