קלפים שמגדילים בנק מאנות- עזרה

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Doron
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

קלפים שמגדילים בנק מאנות- עזרה

שליחה על ידי Doron »

בחבילה שאני בונה יש יצורים יקרים. מצאתי כמה קלפים ירוקים שיוכלו לזרז לי את הבנק של המאנות. חוץ מאלו הייתי רוצה לקבל המלצות על עוד קלפים מהסוג הזה שיש להם את אותו הייעוד פחות או יותר. תודה
(החבילה רק ירוקה)

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יש מגוון עצום של קלפים מהסוג שאתה מתכוון אליו. בכל סט חדש שיוצא יש עוד כמה קלפים שכאלו. כך שתצטרך לצמצם קצת את הפרמטרים של השאלה: אתה רוצה קלפים שיביאו לך אדמות למשחק, או שיפיקו מאנה? יצורים, או לא? כאלו שעולים 1, או 2 או 3? מאיזה סדרות - רק האחרונות שיצאו? יותר ישנות? כל סדרה אי פעם?

אגב, מספיק לרשום את שם הקלף, לסמן אותו וללחוץ על כפתור ה-CN בשביל לקבל קישור לקלף. להדביק תמונות זה יפה, אבל זה גם מאמץ בשבילך, וגם מיותר בשבילנו.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אולי כדאי לך לשקול קלפים שמוזילים יצורים אחרים
לדוגמא Krosan Drover
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Doron
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Doron »

שיפיקו מאנות. עדיף יצורים. אם יש עוד בסגנון של Lianowar elves (תודה על הטיפ של ה CN) . שיעלו ביחס למה שהם מפיקים. לא חשובה לי הסדרה כי אני במתחילים. שיהיו קלפים שיהיה קל להשיג אותם . אני מקווה שצמצמתי מספיק על מנת שיהיה קל לענות. כמו כן האם יש מסד נתונים כלשהו שאפשר ביתר קלות לחפש קלפים? תודה!
sliver כתב:אולי כדאי לך לשקול קלפים שמוזילים יצורים אחרים
לדוגמא Krosan Drover
אהבתי את הרעיון. זה לכל המשחק או רק לתור אחד?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יש: http://gatherer.wizards.com/

מעבר לקלפים שכבר מצאת, יש די הרבה מאיצי מאנה שהם גם יצורים, כגון Sakura-Tribe Elder, Wall of Roots, Vine Trelis, Leaf Gilder, Boreal Druid, Gemhide Sliver, Orochi Sustainer, Quirion Elves, Skyshroud Elves, Werebear, Wirewood Elf ועוד רבים.
אהבתי את הרעיון. זה לכל המשחק או רק לתור אחד?
זה יצור, הוא משפיע כל זמן שהוא במשחק.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הוא רצה קלפים שיהיה לו קל להשיג אותם. לא זורקים קלפים שעולים 30 ש"ח פלוס על שחקן מתחיל :wink:
kinsbaile
MTGil Apprentice

שליחה על ידי kinsbaile »

אני הייתי משחק mana reflection.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

kinsbaile כתב:אני הייתי משחק mana reflection.
הקלף המסוים הזה הוא דווקא בעייתי - אם הגעת לשש מאנה, סביר שאת רוב הדק שלך אתה יכול לשחק חופשי (אלא אם אתה משחק קלפים עם מאנה קוסט גבוהה במיוחד, שזו הרבה פעמים טעות אם אין לך איך לתמוך בהם). למרות שהוא מכפיל את המאנה שיש לך, רוב הרעיון במאיצי מאנה הוא להגיע ל-4~7 מאנה (תלוי בדק). לכן כדאי לחשוב פעמיים לפני שמשחקים את ה-Reflection.

ומכל מאיצי המאנה למיניהם שאינם ב-1 מאנה, אני הכי אוהב את Search for Tommorow. תנסה ותראה.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Doron
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Doron »

תודה לכולם. אני חשבתי שיהיה לי פשוט יותר אבל ניגלה לי עולם רחב יותר של אפשרויות. ללא ספק המסקנה שלי היא שלבנות חבילה זה 99.9% מהמשחק.

