משהו כדי להתמודד עם +1+1 counters decks

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
guy1111112
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

משהו כדי להתמודד עם +1+1 counters decks

שליחה על ידי guy1111112 »

אוקי אז חבר שלי יצר חבילה שפחות או יותר מפוצצת את היצורים שלו ב +1 +1 ומאד קשה להתמודד עם משהו כזה

למישהו יש קלפים טיפים או משהו שיכול לעזור?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

Re: משהו כדי להתמודד עם +1+1 counters decks

שליחה על ידי kabanist »

בוא נתחיל מזה שתגיד מה הפורמט שאתם משחקים...
אני הדורבן שקולע בזמן !
BurningOak
MTGil Apprentice

Re: משהו כדי להתמודד עם +1+1 counters decks

שליחה על ידי BurningOak »

אני אניח שאתם או קיצ'ן טייבל או סטנדרט כי מן הסתם בכל פורמאט אחר זה לא אסטרטגיה מהירה מספיק (זה לא ינצח בתור 0-3.5 וזה לא מה שישבור לך קומנדר)

אז אני מדמיין לעצמי איזה נחש שחור ירוק שלא מפסיק להטריד, אולי קיצ'ן טייבל אז משחקים שטויות מקאנס, הנה בא גם איזה גיר האלק מוריד קאונטרים, אולי יצורי graft כי סימיק לנצח, כל הזה.

אז יש כמה דרכים להתמודד עם זה:

1. לך מתחת
2. לך מסביב
3. תתעלם
4. אל תיתן לו לשחק מג'יק

אלה הגישות באופן כללי, עכשיו זה שאלה של מה בא לך לעשות עם זה
לך מתחת - אתה רוצה להיות מהיר יותר ממנו, יצורים קטנים, יעילים, קומבט טריקים, יצורים מעופפים או עם התחמקות אחרת, קסמים שמעכבים אותו (tap target creature it doesn't untap או return target creature to its owners hand או דברים כאלה שכחול נוקט לשים) אם אתה מתמקד באדום כדי ללכת מתחת ומהר - אל תשכח קצת דברים שפוגעים בשחקן היריב ישירות כמו fiery temper או incendiary flow או lightning bolt - חשוב כי אחרת הרבה פעמים היריב יתייצב על 3-5 חיים ואתה רק תחכה שזה יגמר

לך מסביב - במקום לשבור את הראש איך לעצור את הבלאגן הזה, תמלא את הלוח בבלאגן שלך, כל דבר שמייצר טוקנים כמו סרבויים או אלדרזי סיונס או כל 1/1 מטריד אחר, אתה רוצה המוני דברים כאלה, אתה רוצה שלכל יצור שלו יהיה לך 2-3
א. כי ככה אם הוא תוקף אתה יכול לזרוק חצי קלף במקום קלף שלם מתחת לאוטובוס
ב. כי ככה הוא לא יכול לחסום הכל בהתקפה שלך
ואז הדרך שלך לסיים זה כל קסם שנותן לכל היצורים שלך +התקפה, תזכור - גם אם הורדת את היריב שלך ל0 ותור אחרי זה הוא יכל להוריד אותך למינוס 500, עדיין ניצחת.

תתעלם- זה שיטה מצחיקה היא בסך הכל אומרת לא אכפת לי מה הוא עושה אני עושה יותר מהר.
אתה רוצה קומבו להתעסק בו ולשכוח מה היריב עושה או ברן או משהו בסגנון.
דק בסטנדרט כדוגמא - סהילי קט, שאתה מוריד סהילי, מוריד את ה1/4 שעושה בלינק, עושה לה בלינק ומציף את הלוח במאה מהם וניצחת, אם הגעת למצב שזה קורה אז אחלה ניצחת ועכשיו אתה רק צריך להגיע לשם
אותו דבר עם קומבואים אחרים כמו אטרפלאקס רזובר, סראם והרבה ציוד שעולה 0 או living death במודרן או סטורם או פשוט ברן חסר יצורים כי ברן חסר יצורים פשוט זורק נזק לראש של היריב כל תור ושואל אם היריב יכול לנצח מהר יותר מזה.
במילים אחרות - תן ליריב שלך לפתור את הבעיה ועזוב אותו בשקט, תניח שיש לך 4 תורות ככה ותראה אם אתה מנצח.

אל תיתן לו לשחק מג'יק - אתה צריך לשחק כחול ושחור או רק כחול לבחירתך.
הכוונה פה זה שאם הוא מוריד משהו ושופך עליו 4-5 קאונטרים, אתה מקפיץ את זה ליד.
אם הוא משחק משהו שנראה מאיים, אתה אומר לו שאתה לא רוצה שהוא ישחק את זה ומשתמש בקאונטר
אם הוא הוריד כמה דברים אתה מחסל אותם עם השחור שלך
לשחק כחול שחור זה דרך פנטסטית לגרום לאנשים להרגיש שהם צופים במשחק סוליטר חינני.
אתה לא עושה כלום, אתה רק מגיב.
זה אומנות שלמה לדעת לשחק דקים כאלה נכון אבל הן נוטות להיות התעללות אמיתית, המטרה שלך היא פשוט להגיע לאיזה תנאי ניצחון כמו איזה מעופף ענק או משהו ועד אז להמשיך להרוג ולנטרל כל דבר שהיריב שלך עושה.
לא לשכוח הרבה שליפת קלפים, כי אין דבר יותר מתסכל ליריב שלך מלהיות עם קלף אחרון ביד כשאתה עוד עם 7 ומגרש ריק.
שלח תגובה