sleep or overrun - מה תעדיפו פיק 1 ?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

BLcrazzy
Curls of Fury
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

sleep or overrun - מה תעדיפו פיק 1 ?

שליחה על ידי BLcrazzy »

בהשראה של "יסודן אוויר או ריצת יתר?" .
אני חושב שיש הרבה יותר הקבלה בין שני הקלפים האלה, ומכאן נשאלת השאלה: מה תעדיפו ריצת-יתר או שינה?
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
xxfridmanxx
MTGil Wizard

שליחה על ידי xxfridmanxx »

תכל'ס, sleep קלף יותר טוב, שפחות מחייב מבחינת הצבעים וכמו overrun יכול בכיף לסיים משחקים, אבל לי לפעמים בא לאו דווקא את הדבר האובייקטיבי הכי טוב ולכן יש סיכוי שהייתי לוקח את הoverrun מעליו, וסליחה אם זה לא במקום, אבל אתה חייב להפסיק לתרגם את הקלפים לעברית, ריצת יתר נשמע נורא ובכללי זה פשוט לא נשמע טוב, אבל זו כבר סתם הדעה שלי :)
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

אוקי זה קל
אובר-רן מסיים משחק ברוב המקרים
סלייפ מנצח רק במצבים מסויימים
אז הבחירה די ברורה
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

זה לא ברור בכלל, סליפ עושה עוד דברים שאובררן לא עושה, מה גם שהוא נמצא בצבע הרבה יותר טוב ועולה רק 2 כחול, ולא 3, מה שלא מחייב אותך לשחק כחול כבר כבר על הפיק הראשון.
ירוק הוא צבע בעייתי כי אם אין לך איזה שני דרואידים, טרול או אנט קווין, הוא פשוט לא משהו.
My phone number: 0522816213
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

"ריצת יתר"? רחמי על המורים שלכם לאנגלית :-:

אני חושב שאני אעדיף את Sleep, קשה יותר לסכל אותו למרות שהוא לא נותן לך את הבונוס הגדול לנזק אלא רק את ההזדמנות ל-alpha strikes.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Navidshi כתב:"ריצת יתר"? רחמי על המורים שלכם לאנגלית :-:

אני חושב שאני אעדיף את Sleep, קשה יותר לסכל אותו למרות שהוא לא נותן לך את הבונוס הגדול לנזק אלא רק את ההזדמנות ל-alpha strikes.
אני מאמין שהגילאים שלכם דומים (ת'רד הכרת משתמשי הפורום).

:D
TalS
MTGil Wizard

שליחה על ידי TalS »

הייתי לוקח את Sleep.
הוא גם נותן לך לשלוח אלפא-סטרייק, גם מונע מהיריב לשלוח אלפא-סטרייק בתורו, וגם נותן לך לשלוח עוד אלפא סטרייק בתור הבא כי רוב היצורים שלו עדיין בטאפ
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

sleep, מאותה סיבה שAir elemental ע"פ Overrun.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

sleep ללא ספק בכלל
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

Sleep. גם מהסיבה שטל העלה וגם בגלל שהוא לא מוגבל לשימוש כפינישר, אלא גם יכול בהרבה מצבים להציל להציל לך את התחת.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

Sleep, כי U > G.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

sleep, כי:
1) יותר קשה להתנגד לו (אם שיחקתי אובראן אפשר להשמיד לי יצור ונגרם ואז אני לא הורך את היריב בכלל, לעומת זאת, יש הרבה פחות דברים שיהרסו לי את השימוש בסליפ, ולא נראה לי שבכלל יש כאלו דברים שיהרסו לי סליפ ולא אובראן)

2) הוא נותן לך 2 התקפות שאחת פתוחה ואת כמעט פתוח (שאת שתיהן ביחד הייתי מעריך כהתקפה של אובראן), והוא עולה אחד פחות

3) העלות שלו מחייבת, אבל פחות מזו של אובראן

ודבר אחרון: חלאס עם ה"ריצת יתר" :-?, אם כבר הייתם מתרגמים את זה ל"פלישה" או מילה אחרת בסגנון הזה... (למרות שאני גם לא כ"ך בעד זה)
ΓΝ ΨΧ
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Chipmunk כתב:אני מאמין שהגילאים שלכם דומים (ת'רד הכרת משתמשי הפורום).
זה נפלא איל, אבל גם כשאני למדתי בתיכון היו לנו *gasp* מורים לאנגלית! אז אני מניח שגם לו היו :-?
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

ריצת-יתר? מה? :lol:

Overrun הרבה יותר טוב בתור פינישר משינה, בגלל ששינה אולי תעכב את היריב לתור אחד, אבל אם יש לך צבא קטן של 1/1 ו-2/2, הוא לא יספיק לך.

