מה יכול לשמח שחקן מג'יק

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
yuvi75
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מה יכול לשמח שחקן מג'יק

שליחה על ידי yuvi75 »

שלום לכולם.
אני לא משחק מג'יק ובעצם לצערי לא מבין במשחק, אבל יש לי חבר שמשחק כבר זמן רב ומשתתף בטורנירים.
אני מחפש מתנה עבור החבר הזה ומאד אודה לכם אם תוכלו לעזור לי ולכוון אותי: מה יכול לשמח אותו?
התקציב שלי הוא בסביבות ה 350 ש''ח.
אני מתנצל מראש אם השאלה לא במקום.
תודה רבה על הזמן.
Moshe
MTGil Wizard

Re: מה יכול לשמח שחקן מג'יק

שליחה על ידי Moshe »

היי יובל,
התקציב שלך מאוד נאה כחבר.
במג'יק אתה יכול לפנק את חבר שלך במגוון רחב של דברים.
אני, כמי שאוהב להיות מסוגנן ומהודר במאצ'ים יכול להציע לך לבדוק מה הצבעים שהוא בעיקר אוהב לשחק או באם יש דמות מסוימת שהוא אוהב או נמשך לסוג של יצורים מסוימים במשחק, נניח אני חובב מלאכיות ואת הצבע הלבן.
אי לכך אתה יכול לקנות לו פליימט שזהו משטח משחק שמקביל לפד של עכבר , עם ציור מרהיב של מה שהוא אוהב.
אתה יכול לצרף לו גם חבילת סליבים (מגנים לקלפים ששומרים על איכותם ) וכל העסק הזה יצא לך בסביבות ה- 150 ש"ח.
כדוגמה, היות ואני חובב מלאכיות יש לי אוסף של פליימטים עם איורי מלאכיות וישנה דמות של מלאכית שאני מאוד אוהב - אווסין, שיש לי פליימט שלה.
כמו כן, מלאכיות מקושרות לצבע הלבן ואני נוהג להשתמש בסליבים לבנים.
אם למשל הדמות האהובה על חברך היא צ'אנדרה והוא חובב אדום - יש להשיג פליימט של הדמות שלה בכמה סגנונות וגם סליבים אדומים שמקושרים לצבע שלה.
הסיבה העיקרית שאני ממליץ לך על פליימט היא בגלל שאתה יכול לרשום לו הקדשה יפה על הפליימט עצמו ובכל פעם שהוא ישתתף בטורניר ההקדשה תהייה מולו והוא ישחק בהנאה צרופה שרוח גבית של חבר טוב תומכת בו.

בהצלחה ומזל טוב לחבר היקר.

משה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

תלוי מה החבר משחק. אם הוא משחק קומנדר ומחפש קופסה טובה למספר דקים, Fat Pack זה גם קופסה גדולה, 2 קופסאות קטנות, גם 9 בוסטרים וכמות יפה של אדמות. במחיר של 180 שקל בערך.
Playmat זה גם אחלה מתנה כמו שמשה כתב.
אם יש לו חפיסה אחת (של קומנדר) יש קופסאות מהודרות יפות.
אם הוא לא משחק קומנדר ורוצה להתחיל, יש חפיסות מוכנות מוצלחות למדי שמכילות בסיס טוב והרבה קלפים טובים לשחקני קומנדר מתחילים.
בכלל יש הרבה חפיסות מוכנות, duel decks, from the vault דברים טובים שישמחו כל אספן מג'יק.
ממליץ לך לעבור על החנות פה של ניר, הוא מוכר הרבה דברים במחירים זולים למדי:
http://thegreengiant.ecwid.com/#" target="_blank
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
yuvi75
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yuvi75 »

המון תודה על התשובות המהירות!

נכנסתי לאתר של ניר ויש שם כמה דברים מעניינים.
יש לי כמה שאלות אבל לא מצאתי דרך לתקשר עם החנות (או עם ניר ישירות)
האם מישהו כאן מכיר פרטי תקשורת?
תודה.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

הטלפון שלו זה פרטי.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
שלח תגובה