Milling כחיסול משאבים ליריב בדק שאינו Milling

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
PopperThingi
Dragon Food
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Milling כחיסול משאבים ליריב בדק שאינו Milling

שליחה על ידי PopperThingi »

באלארה יצא קל שהוא קצת כמו "האח הקטן" של Forced Fruition.
Memory Erosion לגעתי יכול להיות בדק רגיל, כחול קונטרול נניח, בתור קלף שהמטרה שלא לחסל ליריב משאבים. בהנחה ששאר הדק שלי מבוסס כמו קונטרול רגיל, לשחק אותו יכול פשוט לבזבז ליריב המון קלפים שהיו יכולים לפגוע בך, אפילו אם אתה לא מתבסס על מילינג באסטרטגיה לניצחון.

יש סיכוי או שאני חולם? זה בכל זאת יכול להגיע לחצי חבילה שהלכה לפח.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Chipmunk
Legendery Pest

Re: Milling כחיסול משאבים ליריב בדק שאינו Milling

שליחה על ידי Chipmunk »

Wulby BloodClaw כתב:באלארה יצא קל שהוא קצת כמו "האח הקטן" של Forced Fruition.
Memory Erosion לגעתי יכול להיות בדק רגיל, כחול קונטרול נניח, בתור קלף שהמטרה שלא לחסל ליריב משאבים. בהנחה ששאר הדק שלי מבוסס כמו קונטרול רגיל, לשחק אותו יכול פשוט לבזבז ליריב המון קלפים שהיו יכולים לפגוע בך, אפילו אם אתה לא מתבסס על מילינג באסטרטגיה לניצחון.

או אם הוא ערבב גרוע להעיף לו את כל הפלוד לגרייב וגם 3 דמיגודים ואז הוא שולף דמיגוד :Q
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

בקונסטרקטד הוא לא נראה כל כך טוב. בלימיטד, אם יש שניים כאלה או דרך להביא אותו, הוא בהחלט יכול לעזור להפעיל לחץ על היריב. דבר כזה במשחק אומר שכל פתרון מצמצם ליריב את הזמן לחיות.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
tsufli1
MTGil Wizard

שליחה על ידי tsufli1 »

תראה, אם אתה מעיף ליריב קלפים זה מביא אותו לפחות עותקים מכל קלף אבל פחות קלפים בחפיסה ככה שהסיכוי שלו לשלוף קלף מסוים נשאר שווה כך שהקלף הזה לא מועיל אם אתה לא מתכוון לנצח על חפיסה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

"חיסול משאבים" זה טוב ויפה כשאתה מטיל Extirpate ומוציא ליריב את כל העותקים של WoG מהחבילה, אבל הרבה פחות מרשים כשאתה מסלק באופן אקראי לחלוטין קלפים שאולי שמישים למצב ואולי לא, בלי בעצם למנוע מהיריב גישה לקלפים ספציפיים בחבילה זולת בזכות מזל יוצא דופן. במילים אחרות, אם milling היא לא אסטרטגית הניצחון שלך, ואין לך דרך לנצל אותה בצורה עקבית, היא נוטה להיות חסרת תועלת בחבילות constructed ויכולה אפילו לתרום לחבילות מסוימות.
ben
MTGil Wizard

Re: Milling כחיסול משאבים ליריב בדק שאינו Milling

שליחה על ידי ben »

Wulby BloodClaw כתב:באלארה יצא קל שהוא קצת כמו "האח הקטן" של Forced Fruition.

נניח שחצי חבילה הלכה לפח, מבחינה סטטיסטית זה חסר משמעות אם אתה משחק עם 60 קלפים ו-4 עותקים כל אחד, או 30 קלפים ו-2 עותקים כל אחד.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Milling חסר כל משמעות עד לרגע שהוא מנצח את המשחק. הסיכוי שתעיף ליריב את הפצצה לקבר מתאזן בדיוק עם הסיכוי שתעיף את הזבל שהיה מפריע לו לשלוף את הפצצה שלו. זו לא אנלוגיה ולא עקרון, זו עובדה מתמטית.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בלימיטד הקלף הזה שבור... עם חבילות של 40 קלפים היריב יחשוב טוב טוב לפני שהוא משחק קסם...
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

העברתי שניים כאלו בדראפט שהיה אחרי ה-PR. אם היתה לי סיבה להניח שאני אקבל שניים, קרוב לוודאי שהייתי לוקח את הראשון; אבל כל אחד מהם בפני עצמו לא מהווה milling strategy סבירה, מכיוון שאם קיבלת אותו כשמצב הלוח שלך שפיר, עדיין יקח ליריב זמן רב למות ממנו (בהנחה שהוא לא יפטר ממנו) ואם קיבלת אותו כשמצבך דחוק, הוא לא יהרוג את היריב מהר מספיק בשביל להציל אותך ועדיף לך קלף שיתמודד עם המצב.

