RWb

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
maverick42
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי maverick42 »

הנה רעיון לשם: almost highlander :roll:
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

תודה על ההצעה, אבל איך הגעת לשם הזה?
ואני צריך גם עזרה בחבילה עצמה, לא רק בשם.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני מניח שהוא הביא את השם הזה כי יש חבילה מפורסמת דומה בשם higlander או משהו. אני לא מומחה גדול בבניית חבילות אבל הנה טיפ כללי, תיקח את הקלפים היותר חזקים שיש לך בחבילה ותשים 4 עותקים מכל אחד. כרגע אין לך קלף אחד עם 4 עותקים והמשמעות של זה היא שאתה מקטין את הסיכויים שלך לשלוף את הקלפים היותר חזקים שלך.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

Elder Dragon Highlander זה פורמט שדומה לסינגלטון, עם כמה שינויים משמעותיים שאין לי כוח לפרט, ונראה לי שזה גזור השם.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Highlander = singleton. There can be only one, see?
אדון Maverick חושב שזה רעיון טוב לצחוק על שחקנים מתחילים, במקום לעזור להם.

אני חושב שכדאי לך לקרוא את ה-thread שעוסק בבניית חבילות, כדי להבין את הכללים הבסיסיים.
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

לאדון Navidshi כנראה אין חוש הומור, והדרך היחידה שלו להרגיש טוב לגבי עצמו היא לבקר אחרים. רד ממני, אה?
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם לך מותר להספים ולצחוק על שחקנים חדשים עם שאלות לגיטימיות, אני חושב שיש לי כל זכות שבעולם לבקר אותך. מה שהוגן, הוגן.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לי יש שלושה רעיונות מאוד טובים:
א. תעבירו את הדיון המעמיק שלכם לפרטי.
ב. תפסיקו לצחוק על שחקנים חדשים בדרך שהם לא מבינים.
ג. כל מי שעדיין לא קרא את חוקי הפורום יקרא אותם וישנה את הכותרות שלו בהתאם.

יש?
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

kabanist כתב:אני מניח שהוא הביא את השם הזה כי יש חבילה מפורסמת דומה בשם higlander או משהו. אני לא מומחה גדול בבניית חבילות אבל הנה טיפ כללי, תיקח את הקלפים היותר חזקים שיש לך בחבילה ותשים 4 עותקים מכל אחד. כרגע אין לך קלף אחד עם 4 עותקים והמשמעות של זה היא שאתה מקטין את הסיכויים שלך לשלוף את הקלפים היותר חזקים שלך.
שלא כמו חלק מהאנשים כאן, אין באפשרותי לקנות קלפים בכמויות מסחריות ולכן אין לי 4 עותקים מרוב הקלפים שלי.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אף אחד מהקלפים ברשימה שלך לא שווה יותר מ-5 ש"ח, ורובם שווים בסביבות ה-10 אגורות במקרה הטוב, כך שתקציב לא צריך להיות בעיה, בעיקר אם אתה משחק לכיף. אם אין לך תקציב אפילו לקלפים הפשוטים והזולים ביותר, אז אין הרבה מה לעשות.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

Navidshi כתב:אף אחד מהקלפים ברשימה שלך לא שווה יותר מ-5 ש"ח, ורובם שווים בסביבות ה-10 אגורות במקרה הטוב, כך שתקציב לא צריך להיות בעיה, בעיקר אם אתה משחק לכיף. אם אין לך תקציב אפילו לקלפים הפשוטים והזולים ביותר, אז אין הרבה מה לעשות.
התקציב הוא לא הבעיה...

א. ההורים שלי.
ב. אם אני מצליח לעבור את מכשול א', איפה אני יכול לקנות קלפים בודדים?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

יש המון אנשים בפורום שמסוגלים למכור לך קלפים. פשוט תפרסם (לא בנושא הזה) את הקלפים שאתה מעוניין לקנות והם כבר יפנו אליך. בנוסף דרך מקובלת אם לא ניתן להיפגש זה העברה בדואר. לא הבנתי מה הסיפור עם ההורים שלך.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

kabanist כתב:יש המון אנשים בפורום שמסוגלים למכור לך קלפים. פשוט תפרסם (לא בנושא הזה) את הקלפים שאתה מעוניין לקנות והם כבר יפנו אליך. בנוסף דרך מקובלת אם לא ניתן להיפגש זה העברה בדואר. לא הבנתי מה הסיפור עם ההורים שלך.
הם לא בדיוק מרוצים מזה שאני משחק מג'יק וטוענים שזה פוגע בתעודה שלי (היה לי ממוצע 89 שנה שעברה).
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לרוע המזל, אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות לגבי הציונים או ההורים שלך, וזה כבר תלוי בך.

בקשר לקלפים, זה תלוי איפה אתה גר; גם במרכז וגם בצפון יש כמה וכמה מקומות שבהם נפגשים שחקנים, ואפשר להחליף איתם או לקנות מהם קלפים - במקרה של קלפים נפוצים, אפילו סתם לקבל אותם בחינם משחקנים שלא צריכים אותם.
שלח תגובה