ודרך אגב:

Overrun

(פ') לפלוש, להתפשט, להציף; לגלוש; להדפיס עודף (של דברי דפוס)
--------------------------------------------------------------------------------
(ש"ע) פלישה(כגון למדינה); התפשטות; ניצחון(במלחמה); הצפה; עודף(בעיקר של דברי דפוס)

Babylon
שימוש טוב ל-Harm's Way:
You could use Harms Way with Great] Whale being blocked by Goldenglow Moth and redirect it to a Vizzerdrix that had a [jump put on it.

Me - What The Hell? :)
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

1) יותר קשה להתנגד לו (אם שיחקתי אובראן אפשר להשמיד לי יצור ונגרם ואז אני לא הורך את היריב בכלל, לעומת זאת, יש הרבה פחות דברים שיהרסו לי את השימוש בסליפ, ולא נראה לי שבכלל יש כאלו דברים שיהרסו לי סליפ ולא אובראן)
אם אתה משתמש בסליפ בשביל לנצח את המשחק בשתי התקפות, אז לחסל לך יצור יפגע בך בערך באותה מידה כמו כשאתה משתמש בOVERRUN..
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

offer כתב:
אם אתה משתמש בסליפ בשביל לנצח את המשחק בשתי התקפות, אז לחסל לך יצור יפגע בך בערך באותה מידה כמו כשאתה משתמש בOVERRUN..
אני מצטער, רשמתי את המשפט הזה בעירנות חלקית XD (אפשר לראות את זה גם במילים המיותרות והדקדוק הנוראי שלו XD... קורה לי הרבה לאחרונה) כשרשמתי להשמיד חשבתי על לעשות טאפ, שלפחות בלימיטד זה קורה די הרבה
ΓΝ ΨΧ
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

אני באמת מעדיף את sleep יותר מ overrun, כיוון שהוא לא רק משמש כקלף סיום אלא גם יכול לשמש להגנה/עיכוב היריב עד שאני אמצא קלף אחר שיוכל להטות את המצב לטובתי.

לגבי התרגום של קלפים לעברית -
אין לי שום בעיה עם אנגלית או עם תרגום מאנגלית לעברית ולהיפך. הדבר נובע, תאמינו או לא, מעצלנות. אין לי כוח ללחוץ על ALT+SHIFT . שלבו את זה יחד עם העובדה שמאז שתרגמו את אסופת המפלצות של AD&D לעיברית הכל נשמע לי מאוד מצחיק בעברית ("עין הבוהה"). לכן אני לא מחפש להיות נאמן למשמעות של המילה/ביטוי. overrun למעשה מתאר מצב הסתערות מסיבית על יעד/מטרה עם כוח גדול בהרבה ממה שנחוץ. הפירוש שיותר מתאים לכך הוא "שטיפה". לדעתי ריצת-יתר הוא תרגום יותר משעשע.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

לי "ריצת-יתר" נשמע כמו נסיון עלוב ומאוד אילג לתרגם את המילה overrun ע"י הבחנה שהיא כביכול צירוף של "over" ו"run"... ומבחינת פלייבור: כיוון שבעצם היצורים שלך מגיעים ליריב ללא היכולת שלו לעצור אותם, המשמעות ההגיונית היא פלישה (תוך כדי פריצת ההגנות בעזרת הטרמפל)...

ואם הסיבה שלך היא עצלנות, אז אם הדיון הזה הוא בקלפים sleep ו-overrun, לא נראה לי שיהיו כאלו שלא יבינו אם תרשום סליפ ואובראן...
נערך לאחרונה על ידי YO!ded ב 12/8/2009 , 18:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
ΓΝ ΨΧ
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

YO!-ded כתב:לי "ריצת-יתר" נשמע כמו נסיון עלוב ומאוד אילג לתרגם את המילה overrun ע"י הבחנה שהיא כביכול צירוף של "over" ו"run"...
זה לא כביכול צירוף של מילים. זה בדיוק צירוף של מילים :) .
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

BLcrazzy כתב:
YO!-ded כתב:לי "ריצת-יתר" נשמע כמו נסיון עלוב ומאוד אילג לתרגם את המילה overrun ע"י הבחנה שהיא כביכול צירוף של "over" ו"run"...
זה לא כביכול צירוף של מילים. זה בדיוק צירוף של מילים :) .
אבל כשמתרפים אותן מתקבל משמעות שונה מאיחוד מילולי של שתי המשעויות

זה כמו שבעברית, פירוש המילה "קולנוע" הוא לא צירוף של קול ותנועה, אלא מקום שהולכים לראות בו סרטים :P
ΓΝ ΨΧ
שלח תגובה