לצורך השוואה ישירה, Jace Beleren היה הרבה יותר מועיל מהקלף הזה מכל בחינה שהיא, והוא ה-PW היחיד שהוא לא בחירה אוטומטית.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני מוחה.
בלימידט גם אחד יהיה טוב. תחשוב: תחילת המשחק, ליריב כבר יש 33 קלפים בחבילה. נניח שהוא ראשון ואתה משחק את זה תור רביעי. ליריב כבר יש 29 קלפים בחבילה. זה אומר שיש לו לשחק כ10 קסמים לפני שהוא ימות מדקינג.
תמונה תמונה
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

זה אומר שיש לך קלף שלא עושה כמעט כלום שהוא מגיע מאוחר שלא לדבר שאתה אולי עוזר לו עם הUnearth ועוד דברים שקשורים לGY. זה ממש לא שווה לשחק רק אחד כזה.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

למה? אם הוא מגיע מאוחר זה אומר שליריב יש פחות קלפים בדק.
תמונה תמונה
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

בקונסטרקטד בטוח שלא, בלימייטד אולי.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

כבר יצא לי לנצח משחק בסילד של אלארה כשהיו 2 כאלה על הלוח. זה ממש לא קלף חזק.
היריב בעקרון איבד card advantage כדי לעשות משהו שלא השפיע בכלל על המצב של הלוח, ובמקביל אני פיתחתי את הלוח שלי עד שצברתי יתרון שהיה לו קשה להתמודד איתו.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

מרווין כתב:כבר יצא לי לנצח משחק בסילד של אלארה כשהיו 2 כאלה על הלוח. זה ממש לא קלף חזק.
היריב בעקרון איבד card advantage כדי לעשות משהו שלא השפיע בכלל על המצב של הלוח, ובמקביל אני פיתחתי את הלוח שלי עד שצברתי יתרון שהיה לו קשה להתמודד איתו.
תסלח לי, אבל כנראה שהחפיסה של היריב שלך הייתה גרועה. עם כזה קלף על הלוח אני יכול להרשות לעצמי חופשי להחליף על האיומים שלך, כי כמות האיומים שלך כרגע הצטמצה לכדי רבע.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
YO!ded
Necromacy Master

כמה זמן אפשר להמשיך לטחון מים?

שליחה על ידי YO!ded »

מה אתם כ"ך חופרים בנושא... הקלף סביר, כמובן שהוא יוכל להוות איום רציני בדק שמכילה גם GRIMOIRE THIEF או DROWNER INITIATE, אבל הוא לא יעזור כ"ך בדק אגרו, או בכל דק אחר שלא כולל בתוכו מילינג
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Itay Winkler כתב:
מרווין כתב:כבר יצא לי לנצח משחק בסילד של אלארה כשהיו 2 כאלה על הלוח. זה ממש לא קלף חזק.
תסלח לי, אבל כנראה שהחפיסה של היריב שלך הייתה גרועה. עם כזה קלף על הלוח אני יכול להרשות לעצמי חופשי להחליף על האיומים שלך, כי כמות האיומים שלך כרגע הצטמצה לכדי רבע.
למה כמות האיומים שלי הצטמצמה לכדי רבע?
כל מה שהקלף הזה עושה הוא לקצר לך את השעון עד שאתה מפסיד מDecking, אבל כמו שAntrax אמר Milling בפני עצמו הוא חסר כל חשיבות, עד שאתה באמת מפסיד ממנו.
ובמקרה שלי, אני לא יודע עד כמה היד או החפיסה של היריב שלי הייתה גרועה באותו משחק (אני די בטוח שאת המשחק הזה שיחקתי נגד בועז, אז אם יתחשק לו להגיב נוכל לדעת), אבל אני זוכר שניצחתי תודות לעובדה שהורדתי יצורים בתורות המוקדמים, והוא לא (במקום זה הוא הוריד את האנצ'נטמנט). עד שהוא הצליח להוריד חוסמים פשוט זרקתי עליהם רימובלים והמשכתי לתקוף.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הדק הייתה גרועה, והקלף הוא גם גרוע.
אם יש לך את הקלף הזה אפילו 3 פעמים בפול, ואין לך לפחות 7 רימובלים, לא הייתי נוגע בו עם מקל של 8 מטר.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

אני אישית קיבלתי אותו בפרי ריליס ולא שיחקתי אותו. אני מסכים עם איתי - נגיד אתה משאיר ליריב רק חצי מהקלפים, אבל גם ככה כל סיבוב אתה מגיע רק לאמצע החבילה. זה לא "מעיף ליריב איומים", כי גם ככה הוא לא היה מגיע אליהם במשחק. אם כבר - זה יכול לעזור לו להכניס לבית הקברות דברים שניתן להשתמש בהם משם ובעצם לעזור לו.
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
שלח תגובה