לגבי האחרון= יש פה דברים שאין לי את הידע להבין מה הקלף אמור לעשות. מה זה Suspend 2 ו time counter
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Doron כתב:תודה לכולם. אני חשבתי שיהיה לי פשוט יותר אבל ניגלה לי עולם רחב יותר של אפשרויות. ללא ספק המסקנה שלי היא שלבנות חבילה זה 99.9% מהמשחק.

לגבי האחרון= יש פה דברים שאין לי את הידע להבין מה הקלף אמור לעשות. מה זה Suspend 2 ו time counter
זה אומר שאתה משלם מחיר מיוחד במקום המחיר הרגיל ואז הוא יוצא מהמשחק עם כמות מסוימת של קאונטקים, כל תור שלך אתה מוריד בהתחלה קאונטר ובתור שבו הקאונטר האחרון יורד הקלף נכנס למשחק(אם הוא יצור אז עם HASTE)...
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כלומר אתה משלם עם תורות במקום מנה, עיקרון יחסית מגניב. במקרה של צרץ' אתה או משלם שלוש והקסם מתרחש, או אחד והוא קורה בחינם בתור שלישי.
תמונה
Doron
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Doron »

הבנתי. זה נהיה מורכב יותר מרגע לרגע. תודה.

מצאתי גם את זה Summer Bloom
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

kodamas reach
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Doron כתב:הבנתי. זה נהיה מורכב יותר מרגע לרגע. תודה.

אבל זה לא עוזר לך אם אין לך 3 לנדים ביד כל תור.. בגלל זה עדיף לך משהו שבעצם מביא לך את הלנדים...
Doron
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Doron »

Chipmunk כתב:

אבל זה לא עוזר לך אם אין לך 3 לנדים ביד כל תור.. בגלל זה עדיף לך משהו שבעצם מביא לך את הלנדים...
טוב, כנראה לא הבנתי מה הקלף אמור לעשות. בבקשה תסביר. כי אני לא רואה שכתוב שזה מהיד או מהחבילה. איך יודעים למה התכוון המשורר?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יש קלפים שמאפשרים לך לשחק קלפים ממקומות אחרים כאילו שהם היו ביד שלך, אבל אז זה כתוב במפורש. כעקרון, play מתיחס אך ורק לקלפים שיש לך ביד.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Doron כתב:
Chipmunk כתב:

טוב, כנראה לא הבנתי מה הקלף אמור לעשות. בבקשה תסביר. כי אני לא רואה שכתוב שזה מהיד או מהחבילה. איך יודעים למה התכוון המשורר?
הקלף אומר שאתה יכול לשחק עוד שתיים (או שזה שלוש? לא משנה) לנדים מהיד כל תור. קלף כמו Search for Tomorrow מחפש בחבילה שלך לנד ושם אותה במשחק. ההבדל? בחבילה שלך כמעט תמיד תהיה לנד 1 זמינה. ביד שלך, אם יש לך שלוש לנדים זמינות אז זה נס. וגם לשחק חד פעמית עוד 2 לנדים זה לא מדהים. בגלל זה קלף כמו Summer Bloom פחות טוב מSearch for tomrrow ברוב המקרים.
Navidshi כתב:יש קלפים שמאפשרים לך לשחק קלפים ממקומות אחרים כאילו שהם היו ביד שלך, אבל אז זה כתוב במפורש. כעקרון, play מתיחס אך ורק לקלפים שיש לך ביד.
אלה אם כן צוין אחרת, כמו ב Memory Plunder.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

איל, אתה מצטט את המילים "יש קלפים שמאפשרים לך לשחק קלפים ממקומות אחרים כאילו שהם היו ביד שלך" ואז אומר "אלה אם כן צוין אחרת"?

ולא, Summer Bloom לא נותן לך לשחק עוד שלוש אדמות כל תור, אלא רק בתור שהוא הוטל.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Chipmunk כתב:
Navidshi כתב:יש קלפים שמאפשרים לך לשחק קלפים ממקומות אחרים כאילו שהם היו ביד שלך, אבל אז זה כתוב במפורש. כעקרון, play מתיחס אך ורק לקלפים שיש לך ביד.
אלה אם כן צוין אחרת, כמו ב Memory Plunder.

לא, באמת? בחיים ךא הייתי מבין את זה אם לא היית כותב את זה גם בעצמך.

נ.ב: אלא*
שלח תגובה